Hmm, dat was een beetje te enthousiast. Er zijn inderdaad ook geboren vrijgezellen.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:14 schreef RealZeus het volgende:
[..]
En dat geloof ik dus niet, hè.
Ik denk echt dat het er voor sommige mensen gewoon niet in zit.
Dat inderdaad. Hier op FOK zie ik soms ook topics waarbij ik denk: praat er dan gewoon over.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:16 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Precies, je kunt dan samen zoeken naar wat prettig is en je bouwt er een soort extra band door op. Weet niet precies hoe ik het kan verwoorden.
In mijn geval zal dat het inderdaad ook worden, en dat lijkt mij juist leuk.
Het laatste ben ik ook volledig met je eens en zo (en dat weet ik nu al ja) zal ik ook reageren in mijn relatie. Ik ben nog van de generatie praten, vragen en communiceren. Samen een relatie, samen opbouwen.
Ik vind een relatie iets bijzonders en daar mag best moeite voor gedaan worden.
Dat lijkt me absoluut niet vanzelfsprekendquote:Op donderdag 17 december 2009 20:11 schreef RealZeus het volgende:
[..]Daarbij denk ik dat een onervaren iemand ook zuiniger is op zijn/haar relatie. Voor diegene is een relatie namelijk niet vanzelfsprekend en dan ben je dus ook minder snel geneigd om er om allerlei kleine dingen een punt achter te zetten.
Zeg, kun jij soms in mijn hoofd kijken?quote:Op donderdag 17 december 2009 20:14 schreef tijnbrein het volgende:
Als je echt om iemand geeft dan is die gebrek aan ervaring niet belangrijk. Seks is iets dat je samen doet. Het moet wel van 2 kanten komen.
Inderdaad. Ik heb een aantal ooms en tantes die geboren vrijgezel zijn.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:17 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Hmm, dat was een beetje te enthousiast. Er zijn inderdaad ook geboren vrijgezellen.
Ik dacht al: waar blijf je.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:17 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik heb geen zin om alles te lezen. maar vindt de originele TS het vervelend dat meneer geen ervaring heeft, Anders is het toch leuk? Verder vind ik TS een hoertje. Vanf dr zestiende niet meer stilgezeten. Als 33 jarige zou ik me naast geen ervaring ook zorgen maken hoevel ziektes je in je kut hebt zitten. hoeveel anti's eroverheen zijn gewest. ik zou je dumpen. gatver
Ja, bovenaan deze pagina en ik ben ook wel eens bang dat het voor mij geldt.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:17 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Hmm, dat was een beetje te enthousiast. Er zijn inderdaad ook geboren vrijgezellen.
Dat ben ik ook; en daarbij spontaan en leer ik/heb ik geleerd voor mezelf op te komen. Dat deed ik bij mijn "ex" dus ook nooit.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:17 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat inderdaad. Hier op FOK zie ik soms ook topics waarbij ik denk: praat er dan gewoon over.
Maar goed, ik ben een open boek wat dat aangaat dus dat kost mij geen moeite.
Niet vanzelfsprekend, maar ik acht de kans wel groter.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:17 schreef aimeudeus het volgende:
[..]
Dat lijkt me absoluut niet vanzelfsprekend
Klinkt goedquote:Op donderdag 17 december 2009 20:19 schreef Cassandra87 het volgende:
Wat ik bedoel (leuk kiften op een ex) Mijn ex en ik hadden niets gemeen op het laatst. Ik toonde wel interesse, ook voor die idiote games
andersom 0,0
Sex werd een verplichting. Al was t maar om niet als broer/zus te gaan leven. Ik was er trouwens ook helemaal klaar mee toen ik wegging
En het is nu zo heerlijk om thuis te komen, echt samen te eten en de dag door te spreken, om vervolgens samen een filmpje te kijken of juist even apart van elkaar bezig te zijn. Of, nog heerlijker, een weekend samen activiteiten ondernemen. Dat is iets wat ik dus totaal niet gewend was.
En al met al zit ik nu meer op 1 lijn dan ik ooit had gedaan. En dat is voor mij t belangrijkste in de hele relatie
Ik hoop van niet. Dat lijkt mij eng namelijk om in iemands hoofd te kijkenquote:Op donderdag 17 december 2009 20:19 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Zeg, kun jij soms in mijn hoofd kijken?Je zegt almaar dingen waar ik het helemaal mee eens ben.
Dat komt rchtsreeks uit het handbook "duh, obvious duh". Wat zijn vrouwen eigenlijk makkelijk. je zegt gewoon wat iedereen wilt horen. en hoppa! vrouwen vinden je aardigquote:Op donderdag 17 december 2009 20:19 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Zeg, kun jij soms in mijn hoofd kijken?Je zegt almaar dingen waar ik het helemaal mee eens ben.
Ja okee, ik dacht dat je gewoon 'bekenden' bedoelde. Niet iedereen gaat de waarheid over zoiets spreken, zoals in dit topic al bleek, helemaal als het verder toch niet gecontroleerd kan worden.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:14 schreef RealZeus het volgende:
Ik ken hun partners, ben bij hun huwelijken geweest en heb hun kinderen gezien. Dan mag ik toch aannemen dat het klopt.
Als je zo blijft denken dan gaat het zo goed als zeker ook niet gebeuren. Als je dat wilt, prima, maar ik denk niet dat je dat wilt.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:14 schreef RealZeus het volgende:
En dat geloof ik dus niet, hè.
Ik denk echt dat het er voor sommige mensen gewoon niet in zit.
Deels mee eens.. Maar ik weet uit ervaring ook dat je vooral een eerste keer zó verliefd kunt zijn, dat je al die voornemens zo door de vingers ziet.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:15 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik heb geen relatie gehad en ik weet ook wat ik wil en wat ik niet wil. Puur door het gepruts van anderen wat ik aan mocht horen.
Over bijdehand gesproken...quote:Op donderdag 17 december 2009 20:22 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Dat komt rchtsreeks uit het handbook "duh, obvious duh". Wat zijn vrouwen eigenlijk makkelijk. je zegt gewoon wat iedereen wilt horen. en hoppa! vrouwen vinden je aardig
quote:Op donderdag 17 december 2009 20:06 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Begrip, acceptatie, vertrouwen, geborgenheid. Vind ik nog belangrijker dan (het wegblijven van) sex
Ik denk dat ik ook een goede vriend zou zijn. (heerlijk, die zelfbevlekking) , maar ik ben niet de meest avontuurlijke of interessante persoon op aarde.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:22 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Dat ben ik ook; en daarbij spontaan en leer ik/heb ik geleerd voor mezelf op te komen. Dat deed ik bij mijn "ex" dus ook nooit.
Ik durf van mezelf te zeggen dat, als ik wat verder ben, ik een hele goede en leuke vriendin zal zijn.
Wat dat betreft herken ik dat wel in Cassandra87's post. Je gaan verdiepen in allerlei onzin omdat hij dat leuk vindt. Kep het ook gedaan; blegh!
Ja, zo'n relatie is prima! Goed voor je eigenwaarde ookquote:Op donderdag 17 december 2009 20:22 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Klinkt goedzo'n relatie.
[..]
Ik hoop van niet. Dat lijkt mij eng namelijk om in iemands hoofd te kijken![]()
Misschien hebben wij gewoon dezelfde ideeën over bepaalde dingen
Jij bent niet als diegene die jij in je vorige post quoten. Dus er is nog hoop voor jouquote:Op donderdag 17 december 2009 20:21 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ja, bovenaan deze pagina en ik ben ook wel eens bang dat het voor mij geldt.![]()
Guilty dat ik ook geprobeerd bij mijn ex. Toen ik het uitmaakte. Gaf zij toe dat zij dat andersom niet gedaan had.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:22 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Dat ben ik ook; en daarbij spontaan en leer ik/heb ik geleerd voor mezelf op te komen. Dat deed ik bij mijn "ex" dus ook nooit.
Ik durf van mezelf te zeggen dat, als ik wat verder ben, ik een hele goede en leuke vriendin zal zijn.
Wat dat betreft herken ik dat wel in Cassandra87's post. Je gaan verdiepen in allerlei onzin omdat hij dat leuk vindt. Kep het ook gedaan; blegh!
Natuurlijk ben ik er veel mee bezig. Bewust en onbewust zit het ook veel in mijn hoofd.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:24 schreef Modus het volgende:
[..]
[..]
Als je zo blijft denken dan gaat het zo goed als zeker ook niet gebeuren. Als je dat wilt, prima, maar ik denk niet dat je dat wilt.
Ik heb al eens eerder gezegd, ik vind dat je er veel teveel mee bezig bent (lijkt althans), laat singles los, laat dit soort topics los. Ik snap dat je er soms over wilt praten maar de manier waarop je erover praat is ook niet heel aantrekkelijk voor vrouwen omdat je je best wel in een soort van slachtofferrol plaatst.
De gedachte dat het de volgende keer ws niet lukt omdat eerdere dates/flirts ook op niks uitlipen is begrijpelijk doch niet terecht. Tenzij je er dus min of meer vrede mee hebt, maar dat heb je niet want anders zou je dit soort topics wel links laten liggen.
Waarom zou jij niet avontuurlijk of interessant zijn? Wie bepaalt dat?quote:Op donderdag 17 december 2009 20:25 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik denk dat ik ook een goede vriend zou zijn. (heerlijk, die zelfbevlekking) , maar ik ben niet de meest avontuurlijke of interessante persoon op aarde.
En toen ik met dat het-leek-haast-een-relatie-meisje zat liet ik ook zwaar over me heen lopen. Want ik dacht: "Als ik maar genoeg voor haar doe, wordt ze vanzelf gek op mij."
![]()
![]()
Dat werkt niet dus. Maar ik heb er wel heel veel van geleerd.
Dat tot ver over mijn oren verliefd ken ik wel , ja. Al durf ik dat niet meer toe te staan omdat het redelijk pijnlijk is als het fout gaat.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:24 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Deels mee eens.. Maar ik weet uit ervaring ook dat je vooral een eerste keer zó verliefd kunt zijn, dat je al die voornemens zo door de vingers ziet.
En als je eenmaal uit een 'nare' relatie komt, ben je gewoon wat voorzichtiger, omdat je weet dat je je neus al eens hebt gestoten, de verliefdheid niet blijvend is en er gewoon meer moeite gedaan moet worden.
Want weten door te lezen en weten door je neus te stoten zijn twee verschillende dingen
Maar ik denk zeer zeker niet dat je een geboren vrijgezel bent hoor.. Soms komt er gewoon iemand voorbij, maar meestal is het dan (veel te) laat..
Ik ben dikwijls zo iemand. Als iedereen links gaat, ga ik bewust rechts, zo is het met mijn smaak qua mannen ook. En ik denk dan eigenlijk nooit,, er moet iets mis met diegene zijn. Maar altijd verbazing dat meiden/vrouwen zo'n vent hebben laten lopen. En vervolgens prijs ik mijzelf gelukkig dat ik wel alert was
Ben je echt niet interessant of ben je niet genoeg tot 'uiting gekomen'quote:Op donderdag 17 december 2009 20:25 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik denk dat ik ook een goede vriend zou zijn. (heerlijk, die zelfbevlekking) , maar ik ben niet de meest avontuurlijke of interessante persoon op aarde.
En toen ik met dat het-leek-haast-een-relatie-meisje zat liet ik ook zwaar over me heen lopen. Want ik dacht: "Als ik maar genoeg voor haar doe, wordt ze vanzelf gek op mij."
![]()
![]()
Dat werkt niet dus. Maar ik heb er wel heel veel van geleerd.
Nee, dat heet verbitterd. JaniesBrownie zei eerder dat ik geen respect voor vrouwen zou hebben maar hij heeft het echt niet.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:24 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Over bijdehand gesproken...
Daarom post ik ook graag in zijn topics. Het Lourdes-gevoel: het kan dus nog erger.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:26 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Jij bent niet als diegene die jij in je vorige post quoten. Dus er is nog hoop voor jou![]()
[..]
quote:Op donderdag 17 december 2009 20:22 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Dat komt rchtsreeks uit het handbook "duh, obvious duh". Wat zijn vrouwen eigenlijk makkelijk. je zegt gewoon wat iedereen wilt horen. en hoppa! vrouwen vinden je aardig
Dat zou ook zonde zijn van je haar enzo.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:26 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Ja, zo'n relatie is prima! Goed voor je eigenwaarde ook![]()
Moet er ook niet aan denken, een gescalpeerd hoofd. Denk dat wij inderdaad dezelfde ideeëen hebben, in ieder geval hierover.
Ik weet natuurlijk ook niet of dat zo is maar ik krijg dat gevoel dan altijd.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:28 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Waarom zou jij niet avontuurlijk of interessant zijn? Wie bepaalt dat?
Ik prik overal doorheenquote:Op donderdag 17 december 2009 20:31 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Tuurlijk vrouwen zullen er echt niet doorheen prikken als jij dat niet meent.
![]()
[..]
Een man die kan zingen, dan kun je me wegdragenquote:Op donderdag 17 december 2009 20:33 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ok, muzikaal dan weer wel. En zingen kan ik goed. , dat dan weer wel.
Natuurlijk maakte ze daar misbruik van. Ze had een kutjeugd gehad, had weinig vrienden, gebruikte af en toe drugs en als iemand vertelde dat ze haar lichaam in de verhuur gooide zou het me allemaal niet verbazen.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:30 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Ben je echt niet interessant of ben je niet genoeg tot 'uiting gekomen'
Als je genoeg voor haar deed, maakte zij daar gebruik van? In dat geval, bah.
Wat dat betreft blijf ik achter mijn standpunt, ik ben liever alleen dan dat iemand mij niet accepteerd.
Soms kan jij inderdaad een beetje verbitterd overkomen. Maar dat valt reuze mee vind ik.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:30 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nee, dat heet verbitterd. JaniesBrownie zei eerder dat ik geen respect voor vrouwen zou hebben maar hij heeft het echt niet.
Deels ik ook en voor een deel om ervaringen uit te wisselen.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:31 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Daarom post ik ook graag in zijn topics. Het Lourdes-gevoel: het kan dus nog erger.
quote:Op donderdag 17 december 2009 20:34 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Een man die kan zingen, dan kun je me wegdragen
Ik had het over Schenkstroop, Tijnquote:Op donderdag 17 december 2009 20:35 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Soms kan jij inderdaad een beetje verbitterd overkomen. Maar dat valt reuze mee vind ik.
[..]
En toch kan ik t me wel enigszins voorstellen.. Als je keer op keer de deksel op je neus krijgt..quote:Op donderdag 17 december 2009 20:37 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik had het over Schenkstroop, Tijn![]()
Ok, af en toe ben ik het ook nog wel, maar ik zie het niet hebben van een relatie niet als een groot onrecht wat mij aangedaan wordt.
Janis had het toch echt tegen jou en niet tegen Schenkstroop.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:37 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik had het over Schenkstroop, Tijn![]()
Ok, af en toe ben ik het ook nog wel, maar ik zie het niet hebben van een relatie niet als een groot onrecht wat mij aangedaan wordt.
Maar dat doet dus ook geen goed, hè? Dan heb je op een gegeven moment al zoiets van: laat maar, ik begin er niet eens meer aan.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:38 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
En toch kan ik t me wel enigszins voorstellen.. Als je keer op keer de deksel op je neus krijgt..
Ben nou stiekem wel benieuwd naar een foto trouwens
Zij beweert dat ik geen respect heb voor vrouwen en dat is dus niet waar. En ik heb vrouwen ook geen hoeren genoemd tegenover andere FOKkers.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:39 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Janis had het toch echt tegen jou en niet tegen Schenkstroop.
Dat denk ik wel ja. En ik denk ook dat bijvoorbeeld de jongen zoals in TS haar verhaal met de tranen in zn ogen stond (als ik het goed begrepen heb) omdat het alleen zijn hem alleen maar pijn doet, en dan komt er opeens een leuk lijkende meid, en die wilt je op je snufferd pakken. Terwijl jij met veel zielezeer loopt. Daar zal hij niet continue last van hebben maar misschien op dat moment net wel ff. Ik denk mensen veel begripvoller moeten zijn naar elkaar toe. En niet alleen op het gebied van relaties zoals hier bedoelt wordt.quote:Op donderdag 17 december 2009 19:48 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Volgens mij is het voor sommige een gebrek aan ervaring met relaties een groter probleem dan een gebrek aan ervaring op het gebied van seks.
Verliefdheid is een ziektequote:Op donderdag 17 december 2009 20:41 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Maar dat doet dus ook geen goed, hè? Dan heb je op een gegeven moment al zoiets van: laat maar, ik begin er niet eens meer aan.
Ik ben dan ook nog liever ziek dan verliefd.
Er zwerft vast wel ergens een foto van mij op FOK!
En dat zijn dus die maatschappelijke kwesties..quote:Op donderdag 17 december 2009 20:42 schreef Aarskaboutertje het volgende:
[..]
Ik denk mensen veel begripvoller moeten zijn naar elkaar toe. En niet alleen op het gebied van relaties zoals hier bedoelt wordt.
Dat weet ik. Ik ben het ook niet met haar eens.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:42 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Zij beweert dat ik geen respect heb voor vrouwen en dat is dus niet waar. En ik heb vrouwen ook geen hoeren genoemd tegenover andere FOKkers.
Mee eens. Ik hoop dat TS en haar date eruit komen en een relatie krijgen.quote:Op donderdag 17 december 2009 20:42 schreef Aarskaboutertje het volgende:
[..]
Dat denk ik wel ja. En ik denk ook dat bijvoorbeeld de jongen zoals in TS haar verhaal met de tranen in zn ogen stond (als ik het goed begrepen heb) omdat het alleen zijn hem alleen maar pijn doet, en dan komt er opeens een leuk lijkende meid, en die wilt je op je snufferd pakken. Terwijl jij met veel zielezeer loopt. Daar zal hij niet continue last van hebben maar misschien op dat moment net wel ff. Ik denk mensen veel begripvoller moeten zijn naar elkaar toe. En niet alleen op het gebied van relaties zoals hier bedoelt wordt.
Tuurlijk wel gewoon aan toegeven vooral als het wederzijds is.quote:
Dat zeg ik, die is er niet.quote:
Ik zag het verkeerd vandaar de editquote:Op donderdag 17 december 2009 20:50 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat zeg ik, die is er niet.
En nu ga ik weer door de sneeuw ploeteren met de vrachtwagen.![]()
edit: TijnGauw editten, hè
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |