Oké nou weten we het wel: jij bent heel bohemien en raised by wolves en oh zo grappig. Maar wie de fuck heeft het hier over haar opsluiten? Of 'leren' wat geluk is? De motieven van de vader worden in twijfel getrokken, en daarmee dus de vraag of Laura die hele titel van zeilmeisje ooit wel heeft gewild. Haar nieuwste actie is dus wellicht een schreeuw om hulp. Dus wat sta je nou dom te blaten over dat we haar gaan dwingen tot gelukkig zijn? Misschien poogt men haar juist uit een dwingende situatie te halen, zodat ze eindelijk eens een kind kan zijn dat niet levensgevaarlijke dingen moet presteren om leuk gevonden te worden door pappa.quote:Op maandag 21 december 2009 12:11 schreef Ringo het volgende:
[..]
Je hebt gelijk!Achter de tralies met dat nest! Wij zullen haar wel leren wat geluk is!
Ja. Die laatste twee zelfs zo erg dat je het pas vanaf een bepaalde leeftijd mag doen en na het behalen van een diploma?quote:Op maandag 21 december 2009 12:15 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Even een discussiekiller er in gooien.
Fietsen kan ook fataal zijn, auto rijden ook, vliegen ook, enzo enzo.
Meid, ik zou haar met een bloemetje op Schiphol verwelkomen. Vertel haar dit verhaal nog eens en misschien wil ze wel bij je komen wonen.quote:Op maandag 21 december 2009 12:18 schreef Marouska het volgende:
[..]
Oké nou weten we het wel: jij bent heel bohemien en raised by wolves en oh zo grappig. Maar wie de fuck heeft het hier over haar opsluiten? Of 'leren' wat geluk is? De motieven van de vader worden in twijfel getrokken, en daarmee dus de vraag of Laura die hele titel van zeilmeisje ooit wel heeft gewild. Haar nieuwste actie is dus wellicht een schreeuw om hulp. Dus wat sta je nou dom te blaten over dat we haar gaan dwingen tot gelukkig zijn? Misschien poogt men haar juist uit een dwingende situatie te halen, zodat ze eindelijk eens een kind kan zijn dat niet levensgevaarlijke dingen moet presteren om leuk gevonden te worden door pappa.
Klopt, daarom mogen kinderen onder de 18 ook niet autorijden.quote:Op maandag 21 december 2009 12:15 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Even een discussiekiller er in gooien.
Fietsen kan ook fataal zijn, auto rijden ook, vliegen ook, enzo enzo.
Voor sommige dingen is dat inderdaad heel verstandig.quote:Op maandag 21 december 2009 12:20 schreef Marouska het volgende:
[..]
Ja. Die laatste twee zelfs zo erg dat je het pas vanaf een bepaalde leeftijd mag doen en na het behalen van een diploma?
Daarom wilde ze voor haar 14de vertrekken, dan kon ze het misschien net voor haar 16de halen.quote:
Omdat dat een kind niet verhindert zich geestelijk en lichamelijk normaal te ontwikkelen. Langdurige eenzaamheid en structureel slaapgebrek zouden dat wel kunnen doen.quote:Op maandag 21 december 2009 12:23 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Voor sommige dingen is dat inderdaad heel verstandig.
Maar sommigen mensen leren het nooit, dus zou het dan meteen voor iedereen gelden?
Of iedereen toch een individu dat apart staat in de maatschappij en daardoor niet in een standaard hokje past?
Waarom mag een 10 jarige wel van een zwarte piste af?
Een kind onder de 18 mag nog niet autorijden of vliegen. Da's één.quote:Op maandag 21 december 2009 12:15 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Even een discussiekiller er in gooien.
Fietsen kan ook fataal zijn, auto rijden ook, vliegen ook, enzo enzo.
Laura mag toch ook zeilen! Alleen niet in haar eentje, rond de wereld.quote:Op maandag 21 december 2009 12:23 schreef Netsplitter het volgende:
Waarom mag een 10 jarige wel van een zwarte piste af?
Als beide ouders, de wet, de piste-eigenaar en een handjevol ervaren skiërs allemaal vinden dat het kan en dat het niet gevaarlijk is, mag dat kind van mijn part de piste af. Dat is in dit geval niet het geval: moeder en andere zeilers hebben hun zorgen uitgesproken, alswel de rechter. Dus het kind mag lekker boven op de berg een sneeuwpop gaan bouwen en extra oefenen. Heeft weinig met 'standaardhokjes' te maken, het wordt gewoon te gevaarlijk geacht.quote:Op maandag 21 december 2009 12:23 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Voor sommige dingen is dat inderdaad heel verstandig.
Maar sommigen mensen leren het nooit, dus zou het dan meteen voor iedereen gelden?
Of iedereen toch een individu dat apart staat in de maatschappij en daardoor niet in een standaard hokje past?
Waarom mag een 10 jarige wel van een zwarte piste af?
Dat was het 'plan', maar ook dat bleek niet allemaal geregeld te zijn.quote:Op maandag 21 december 2009 12:26 schreef Gia het volgende:
[..]
Daarom wilde ze voor haar 14de vertrekken, dan kon ze het misschien net voor haar 16de halen.
Het was ook geen non-stop zeereis, maar van haven naar haven. Waar ze dan elke keer weer opgevangen wordt, en opgepept voor de volgende etappe.
Ik ben het met je eens. Maar de laatste vraag is niet helemaal redelijk. Autorijden, skiën, nootjes eten. Op welke leeftijd je wat doet is te bediscussiëren, geen absolute waarheid. Na een afweging van de argumenten kan je altijd nog vragen, maar waarom.. In die zijn kan je elke beslissing als betutteling of iets dergelijks neerzetten.quote:Op maandag 21 december 2009 12:23 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Voor sommige dingen is dat inderdaad heel verstandig.
Maar sommigen mensen leren het nooit, dus zou het dan meteen voor iedereen gelden?
Of iedereen toch een individu dat apart staat in de maatschappij en daardoor niet in een standaard hokje past?
Waarom mag een 10 jarige wel van een zwarte piste af?
Dan zit je in mijn geval toch fout, ik zeil graag, maar rond de wereld zeilen, nooit.quote:Op maandag 21 december 2009 12:36 schreef Tijn het volgende:
Ik heb het idee dat al die mensen die zo graag Laura de wereld over zien zeilen graag zelf zoiets hadden willen doen, maar het er nooit van is gekomen. Nu vinden ze het mooi dat Laura hun eigen dromen toch nog een beetje werkelijkheid wil maken
he, de kinderbescherming zoekt de media niet op ... dat doen papa en z'n prinsesje.quote:Op maandag 21 december 2009 12:48 schreef Re het volgende:
maar waarom is dit geval dan zo'n prestige project, er zijn genoeg kinderen die veel dieper in de shit zitten door hun ouders...
nou ja, ik zie toch aardig wat communicatie van de instanties hierover...quote:Op maandag 21 december 2009 12:51 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
he, de kinderbescherming zoekt de media niet op ... dat doen papa en z'n prinsesje.
daar heb je wel een punt ja.quote:Op maandag 21 december 2009 12:54 schreef Re het volgende:
[..]
nou ja, ik zie toch aardig wat communicatie van de instanties hierover...
quote:ma 21 dec 2009, 12:43 | lees voor
'Laura vloog niet van Nederlandse luchthaven'
SCHIPHOL - Laura Dekker heeft geen gebruik gemaakt van een Nederlandse luchthaven toen ze naar Sint Maarten vertrok.
Dat is gebleken uit onderzoek van de Koninklijke Marechaussee, zo heeft een woordvoerder maandag gemeld.
Waarvandaan het 14-jarige meisje dan wel is vertrokken, weet de marechaussee niet.
quote:Op maandag 21 december 2009 12:36 schreef Tijn het volgende:
Ik heb het idee dat al die mensen die zo graag Laura de wereld over zien zeilen graag zelf zoiets hadden willen doen, maar het er nooit van is gekomen. Nu vinden ze het mooi dat Laura hun eigen dromen toch nog een beetje werkelijkheid wil maken
Inderdaad. Hoeven we die rotkop niet meer te zien na haar zeemansgraf.quote:Op maandag 21 december 2009 12:47 schreef MrBadGuy het volgende:
Wat een soapVan mij mogen ze haar lekker laten gaan, als het haar lukt is het leuk voor haar ego en anders is het pech
Zou ze stiekem zijn vervoerd door Joran v/d Sloot?quote:Op maandag 21 december 2009 12:57 schreef Deprater het volgende:
"Laura Dekker heeft geen gebruik gemaakt van een Nederlandse luchthaven toen ze naar Sint Maarten vertrok."
quote:Op maandag 21 december 2009 08:33 schreef voyeur het volgende:
[..]
Het is natuurlijk verschrikkelijk, maar wat moet je anders doen als journalisten all over the world de details willen weten en puberlief een woordvoerdster heeft. Haar hele hebben en houwen inclusief psychologisch profiel staat online in het vonnis van de kinderrechter.
Het is en blijft een taak van de ouders om kinderen daar maximaal tegen te beschermen. Vader had zelf ook naar St. Maarten kunnen afreizen om zijn dochter op te halen. Dat zou al een stuk prettiger klinken, maar kennelijk net als ze toen in Engeland in een tehuis gezet was vindt hij dat niet de moeite waard.
Haal diep adem, en probeer het nog een keer, dan maak je wellicht duidelijk wat je bedoelt te zeggen.quote:Op maandag 21 december 2009 14:07 schreef Basp1 het volgende:
Wat een brassers onze marechaussee met de huidge gegevens uitwisseling die we tussen europa doen zou ik otch wel verwacht hebben dat ze in de grote berg gegevens heus wel zouden moeten kunnen achterhaald hebben waar ze dan wel vandaan vertrokken is.
Domme kut-uniformen.quote:Op maandag 21 december 2009 14:09 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Haal diep adem, en probeer het nog een keer, dan maak je wellicht duidelijk wat je bedoelt te zeggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |