Scooter - J'adore hardcorequote:Op dinsdag 1 december 2009 12:10 schreef T-Force het volgende:
Natte Asbak![]()
@ Koepert, ik wil wel zo'n mixje maken met onbekendere talenten-kneiters![]()
Als jullie allemaal dan wat verzoekjes plaatsen kan ik er wat uitkiezen voor een lekkere mix
quote:Preview of B-Front & Frontliner - Become The Sky. (EDIT: & Magic)
Releasedate set to beginning of 2010 together with "Magic" on Fusion Records.
Frontliner & B-Front - "Godz Power" and "1.000.000 stars" to be released on Scantraxx Recordz.
quote:I like the fire burning, spin like a tek
Lyrically I'm unfadable, spilling massive shit
ze draaien de namen om, Frontliner als 1e genoemd, zodat de andere release beter aansluit bij Scantraxxquote:Op dinsdag 1 december 2009 12:15 schreef ElDani het volgende:
TVP met ZEER goed nieuws!
Bekijk deze YouTube-video
[..]
quote:
quote:
Heldige releasesquote:Op dinsdag 1 december 2009 12:15 schreef ElDani het volgende:
TVP met ZEER goed nieuws!
Bekijk deze YouTube-video
Bekijk deze YouTube-video
[..]
quote:Op dinsdag 1 december 2009 13:15 schreef Koepert het volgende:
Dj Norman - Killed
DJ Act vs Mani - Equensu Ocha
Bioweapon - Move your body
The Mentalists - Times/Freedom
The R3bels - Lifestyle
Luna ft. Trilok & Chiren - Street knowledge (Beat Providers Remix)
Bad Elements - DJ Revolution (Kayem Remix)
Vul maar aan jongens...
quote:Op dinsdag 1 december 2009 13:15 schreef Koepert het volgende:
Natte Asbak![]()
Mooi dat er animo voor mijn suggestie is![]()
Dj Norman - Killed dus al als suggestie
DJ Act vs Mani - Equensu Ocha
Vul maar aan jongens...
als er nog wat van deze plaatjes missen bij mij, doe ik wel even een PM-verzoekquote:
Metal Licker, is een keer laatste plaat van Alpha2-setje op Qlimax geweest dacht ikquote:Op dinsdag 1 december 2009 13:38 schreef Tha_Bartman het volgende:
Suggesties:
Brainkicker - metal licker
Hmm, op het profiel van Dailucia staat in haar eigen Agenda dat ze naar Qountdown gaat. Gaat ze dan als bezoeker, of misschien als artiest?quote:Op dinsdag 1 december 2009 13:57 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Ben echt benieuwd naar de lijn omhoog van Qountdown.
Ik ga het echt zooooo erg hopen.....quote:Op dinsdag 1 december 2009 14:03 schreef Tha_Bartman het volgende:
@ Boy
laten we dan maar hopen dat sommige artiesten wel reizen en andere artiesten die wel kunnen liever thuis zitten
Technoboy zit in Vancouver, Canada, die is er dus sowieso niet. Headhunterz, Brennan Heart, Dana zitten in de UK en kunnen dus niet. Wildstylez heeft al 2 optredens die avond, dus kun je ook wegvinken.quote:Op dinsdag 1 december 2009 13:57 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Ben echt benieuwd naar de lijn omhoog van Qountdown. Als we even uit gaan dat de dj's niet op en neer gaan reizen en 1 keer draaien dan komen de volgende dj's niet:
Zatox
Deepack
Alpha twins
Tatanka
Wildstylez
D-Block & S-te-fan
Frontliner
Brennan Heart
Zany
Pavo
Davide Sonar
Die wel kunnen komen:
The Prophet
Noisecontrollers
Crypsis
The Pitcher
Technoboy
Psyko Punkz
goede site, gebruik ik ook erg vaak; enige nadeel is dat er een limiet opzit met een wachttijd van 60 minutenquote:Op dinsdag 1 december 2009 14:49 schreef de_huig het volgende:
tvp..
met een niet nader te noemen link op het www. Een soort 0daymusic download site..waar vandaag org ()veel links naar platen uit 2005 staan..heb niet precies gekeken wat er allemaal tussenstaat, maar wellicht nuttig voor de verzamelaars
Het hangt er vanaf.. Het lijkt me onhandig om een Italiaan heen en weer te moeten rijden, teminste ik neem aan dat die niet zomaar even eigen vervoer hebben, dus dat je wat moet huren. Voor alle NL artiesten is het voor mijn gevoel makkelijker mogelijk.quote:Op dinsdag 1 december 2009 14:53 schreef Sethje het volgende:
Er staan genoeg dikke namen en een dubbele boeking binnen Nederland is geen probleem. Waarom het zo lang duurt is me dan weer wel een raadsel...
Hoe ironischquote:Can anybody please kick Ilse Delange? It's like listening to a goat moan at a bunch of sheep.... My ears hurt.
33 minutes ago from web
hij is gewoon jaloers op haar stemquote:Op dinsdag 1 december 2009 15:00 schreef mstx het volgende:
Wat ik net lees op de twittert van DV8...
http://twitter.com/MCDV8
[..]
Hoe ironisch![]()
Jij wil gewoon je cultureel ergoed in bescherming nemenquote:Op dinsdag 1 december 2009 15:05 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
hij is gewoon jaloers op haar stem
is idd 'n leuke - de Endymion Remix is echter nog leukerquote:Op dinsdag 1 december 2009 14:04 schreef Beach het volgende:
Doe dan ook Kutski - One erin please.
I don't think so .. volgens mij reist geen enkele DJ alleen.quote:Op dinsdag 1 december 2009 14:59 schreef ElDani het volgende:
Het hangt er vanaf.. Het lijkt me onhandig om een Italiaan heen en weer te moeten rijden, teminste ik neem aan dat die niet zomaar even eigen vervoer hebben, dus dat je wat moet huren. Voor alle NL artiesten is het voor mijn gevoel makkelijker mogelijk.
Please, kan iemand met een twitter account ff een scherpe opmerking terug makenquote:Op dinsdag 1 december 2009 15:00 schreef mstx het volgende:
Wat ik net lees op de twittert van DV8...
http://twitter.com/MCDV8
[..]
Hoe ironisch![]()
Nou in het filmpje van HS-magazine, wordt acti ook opgehaald door iemand. Dus denk dat dat het probleem niet is.quote:Op dinsdag 1 december 2009 14:59 schreef ElDani het volgende:
[..]
Het hangt er vanaf.. Het lijkt me onhandig om een Italiaan heen en weer te moeten rijden, teminste ik neem aan dat die niet zomaar even eigen vervoer hebben, dus dat je wat moet huren. Voor alle NL artiesten is het voor mijn gevoel makkelijker mogelijk.
Lineup schijnt wel vandaag te komen, volgens GHF teminste.
quote:Op dinsdag 1 december 2009 15:12 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
is idd 'n leuke - de Endymion Remix is echter nog leuker![]()
Dit moet de time-table worden voor de Matrixx a.s. zaterdagquote:Time-Table:
22.00- Devon K
00.00- 2 Sidez Live
00.30- Technoboy
02.00- Crypsis
03.00- Audio Psychos Live
03.30- D-Block & S-Te-Fan
De Itliaanse artiesten hebben vaak een privechauffeur bij zich vanuit het boekingskantoor die ook drinken etc tijdens het optreden regelt, verder reizen djs haast nooit alleen.quote:Op dinsdag 1 december 2009 14:59 schreef ElDani het volgende:
[..]
Het hangt er vanaf.. Het lijkt me onhandig om een Italiaan heen en weer te moeten rijden, teminste ik neem aan dat die niet zomaar even eigen vervoer hebben, dus dat je wat moet huren. Voor alle NL artiesten is het voor mijn gevoel makkelijker mogelijk.
Kijk dit is nou muziek om helemaal los te gaan, geweldige plaat hoorquote:Op maandag 30 november 2009 20:46 schreef Tha_Bartman het volgende:
ME like and theracords gaat volgend jaar groeien denk ik zo, ondanks dat het totaal anders is van de standaard hardstyle... het feit dat ze grotere artiesten als crypsis en vortex voor remixes weten te strikken zegt ook wel iets in mijn ogen..
Ik zou ze best wel eens een area willen zien hosten ergens en dan een kijkje nemen...
Mooi om te zien dat Dutch Master zijn kans nu krijgt van Qquote:Op dinsdag 1 december 2009 17:08 schreef Bertje_NL het volgende:
Line-up is bekend:
Blackbox:
- The Prophet presents Gostosa
- Zany
- DBSTF
- Noise Controllers
- Luna & Crypsis
- Isaac
- B-Front
- The Q-dance Showcase
- Slim Shore
- Beat Providers
- Dailucia
- Ran-D
Ruffian
Beatbox:
- Endymion
- Fausto
- Coone
- Bountyhunter
- Ruthless
- Gizmo
Villain
quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:22 schreef ElDani het volgende:
Beste partymoment: Dennis Bergkamp @ XQ Holland![]()
Best Q-Dancer: Mag niet van mn moeder @ Defqon
Rookie Of The Year: Ran-D![]()
Hottest Hardstyle Chick: Dailucia
Best Q-Dance Anthem: In Qontrol
Best Stage Design: Qlimax
Er zit wel een fout bij die awards geloof ik. Bij die Streaker staat Defqon Australia terwijl het op de DVD van Defqon in Nederland was.quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:22 schreef ElDani het volgende:
Leuk dat ze Slim Shore hebben staan! Voor de rest een redelijke ongebruikelijke maar vette lineup! B-Front, ZANY, Slim Shore zou ik het al voor doen! We gaan zeker weer 200% genieten!
Ik heb ook al gestemd op de website:
Beste partymoment: Forever Young @ Defqon Festival
Best Q-Dancer: Streaker @ Defqon Festival
Rookie Of The Year: B-Front
Hottest Hardstyle Chick: Dailucia
Best Q-Dance Anthem: Defqon
Best Stage Design: Qlimax
dat worden sowieso hoogtepunten de rest ben ik benieuwd waar ze mee komenquote:Op dinsdag 1 december 2009 17:08 schreef Bertje_NL het volgende:
Line-up is bekend:
Blackbox:
- The Prophet presents Gostosa![]()
- Zany![]()
- D-Block & S-Te-Fan
- Noise Controllers![]()
![]()
- Luna & Crypsis![]()
- Isaac![]()
- B-Front![]()
- The Q-dance Showcase
- Slim Shore
- Beat Providers
- Dailucia
- Ran-D![]()
- MC: Ruffian
Beatbox:
- Endymion![]()
- Fausto
- Coone
- Bountyhunter
- Ruthless
- Gizmo
- MC: Villain
quote:Op dinsdag 1 december 2009 16:44 schreef ReMcOrE het volgende:
Audiometric is een toffe plaatlekker dreunen in de ootoo...
quote:Op dinsdag 1 december 2009 18:46 schreef Tha_Bartman het volgende:
En gestemd:
best party moment: Dennis Bergkamp @ XQ (alsof het live was toen)
best q-dancer: Mag niet van mijn moeder (vertederend bijna)
rookie: Deze was moeilijk makkelijk... AVIOOOO (Energiek, Hard en hele toffe kerels)
hottest hardstyle chick: dailucia (Lekkeeeeur)
best anthem: Ctrl-Alt-Delete (Alweer een moeilijke keuze, maar deze paste het beste in het thema vond ik)
best stage design: moeilijk tussen qlimax & mysteryland uiteindelijk toch voor Qlimax gegaan omdat ik daar wel bij was in tegenstelling tot Mysteryland
Of kom er zelf in...quote:Op dinsdag 1 december 2009 19:12 schreef CrustyClown het volgende:
Het lijkt wel alsof bart de trend zet met een mening en de rest weinig meer toevoegd. Zijn er ook nog mensen die het er eens lekker niet mee eens zijn.
*Mstx kom er maar in !
x2quote:Op dinsdag 1 december 2009 19:12 schreef CrustyClown het volgende:
Het lijkt wel alsof bart de trend zet met een mening en de rest weinig meer toevoegd. Zijn er ook nog mensen die het er eens lekker niet mee eens zijn.
Fapperdefapfapquote:Op dinsdag 1 december 2009 20:39 schreef Tha_Bartman het volgende:
sowieso vanavond niet meer want ik ga andere dingen doen![]()
wat een grap...quote:
Nounou, jij zei toch dat we door moesten postenquote:Op dinsdag 1 december 2009 20:50 schreef Tha_Bartman het volgende:
wat een grap...![]()
Verder nee ik ga film kijken en keihard SOGGEN
Leuke line-up alleen veeeel te ver rijden. Je zet behoorlijk wat mooie feestjes neer in het jaar!quote:Op dinsdag 1 december 2009 23:48 schreef Sethje het volgende:
[ afbeelding ]
Kaartverkoop start zaterdag
quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:08 schreef Bertje_NL het volgende:
Line-up is bekend:
Blackbox:
- The Prophet presents Gostosa
- Zany(hopen dat ie een keer niet standaard setje draait
)
- D-Block & S-Te-Fan, uh genoeg gehoord dit jaar, maar geen reden om me op te verheugen.
- Noise Controllersop qlimax heldig bezig geweest
- Luna & Crypsisa dream come true, eindelijk een keer samen.
- Isaac
- B-Frontaltijd lekker, zeker toen op in Qontrol
- The Q-dance Showcase
- Slim Shoreben heel benieuwd
- Beat Providerslekkere remixen en livesets bevielen me goed.
- Dailuciaben heel benieuwd hoe zij nou draait.
- Ran-D Ja sommige nummers zijn heerlijk, maar sommige gewoon niet mijn ding.
- MC: Ruffian
Dat.quote:Op dinsdag 1 december 2009 23:44 schreef Just_Shut_Up het volgende:
hottest hardstyle chick: Sterf met je hardstyle chicks.
misschien is ze nog niet populair genoeg, dus nog maar een x presenterenquote:Op dinsdag 1 december 2009 17:39 schreef Da_Ripper het volgende:
The Prophet presents Gostosa - nog een keer gepresenteerd worden
de eerste in de serie van hertz (55 ?) + "low pass filter"quote:
wel strakke line-up, nu maar eens zien of we ook echt gaanquote:
quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:22 schreef ElDani het volgende:
Ik heb ook al gestemd op de website:
Beste partymoment: JDX ft. Erna - Forever Young (net een tikkeltje beter dan Bergkamp en Midnight show)
Best Q-Dancer: "mag niet van me moeder"
Rookie Of The Year: B-Front
Hottest Hardstyle Chick: Anna
Best Q-Dance Anthem: Maximum Force Readiness
Best Stage Design: Qlimax (ondanks dat ik daar niet was, net iets vette dan de leeuw)
quote:Op dinsdag 1 december 2009 18:46 schreef Tha_Bartman het volgende:
En gestemd:
best party moment: Forever Young @ Defqon
best q-dancer: Australische streaker @ Defqon
rookie:AVIO
hottest hardstyle chick: dailucia, bij gebrek aan beter...
best anthem: Ctrl-Alt-Delete (by far van deze 4 het beste anthem)
best stage design: moeilijk tussen qlimax & mysteryland uiteindelijk toch voor de clown gegaan (ondanks dat ik daar niet bij was) omdat ie er gewoon gruwelijk uitzag
Je weet zelf ook wel dat ik het niet altijd eens ben met je. En dat ik dan ook zeker niets zal laten om je dat eens even flink te vertellenquote:Op dinsdag 1 december 2009 19:24 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
Of kom er zelf in...of ben je het gewoon met me eens
Post eens even door want over 50 min gaat fok 2 uur down![]()
![]()
55 idd.. die is geil in de auto.. nou ja... was...quote:Op woensdag 2 december 2009 10:20 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
misschien is ze nog niet populair genoeg, dus nog maar een x presenteren![]()
[..]
de eerste in de serie van hertz (55 ?) + "low pass filter"![]()
Eigenlijk zou ook willen kiezen voor de psyko Punkz, maar ja ..quote:
Nou ja, ik lag wel in een scheur toen ik die dvd zagquote:Op woensdag 2 december 2009 10:49 schreef poiuytr het volgende:
Snap ook niet waarom velen voor die Skippybal kiezen, die streaker moet deze award echt winnen!
Het is gewoon de manier waarop het gezegd word wat ronduit hilarisch is..quote:Op woensdag 2 december 2009 10:44 schreef Tha_Bartman het volgende:
ik snap niet dat ze die gorrilla's van die skippybal aandacht geven.. als je leukste moment op een feest als defqon is dat je het decor sloopt en in het water gooit dan verdien je het om van het terein afgeflikkerd te worden en niet om een award te krijgen...
die dreunt flink door, maar dat 'low pass filter' gaat nog harder, elke keer terugspoelen en dan net ff ietsje harder afspelenquote:Op woensdag 2 december 2009 10:49 schreef Koepert het volgende:
[..]
55 idd.. die is geil in de auto.. nou ja... was...![]()
had ik nog niet eens aan gedacht, maar jah; die had ik dan gekozen boven B-Front denk ikquote:Op woensdag 2 december 2009 10:53 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Eigenlijk zou ook willen kiezen voor de psyko Punkz, maar ja ..
Als T-Force ook kan produceren, dan maakt hij kans op een goeie carriere. Natuurlijk is het lullig om een contest af te zeggen...quote:Op woensdag 2 december 2009 11:17 schreef Koepert het volgende:
Tijd-technisch kan zeker niet beide neem ik dan aan?
Moeilijk...
Dj-contest kan een stap n je carriere zijn.. Wil je dat? Of is het puur fun. Voor t zelfde geld levert het niks op, hoe goed denk je zelf dat je bent..Zit er een goede kans in dat je wint of iig indruk maakt.
Hardbass is wel een vet feestje.. Komt echter ook wel terug.. Maar lineup is wel dik..
Beetje advocaten for the devil, altijd leuk..
quote:En gestemd:
best party moment: Forever Young..ienemienemutte-keuze
best q-dancer: de streaker..omdat je een held bent als je aan de andere kant van de wereld in een football stadium gaat rondrennen over het veld
rookie: AVIO, omdat ze mij kapot hebben gemaakt op IQ en XQ![]()
![]()
hottest hardstyle chick: stephy..om haar vuistje in de aftermovie van XQ TBY en om bart te pesten
best anthem: Ctrl-Alt-Delete
best stage design: Qlimax..sowieso vind ik dat je een stage irl gezien moet hebben om het te beoordelen en mysteryland was ik dan niet bij, dus die valt af. en serieus..als je een boos kijkende boom bedenkt met bewegende decorstukken, dan ben je een genie.
baldadige bart ook?quote:Op woensdag 2 december 2009 10:44 schreef Tha_Bartman het volgende:
Sorry ik heb echt een schijthekel aan dat soort volk op feesten... anabole arie/ hersenloze henk/ gorilla gerrit of hoe je het ook wil noemen.. van mij mogen ze allemaal thuisblijven...
Zeg dat dan meteen, dan is de keus neem ik aan niet zo moeilijkquote:Op woensdag 2 december 2009 12:21 schreef T-Force het volgende:
Ja maar kijk, veel van jullie begrijpen niet dat plaatjes draaien voor mij 1 van de gaafste dingen van allemaal isEn feestjes komen er nog zat aan, en grote kans dat ik nooit doorbreek dus is het misschien wel verstandig om de kansen die ik krijg toch met beide handen aan te grijpen.
En wat jij zei van DJ Contests, het is eigenlijk geen contest meer. Ik ben gewoon samen met 4 anderen uit alle Demo's gekozen en ben nu geboekt voor dat event.
Welke anna? Ken wel een anna, 'een vriendin' van een vriend van me, beginnend dj..quote:
Maar dat is toch logisch, anders doe je toch niet mee aan zo'n contest?quote:Op woensdag 2 december 2009 12:22 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Zeg dat dan meteen, dan is de keus neem ik aan niet zo moeilijk
http://partyflock.nl/user/1129143:Anna_Peters.htmlquote:
Ja die dus idd.. Pas n half jaar (oid) n pro-contract..quote:Op woensdag 2 december 2009 12:35 schreef ElDani het volgende:
[..]
http://partyflock.nl/user/1129143:Anna_Peters.html
http://partyflock.nl/artist/54573:Anagenetic.html
http://partyflock.nl/artist/47954:Anna.html
Ziet er best leuk uit, zeker op die foto van annagenetic! En ze is nog maar 18 haha.
Is zij ook dan het model op de foto?quote:Op woensdag 2 december 2009 12:37 schreef Koepert het volgende:
[..]
Ja die dus idd.. Pas n half jaar (oid) n pro-contract..
Welk model/foto? Die PF's is zij allemaal..quote:Op woensdag 2 december 2009 12:39 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Is zij ook dan het model op de foto?
Idem hier.. Nou ja. 2x dan..quote:Maar Ripper en vriendin kennen haar persoonlijk. Heb haar ook 1 keer ontmoet. Leuke dame an sich.
synchronisatie A&V @ 3:22quote:Op woensdag 2 december 2009 12:39 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Btw, leuk afterfilmpje van de heren
quote:Op woensdag 2 december 2009 11:53 schreef de_huig het volgende:
En gestemd:
best party moment: Forever Young..ienemienemutte-keuze valt me van je tegenhad zeker van jou dennis bergkamp verwacht
rookie: AVIO, omdat ze mij kapot hebben gemaakt op IQ en XQ zie je wel dat je het kan
hottest hardstyle chick: stephy..om haar vuistje in de aftermovie van XQ TBY en om bart te pesten ik zal haar eens even zo vuisten dat ze van haar dijbeenspier een nieuwe kringspier moeten contrueren... omdat ze anders haar rest van haar leven haar platenkoffer daarin kan meezeulen... ZOOOO wat een knoeperd![]()
best anthem: Ctrl-Alt-Delete zie je wel dat je het kan
best stage design: Qlimax..sowieso vind ik dat je een stage irl gezien moet hebben om het te beoordelen en mysteryland was ik dan niet bij, dus die valt af. en serieus..als je een boos kijkende boom bedenkt met bewegende decorstukken, dan ben je een genie. dit was mijn ienemienemutte-keuze
JWTZquote:baldadige bart ook?
Zie trouwens dat je met San Miquel staat net! Grappig! Succes alvast!quote:Op woensdag 2 december 2009 11:11 schreef T-Force het volgende:
Pfffff... Beetje dubbel gevoel nu![]()
Ik had laatst meegedaan met zo'n DJ Contest voor Inglorious in Breda. Nu ben ik door en mag ik 6 februari daar lekker draaien, maar kom er nu achter dat dat op dezelfde datum is als Hard Bass![]()
GVD, wat moet ik doen?
Jup, ik ga sowieso en ik ga ook proberen om daarna nog naar HB te gaan om jullie een keer te vergezellen in een meetingquote:Op woensdag 2 december 2009 13:33 schreef ElDani het volgende:
Zie trouwens dat je met San Miquel staat net! Grappig! Succes alvast!
Je weet al wel wat je gaat doen of?
Jep! Dat was zeker op die Strangerz contest! Daar zou ik eigenlijk ook heen gaan, maar kon geen slaapplaats vinden, en aangezien een reisje Eindhoven - Hillegom toch gauw 2 uur duurt was dat geen optie. Maar ja ik ken hem, mooie baas is het!quote:Op woensdag 2 december 2009 13:37 schreef T-Force het volgende:
[..]
Jup, ik ga sowieso en ik ga ook proberen om daarna nog naar HB te gaan om jullie een keer te vergezellen in een meeting![]()
En ken jij San Miquel dan? Ik heb al eens ooit eerder aan een DJ Contest meegedaan waar hij ook moest draaien. Hij zat bij de gelukkigen die een betaalde residentie aangeboden kregen. Ik net niet op ongeveer 1 puntje![]()
Ik had zijn set gehoord en die was ook wel echt awesome
hallo, hier zijn we danquote:Op woensdag 2 december 2009 14:52 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Dus hier zitten de links-voor mensen?!
Zijn jullie een beetje content over de line-up van Qountdown?
80 minuten maximaal (CD Lengte dusquote:Op woensdag 2 december 2009 15:06 schreef T-Force het volgende:
Wat waren de regels van de jaarmix ook al weer?
En doomsday beukt ja
quote:Op woensdag 2 december 2009 13:25 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
"ZOOOO wat een koepert" daar kunde gij zeker wel 5 halve liters in kwijt
Eensch. Decor slopen en er 'grappige' dingen mee doen...quote:Op woensdag 2 december 2009 13:22 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
[..]
JWTZ
en ik heb wel gelachen om het niveau van die gasten maar vind gewoon niet dat ze een award horen te krijgen, want ik stel me zo voor dat nu volgend jaar al die hersenloze mongolen skippyballen in het water gaan trappen om te kunnen zeggen dat ze een award ervoor verdienen.. noem me braaf/ burgerlijk maar ze moeten gewoon dood![]()
net ff geluisterd. Gewoon zelfde melo, maar andere sound. Net iets andere maat zeg maar. Ik hou wel van dit soort remixen als de oude al een tijdje niet meer gedraaid is. Zoals Raiders - A feelingquote:Op woensdag 2 december 2009 17:24 schreef LeonH het volgende:
Benieuwd naar de PM. De original mix daarvan heb ik al een paar jaar ofzo. Even tjekken hoe deze is
Nooit weggeweestquote:Op woensdag 2 december 2009 15:00 schreef Tha_Bartman het volgende:
ik ben tevreden ja
ik had hem al gepost volgens mij.. maar deze gaat gewoon heerlijk![]()
Tat is back
Weet jij hoe fukking ver dat is?!?!quote:Op woensdag 2 december 2009 22:50 schreef Sethje het volgende:
[ afbeelding ]
Houdt dit vrij in jullie agenda. Deze line-up gaat al mijn andere lineups keihard rocken ( dbstf style)
Zaterdag line-up release en start vvk!
Kom dan gewoon in brabant wonen, jonge khutquote:
Ik wil Ran-D (Under Attack, Fanatics, Escapism)quote:Op woensdag 2 december 2009 23:33 schreef T-Force het volgende:
Edit:
IK WIL THE OTHERSIDE EN FEEL GOOD VAN ALPHAVERB![]()
![]()
En magic/become the sky/1.000.000 stars/godz powerrr van B-Frontliner![]()
Wacht ik verder nog ergens op? Ja Fruxaq van Dozer & Zany, zo'n lache intro![]()
Allereerst wil ik even melden dat ik Livin for the moment wel een heldig plaatje vindquote:Op woensdag 2 december 2009 23:46 schreef T-Force het volgende:
Ja, dat dus ook ja! Under attack & Fanatics zijn zooooooveel beter als livin' for the moment![]()
Begrijp serieus niet waarom mensen dat leuk vindenZo'n flopvocal....blegh
![]()
Maar nu gaan jullie vast zeggen van, ja jij vind the otherside wel gaaf. Kweetniet waarom, maar die vocal is gewoon heldig![]()
Ik wil ook nog Empire of the sun, vind ik prima te doenEn audiometric
![]()
En dan wou ik ook nog even vermelden dat ik dit plaatje gruwelijk lekkeur vind
Idd echt een superset, vooral ook heerlijk hoe dat Forever az one erin klapt, met die vocals: 'Headhunters, live, Q, Base'quote:Op woensdag 2 december 2009 23:27 schreef Just_Shut_Up het volgende:
Tering, weer een keertje HHZ @ Q-Base 2007 aan het luisteren.
Forever Az One is toch wel een van zijn beste platen. En die ongelofelijk zieke mid-outro in Call It Music
![]()
.
x2quote:Op woensdag 2 december 2009 23:33 schreef T-Force het volgende:
[..]
IK WIL THE OTHERSIDE EN FEEL GOOD VAN ALPHAVERB![]()
![]()
Je vergeet Crossroadsquote:Op woensdag 2 december 2009 23:39 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Ik wil Ran-D (Under Attack, Fanatics, Escapism)![]()
Shame on mequote:
Under Attackquote:Op woensdag 2 december 2009 23:39 schreef em-dee-em-aa het volgende:
[..]
Ik wil Ran-D (Under Attack, Fanatics, Escapism)![]()
Hoewel misschien n beetje cheesy, het gevoel wat Livin for the Moment oproept.. Eigenlijk wat de tekst dus zégt... Kippevel.. ..mooi gevoel wat omschreven wordt.quote:Op woensdag 2 december 2009 23:46 schreef T-Force het volgende:
Ja, dat dus ook ja! Under attack & Fanatics zijn zooooooveel beter als livin' for the moment![]()
Begrijp serieus niet waarom mensen dat leuk vindenZo'n flopvocal....blegh
![]()
Maar nu gaan jullie vast zeggen van, ja jij vind the otherside wel gaaf. Kweetniet waarom, maar die vocal is gewoon heldig![]()
Ik wil ook nog Empire of the sun, vind ik prima te doenEn audiometric
![]()
En dan wou ik ook nog even vermelden dat ik dit plaatje gruwelijk lekkeur vind
ik meen me te herrinere dat er geopend wordt met een early hardstyle set(h)je?quote:Op woensdag 2 december 2009 22:50 schreef Sethje het volgende:
[ afbeelding ]
Houdt dit vrij in jullie agenda. Deze line-up gaat al mijn andere lineups keihard rocken ( dbstf style)
Zaterdag line-up release en start vvk!
ben benieuwd, je maakt me nieuwsgierig kerelquote:Op woensdag 2 december 2009 22:50 schreef Sethje het volgende:
[ afbeelding ]
Houdt dit vrij in jullie agenda. Deze line-up gaat al mijn andere lineups keihard rocken ( dbstf style)
Zaterdag line-up release en start vvk!
quote:Op woensdag 2 december 2009 23:33 schreef T-Force het volgende:
Edit:
IK WIL THE OTHERSIDE EN FEEL GOOD VAN ALPHAVERB![]()
![]()
En magic/become the sky/1.000.000 stars/godz powerrr van B-Frontliner![]()
Wacht ik verder nog ergens op? Ja Fruxaq van Dozer & Zany, zo'n lache intro![]()
* ReMcOrE wil dat ook allemaalquote:Op woensdag 2 december 2009 23:39 schreef em-dee-em-aa het volgende:
[..]
Ik wil Ran-D (Under Attack, Fanatics, Escapism)![]()
thuis ff luisterenquote:Op woensdag 2 december 2009 23:53 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Edit: Josh & Wesz - Autumn Green![]()
zeker het melden waard!!quote:
ik heb de laatste week van het jaar vrij genomen, dan alle bekabeling in de auto laten vervangen, meeste spul heeft z'n langste tijd wel gehad... daarnaast ook de deurspeakers vervangen, zijn nu nog de standaard VW en die rammelen/trillen alle kanten op met een beetje bassquote:Op donderdag 3 december 2009 01:02 schreef RiKe het volgende:
Heb ik weer....nieuwe radio in m'n auto gezet...doet maar 1 van de 4 (Clarion) speakers het![]()
Dit weekend hele bekabeling door meten om erachter te komen wat het probleem precies is.
En dat al nadat ik die wagen een paar dagen heb
Kan ik nog steeds niet lekker muziek luisteren onderweg![]()
quote:
* mstx ookquote:
ik zat 'm net te kijken via Hardtraxxquote:
Die HardBass stick? Ikke welquote:Op donderdag 3 december 2009 12:28 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
ik zat 'm net te kijken via Hardtraxx
Ik heb iig geen USB stick gehad bij Qlimax
da ken tog nie op mu werk jongequote:Op donderdag 3 december 2009 12:41 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Kijk eerst dat filmpske en dan mag je vragen stellen
even de definitie van "niet kunnen kijken": ik heb beeld, maar geen geluidquote:
dan kijk ik hem lekker thuis vanavondquote:Op donderdag 3 december 2009 15:48 schreef NLS04 het volgende:
EDIT:
En als ik dan toch met YT filmpjes aan het strooien ben die de helft van jullie op hun werk toch niet kan checken (of maar half), bij deze ook de aftermovie van Inshock Overdose :
quote:Op donderdag 3 december 2009 16:28 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
dan kijk ik hem lekker thuis vanavondben benieuwd of ik nog te zien ben
is dat ook het begin van de avond dan? (lees: toen was ik nog redelijk rustigquote:
Gaan de lichten daar nog een keer aanquote:
toffe trackquote:Op donderdag 3 december 2009 18:42 schreef ElDani het volgende:
Nieuwe Frequencerz![]()
HELE vette track!
Agree, deze tracks blijven lekker.... ook de film the 51st statequote:Op donderdag 3 december 2009 21:45 schreef ElDani het volgende:
Slim Shore op Fear.fm.. WAT EEN HELD!
Op zijn set op Qountdown ga ik helemaal los. Voel het nu al!
Vette platen draait die gozer! Van die laatste 2 of 3 wat ie heeft gedraaid heb ik totaal geen idee wat en van wie het allemaal is. Maar het klinkt echt vet!quote:Op donderdag 3 december 2009 21:45 schreef ElDani het volgende:
Slim Shore op Fear.fm.. WAT EEN HELD!
Op zijn set op Qountdown ga ik helemaal los. Voel het nu al!
Livin for the moment is gewoonquote:Op donderdag 3 december 2009 22:09 schreef T-Force het volgende:
nu DizzOrder ofzo, draait ook wel leuk.
En nu is livin for the moment weer hoor klinkt ie al beter![]()
Misschien moet ik die gewoon keivaak luisteren ofzo
Frequencerz zijn inderdaad gecontracteerd door Fusion. Dat was al een paar maandjes zo.quote:Op donderdag 3 december 2009 23:07 schreef LeonH het volgende:
Heb ik wat gemist dat Frequencerz naar Fusion/Superplastik gaan?
Ze stuurden een smsje naar Dozer, om te bedanken dat ze hun plaatje hebben gedraaid en dat ze nog naar Raoul en Jowan gingen omdat ze er nog niet helemaal tevreden over zijn
quote:01. D-Block & S-te-Fan - Supernova
02. Dutch Master - Taste Me (Slim Shore Edit)
03. The Pitcher - Another Day In My Life
04. Dutch Master - Floorspin
05. Slim Shore - Scars
06. Dutch Master - Motion
07. Slim Shore - King of Stage
08. Noisecontrollers - Astral
09. Slim Shore - Siren
10. Dutch Master - Pride
11. Dutch Master - Flashback
12. Zany & The Beholder - Do You Want Heavy
quote:
quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:14 schreef ReMcOrE het volgende:
ik hoorde vandaag Gangstah weer eens, wat gaat die track elke keer weer ongelooflijk hard![]()
![]()
quote:Op vrijdag 4 december 2009 17:28 schreef T-Force het volgende:
Take THIS, take THAT! And don't you make no single sound
Yo.. uhu.. hey.. fucking clown.. haha.. en ik mijn naasten maar proberen te overtuigen dat het echt wel muziek is.quote:Op vrijdag 4 december 2009 17:46 schreef Koepert het volgende:
Pa-party lover
Party-party lover
Pa-party lover
Party-party lover
It's the...
![]()
Showtek is ook geen muziek.quote:Op vrijdag 4 december 2009 17:50 schreef CharlyLownoise het volgende:
[..]
Yo.. uhu.. hey.. fucking clown.. haha.. en ik mijn naasten maar proberen te overtuigen dat het echt wel muziek is.
Wat een van de redenen is dat ik op party's op sommige platen WEL los ga.. De bass en melodie komen dan beter door...quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:29 schreef 16meter het volgende:
Van een aantal hier weet ik heel zeker dat ze niet meezingen met Party Lovah.
We speak music is de enige Showtek track van de laatste jaren die wel aardig is. Stereophonic is gewoon weer verpest door de vocals.
Iedereen die dat nummer in z'n jaarmix zet krijgt PER DEFINITIE al + kudo's van mij. Wat een magisch, perfecte, intense, uber, *voeg superlatief in* plaatquote:Op vrijdag 4 december 2009 17:28 schreef T-Force het volgende:
Take THIS, take THAT! And don't you make no single sound
Die vocalsquote:
quote:Op zaterdag 5 december 2009 02:23 schreef Sethje het volgende:
15 euro
http://partyflock.nl/party/168580:Rebirth_Festival.html
Noisecult
The Pitcher
Scope DJ
Psyko Punkz
Deepack
D-Block & S-te-Fan
AVIO: live
Josh & Wesz
Frontliner
MC: Villain
Nhoop ik ga het doen met :quote:Op zaterdag 5 december 2009 09:58 schreef Bertje_NL het volgende:
Vanavond Abyss & Judge, Zany & Southstylers LIVEhelaas wel de Showtek world tour....
![]()
Nog meer mensen naar Zak?
Goude lineupquote:Op zaterdag 5 december 2009 02:23 schreef Sethje het volgende:
15 euro
http://partyflock.nl/party/168580:Rebirth_Festival.html
Ich bin dabeiquote:Op zaterdag 5 december 2009 10:13 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Nhoop ik ga het doen met :
Audio Psychos
Crypsis
D-Block & S-te-Fan f
Devon K.
Technoboy
Villain
Live: 2-Sidez
heb er zin an
Helaas niet, wel een toffe line-up!quote:Op zaterdag 5 december 2009 09:58 schreef Bertje_NL het volgende:
Vanavond Abyss & Judge, Zany & Southstylers LIVEhelaas wel de Showtek world tour....
![]()
Nog meer mensen naar Zak?
Och dan denk ik dat ik er ook wel ben.. Vanavond eerst maar ns naar The Palace (:') ) in Groningen voor Ran-D en The Alpha2 voor 15Equote:Op zaterdag 5 december 2009 15:21 schreef NrSiX het volgende:
[..]
Helaas niet, wel een toffe line-up!
Met kerst pas weer eens die kant op
Single sound is niet monogaam, je zult haar moeten delenquote:Op zaterdag 5 december 2009 01:10 schreef T-Force het volgende:
[..]
C'est impossible, ik ben al getrouwd met Single sound![]()
PAK AAN T_Killer
Zeer mooie line up, ik zet m voorlopig als optiequote:Op zaterdag 5 december 2009 02:23 schreef Sethje het volgende:
15 euro
http://partyflock.nl/party/168580:Rebirth_Festival.html
Noisecult
The Pitcher
Scope DJ
Psyko Punkz
Deepack
D-Block & S-te-Fan
AVIO: live
Josh & Wesz
Frontliner
MC: Villain
Standaard, die mannen zijn goud!quote:
tof shirtquote:Op zaterdag 5 december 2009 12:16 schreef LeonH het volgende:
Isaac heeft een Emo gespot in tzie Joe Es end A
http://ping.fm/p/gpXYk
xieje daarquote:Op zaterdag 5 december 2009 17:43 schreef Koepert het volgende:
Och dan denk ik dat ik er ook wel ben.. Vanavond eerst maar ns naar The Palace (:') ) in Groningen voor Ran-D en The Alpha2 voor 15E
quote:
Tering wat slecht. Clip gejat van Mr Oizo, tekst gejat van Words From The Gang, en de melodie zo standaard als wat.quote:
Ja.quote:
quote:Op maandag 7 december 2009 07:09 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Er kan er maar 1 de tweede zijn!
ElDani Gefeliciteerd!!!!!
G-town was best leuk jah, vond t geen heldensetje maar twas live met kostuum..terechte afsluiter. Ik zeg afsluiter want daarna kwam DJ Vreestyle --> baggerrommel.quote:Op zondag 6 december 2009 19:01 schreef Koepert het volgende:
G-Town Madness Live leek mij ook brute shit.. Maar ik was op.. Was t wat Rip? Mijn benen trokken t niet meer.. Hele dag werken en om 6 eruit breekt toch op..
Off-course happy birthday to you ElDani!quote:Op maandag 7 december 2009 07:41 schreef Da_Ripper het volgende:
Happy Birthday, khadber
Happy Birthday, khadber
Happy Birthday, El Daniiiiiiiii
Happy Birthday, khadber
[..]
Was g-town ook weer samen met de Viper? Vond ze op thunderdome vorig jaar best lekker gaan hoor. Beetje echt live mash-upjes maken, lekker tempo, prima primaquote:G-town was best leuk jah, vond t geen heldensetje maar twas live met kostuum..terechte afsluiter. Ik zeg afsluiter want daarna kwam DJ Vreestyle --> baggerrommel.
Alpha's waren een heerlijke 2 uurtjes en Ran-D gooide er zowaar nog wat extra gas op... en ja, openen met Living
![]()
quote:Nu nog snel een bakkie leut doen - vandaag eerste dag van mn nieuwe baan
Ik vind hem ook lekkerquote:Op zondag 6 december 2009 23:50 schreef T-Force het volgende:
TBY vs. Ruffian - The undersound is uit en ik vond hem niet zo gaaf![]()
Nu heb ik hem vandaag gewoon 10x ofzo geluisterd en ik vind hem nu heeeerlijk![]()
![]()
Het heeft gewoon wel wat, de kick komt lekker uit met zo'n lekker laag tempotje!
quote:D-Block & S-te-Fan @ XXlerator, Matrixx Nijmegen, 05-12-2009 03:30-05:00:
1. Headhunterz - Psychadelic
2. Wildstylez ft. D-Block & S-te-Fan - The Human Soul
3. D-Block & S-te-Fan - Music Made Addict
4. BrennanHeart - Just As Easy (Wildstylez vs SMD Remix)
5. D-Block & S-te-Fan ft. Mc Villain - Sound Of The Thunder
6. Psycho Punkz - After MF
7. D-Block & S-te-Fan - Together
8. Zatox & Tatanka - Gangster
9. Frontliner - The First Cut
10. Zatox - Ear Fucking
11. Wildstylez vs BrennanHeart - Reputation Game
12. Pavo - Communicate
13. Zatox pres. The Rebels - Choirs
14. Bad Elements - Dj Revolution (Kayem Remix)
15. Deepack - Killers Bootleg
16. B-Front & Frontliner - Magic
17. Noisecontrollers vs Zany - Paranoid
18. Josh & Wesz vs Low-E - I've Lost You
19. High Voltage ft. D-Block & S-te-Fan - Shiverz
20. Noisecontrollers - Ctrl.Alt.Del
21. D-Block & S-te-Fan - Ride With Uz (Max Enforcer Remix)
22. BrennanHeart ft. Shanokee - Feel U Here (The Viper & G-Town Madness Remix)
Yay us..quote:Op maandag 7 december 2009 11:37 schreef Tha_Bartman het volgende:
en dat wilde ik even met jullie delen...
Denk dat het toch te maken heeft met de verhouding liefhebbers/dagjesmensen op die feesten.. Grote feesten = Veel dagjesmensen dus 'makkelijke' en bekende platen en eigen werk om daar bekendheid aan te geven=promotie. XXLerator = meer liefhebbers dus meer een 'smaakvolle' TL. want die kennen het eigen werk ook wel.. Maar dat is mijn visiequote:Op maandag 7 december 2009 12:27 schreef ElDani het volgende:
Ik vraag mezelf af waarom ze wel dus zo'n supertracklist op XXlerator neer kunnen zetten, maar op IEDER "groot" feest met dezelfde kakbende aan komen zetten en 90% eigen tracks draaien. Zo moeilijk is het blijkbaar niet.
Als ze een dergelijke set op Qountdown neer kunnen zetten zou het super zijn, ik ben echter bang voor een set ala Qlimax en daar zit ik eigenlijk niet op te wachten.
Matige comeback... K had wat meer inzet van je verwacht..quote:
Ik heb de comeback kar lang genoeg getrokken.. nu is het aan anderenquote:Op maandag 7 december 2009 13:06 schreef Koepert het volgende:
[..]
Matige comeback... K had wat meer inzet van je verwacht..
quote:Op maandag 7 december 2009 13:17 schreef LeonH het volgende:
Happy B-day ElDani!
Mijn visie: XXlerator is kleiner en hoeven ze niet te showen. Dus dan kunnen ze gevarieerd draaien. En iedereen heeft hun album al tig keer gehoord, dus waarom nog een keer die platen draiaien. Desondanks draaide ze nog steeds music made me addictquote:Op maandag 7 december 2009 12:31 schreef Koepert het volgende:
[..]
Denk dat het toch te maken heeft met de verhouding liefhebbers/dagjesmensen op die feesten.. Grote feesten = Veel dagjesmensen dus 'makkelijke' en bekende platen en eigen werk om daar bekendheid aan te geven=promotie. XXLerator = meer liefhebbers dus meer een 'smaakvolle' TL. want die kennen het eigen werk ook wel.. Maar dat is mijn visie
dat zal ongetwijfeld, maar ik vind DBSTF op een groot feest altijd reuze oninteressant omdat ik toch wel weet wat ze gaan draaien (hetzelfde in mindere mate voor Noisecontrollers, die stijl ligt mij meer denk ik). Met DIT soort sets laten ze zien dat ze wel degelijk een gevarieerde set neer kunnen zetten.Als je dat combineert met een paar eigen nummers of evt nieuwe promo's of producties voor de promogeilende massa is er toch niets aan de hand lijkt me? Ik heb daar in ieder geval meer respect voor dan voor een set met eigen werk.quote:Op maandag 7 december 2009 13:45 schreef Sethje het volgende:
Ik heb ze gehoord op Fusion en nu op XXl en het waren eigenlijk 2 verschillende sets, dat vond ik dus juist goed....maja ieder zijn mening
Is alleen de tracklist..quote:Op maandag 7 december 2009 15:13 schreef T_Killer het volgende:
Congratz Daniel!
Succes vandaag Rip. At welke school are you being to give les in Engrish?
Is dat setje van DBSTF alleen een tracklist? of is die set daadwerkelijk uit? Ziet er wel lekker uit namelijk.
Nieuwe Titan dus!quote:DjZany
Just heard the new Titan..... Nightmare....
Bekijk deze YouTube-videoquote:
yhep heb er nu ook last van. Weet ook niet waarom. Des te meer reden om te klikken en kijken wat er gepost isquote:Op maandag 7 december 2009 17:04 schreef Koepert het volgende:
Ben ik de enige die af en toe (zoals nu bij Boy's post) een compleet layoutverneukende link krijg naar de YTfilmpjes? Tekst die er achter valt enzo? Zwaar kut eigenlijk.. best wel.. zeg maar.
Jou kennnede...geblaat.quote:Op maandag 7 december 2009 17:13 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
yhep heb er nu ook last van. Weet ook niet waarom. Des te meer reden om te klikken en kijken wat er gepost is
1e track is dusquote:Op vrijdag 18 september 2009 22:14 schreef Da_Ripper het volgende:
Kan iemand deze 1e track ID'n??
1=![]()
2= The Mentalists - Tomorrow is ook 'n potje lekker![]()
Bij deze track ik meteen naar een bekende lopen en vragen wie dit was. Hij wist meteen een tatanka track aan de bass te horen. Ziek, maar ok....quote:Op maandag 7 december 2009 17:51 schreef Da_Ripper het volgende:
Fok-silver layout FTW
Nog thnx voor jullie wensjes![]()
[..]
1e track is dus
Hij is al aangekondigd als A-Kant van Doomsday.quote:Op maandag 7 december 2009 18:04 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Bij deze track ik meteen naar een bekende lopen en vragen wie dit was. Hij wist meteen een tatanka track aan de bass te horen. Ziek, maar ok....
SUPER! Uitstekend nieuws. Komt samen met Lipservice Radio en Overdrive toch? Helaas zonder I've Lost You, maar die was samen met Low-E toch?quote:En ffbij josh (of is het nou wesley) gedaan voor Rubdown. Hij is afgemixt en klaar voor release zei die
niet heel tof...quote:
optie is gezetquote:Op zaterdag 5 december 2009 02:23 schreef Sethje het volgende:
15 euro
http://partyflock.nl/party/168580:Rebirth_Festival.html
precies, AVIO was weer beukenquote:Op zaterdag 5 december 2009 06:20 schreef Silvanovisch het volgende:
Net terug van quake dance! Kom helemaal ut Grunn, maar het was het reizen (rijssen lol) meer dan waard!
Wat een heerlijke set van AVIO! Nu maar lekker pitten. May!
wel een vet shirtquote:Op zaterdag 5 december 2009 12:16 schreef LeonH het volgende:
Isaac heeft een Emo gespot in tzie Joe Es end A
http://ping.fm/p/gpXYk
QD was weer genieten, helaas wel veel kutvolk en het geluid stond iets minder als normaal; maar dat heeft de pret zeker niet gedruktquote:Op zaterdag 5 december 2009 17:44 schreef poiuytr het volgende:
Remco hoe was QD gisteren? Zelf niet gegaan omdat ik vanmorgen vroeg weer moest werken.
Volgende DM waarschijnlijk wel aanwezig
ik zie mezelf zo niet losgaan, maar beeld trilt en beweegt wat teveel en ik stond verder naar achterenquote:Op zaterdag 5 december 2009 19:27 schreef Boy_Snakeye het volgende:
eindelijk een plaatje die ik kan waarderen die AVIO draait
Begin is bagger. Voorspelbare melodie met de standaard sound en dus saai. Na OMG is het stukje heerlijk. Lekkere sound, onverwachts en klinkt samen erg goed
die ging ook mooi hard op Q-Basequote:
niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicequote:Op maandag 7 december 2009 16:57 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Ow en ik hou wel van zulke remixen. Beetje simpel, maar was al fan van het orgineel
En die Pulse, wat een gastje is dat, met echt powah achter die draaitafels![]()
niet slecht... (2 Follow komt daarna zo te horenquote:Op maandag 7 december 2009 18:39 schreef Koepert het volgende:
Waaat een knettergeile track blijft dit..
* Koepert luistert nu Ran-D @ 2Dangerous FearFm
ik ook dat bekijk deze video, erg irritant!quote:Op maandag 7 december 2009 17:36 schreef Tha_Bartman het volgende:
ik niet bij mij staat er gewoon bekijk deze video maar ik werk nog met de oldskool lay-out
maar 2-sidez helden![]()
en sint en piet op XX had ik al gezien ja
Die track is idd kneiterze vet onder dat filmpje ( ok ok, zonder dat filmpje dus ook wel he.. )quote:Op maandag 7 december 2009 20:58 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
ik ook dat bekijk deze video, erg irritant!
whehe die sint @ xxlvet!
dat 2-sidez ziet en klinkt toch best vet moek ook maar es gaan bezichtigen
nieuwe titan loop ik niet echt warm van
die heb ik nou echt al 80 keer bekeken, echt een uber filmpje zeg
die track ook![]()
Echt waar jongens... Tranen lopen over mijn wangen door het shot op 3:16quote:Op maandag 7 december 2009 16:57 schreef Boy_Snakeye het volgende:
En die Pulse, wat een gastje is dat, met echt powah achter die draaitafels![]()
Leuke opgave: Verzin een onderschrift:quote:Op maandag 7 december 2009 21:29 schreef LeonH het volgende:
[..]
Echt waar jongens... Tranen lopen over mijn wangen door het shot op 3:16
[ afbeelding ]
Piet moest poepen, gejuich; het is een jongen..quote:Op maandag 7 december 2009 22:17 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Leuke opgave: Verzin een onderschrift:
Ze kregen net te horen dat Sinterklaas helemaal niet bestaat![]()
x2 mja ook die shots en edits zijn echt vet 11/10 van mij... owh endas 81ste keerquote:Op maandag 7 december 2009 21:20 schreef Koepert het volgende:
[..]
Die track is idd kneiterze vet onder dat filmpje ( ok ok, zonder dat filmpje dus ook wel he.. )
Goeie verhouding geiyle vrouwen ook in dat filmpje
Een van de mooiste aftermovies die ik heb gezien, maar die track is helemaal niks natuurlijk.quote:Op maandag 7 december 2009 20:58 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
die heb ik nou echt al 80 keer bekeken, echt een uber filmpje zeg
die track ook![]()
is mij niet eens opgevallen tijdens het kijken, maar nu je hem zo postquote:Op maandag 7 december 2009 21:29 schreef LeonH het volgende:
[..]
Echt waar jongens... Tranen lopen over mijn wangen door het shot op 3:16
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 7 december 2009 23:20 schreef de_huig het volgende:
als ik bob zo zie moet ik een beetje denken aan:
-Die rooie is gek!
* Da's een mongol, jonge!
Niet kwamen in verband met contractbreuk. Vervolgens is Global Dance Nation met een statement gekomen:quote:Activator LIVE
MC REMS
Daniele Mondello
Viviana
Live: Jones & Stephenson
Live: Trance Generators
JP
Vandaag zal er een officieel persbericht komen.quote:Het boekingskantoor is wat eerder geweest dan ons.
Morgen staat het persbericht op Partyflock omdat GDN de beslissing vandaag genomen hebt.
We hebben met ze allen zolang mogelijk gehoopt op een goede kaartverkoop maar dit is uitgelopen op een kaartverkoop waar een lokaal café mee gevuld kan worden.
Op een gegeven moment moet je toch een beslissing maken omdat het financieel niet verantwoord is. Ook komt Sequel zo niet goed tot zijn recht zoals het bedoeld is.
We snappen niet dat zo een line-up niet aanslaat, we bieden wat anders dan wat je normaal voorgeschoteld krijgt maar niet iedereen staat hier blijkbaar voor open.
We verplaatsen het evenement naar een andere locatie en een andere datum maar GDN zet door.
Alle bezoekers die nu een kaartje hebben gekocht krijgen het geld teruggerouteneerd en krijgen doormiddel van hun gegevens een voorrangs positie in de toekomstige evenementen van GDN. Denk bijvoorbeeld aan een automatische upgrade van guest naar VIP of een kaartje met 20% korting.
We zijn ook echt alle bezoekers dankbaar die wel in het concept geloofde en mede door jullie zetten we nog harder door. We willen hierbij ook de Artiesten bedanken die zich in hebben gezet voor de Sequel trailer.
Uitzonderlijk willen we de Bass Modulators bedanken voor het produceren van zo een geniale track, deze jongens hebben echt talent, net als Rebel en komen er zeker wel. Ook zal het Anthem worden ingezet voor de volgende Sequel.
We hopen de bezoekers terug te zien die nu wilde komen en we maken er de volgende keer een heel vet feest van!
Met vriendelijke groet,
Global Dance Nation
Haha, had niks anders te doen. En op zich is het best een lang shot zo. En ik ben dan toch weer geïnteresseerd in hun gedrag achter de draaitafels.quote:Op dinsdag 8 december 2009 09:03 schreef Koepert het volgende:
Wat ik mij dan weer afvraag... Leon.. Hoezo kijk je zo intensief naar de filmpjes dat dát je opvalt
Deze denk ik:quote:Op dinsdag 8 december 2009 11:02 schreef poiuytr het volgende:
Komen binnenkort lekker plaatjes uit zeg![]()
Filmpje van 2-Sidez is echt kicken zo hoort elk dj in zijn booth te staanKan iemand mij misschien vertellen hoe het tweede nummer heet met dat gezang er tussen door?
Zeer dikke plaat, ik vind hem zo vetter klinken dan in al die mixen waar die in zat, tempo had alleen wel wat opgeschroefd mogen worden.quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:23 schreef ElDani het volgende:
Alphaverb & Intractable One - The Untitled E.P.
A: T.B.A. (6:48)
B: ???
Additional info:
Releasedate: February 2010
Wat ik dus echt niet kan bevatten, is waarom zulke 'officiële' statements meer dan eens in zulk brak Nederlands zijn geschreven! Echt te triest voor woorden. Zoveel fouten dat het haast lachwekkend is.quote:Op dinsdag 8 december 2009 11:43 schreef ElDani het volgende:
Daar komt voor velen het verwachtte nieuws:
SEQUEL AFGELAST!
Niet kwamen in verband met contractbreuk. Vervolgens is Global Dance Nation met een statement gekomen:
[..]
Nouja, ze hebben het over een vervolg, maar gezien dat er nog een rekening ligt van de Brabant Hallen, wat me niet heel erg goedkoop lijkt, en de naamsbeschadiging die de organisatie heeft opgelopen ben ik heel benieuwd of ze uberhaupt wel terug gaan komen..quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:37 schreef MrDice het volgende:
[..]
Wat ik dus echt niet kan bevatten, is waarom zulke 'officiële' statements meer dan eens in zulk brak Nederlands zijn geschreven! Echt te triest voor woorden. Zoveel fouten dat het haast lachwekkend is.
Verder wel spijtig natuurlijk, terug naar de tekentafel voor deze organisator.
quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:39 schreef ElDani het volgende:
[..]
Hopelijk overkomt Digital Attack met Sector 01 niet hetzelfde!
Ja hoor, alweer een te lekkere knaller van AVIO! Deze mannen mogen zich met recht beste rookies van het jaar noemen!quote:
Rekening van Brabanthallen? Was t beurgebouw Eindhoven toch.quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:39 schreef ElDani het volgende:
[..]
Nouja, ze hebben het over een vervolg, maar gezien dat er nog een rekening ligt van de Brabant Hallen, wat me niet heel erg goedkoop lijkt, en de naamsbeschadiging die de organisatie heeft opgelopen ben ik heel benieuwd of ze uberhaupt wel terug gaan komen..
Hopelijk overkomt Digital Attack met Sector 01 niet hetzelfde!
idd, heb ze daar ook gezien .. ik keek ervan opquote:Op dinsdag 8 december 2009 16:56 schreef T_Killer het volgende:
Ik heb vaker spotjes gezien op TV (TMF en Comedy Central).
Volgens mij heb ik hier eens een keer gelezen dat ze eerst een X bedrag vroegen voor een kaartje en later die prijs met 2 tientjes omlaag hadden gegooid? En iedereen die al een kaartje had het geld terug kreeg. En dat ze dit puur deden om weer reclame te maken? Weet niet of het over dit feest ging.quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:56 schreef T_Killer het volgende:
[..]
Rekening van Brabanthallen? Was t beurgebouw Eindhoven toch.
Maar wat ik niet kan volgen is dat er veel kritiek is op de manier waarop GDN reclame heeft gemaakt voor het feest...Ik heb vaker spotjes gezien op TV (TMF en Comedy Central). En dit is naar mijn mening wellicht de verkeerde doelgroep die je aanspreekt. Maar op PF spreken ze schande van de manier waarop er reclame is gemaakt, en dat snap ik niet. Wie licht me in?
Ja dat was volgens mij idd Sequelquote:Op dinsdag 8 december 2009 17:00 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik hier eens een keer gelezen dat ze eerst een X bedrag vroegen voor een kaartje en later die prijs met 2 tientjes omlaag hadden gegooid? En iedereen die al een kaartje had het geld terug kreeg. En dat ze dit puur deden om weer reclame te maken? Weet niet of het over dit feest ging.
Klopt. En ik bedoelde inderdaad Beursgebouw, daar zat ik even mis.quote:Op dinsdag 8 december 2009 17:01 schreef T_Killer het volgende:
[..]
Ja dat was volgens mij idd Sequel
Ja dat met die B-artiesten had ik ook gezien, vond ik een beetje denigrerend want de line up was echt wel lekker. Maar dit was dus een klassiek gevalletje van verkeerde doelgroep bereiken via de verkeerde kanalen.quote:Op dinsdag 8 december 2009 17:06 schreef ElDani het volgende:
[..]
Klopt. En ik bedoelde inderdaad Beursgebouw, daar zat ik even mis.
Ik denk dat de fout was om niet de sites te gaan paaien (PF, MIC, HT etcetera) maar voor MTV Networks te gaan. En op sich had het kunnen werken met een feest als XQ Headhunterz in verband met die naam. Maar als TMF volk de naam Bass Modulators ziet.. Zegt hun werkelijk niets. Als je de reacties in het Sequel topic bekijkt zie je sommigen ze ook typeren als "nieuwe B-Artiesten". Nou is dit natuurlijk absoluut niet waar, maar zo zien sommigen het dus blijkbaar wel.
Dat is dus compleet langs mij heen gegaan, en dat snapte ik dus niet dat daar over geklaagd werd/wordtquote:Op dinsdag 8 december 2009 17:27 schreef Sethje het volgende:
laten we eerlijk zijn, iedere vorm van communicatie richting potentiele bezoekers van GDN zag er niet uit, spelfouten, verkeerde insteek, misplaatste arrogantie; dit kon alleen maar mislukken.
1: Andromedaquote:Another new track named "Drop The Track". This track will be part of my new 4 tracks E.P.. More information about the E.P. will come soon. Enjoy!
En gewoon weer doen he.... Apart... Vieessss.. Lekkerquote:
Deze kan ik best waarderenquote:Op dinsdag 8 december 2009 16:23 schreef ElDani het volgende:
Alphaverb & Intractable One - The Untitled E.P.
A: T.B.A. (6:48)
B: ???
Additional info:
Releasedate: February 2010
Maar deze overtreft weer die hele shit. Wat een trackquote:
Wat een vuil, smerig, vies, ranzig, vuig mannetje is het tochquote:Op dinsdag 8 december 2009 18:56 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Maar deze overtreft weer die hele shit. Wat een trackwat die gast op youtube zegt:
0:00 - 0:46
*Moves his head to the rhythm*
0:47 - 1:16
*Bounces in the chair*
1:17 - 1:59
*Cmon, cmon..."
2:00 - 2:23
*Yea, yea, yea, its comin!!!*
2:24 - 3:30
*GOES KRAYZEEEEH!!!*
Zatox!![]()
![]()
![]()
![]()
Dit is Hardstylequote:Op dinsdag 8 december 2009 18:35 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Zatox - Drop the Track
Edit:
[..]
1: Andromeda
2: Ear Fucking
3: Drop the Track
4: ?![]()
wat een dikke dikke dikke dikke dikke dikke plaat, echt kippenvel en 120% gas toen daar in Boxmeerquote:
net The Other Side binnengehaald en dan lees je dit ook nog evenquote:Op dinsdag 8 december 2009 16:23 schreef ElDani het volgende:
Alphaverb & Intractable One - The Untitled E.P.
A: T.B.A. (6:48)
B: ???
Additional info:
Releasedate: February 2010
hij is weer tofquote:Op dinsdag 8 december 2009 18:35 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Zatox - Drop the Track
Edit:
[..]
1: Andromeda
2: Ear Fucking
3: Drop the Track
4: ?![]()
Uber track, op Q-Base ging die echt hard... Heeftie zelf ook een opname van gemaakt, is toch wel een stuk vetter alstie sneller word gedraait, net iets te traag deze.quote:Op dinsdag 8 december 2009 16:23 schreef ElDani het volgende:
Alphaverb & Intractable One - The Untitled E.P.
A: T.B.A. (6:48)
B: ???
Additional info:
Releasedate: February 2010
heerlijk hoorquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |