Legale immigratie kan prima gestopt worden, illegale is wat moeilijker maar door de controle op te voeren en nooit meer een Generaal Pardon te verlenen weten de economische wanna-be migranten dat het zinloos is om deze kant op te komen.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:01 schreef waht het volgende:
[..]
'Dichte grenzen' is een illusie. Je kan immigratie niet stoppen. Niet jij, niet ik, niet de PVV-führer.
Met het verschil dat het niet om een paar mensen gaat maar om een percentueel substantieel deel dat de gevangenissen 50% + bevolkt zijn door allochtonen.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:17 schreef Zienswijze het volgende:
Die zich constant moeten verdedigen als een paar mensen van die groepen X,Y,Z rottigheid uithalen. Daar wordt je ook ziek van op een gegeven moment. En dan je constant wordt aangekeken op het falen van een paar individuen.
Luchtvervuiling is net als sociale vervuiling een wereldwijd fenomeen, zullen we ook maar stoppen met streven naar een schone lucht?quote:Op woensdag 25 november 2009 22:01 schreef FIFA2010 het volgende:
De nazi's willen dus dat ieder volk in zijn eigen land gaat wonen... dan wil ik wel eens van die nazi's weten: hoe om te gaan met volkeren die geen eigen land hebben?
En ts, die bepaalde groepen zullen altijd in dit land blijven en nooit meer vertrekken dus stop maar met blij zijn. Nederland is niet het enige land dat over immigranten beschikt, het is een wereldwijd fenomeen... ik zeg dan ook altijd, wen eraan of kop een trein.
Ja.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:21 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Met het verschil dat het niet om een paar mensen gaat maar om een percentueel substantieel deel dat de gevangenissen 50% + bevolkt zijn door allochtonen.
Natuurlijk hebben deze mensen een punt. Maar nieuwe tijden vragen nou eenmaal om een nieuwe kijk op zaken.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:17 schreef Zienswijze het volgende:
Kijk, ik kan mij inleven in beide partijen. Ik ga weer generaliseren, maar bijv:
- een deel v/d Nederlanders, wiens voorouders dit land hebben opgebouwd, herkent hun eigen land niet meer. Door massale toestroom van immmigranten. En daardoor reageren zij giftig, helemaal als die immigranten ook nog eens negatief in het nieuws komen.
Ja hallo.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:26 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Natuurlijk hebben deze mensen een punt. Maar nieuwe tijden vragen nou eenmaal om een nieuwe kijk op zaken.
Japan is ook een mooi voorbeeld ..heel homogeen ..Ijsland ookquote:Op woensdag 25 november 2009 22:29 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Ja hallo.
Elk land heeft haar culturele waarde en identiteit. Zo heeft Nederland haar eigen identiteit, Turkije heeft dat, Marokko heeft dat, Spanje heeft dat, China heeft dat etc. etc.
En als die natuurlijke identiteit dreigt te verstoren, dan ontstaan er spanningen.
Nederland heeft het recht om Nederlands te blijven. Net zoals Turkije het recht heeft om Turks te blijven en dat het niet opeens in een of ander Afrikaans of Chinees land verandert.
Elk volk heeft haar eigen cultuur, tradities etc. etc. Dat is je culturele waarde. En die moet niet verloren gaan.
Wil je de hele Mediterrane kust gaan controleren? De hele landsgrens tussen Europa en de rest van de wereld? Dat is onmogelijk. Zo lang wij rijker zijn blijven immigranten komen. Totdat ze te oud worden om het te proberen of totdat ze sterven.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:20 schreef kskopf het volgende:
[..]
Legale immigratie kan prima gestopt worden, illegale is wat moeilijker maar door de controle op te voeren en nooit meer een Generaal Pardon te verlenen weten de economische wanna-be migranten dat het zinloos is om deze kant op te komen.
Cultuur is geen statisch gegeven. Ik denk dat maar weinig Nederlanders zich thuis zouden voelen in het Nederland van de jaren '30, '50 of '70. Verder zijn er ook nog regionale verschillen: Limburgers hebben een andere cultuur dan Friezen.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:29 schreef Zienswijze het volgende:
Elk volk heeft haar eigen cultuur, tradities etc. etc. Dat is je culturele waarde. En die moet niet verloren gaan.
Wie heeft het erover dat onze culturele identiteit verloren gaat? Het is niet alsof het recept voor boerenkool wordt verbrand en alle historische panden worden platgewalst. Grappig is vaak dat mensen die roepen dat Nederland, Nederland moet blijven en dat onze cultuur bewaard moet worden gebleven vaak geen enkel historisch besef hebben. Die denken dat Michiel de Ruyter een voetballer was van Ajax.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:29 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Ja hallo.
Elk land heeft haar culturele waarde en identiteit. Zo heeft Nederland haar eigen identiteit, Turkije heeft dat, Marokko heeft dat, Spanje heeft dat, China heeft dat etc. etc.
En als die natuurlijke identiteit dreigt te verstoren, dan ontstaan er spanningen.
Nederland heeft het recht om Nederlands te blijven. Net zoals Turkije het recht heeft om Turks te blijven en dat het niet opeens in een of ander Afrikaans of Chinees land verandert.
Elk volk heeft haar eigen cultuur, tradities etc. etc. Dat is je culturele waarde. En die moet niet verloren gaan.
En dat is dus de Nederlandse cultuur die verandert. Die Chinese of de Turkse cultuur is totaal verschillend dan de Nederlandse cultuur. Ook qua uiterlijk en gewoonten zijn die volkeren verschillend.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:33 schreef reem het volgende:
[..]
Cultuur is geen statisch gegeven. Ik denk dat maar weinig Nederlanders zich thuis zouden voelen in het Nederland van de jaren '30, '50 of '70. Verder zijn er ook nog regionale verschillen: Limburgers hebben een andere cultuur dan Friezen.
En zo heb je dus ook weer mensen die weinig waarde hechten aan culturele identiteit....quote:Op woensdag 25 november 2009 22:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wie heeft het erover dat onze culturele identiteit verloren gaat? Het is niet alsof het recept voor boerenkool wordt verbrand en alle historische panden worden platgewalst. Grappig is vaak dat mensen die roepen dat Nederland, Nederland moet blijven en dat onze cultuur bewaard moet worden gebleven vaak geen enkel historisch besef hebben. Die denken dat Michiel de Ruyter een voetballer was van Ajax.
Ja, vooral in de jaren 40 was het ongekend rustig in Nederland.quote:Op woensdag 25 november 2009 21:37 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Tja...
Je hebt ene relatief rustig en bedaard landje: Nederland
Het punt met grote steden is dat er altijd wat aan schort. Tijdens de industriele revolutie was het kut omdat al die arbeiders op een kluitje in de grote stad gingen wonen. Later vertrokken alle welgestelden richting de buitenwijken en bleven de paupers over. En tegenwoordig zijn grote steden een mengelmoes van yuppies, studenten, tokkies en allochtonen. Tsja.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:37 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
En zo heb je dus ook weer mensen die weinig waarde hechten aan culturele identiteit....
Nou ja, als de grote steden grotendeels uit "buitenlanders" bestaan, dan begrijp ik best dat een deel v/d Nederlanders hun eigen land niet meer herkent. De steden waar hun grootouders eeuwenlang hebben geleefd en hun tradities hebben (gehad).
Waar lees jij dat ik Chinezen bedoel als ik het heb over "bepaalde groepen" of "veel allochtonen"?quote:Op woensdag 25 november 2009 22:18 schreef Martin73 het volgende:
[..]
Dus een Chinees kindje dat geadopteerd is door twee blanken moet ook terug naar China.
Zeg dan gelijk dat je een all-white-NL wilt man
Die Nederlandse cultuur verandert constant door invloeden van buitenaf en binnenuit. Wij leren geen Engels op school omdat wij Engels zijn maar omdat de huidige wereldeconomie dat van ons verlangt, onze politieke denkbeelden komen uit alle hoeken van de wereld, onze eetgewoonten zijn ook veranderd door de migranten die hier terecht zijn gekomen.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:36 schreef Zienswijze het volgende:
En dat is dus de Nederlandse cultuur die verandert. Die Chinese of de Turkse cultuur is totaal verschillend dan de Nederlandse cultuur. Ook qua uiterlijk en gewoonten zijn die volkeren verschillend.
Het zal je verbazen hoeveel mensen wortels hebben in een andere samenleving/regio. Denk maar aan de grote volksverhuizingen voor de middeleeuwen, de grote migratiebewegingen van de 19e en 20e eeuw richting de Amerika's etc. Die culturele/etnische homogeniteit bestaat simpelweg niet (meer).quote:Veel mensen hebben een binding met hun eigen land. Het land waar hun voorouders al duizenden jaren lang leven. Het land met hun eigen tradities en cultuur. Culturele waarde is de eigen identiteit van het land. En dat moet niet verloren gaan.
De natiestaat is een relatief nieuwe uitvinding, en zeker geen eeuwigdurende zekerheid.quote:Niet voor niets heeft vrijwel elk volk een eigen land. Dat is omdat mensen een eigen culturele waarde nodig hebben, met dezelfde tradities, gebruiken etc.
Dat waren ook ongewenste immigranten inderdaad. Goed van je dat je mee helptquote:Op woensdag 25 november 2009 22:39 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Ja, vooral in de jaren 40 was het ongekend rustig in Nederland.
Volksverhuizingen van een relatief klein gebied tussen Europa of tussen landen die vlakbij elkaar liggen is heel wat anders dan volksverhuizingen uit alle uithoeken van de wereld.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:45 schreef reem het volgende:
[..]
Die Nederlandse cultuur verandert constant door invloeden van buitenaf en binnenuit. Wij leren geen Engels op school omdat wij Engels zijn maar omdat de huidige wereldeconomie dat van ons verlangt, onze politieke denkbeelden komen uit alle hoeken van de wereld, onze eetgewoonten zijn ook veranderd door de migranten die hier terecht zijn gekomen.
[..]
Het zal je verbazen hoeveel mensen wortels hebben in een andere samenleving/regio. Denk maar aan de grote volksverhuizingen voor de middeleeuwen, de grote migratiebewegingen van de 19e en 20e eeuw richting de Amerika's etc. Die culturele/etnische homogeniteit bestaat simpelweg niet (meer).
[..]
De natiestaat is een relatief nieuwe uitvinding, en zeker geen eeuwigdurende zekerheid.
Ah dus het was dus toch niet zo perfect allemaal voordat moslims hier kwamen wonen.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:47 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Dat waren ook ongewenste immigranten inderdaad. Goed van je dat je mee helpt
Dat kan zo zijn, maar dat waren wel massale bewegingen. Als Nederland de komende 10 jaar wordt overspoeld door 2 miljoen Polen zou jij daar geen probleem mee hebben?quote:Op woensdag 25 november 2009 23:31 schreef Zienswijze het volgende:
Volksverhuizingen van een relatief klein gebied tussen Europa of tussen landen die vlakbij elkaar liggen is heel wat anders dan volksverhuizingen uit alle uithoeken van de wereld.
Ik sta er iig niet vooraf al afwijzend tegenover. Ik denk dat wij veel kunnen leren van andere culturen, ook om beter te ontdekken wie wij zelf zijn. Verder worden culturen natuurlijk steeds verder vermengd. Een typische Nederlander ziet er over 100 jaar wellicht niet meer uit als iemand met blond haar en blauwe ogen, maar met een olijfkleurige huid en blauwe ogen... Maakt toch allemaal geen bal uit? Ik vind het maar moeilijk te begrijpen, die xeonofobische trekjes en dat Westerse superioriteitsgevoel.quote:En natuurlijk veranderen culturen in de loop der tijd. Maar ik denk niet dat Nederlanders zitten te wachten op een cultuurverandering afskomstig van duizenden kilometers verderop.
Klopt. 4 jaar hadden we last van de voorlopers waar moslims al banden mee aanhielden.quote:Op woensdag 25 november 2009 23:32 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Ah dus het was dus toch niet zo perfect allemaal voordat moslims hier kwamen wonen.
Het hangt ervan af denk ik of daar overlast mee gepaard gaat.quote:Op woensdag 25 november 2009 23:39 schreef reem het volgende:
[..]
Dat kan zo zijn, maar dat waren wel massale bewegingen. Als Nederland de komende 10 jaar wordt overspoeld door 2 miljoen Polen zou jij daar geen probleem mee hebben?
Westers superioriteitsgevoel?quote:Ik sta er iig niet vooraf al afwijzend tegenover. Ik denk dat wij veel kunnen leren van andere culturen, ook om beter te ontdekken wie wij zelf zijn. Verder worden culturen natuurlijk steeds verder vermengd. Een typische Nederlander ziet er over 100 jaar wellicht niet meer uit als iemand met blond haar en blauwe ogen, maar met een olijfkleurige huid en blauwe ogen... Maakt toch allemaal geen bal uit? Ik vind het maar moeilijk te begrijpen, die xeonofobische trekjes en dat Westerse superioriteitsgevoel.
Ach ja als je planeetgenoten vrouwen verminken door niet te begrijpen redenen. En het valt je op dat sommige culturen het onbeleeft vinden om met mes en vork te eten en dan nog klagen over hepatitis. Dan kan je xenofoob worden.quote:Op woensdag 25 november 2009 23:39 schreef reem het volgende:
Maakt toch allemaal geen bal uit? Ik vind het maar moeilijk te begrijpen, die xeonofobische trekjes en dat Westerse superioriteitsgevoel.
Of 1.6 miljoen Joden naar Turkije... dan is geen hek te hoog.quote:Op woensdag 25 november 2009 23:46 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Het hangt ervan af denk ik of daar overlast mee gepaard gaat.
Ik denk dat als er 1 miljoen Japanners in Nederland zouden zijn, dat er dan minder weerstand zou zijn dan als er 1 miljoen mensen uit een [insert] willekeurige bevolkingsgroep uit het islamtische deel v/d wereld zou zijn.
[..]
Westers superioriteitsgevoel?
Denk je dat Turkije het leuk zou vinden als er massaimmigratie van Chinezen richting Turkije zou zijn?
Denk je dat Japan het leuk zou vinden als er massaimmigratie van Afrikanen richting Japan zou zijn?
Denk je dat Singapore het leuk zou vinden als er massaimmigratie van Ieren richting Singapore zou zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |