Lees die brief van die grootouders nog eens goed anders. Er worden voorwaarden gesteld waaraan niet tegemoet kan worden gekomen .. ten eerste is er geen concrete omschrijving van hoeveel meer 'meer ervaring' is, het antwoord daarop is dat ze dat maar zelf moeten uitzoeken, en ten tweede mag zij niet uitvaren!quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:38 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Er was toch afgesproken dat een jaar na de uitspraak zou worden gekeken of Laura de tocht zou kunnen gaan maken? Tja, dat het hun niet snel genoeg is...
Dan voorzie ik dat binnen de korste keren een heleboel kinderen niet meer naar school gaan maar al geld moeten verdienen voor hun ouders, oner het mom van het een of het ander.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:01 schreef beeer het volgende:
[..]
Wat is jouw probleem daarmee? Vanwaar die overheersingsdrang? Mogen mensen niet meer doen wat ze zelf willen zolang ze anderen geen geweld aandoen?
Dan kaart je dat toch aan? Dan zoek je de media op, maar dan ga je niet opeens je koffers pakken en er alsnog vandoorquote:Op dinsdag 22 december 2009 12:21 schreef moussie het volgende:
[..]
Lees die brief van die grootouders nog eens goed anders. Er worden voorwaarden gesteld waaraan niet tegemoet kan worden gekomen .. ten eerste is er geen concrete omschrijving van hoeveel meer 'meer ervaring' is, het antwoord daarop is dat ze dat maar zelf moeten uitzoeken, en ten tweede mag zij niet uitvaren!
Dan kaart je het aan. Je zoekt het hogerop. Je belt de Telegraaf, hell, SBS6, weet ik wat. Maar je gaat niet naar de andere kant van de wereld vluchten omdat het niet ziet zitten. Dat is op zijn minst onlogisch te noemen.quote:Dat je geen ervaring kan opdoen als je niet mag uitvaren lijkt mij nogal logisch en maakt van een zitting volgend jaar waarin dan gekeken wordt of zij inmiddels wel voldoende ervaring heeft bij voorbaat een farce, je hebt het opdoen van die ervaring immers zelf onmogelijk gemaakt.
Tja, jij weet blijkbaar hoe het is als je geen opvoeding hebt gehad.quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:37 schreef beeer het volgende:
[..]
Het is de maatschappij die zich tegen haar afzet, domme mongool.
Dat is niet aan mij om te bepalen. Wat mij betreft is dat een beslissing die in een nauwe kring rond haar genomen moet worden. Waar verder niemand iets mee te maken heeft.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:20 schreef Scorpie het volgende:
En wanneer ga je eens antwoord geven op de vraag of je op je 14e zo`n reis moet maken, of ook best kan wachten tot je 18e? In beide gevallen kan je namelijk je 'individualisme ontplooien'![]()
Tja.quote:Oeh ja, ik ben zo`n grote enge boze man die pro-overheid is en lid is van een multinational, die je kinderen komt weghalen omdat hij ze ziet als lopende geldmachines![]()
Gast, doe niet zo triest.
Er wordt na een jaar weer gekeken. Het meisje zal psychisch weer onderzocht worden en haar kennis over het zeilen en wat de eisen van een wereldtocht zijn worden getest. Ze mag wel oefenen, maar niet om te oefenen alvast uit Nederland wegzeilen. En gewoon op haar eigen school blijven, geen onderwijs aan boord en dat soort dingen.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:21 schreef moussie het volgende:
[..]
Lees die brief van die grootouders nog eens goed anders. Er worden voorwaarden gesteld waaraan niet tegemoet kan worden gekomen .. ten eerste is er geen concrete omschrijving van hoeveel meer 'meer ervaring' is, het antwoord daarop is dat ze dat maar zelf moeten uitzoeken, en ten tweede mag zij niet uitvaren!
Dat je geen ervaring kan opdoen als je niet mag uitvaren lijkt mij nogal logisch en maakt van een zitting volgend jaar waarin dan gekeken wordt of zij inmiddels wel voldoende ervaring heeft bij voorbaat een farce, je hebt het opdoen van die ervaring immers zelf onmogelijk gemaakt.
We wonen in een vrij land, maar iedereen heeft dan maar de misvatting dat we dan ons niet aan bepaalde regelgeving hoeven te houden. Vrijheid staat tegenwoordig synoniem voor egoisme. Dat is wat er verziekt is aan dit land. Dit kind is een symptoom hiervan. Een overduidelijk symptoom van het kankergezwel dat egoisme heet. Meestal wordt dit verpakt in zoete woorden als 'individualisme', 'zelfredzaamheid' of 'persoonlijke ontplooing'. In werkelijkheid bedoelt men te zeggen 'IK doe wat IK wil, zonder dat ik daarbij mijzelf hou aan de geldende regelgeving'.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:26 schreef iteejer het volgende:
[..]
Dat is niet aan mij om te bepalen. Wat mij betreft is dat een beslissing die in een nauwe kring rond haar genomen moet worden. Waar verder niemand iets mee te maken heeft.
Dit is een vrij land toch? We vallen toch andere landen binnen omdat die ook vrij moeten zijn? Mag dat dan ook intern zo zijn?
Nee, natuurlijk niet, dombo. Er zijn regels en wetten in dit land waar je je aan moet houden. Mijn jongste wil ook liever niet naar school. Hij wil liever een wereldberoemde muzikant worden. Moet ik hem dan maar van school houden, zodat hij zoveel mogelijk met zijn band kan repeteren?quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:01 schreef beeer het volgende:
Mogen mensen niet meer doen wat ze zelf willen zolang ze anderen geen geweld aandoen?
net of haar ouders haar niet "gepushed" hebben tot het neerzetten van een recordquote:Op dinsdag 22 december 2009 12:25 schreef Weltschmerz het volgende:
Zozo, Laura wordt depressief van jeugdzorg? Ik dacht dat ze psychisch al zo sterk was dat ze op die leeftijd tegen eenzaamheid en slaapgebrek kon. Nu wordt ze van de eerste de beste tegenslag al depressief. Labiele Laura kan beter nog maar even rustig uitpuberen.
Een vrij land ja, maar dat betekent niet dat kinderen de volle vrijeheid kunnen krijgen en doen waar ze zin in hebben.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:26 schreef iteejer het volgende:
[..]
Dat is niet aan mij om te bepalen. Wat mij betreft is dat een beslissing die in een nauwe kring rond haar genomen moet worden. Waar verder niemand iets mee te maken heeft.
Dit is een vrij land toch? We vallen toch andere landen binnen omdat die ook vrij moeten zijn? Mag dat dan ook intern zo zijn?
[..]
Tja.
Mensen met ervaring met jeugdzorg kunnen dus niet meepraten, want kennelijk gaat die ervaring over hun eigen kinderen en deugen ze dus zelf niet.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:30 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Een vrij land ja, maar dat betekent niet dat kinderen de volle vrijeheid kunnen krijgen en doen waar ze zin in hebben.
Jij hebt kinderen en ervaring met jeugdzorg? Dat zal dan wel, met die 'vrijheid' van je.![]()
Stelletjes hippies met jullie 'wonderkinderen' .
Dan is ze toch duidelijk een labiele persoonlijkheid en dus niet in staat om in haar eentje rond de wereld te zeilen.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:36 schreef Gabbylicious het volgende:
HAhaha lekker in jeugddetentie tot je 18e en dan aan de drugs/prostitutie in!
Heb jij inside info?quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:44 schreef Gia het volgende:
Dit hele snoepreisje naar St. Maarten moet natuurlijk als bewijs dienen dat ze heel goed in staat is om zelfstandig een lange reis te maken. "Kijk es, hoe goed ze dit gedaan heeft!"
Nee, maar lijkt me wel duidelijk. Let maar op, deze reis wordt straks voor de rechter aangehaald als bewijs dat ze zeer zelfstandig is. Terwijl het gebracht wordt als een vlucht omdat ze depressief is. Zijn ze gek of zo?quote:
Dus begrijp ik het goed dat jij vindt dat je je altijd aan alle wetten moet houden?quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:29 schreef Gia het volgende:
Nee, natuurlijk niet, dombo. Er zijn regels en wetten in dit land waar je je aan moet houden.
Dat is als ouder aan jou om te beoordelen en te beslissen.quote:Mijn jongste wil ook liever niet naar school. Hij wil liever een wereldberoemde muzikant worden. Moet ik hem dan maar van school houden, zodat hij zoveel mogelijk met zijn band kan repeteren?
Nee, je mag hier kennelijk alleen maar een mening over jeugdzorg hebben als je er zelf ervaring mee hebt.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:44 schreef iteejer het volgende:
[..]
Mensen met ervaring met jeugdzorg kunnen dus niet meepraten, want kennelijk gaat die ervaring over hun eigen kinderen en deugen ze dus zelf niet.
Los van het feit dat dat een nergens op gebaseerde aanname is, is zoiets een smerige manier van discussieren.
Als je het niet kan winnen op argumenten, aannames en insinuaties rondstrooien. Met jou ben ik uitgepraat.
Sommige andere zieners hier haalden dat aan als argument voor labiliteit en zwakheid. Zo zie je maar, je kan alles je eigen kant op buigen.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:47 schreef Gia het volgende:
Nee, maar lijkt me wel duidelijk. Let maar op, deze reis wordt straks voor de rechter aangehaald als bewijs dat ze zeer zelfstandig is. Terwijl het gebracht wordt als een vlucht omdat ze depressief is. Zijn ze gek of zo?
Ja, met dank aan de EU.. We moeten doorwerken om 4 miljard te besparen, maar 3 miljard voor een spionagekastje in de auto kan wel.. Crisis of niet.quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:54 schreef iteejer het volgende:
Kennelijk is het opvoeden van een kind een collectief gebeuren geworden; slechts wanneer iedereen het er mee eens is kan iets doorgang vinden.
Wat een intolerant agressief land zijn we aan het worden.
Gedraag je volgens de norm die gesteld wordt, anders pakken we je.
Al naar gelang men je aankan, is de motivatie 'voor je eigen bestwil' of 'je hoort hier niet, oprotten'.
Individuele vrijheid wordt beperkt tot een steeds nauwere zone van gemiddeld grauw.
De ultieme consensus, de uiteindelijke consequentie van het polderen: slechts dat waar niemand bezwaar tegen maakt is toegestaan.
Geen hoofddoekjes, maar ook geen christelijke kruisen meer, geen moskeeën, geen kerken, geen kleur, geen eigenheid.
En wij laten dit gebeuren, we laten onze eigen vrijheid inperken, we vragen en roepen er zelfs om: 'controleer me maar, ik heb niets verbergen, ik heb geen privacy nodig want ik ben een modelburger, ik ben het perfecte grijs, en de beste beul tegenover alles wat een beetje naar kleur zweemt'.
Is dat onze toekomst?
Het is maar goed dat hier wetten en regels zijn en ouders niet zelf bepalen wat ze met hun kind doen.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:48 schreef beeer het volgende:
Dat is als ouder aan jou om te beoordelen en te beslissen.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominemquote:Op dinsdag 22 december 2009 12:44 schreef iteejer het volgende:
[..]
Mensen met ervaring met jeugdzorg kunnen dus niet meepraten, want kennelijk gaat die ervaring over hun eigen kinderen en deugen ze dus zelf niet.
Los van het feit dat dat een nergens op gebaseerde aanname is, is zoiets een smerige manier van discussieren.
Als je het niet kan winnen op argumenten, aannames en insinuaties rondstrooien. Met jou ben ik uitgepraat.
Ik verbazen me vele dingen hier, maar dit totaal niet.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:51 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Het lijkt me ook sterk dat Jeugdzorg zich zo bot opstelt, met alle media-aandacht.
Denk dat het niet de bedoeling was dat ze zo snel al gespot zou worden. Hadden ze nog eerst een tijdje zielig kunnen doen. "Door jeugdzorg is mijn dochter, onze kleindochter vermist, boehoe"quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:51 schreef iteejer het volgende:
[..]
Sommige andere zieners hier haalden dat aan als argument voor labiliteit en zwakheid. Zo zie je maar, je kan alles je eigen kant op buigen.
Idd.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:53 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Het is maar goed dat hier wetten en regels zijn en ouders niet zelf bepalen wat ze met hun kind doen.
Nogmaals, een groot deel van de kinderen zou dan al niet naar school gaan omdat ze in hun ouders voordeel iets kunnen doen...
Die leerplicht is er niet voor niks.
Lees: wereldrecord. Dat komt in het geding.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:57 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Idd.
Ze moet gewoon tot haar 18e naar school, dus geen zeilreis tot die tijd. Waarom is dat zo moeilijk voor die vader en die rechter die weer gaat beoordelen na een tijd of ze er klaar voor is. Zo hou je dat kind een wortel voor haar neus en maak je haar alleen maar verwarder terwijl ze wettelijk gewoon naar school moet.
Soms is 'nee' zeggen ook een vorm van liefde.
Een kind in de jeugdzorg blijft een horror situatie. Een eventueel kind zou ik zo lang mogelijk erbuiten houden als ouder. Jeugdzorg is geen instelling waar je een 'lastig' kind in stopt en er een modelworst uitkomt zonder problemen.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:30 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Een vrij land ja, maar dat betekent niet dat kinderen de volle vrijeheid kunnen krijgen en doen waar ze zin in hebben.
Jij hebt kinderen en ervaring met jeugdzorg? Dat zal dan wel, met die 'vrijheid' van je.![]()
Stelletjes hippies met jullie 'wonderkinderen' .
Wat zie jij dan voor oplossing?quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:00 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Een kind in de jeugdzorg blijft een horror situatie. Een eventueel kind zou ik zo lang mogelijk erbuiten houden als ouder. Jeugdzorg is geen instelling waar je een 'lastig' kind in stopt en er een modelworst uitkomt zonder problemen.
Het zou voor je beeld goed zijn eens een tijd te zien hoe jeugdzorg in verschillende regio's met verschillende jongeren werkt.
Wat doet een kind van 14 trouwens met een zeewaardige eigen zeilboot vraag ik me af.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Lees: wereldrecord. Dat komt in het geding.
Er zit een heel grijs gebied tussen wetten en regels en een kind uit huis plaatsen. Er is een wereld van verschil tussen kinderen die maar zelf wat aanklooien en bemoeienis van Jeugdzorg.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:53 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Het is maar goed dat hier wetten en regels zijn en ouders niet zelf bepalen wat ze met hun kind doen.
Nogmaals, een groot deel van de kinderen zou dan al niet naar school gaan omdat ze in hun ouders voordeel iets kunnen doen...
Die leerplicht is er niet voor niks.
Eh, schokkende gedachte maar ik ben het geheel met je eens. Anders gesteld, iedereen wil zijn rechten maar niemand wil zijn plichten ook nakomen.quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:29 schreef Scorpie het volgende:
We wonen in een vrij land, maar iedereen heeft dan maar de misvatting dat we dan ons niet aan bepaalde regelgeving hoeven te houden. Vrijheid staat tegenwoordig synoniem voor egoisme. Dat is wat er verziekt is aan dit land. Dit kind is een symptoom hiervan. Een overduidelijk symptoom van het kankergezwel dat egoisme heet. Meestal wordt dit verpakt in zoete woorden als 'individualisme', 'zelfredzaamheid' of 'persoonlijke ontplooing'. In werkelijkheid bedoelt men te zeggen 'IK doe wat IK wil, zonder dat ik daarbij mijzelf hou aan de geldende regelgeving'.
En dat is het grootste probleem in dit land. Onder het mom van vrijheid van het individueel moet men alles maar toestaan.
Klopt, vandaar dat Jeugdzorg alleen mag adviseren, de uiteindelijke beslissing ligt bij een rechter die kan besluiten om flexibel met de wettelijke regels om te gaan.quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:03 schreef One_of_the_few het volgende:
Er zit een heel grijs gebied tussen wetten en regels en een kind uit huis plaatsen. Er is een wereld van verschil tussen kinderen die maar zelf wat aanklooien en bemoeienis van Jeugdzorg.
Regels zijn een middel, geen doel.
Gezien dat ze 'm nu ook zomaar peert is uithuisplaatsing misschien de enige optie ja. Haar vader, opa en oma staan achter haar ideeen en beslissingen, die hebben al gezegd haar in alles wat ze doet te steunen. Tja... Denk je dat ze dan uit zichzelf zonder regeltjes inziet dat ze die zeiltocht maar niet moet gaan doen?quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:03 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Er zit een heel grijs gebied tussen wetten en regels en een kind uit huis plaatsen. Er is een wereld van verschil tussen kinderen die maar zelf wat aanklooien en bemoeienis van Jeugdzorg.
Regels zijn een middel, geen doel.
dat hoeft echt niet altijd zo te zijn, maar gaat in sommige gevallen wel opquote:Op dinsdag 22 december 2009 12:44 schreef iteejer het volgende:
[..]
Mensen met ervaring met jeugdzorg kunnen dus niet meepraten, want kennelijk gaat die ervaring over hun eigen kinderen en deugen ze dus zelf niet.
quote:Los van het feit dat dat een nergens op gebaseerde aanname is, is zoiets een smerige manier van discussieren.
Als je het niet kan winnen op argumenten, aannames en insinuaties rondstrooien. Met jou ben ik uitgepraat.
Zal wel gesponsord zijn neem ik aanquote:Op dinsdag 22 december 2009 13:03 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Wat doet een kind van 14 trouwens met een zeewaardige eigen zeilboot vraag ik me af.
Nu is er al geen oplossing meer mogelijk waar het kind, daar zou het om moeten draaien, zonder schade uitkomt. Ouders en Jeugdzorg spelen daar een grote rol in. Haar vader heeft haar teveel ruimte gegeven, maar dat is niet aan mij of iemand anders, maar aan hun ouders. Daarna had alles niet zo in de media opgeblazen moeten worden met oa persberichten dat laura misschien uit huis geplaatst zal worden. Fijn dat heel NL dat weet.quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:01 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Wat zie jij dan voor oplossing?
Is lomp de regels volgen en alles in de media gooien je plichten nakomen?quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:05 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Eh, schokkende gedachte maar ik ben het geheel met je eens. Anders gesteld, iedereen wil zijn rechten maar niemand wil zijn plichten ook nakomen.
Over het uit huis plaatsen ja. Maar ze staat al onder toezicht he. En dan kan Jeugdzorg een heleboel doen hoor. Can compleet negeren tot je leven in detail indelen. Zij indiceren en geven dus indicaties af. En die indicaties kunnen hulp maken of breken. Klinkt allemaal leuk, de onafhankelijke rechter bepaald. Maar de rechter bepaald niet het behandelplan, de zorg en de begeleiding, en die zijn essentieel.quote:Klopt, vandaar dat Jeugdzorg alleen mag adviseren, de uiteindelijke beslissing ligt bij een rechter die kan besluiten om flexibel met de wettelijke regels om te gaan.
Wat denk je dat er gebeurd als Laura bij haar vader mag gaan wonen en niemand zich meer met ze bemoeit?quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:08 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Nu is er al geen oplossing meer mogelijk waar het kind, daar zou het om moeten draaien, zonder schade uitkomt. Ouders en Jeugdzorg spelen daar een grote rol in. Haar vader heeft haar teveel ruimte gegeven, maar dat is niet aan mij of iemand anders, maar aan hun ouders. Daarna had alles niet zo in de media opgeblazen moeten worden met oa persberichten dat laura misschien uit huis geplaatst zal worden. Fijn dat heel NL dat weet.
Laat Laura thuiswonen, haal bevoegdheid jeugdzorg weg en breng psychologen voor volwassen in en laat die samen met jeugdzorg haar begeleiden.
Wat is er verandert met een week terug toen er geen uit huis rechtszaak was? Dat ze was weggelopen. Als we elk weggelopen kind uit huis plaatsen loopt jeugdzorg helemaal over.
Wil je haar gaan opsluiten?quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:06 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Gezien dat ze 'm nu ook zomaar peert is uithuisplaatsing misschien de enige optie ja. Haar vader, opa en oma staan achter haar ideeen en beslissingen, die hebben al gezegd haar in alles wat ze doet te steunen. Tja... Denk je dat ze dan uit zichzelf zonder regeltjes inziet dat ze die zeiltocht maar niet moet gaan doen?
Joh, maak een statement. Schop je kind op een zeilboot en laat hem de wereld overvaren. Doe dan eens waar je voor staat in dit topic, en laat eens zien hoe jij schijt hebt aan de 'regels'.quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:14 schreef iteejer het volgende:
Lang leve de volgzame fatsoensrakkertjes..
quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:14 schreef iteejer het volgende:
Lang leve de volgzame fatsoensrakkertjes..
quote:Los van het feit dat dat een nergens op gebaseerde aanname is, is zoiets een smerige manier van discussieren.
Als je het niet kan winnen op argumenten, aannames en insinuaties rondstrooien. Met jou ben ik uitgepraat.
Wat is een risico, als je met 3500 euro op Sint Maarten staat, waardoor het overduidelijk is dat er hulp is geweest bij haar 'ontsnapping uit de handen van de helse Jeugdzorg!' ?quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:16 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Wil je haar gaan opsluiten?
Heb je enig idee wat voor soort kinderen er in de jeugdzorg zitten? Wat voor ideaal beeld heb je bij Jeugdzorg? 10 tegen 1 dat ze ook was weggelopen als ze uit huis was geplaatst.
Misschien een andere discussie, maar in hoeverre moet de overheid ervoor zorgen dat de burger geen risico ergens in loopt?
Dat vind ik een goeie, maar zoiets is niet even aangepast en verandert in de tijd dat de situatie rond Laura nog speelt.quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:16 schreef One_of_the_few het volgende:
Misschien een andere discussie, maar in hoeverre moet de overheid ervoor zorgen dat de burger geen risico ergens in loopt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
Was die er niet bij dan?quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:19 schreef poemojn het volgende:
Waarom mocht haar advocaat eigenlijk niet aanwezig zijn bij dat 2 uur durende politieverhoor?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |