Hier is het kamertje ook nog niet klaar hoor! Zowel het wiegje als het bedje moeten nog geschilderd...quote:Op woensdag 16 december 2009 16:16 schreef DJRandall het volgende:
Gefeliciteers Bluezz!![]()
Hier net weer meubels staan schilderen. Een probleem, het vriest in de schuur en ik heb alles met de fohn proberen te drogen. Ben echt blij als het klaar is, want het begint nu wel krap aan te worden. Ook het kamertje is nog lang niet klaar.
*knip*
Einde klaagmodus. Wanneer hadden jullie het kamertje eigenlijk klaar?
En hoe merk je dat dan?quote:Op woensdag 16 december 2009 16:16 schreef pessie het volgende:
Flugel: Goede echo morgen![]()
Ikzelf heb over 2 weken de echo en maak me regelmatig wel wat zorgen. Vooral omdat ik lang zo ziek niet meer ben. Ben wel erg moe, heb enorme borsten en moet continu eten, dus denk dat het allemaal wel goed zit. Een vriendin die een miskraam heeft gehad vertelde dat je het echt wel merkt als het mis gaat.
Iets met krampen en bloed... Ze heeft et niet uitgelegd, meer dat je et wel merkt... Maar ik wil je absoluut niet bezorgd maken! Je gaat morgen gewoon naar een minimensje kijken dat vrolijk rondzwemt!quote:
Mij maak je zo snel niet bezorgd, na 4 miskramen waar je echt niet altijd iets van merkt ben ik dat toch wel...quote:Op woensdag 16 december 2009 16:23 schreef pessie het volgende:
[..]
Iets met krampen en bloed... Ze heeft et niet uitgelegd, meer dat je et wel merkt... Maar ik wil je absoluut niet bezorgd maken! Je gaat morgen gewoon naar een minimensje kijken dat vrolijk rondzwemt!
Dat verschilt voor iedereen of je het wel of niet merkt! Ik denk niet dat er duidelijke aanwijzingen zijn. Maar dat het alleen maar meer zorgen geeft of je wel of niet iets voelt.quote:Op woensdag 16 december 2009 16:23 schreef pessie het volgende:
[..]
Iets met krampen en bloed... Ze heeft et niet uitgelegd, meer dat je et wel merkt... Maar ik wil je absoluut niet bezorgd maken! Je gaat morgen gewoon naar een minimensje kijken dat vrolijk rondzwemt!
Kan zij jou niet een metertje of 15 van dezelfde band sturen die ze nu gebruikt heeft voor het dekentje?? Dat zouden mijn hormonen namelijk wel willenquote:Op woensdag 16 december 2009 16:13 schreef Asyniur het volgende:
[..]
U vraagt, wij draaien:
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 16 december 2009 16:33 schreef amaranta het volgende:
[..]
Kan zij jou niet een metertje of 15 van dezelfde band sturen die ze nu gebruikt heeft voor het dekentje?? Dat zouden mijn hormonen namelijk wel willen
Precies. Het hoeft niet in een week helemaal af te zijn. Maar de meubels kunnen dus nog niet in elkaar, de commode is nog niet af en de muren en vloer ook nog niet. Allemaal dingen die ik niet kan/mag doen. En als we dan laat zijn met een lampje of schilderijtje ophangen ofzo, dat interesseert me dan nog niet eens.quote:Op woensdag 16 december 2009 16:29 schreef NieuweUser het volgende:
Bleuzz gefeliciteerd met je kleinzoon!![]()
Asy, leuke quilts zeg!!
DjRandall, kan me je hormoonmomentje heel goed voorstellen. Wij hebben de meubeltjes met zo'n 28 weken binnengekregen. Qua schilderwerk hoefde er maar heel weinig te gebeuren (2 vlakken op de muur). Verder hebben we de gordijnen bij 35 weken binnengekregen, en de lamp is pas afgelopen weekend opgehangen (37 weken). Nu is het dan ook eigenlijk helemaal af!
Nou ja dat kan dus ook als je thuis gaat bevallen. Ik heb bij allebei een thuisbevalling geprobeert, maar eindigde beide keren toch in het ziekenhuis. De eerste keer wegens te lang gebroken vliezen en de 2e keer bleef de ontsluiting hangen bij 6 cm en moest ik dus alsnog met 6 cm ontsluiting in de auto naar het ziekenhuis. Je kunt dus altijd bedenken waar je het liefst wilt bevallen, maar zorg dat je je er niet helemaal op vastpint want het kan dus altijd nog onverwachts veranderenquote:Op woensdag 16 december 2009 16:16 schreef pessie het volgende:
Ymme, ik ga denk ik ook voor thuis hoor! Ik snap niet dat mensen bij 6 centimeter ontsluiting nog een auto in willen naar het ziekenhuis. Verder vind ik ziekenhuis zelf een beetje een vals gevoel van veiligheid geven. En in het ziekenhuis willen ze altijd aan de slag met naalden, waar ik doodsbang voor ben.
Dat wist ik echt niet... Sorry...quote:Op woensdag 16 december 2009 16:29 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Mij maak je zo snel niet bezorgd, na 4 miskramen waar je echt niet altijd iets van merkt ben ik dat toch wel...
Ik reageer misschien pinniger dan de bedoeling was, maar ik vind dat soort uitspraken als 'dan merk je het wel' eigenlijk een beetje valse geruststelling. Dan is het alleen maar kloteriger als het dan toch nog mis blijkt te zijn. (weet nog dat de echoscopiste tegen me zei dat het er 'keigoed' uitzag en we het wel rond konden bazuinen...) Enfin; ik ben wellicht wat cynischer dan de gemiddelde OUD-poster wat dit soort dingen betreft.
Onthou gewoon dat het in verreweg de meeste gevallen gewoon helemaal goed zit. Ik hoop met heel m'n hart morgen een kloppend hartje te hebben, maar ik hou er gewoon serieus rekening mee dat dit niet het geval hoeft te zijn...
disclaimer: ik probeer jou ook niet bezorgd te maken overigens... Het is bijna altijd gewoon goed!
Meimel en Asy wat gaaf!!!!
Echt ik zweer het, als ik morgen een hartje heb ga ik ook zo'n kleed bestellen. Gewoon alvast voor de heb om vertrouwen uit te stralen
Klink ik zo kribbig? Is niet de bedoeling hoor, wilde alleen effe aan verwachtingen-management doen. Misschien wel wat gemeen van me, sorryquote:Op woensdag 16 december 2009 16:42 schreef pessie het volgende:
[..]
Dat wist ik echt niet... Sorry...
Dat wil ik niet schatje * pruillipje * maar dat willen mijn hormonen heel graag.quote:Op woensdag 16 december 2009 16:34 schreef flugeltje het volgende:
[..]
die ga ik bij Martijn gebruiken
Ik zit hier in ieder geval al een lijstje te maken van wat mijn hormonen allemaal wel niet willen...quote:Op woensdag 16 december 2009 16:44 schreef amaranta het volgende:
[..]
Dat wil ik niet schatje * pruillipje * maar dat willen mijn hormonen heel graag.
Ik zeg tegenwoordig tegen mijn man: ik ben niet boos op jou, maar op de situatie, ik vind jou nog heel lief hoor
Ik vertel TARA tegenwoordig ook maar eens dat ik hém en iedereen heus nog wel lief vind, maar de situatie soms wat rukquote:Op woensdag 16 december 2009 16:44 schreef amaranta het volgende:
[..]
Dat wil ik niet schatje * pruillipje * maar dat willen mijn hormonen heel graag.
Ik zeg tegenwoordig tegen mijn man: ik ben niet boos op jou, maar op de situatie, ik vind jou nog heel lief hoor
ik vind dat prima kunnen! Maar dan moet je er natuurlijk wel bij zeggen wat het gewenste gedrag dan wel is.quote:Op woensdag 16 december 2009 16:48 schreef DaviniaHR het volgende:
flugel, ik vond je niet kribbig, hoor!
wat ik me afvroeg, zit je nog aan de paracetamol (aspirine?) en extra foliumzuur?
en ik hoop heel hard mee voor een kloppend hartje en zwaaiend boontje voor jou/jullie morgen!![]()
amaranta, wat correct, zeg!![]()
"jij bent lief, maar je gedrag is stout" of hoe hoor je dat te zeggen tegen een kind?
en moooooie boxkleden zie ik langskomen!![]()
![]()
Achjee dat moet ik nog weghalen joh, is van jaren geledenquote:Op woensdag 16 december 2009 16:47 schreef amaranta het volgende:
meimel, wat bedoel je dan eigenljk met kliko nr 3? ben jij zelf nr 1 of 2 of je man of ??
Das toch ook logisch? Zodra je zwanger bent, ben je zwanger toch? Dan tel je dat toch gewoon mee als zwangerschap? Ik vind het eigenlijk heel vanzelfsprekend!quote:Op woensdag 16 december 2009 16:49 schreef amaranta het volgende:
Mijn collega heeft met 17 weken een vroeggeboorte gehad (zo heet het vanaf de 16de week zegt ze) en die zegt altijd dat ze 3 zwangerschappen heeft gehad. Ze praat volgens mij wel over 2 kindjes. Maar als ze zwangerschapsgerelateerd praat, dan praat ze dus over 3. Soms schrikken mensen daar best wel van.
Toen ze hoogzwanger was, was ze dus aan het vertellen over de 2de zwangerschap, en heel veel menen schrokken dan van haar verhaal.
Dat is ook zo. Maar het heeft vaak impact, daar doelde ik op. Maar dat is ook de manier waarop zij het brengt denk ik.quote:Op woensdag 16 december 2009 16:54 schreef freecell het volgende:
[..]
Das toch ook logisch? Zodra je zwanger bent, ben je zwanger toch? Dan tel je dat toch gewoon mee als zwangerschap? Ik vind het eigenlijk heel vanzelfsprekend!
En over miskramen ed kan je gewoon niet zo heel erg veel zeggen. Alleen dat de kans op een zitten blijvend gezond kindje het grootst is en steeds groter wordt naarmate je langer zwanger bent (tot 10 weken that is).
Dat klopt, het is ook een beetje taboe. En inderdaad als je over een zwangerschap praat, en je vertelt vervogelns dat die zwangerschap niet is voldragen dan schrikken mensen daarvan.quote:Op woensdag 16 december 2009 16:57 schreef flugeltje het volgende:
Ik ben ook gewoon vier keer zwanger geweest. Merk wel eens dat mensen wat vreemd opkijken als ik zeg dat ik dit of dat door m'n zwangerschap(pen) heb... Mensen verwachten gewoon een kind bij een zwangerschap. Andere opties wordt niet in voorzien.. Aan de ene kant terecht, want er is al verdriet genoeg in de wereld. Aan de andere kant maakt het wel dat je jezelf soms heel erg alleen kunt voelen als je een miskraam overkomt en het doodgezwegen wordt....
dat niet eens alleen, je merkt aan alles dat mensen het liever doodzwijgen en er niet over willen praten. Weet ook zeker dat er nu, op dit moment, mensen zijn die denken: "Kom op mensen, laten we het weer over leuke dingen hebben"... En natuurlijk is dat hartstikke terecht allemaal, ik heb het liever ook over leukere dingen en er zijn hier andere topics waar je over dit soort dingen kunt babbelen. Maar in het dagelijks leven kan het gewoon pijn doen als mensen zo reageren. Ik sta na vier zwangerschappen nog steeds met lege handen en dat kunnen mensen niet handelen...quote:Op woensdag 16 december 2009 16:59 schreef amaranta het volgende:
[..]
Dat klopt, het is ook een beetje taboe. En inderdaad als je over een zwangerschap praat, en je vertelt vervogelns dat die zwangerschap niet is voldragen dan schrikken mensen daarvan.
Je kunt op een slee gaan zitten en jezelf voort laten trekkenquote:Op woensdag 16 december 2009 17:03 schreef freecell het volgende:
Ik krijg trouwens schaatskriebels van dit weer
Zit er niet in zeker dit jaar voor mij?
Dat kan toch wel?? Maar dan moet het ijs wel heel dik zijnquote:Op woensdag 16 december 2009 17:03 schreef freecell het volgende:
Ik krijg trouwens schaatskriebels van dit weer
Zit er niet in zeker dit jaar voor mij?
haha, pakte 'm niet zo op hoorquote:Op woensdag 16 december 2009 17:05 schreef freecell het volgende:
Zo, dat was een hele flugel-bevestigende post van mij zo onder die van flugel
Ik vind het zelf niet zo meilijk om er met mensen over te praten en er naar te luisteren, heb zelf op andere vlakken ook wel genoeg meegemaakt om het één en ander aan te kunnen denk ik zo.
Het lastigste vind ik dat ik niks kan dóen behalve luisteren...
Ik zie het al voor mequote:Op woensdag 16 december 2009 17:07 schreef amaranta het volgende:
[..]
Dat kan toch wel?? Maar dan moet het ijs wel heel dik zijn
/einde flauwe grap
quote:Op woensdag 16 december 2009 17:14 schreef Meimeltje het volgende:
Het is toch ook wel 'fijn' om te weten dat er meer zijn die een miskraam hebben meegemaakt. Ook dat er veel hier zijn die er toch wel een hele zwangerschap mee bezig blijven.
Denk dat je juist ook deze dingen hier kwijt kunt.
Schaatsen vind ik erg leuk, maar toen ik vorig jaar op het ijs stond was ik zo bang er doorheen te zakken. Ik weet niet of dat gevoel nog eens weg gaatquote:Op woensdag 16 december 2009 17:12 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik zie het al voor meIk met mijn buik het ijs op
Volgens mij wordt ik er net zo hard weer af gekeken(of gerold)
Gefeliciteerd!quote:Op woensdag 16 december 2009 14:53 schreef Bluezz het volgende:
[ afbeelding ]vanochtend om 11.30 uur is geboren onze kleinzoon Jess [ afbeelding ]
Asy, waar heb je de quilts vandaan? Ik vind ze namelijk echt super!quote:Op woensdag 16 december 2009 18:01 schreef Asyniur het volgende:
Die quilts van mij gaan op het bedje en in het wiegje. Meimel heeft een prachtig boxkleed.![]()
En ik wilde nog iets zeggen maar dat ben ik vergeten omdat manlief mij ondertussen vanalles aan het uitleggen was...
Ow en hier wel een (piepklein) laagje sneeuw...![]()
Normaal ga ik binnendoor naar de zwangerschapsgym maar dat is een steile berg af door een mini-dorpje en dat mag ik nu niet van manlief dus nu moet ik een alternatieve route gaan rijden, in het donker, met een richtingsgevoel van nul komma nul en een man die nu met de navigatie naar België rijdt![]()
Hier vandaanquote:Op woensdag 16 december 2009 18:36 schreef MinnieMin het volgende:
[..]
Asy, waar heb je de quilts vandaan? Ik vind ze namelijk echt super!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |