abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_75222088
quote:
Op woensdag 2 december 2009 19:04 schreef Taurus het volgende:

[..]
Ja, mannen kijken geen gayporn omdat ze er niet geil van worden, blaat, daar gaat het niet om. De vraag is waarom het zelfs náár is om te zien voor veel mannen, zie OP. En daar kan mijn 'theorie' een prima antwoord op zijn.
ja dat laatste snap ik. ik heb alle soorten porno wel eens gezien. nee niet alle alleen: hetero, bi, homo, lesbi

maar bij die mannen vind ik het dus wel geil en tegelijkertijd super smerig en geeft het me ook we een onaangenaam gevoel. dat zal wel te maken hebben met wat jij zegt

[ Bericht 0% gewijzigd door apenkutkop op 04-12-2009 17:05:15 ]
  woensdag 2 december 2009 @ 19:21:32 #127
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_75222241
quote:
Op woensdag 2 december 2009 19:15 schreef Taurus het volgende:
Ja, maar dan rest nog steeds de vraag waarom hij bang is om voor homo aangezien te worden. En dat antwoord hoeft niet per se 'omdat hij het zelf misschien is' te zijn. Ik denk echt eerder dat het voortkomt uit het idee dat homo's niet als stoer worden gezien, maar als watjes. Als een man iets softs doet is het 'wat een homo ben je ook', en als diegene zijn softheid dan aanpast is dat niet omdat hij bang is zelf daadwerkelijk homo te zijn, lijkt me. Maar om voor mietje te worden aangezien.
Dat klopt ook. Ik zal in dat kader mijn eerdere post eens quoten:
quote:
Op woensdag 2 december 2009 15:16 schreef Garisson72 het volgende:
Ik denk dat het iets evolutionair bepaalds is. Als man moet je je man-zijn constant valideren tegen andere mannen, en wat onderstreept het man-zijn nou meer dan de lust naar vrouwen?

Het absolute tegenovergestelde zou bereikt worden als men het idee krijgt dat je niet van de vrouwen zou zijn. Daar moet je als man dus fel tegen ageren.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_75222422
quote:
Op woensdag 2 december 2009 19:21 schreef Garisson72 het volgende:

[..]

Dat klopt ook. Ik zal in dat kader mijn eerdere post eens quoten:
[..]
O ja, juist. Het leek alsof ik tegen je in ging geloof ik, sorry, ik verwarde je even met iemand anders denk ik.
  woensdag 2 december 2009 @ 19:35:40 #129
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_75222816
Geen reden voor excuses heur.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
  woensdag 2 december 2009 @ 19:39:27 #130
8369 speknek
Another day another slay
pi_75222972
Ik denk dat mannen dominanter en territorialer zijn. Dat laatste bedoel ik niet als in dat ze de boel markeren met hun geur, maar het heeft er alle schijn van dat bij onze voorouders een man vaak meerdere vrouwen had. Als het dus om seks gaat had de man van zijn sekse daar het alleenrecht op binnen de groep, maar hadden de vrouwen wel 'gezamenlijk' seks. Eventuele andere mannetjes binnen die groep moesten dus onderdanig zijn zodat ze niet snel een vrouw konden krijgen--net als eunuchs aan het hof. Misschien dat een andere man binnen de 'commune' die zich seksueel ontwikkelt de hoofdman in een onderdanige positie manoeuvreert, waardoor de hoofdman dus zelf het bèta mannetje wordt. En dit dient ten allen kosten voorkomen te worden.

Zoiets. Of ik zit er compleet naast natuurlijk. Verklaart niet waarom mannen wel over heteroseks praten (ofschoon ze dit denk ik minder doen dan vrouwen).
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_75224432
quote:
Op woensdag 2 december 2009 18:21 schreef Taurus het volgende:

[..]

Leg dat mannenhatend eens uit?
Jouw beeld van mannen en homo's. Ik had eigenlijk beter kunnen zeggen "heteromannenhatend"... Vind je wel meer bij het Opzijvolk.
quote:
En jij kijkt bepaalde soorten porno volgens een theorie. Of je nou wil of niet
Dat is alleen maar zo omdat Libellepsycholoogjes dat zo zeggen. Maar daar heb ik maling aan. Zouden meer mensen moeten hebben...
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_75224599
quote:
Op woensdag 2 december 2009 18:21 schreef Garisson72 het volgende:

[..]

Heteroseksuele mannen hoeven in pornofilms geen mannen met elkaar te zien neuken omdat ze hetero zijn, en er dus niet geil van worden. Laten we dat vooral niet moeilijker maken dan nodig.
Dan zouden heteroseksuele vrouwen ook niet geil worden van seksende vrouwen. En toch is het opwindender om 2 sensuele vrouwen bezig te zien dan 2 mannen.

Veel vrouwen vinden vrouwen ook mooier qua lichaam dan mannen andere mannen qua lichaam mooi vinden. Ook homoseksuele mannen kunnen genieten van een mooi vrouwenlichaam.

Mannen vallen sowieso meer op uiterlijk dan vrouwen. Logisch; een vrouw kan wel seks hebben met een man die ze niet aantrekkelijk vindt (ok, het gaat wat stroef ), en mannen kunnen dat niet of veel moeilijker met een vrouw waar ze niet opgewonden van maken. Stukje natuur.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_75224682
quote:
Op woensdag 2 december 2009 20:17 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Jouw beeld van mannen en homo's. Ik had eigenlijk beter kunnen zeggen "heteromannenhatend"... Vind je wel meer bij het Opzijvolk.
Nee, nog meer uitleg. Wat is mijn beeld van mannen en homo's dan? In welke zin is dat negatief, bedoel ik?
quote:
Dat is alleen maar zo omdat Libellepsycholoogjes dat zo zeggen. Maar daar heb ik maling aan. Zouden meer mensen moeten hebben...
Dat weet ik niet, ik lees de libelle niet, jij wel blijkbaar. Overal zit een theorie achter, men doet dingen om een reden. Daarom zeg ik of jij nou wil of niet. Het bestaan van een theorie ontkennen is zoals ontkennen dat er bomen bestaan, maar goed, doe waar je je lekker bij voelt
pi_75224712
quote:
Op woensdag 2 december 2009 19:39 schreef speknek het volgende:
...Als het dus om seks gaat had de man van zijn sekse daar het alleenrecht op binnen de groep, maar hadden de vrouwen wel 'gezamenlijk' seks. ...
Dat is een goede verklaring denk ik.

Daarbij zijn vrouwen over het algemeen lichamelijker, knuffeliger ingesteld dan mannen.

Of het met stoer te maken heeft, weet ik niet. Het lijkt me juist stoer als je je los van de conventies van een groep kan profileren als een man die op mannen valt of juist een man die heel knuffelig is met zijn meisje.

In dat opzicht zijn we natuurlijk nog steeds dieren, maar hebben we duidelijk een meme-achtige evolutie doorgemaakt in sociaal opzicht.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  woensdag 2 december 2009 @ 21:09:52 #135
262 Re
Kiss & Swallow
pi_75226652
och kijk ook eens naar de opmerkingen in het mannen S&G topic..., of ja natuurlijk daar kijk je niet als man he ... of plaats je natuurlijk wel een sexy foto maar moet er nog wel even bijgezegd worden dat alleen vrouwen mogen reageren
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  woensdag 2 december 2009 @ 22:52:10 #136
151979 LalalaHippie
Don't worry be Hippie
pi_75231020
de oude grieken dachten dan wel weer dat hetero seks voor de voortplanting bestemd was en homoseks voor de liefde. Echte liefde kon dan ook alleen maar bestaan tussen twee mannen. En hoewel ik denk dat onze "sociale orde" een (evolutionaire) functie heeft, denk ik toch dat deze homofobie bij mannen toch vooral cultureel bepaald is. Seks is vies, hoort in een huwelijk thuis etc. etc.
"There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance. " - Socrates
"Envy is the ulcer of the soul." - Socrates
"Wie met beide benen op de grond staat, komt niet ver" - Loesje
  donderdag 3 december 2009 @ 04:26:34 #137
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_75236038
Heeft gewoon met cultuur te maken. In die vrouwenblaadjes wordt best tof gedaan over vrouwensex, maar je zult nooit in de VI of FHM zien staan dat de herenliefde je van het is . Overigens verschilt het ook of je in A'dam woont of in 1 of ander kutdorp in Brabant. In die kerkdorpjes hier in de omgeving is lesbisexualiteit ook niet geaccepteerd hoor .
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_75236043
Ach, Ramses wordt nu ook opeens overal geprezen en was toch ook homo. Fortuyn werd zelfs aanbeden door veel mensen en ook hij was homo. Zolang iemand er niet mee te koop loopt wil het land het nog wel 'door de vingers zien'.
My soul is painted like the wings of butterflies
  donderdag 3 december 2009 @ 04:46:41 #139
94617 Ps2K
And his space hamster Skeletor
pi_75236057
Het is heel simpel; mannen begrijpen lesbo's omdat ze dezelfde interesse delen. Homo's daarintegen... pfff ik begrijp er echt geen fuck van waarom een man op een andere man zou vallen. Ik denk dat ik het ook nooit zal begrijpen waarom sommige mannen zo zijn... ik respecteer het het daar laat ik het bij.

(Ik zou er pas problemen mee hebben als ze een partij in mijn bed liggen te krikken)
http://www.last.fm/user/psych02k
Yes, it is perfectly reasonable that Kirk had the know-how to make the gunpowder and put together the bazooka to defeat the Gorn. That\'s why he\'s the goddamn Captain.
  donderdag 3 december 2009 @ 07:18:46 #140
163194 DrDarwin
Novio-magenta
pi_75236331
quote:
Op woensdag 2 december 2009 15:44 schreef Ang3l het volgende:

[..]



net zoals alleen echte mannen roze kunnen dragen.

Ik waag me er niet aan
Waarom niet...
Ik heb een mooi roze shirt en een prachtige roze trui...en bij geen van beide krijg ik homo's achter me aan, maar juist complimenten van dames.
  donderdag 3 december 2009 @ 08:27:10 #141
61661 Ang3l
The Right Kinda Wrong
pi_75236948
quote:
Op donderdag 3 december 2009 04:31 schreef scanman1 het volgende:
Ach, Ramses wordt nu ook opeens overal geprezen en was toch ook homo. Fortuyn werd zelfs aanbeden door veel mensen en ook hij was homo. Zolang iemand er niet mee te koop loopt wil het land het nog wel 'door de vingers zien'.
Ik hou zelf ook niet zo van de Albert Verlinde's op de wereld.... maar als iemand echt zo i, waarom zou hij dat dan niet uitdragen? Mij wordt op het forum wel eens verweten dat veel posts doorspekt zijn met gayness ( ) bv in een Singles topic. Maar.... de mannen daar reageren ook op ieder wijf. Die was lekker, die had mooie tieten. Dat meisje was leuk, die was gezoend. En die dingen GAAN bij mij nou eenmaal over mannen. Dat is niet te koop lopen, maar dat is gewoon wie ik ben. Zou ik dan m'n bek moeten houden om meer geaccepteerd te worden? Om "door de vingers gezien te worden?"? Dacht 't niet. Dat doe ik bij m'n vader al om de goede vrede te bewaren, maar daar houdt het dan toch ècht op!
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
pi_75239052
Ik vind iedereen moet kunnen doen op dat vlak waar hij/zij zin in heeft. Ik ben een vrij dominante dame en ik hou er niet van vernederd te worden. Ik heb dat gewoon niet. Ik ben dan wel bisex maar zowel in sex met een man of met een vrouw ben ik degene die het initiatief neemt.
Haters gonna hate.
pi_75241418
quote:
Op donderdag 3 december 2009 08:27 schreef Ang3l het volgende:

[..]

Ik hou zelf ook niet zo van de Albert Verlinde's op de wereld.... maar als iemand echt zo i, waarom zou hij dat dan niet uitdragen? Mij wordt op het forum wel eens verweten dat veel posts doorspekt zijn met gayness ( ) bv in een Singles topic. Maar.... de mannen daar reageren ook op ieder wijf. Die was lekker, die had mooie tieten. Dat meisje was leuk, die was gezoend. En die dingen GAAN bij mij nou eenmaal over mannen. Dat is niet te koop lopen, maar dat is gewoon wie ik ben. Zou ik dan m'n bek moeten houden om meer geaccepteerd te worden? Om "door de vingers gezien te worden?"? Dacht 't niet. Dat doe ik bij m'n vader al om de goede vrede te bewaren, maar daar houdt het dan toch ècht op!
Ik ben het met je eens, maar helaas is dat bij veel mensen anno 2009 nog steeds niet zo.
My soul is painted like the wings of butterflies
  donderdag 3 december 2009 @ 11:54:23 #144
61661 Ang3l
The Right Kinda Wrong
pi_75241798
Nope. NL is nog lang niet zo tolerant als het zou kunnen/moeten zijn. Heb zelfs het gevoel dat het verslechterd. Maar om te roepen dat NL erg INtolerant is ben ik 't ook niet mee eens. Ben nog altijd blij dat ik hier woon
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
pi_75279147
Waarom?
Omdat het toch algemeen bekend is dat elke homo, altijd en met elke man seks wil.

Daarom dus.
- Hey! Listen!
pi_75279893
quote:
Op vrijdag 4 december 2009 12:44 schreef Yoppie het volgende:
Waarom?
Omdat het toch algemeen bekend is dat elke homo, altijd en met elke man seks wil.

Daarom dus.
wát een onzin. Heb zelf een (gewone) vriend die bisexueel is en m'n oom is homo en die bespringen echt niet elke kerel hoor. Beeld je maar niet in dat ze jou zo sexy vinden dat ze je meteen willen bespringen zeg.. kom op. Alsof jij elke vrouw wilt bespringen die je ziet.
pi_75280727
quote:
Op donderdag 3 december 2009 08:27 schreef Ang3l het volgende:

[..]

Ik hou zelf ook niet zo van de Albert Verlinde's op de wereld.... maar als iemand echt zo i, waarom zou hij dat dan niet uitdragen? Mij wordt op het forum wel eens verweten dat veel posts doorspekt zijn met gayness ( ) bv in een Singles topic. Maar.... de mannen daar reageren ook op ieder wijf. Die was lekker, die had mooie tieten. Dat meisje was leuk, die was gezoend. En die dingen GAAN bij mij nou eenmaal over mannen. Dat is niet te koop lopen, maar dat is gewoon wie ik ben. Zou ik dan m'n bek moeten houden om meer geaccepteerd te worden? Om "door de vingers gezien te worden?"? Dacht 't niet. Dat doe ik bij m'n vader al om de goede vrede te bewaren, maar daar houdt het dan toch ècht op!
maar ik vind die albert verlinde echt een triest geval, net zoals gordon. dan denk ik dus, dat je homo bent hoef toch niet te betekenen dat je een wijf dat in het verkeerde lichaam geboren is bent, maar dat soort mensen scheppen wel dat beeld
pi_75280887
quote:
Op vrijdag 4 december 2009 13:09 schreef koekjestrommel het volgende:

[..]

wát een onzin. Heb zelf een (gewone) vriend die bisexueel is en m'n oom is homo en die bespringen echt niet elke kerel hoor. Beeld je maar niet in dat ze jou zo sexy vinden dat ze je meteen willen bespringen zeg.. kom op. Alsof jij elke vrouw wilt bespringen die je ziet.
Zou die het misschien sarcastisch bedoelen?
I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
  vrijdag 4 december 2009 @ 13:37:57 #149
17137 Sander
Nerds do it rarely
pi_75280996
quote:
Op donderdag 3 december 2009 04:46 schreef Ps2K het volgende:
Het is heel simpel; mannen begrijpen lesbo's omdat ze dezelfde interesse delen. Homo's daarintegen... pfff ik begrijp er echt geen fuck van waarom een man op een andere man zou vallen. Ik denk dat ik het ook nooit zal begrijpen waarom sommige mannen zo zijn... ik respecteer het het daar laat ik het bij.

(Ik zou er pas problemen mee hebben als ze een partij in mijn bed liggen te krikken)



Drie dingen. Eén: alsof die situatie ooit voor gaat komen dat twee homoseksuele mannen in JOUW kamer op JOUW bed waar jij bent seks gaan lopen hebben. Dude, serieus. Twee: mogen ze wel verliefd zijn op elkaar in jou kamer? Of elkaar aantrekkelijk vinden op jouw kamer? Of heb je gewoon wat tegen de seks? . En drie: als het nou twee lesbische meisjes waren?

pi_75281096
quote:
Op vrijdag 4 december 2009 13:37 schreef Sander het volgende:

[..]




Drie dingen. Eén: alsof die situatie ooit voor gaat komen dat twee homoseksuele mannen in JOUW kamer op JOUW bed waar jij bent seks gaan lopen hebben. Dude, serieus. Twee: mogen ze wel verliefd zijn op elkaar in jou kamer? Of elkaar aantrekkelijk vinden op jouw kamer? Of heb je gewoon wat tegen de seks? . En drie: als het nou twee lesbische meisjes waren?


iedereen weet het antwoord op vraag 3
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')