waarom zou die dicht moeten ?quote:Op maandag 23 november 2009 19:10 schreef CantFazeMe het volgende:
Mario Bros
Gooi dit topic even dicht. Het komt uit 2005. Behalve als het discussie nog goed loopt laat hem dan maar open..
Omdat je je twee dagen niet als een compleet zwakzinnige gedraagt?quote:Op maandag 23 november 2009 22:47 schreef phpmystyle het volgende:
Vinden jullie niet dat ik me de laatste tijd voorbeeldig gedraag?
FOK! was twee dagen down, dat scheelde ook.quote:Op maandag 23 november 2009 22:48 schreef Otis2.0 het volgende:
[..]
Omdat je je twee dagen niet als een compleet zwakzinnige gedraagt?
waren zeker net de dagen dat ik er niet was of dat fok offline wasquote:Op maandag 23 november 2009 22:48 schreef Otis2.0 het volgende:
[..]
Omdat je je twee dagen niet als een compleet zwakzinnige gedraagt?
Lul, en ik doe nog wel zo mijn bestquote:Op maandag 23 november 2009 22:52 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
waren zeker net de dagen dat ik er niet was of dat fok offline was
nou serieus, ik vond het best een terechte klacht...quote:Op maandag 23 november 2009 22:57 schreef Adelante het volgende:
Kun je dat werkelijk zelf niet bedenken?
Nou, ik voorzie zo'n 300 reacties als "TS is een kutkloon".quote:Op maandag 23 november 2009 22:57 schreef thingamajig het volgende:
[..]
nou serieus, ik vond het best een terechte klacht...
dus nee...
ik ben geen kutkloon, maar een noodzakelijke kloonquote:Op maandag 23 november 2009 23:06 schreef Adelante het volgende:
[..]
Nou, ik voorzie zo'n 300 reacties als "TS is een kutkloon".
Waarom dan? Vraag een password reset aan!quote:Op maandag 23 november 2009 23:08 schreef thingamajig het volgende:
[..]
ik ben geen kutkloon, maar een noodzakelijke kloon
ja, maar ik kan al jaren die inbox niet meer in... (was van de uni, zit ik niet meer op)... dus wat heb ik daar aan?quote:Op maandag 23 november 2009 23:10 schreef Adelante het volgende:
[..]
Waarom dan? Vraag een password reset aan!
Nee, niet zelf via de reset natuurlijk. Je moet een mailtje sturen naar forum@fok.nl met je verhaal en je oude e-mail adres en wat het nieuwe moet worden. De FA's hebben op die manier duizenden accounts gereset.quote:Op maandag 23 november 2009 23:12 schreef thingamajig het volgende:
[..]
ja, maar ik kan al jaren die inbox niet meer in... (was van de uni, zit ik niet meer op)... dus wat heb ik daar aan?
Je zit een beetje verkeerd.quote:Op maandag 23 november 2009 23:14 schreef reetveter het volgende:
Ik heb me verodmme zelf opgegeven bij de fokhunk contest![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
like wtf
ja hallo dat wist ik dus niet he... hadden jullie wel even wat eerder kunnen zeggen. mag je tegenwoordig trouwens ook accounts op een @gmail.com adres? want ik heb m'n werk e-mail al gebruikt voor m'n kloon...quote:Op maandag 23 november 2009 23:13 schreef Adelante het volgende:
[..]
Nee, niet zelf via de reset natuurlijk. Je moet een mailtje sturen naar forum@fok.nl met je verhaal en je oude e-mail adres en wat het nieuwe moet worden. De FA's hebben op die manier duizenden accounts gereset.
Volgens mij wel, vraag het lief aan zequote:Op maandag 23 november 2009 23:15 schreef thingamajig het volgende:
[..]
ja hallo dat wist ik dus niet he... hadden jullie wel even wat eerder kunnen zeggen. mag je tegenwoordig trouwens ook accounts op een @gmail.com adres? want ik heb m'n werk e-mail al gebruikt voor m'n kloon...
quote:Op maandag 23 november 2009 22:52 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
waren zeker net de dagen dat ik er niet was of dat fok offline was
Gespleten kop?quote:Op maandag 23 november 2009 23:58 schreef CantFazeMe het volgende:
Ade, waar is je topic van die gespleten kop ?
Kan hem niet vinden.
Laar maar zitten. Te goor.quote:
Hij heeft wel een punt. Waarom moeten mensen die doelloze openingszinnen over gaan nemen in hun topicsquote:Op dinsdag 24 november 2009 09:23 schreef UncleErnie het volgende:
Kan iemand zovty vriendelijk verzoeken niet zo agressief, offtopic en op de man te reageren? Dit is slechts een van de vele voorbeelden:
Vrienden worden met RTL ontbijtnieuws
Dan nog kan hij normaal reageren. Daarbij, als hij nou ook nog op het topic in zou gaan, dan zou ik het nog niet storend vinden. Alleen reageren in een topic om TS even af te maken, en op een zinnetje te reageren, in plaats van de klacht, dat is gewoon baggeren.quote:Op dinsdag 24 november 2009 09:24 schreef Adelante het volgende:
[..]
Hij heeft wel een punt. Waarom moeten mensen die doelloze openingszinnen over gaan nemen in hun topics
Hij had die reactie wat subtieler kunnen plaatsen, maar zo is hij niet. En mijns inziens verziekt niet de reactie, maar de OP waarin die bagger is opgenomen het topic. Dus TS roept het op die manier over zich af.quote:Op dinsdag 24 november 2009 09:29 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Dan nog kan hij normaal reageren. Daarbij, als hij nou ook nog op het topic in zou gaan, dan zou ik het nog niet storend vinden. Alleen reageren in een topic om TS even af te maken, en op een zinnetje te reageren, in plaats van de klacht, dat is gewoon baggeren.
Dit zijn precies de reacties die KLB verzieken.
Ik vind die zin ook jammerlijk, maar dat is nog geen reden kutreacties te plaatsen. Als je alleen wil reageren op een zin die je niet aanstaat, en niet op de klacht, reageer dan niet. TS bashen hebben we inmiddels wel gezien.
Dat is niet waar.quote:Op dinsdag 24 november 2009 09:38 schreef UncleErnie het volgende:
Hij verbaggert graag topics.
Ik vind dat Zovty misschien vaak wat fel reageert maar wel altijd redelijk is, in tegenstelling tot jou.quote:Op dinsdag 24 november 2009 09:38 schreef UncleErnie het volgende:
Daarom zeg ik ook een van de vele voorbeelden. Hij verbaggert graag topics. FB bijvoorbeeld.Serieus, lees zijn history er eens op na.
Ik gok dat het wat heeft te maken met dat het gewoon een pauperkloontje oid is, en hij/zij eerst wel gewoon nederlands kon. Overigens is het best een aardige poging tot normaal praten.quote:Op dinsdag 24 november 2009 12:29 schreef zovty het volgende:
Omdat ik niet zeker weet of TR's van gesloten topics gelezen worden herhaal ik het hier nog keer.
Tevens nodig ik hierbij alle mede KLB gebruikers op om hun duit in het spreekwoordelijk zakje te doen.
Het gaat om dit topic:
Conducteur probeert stoer te doen
Waarom is dit nou dicht?!?! Terechte klacht en werk gemaakt van de OP.
Waarom worden topics met slechte paints niet gesloten en topics met orgineel taalgebruik wel? Het taalgebruik is een stijl element. Net als het hautaine taalgebruik van de WO/HBO topics, of de boersigheid van boswachter topics (nofi) of het gedreutel van een trannelius topic. Stijl = goed.
Door het taalgebruik zie je een straatschoffie in hoodie voor je die dit avontuur meemaakt.
Het is prima te lezen, en als iemand die moeite niet eens wil nemen vraag ik me af wat hij/zij op een forum doet.
Hij ontkent dat, iets met een account van z'n broer.quote:Op dinsdag 24 november 2009 12:31 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik gok dat het wat heeft te maken met dat het gewoon een pauperkloontje oid is, en hij/zij eerst wel gewoon nederlands kon. Overigens is het best een aardige poging tot normaal praten.
Laat 't dan op z'n minst open tot 100 reakties voor de moeite.quote:Hoe moet dat wel niet gaan, je verzint iets in goed Nederlands, je gaat het verpauperen naar straattaal, en dan weer een beetje oplappen dat het lijkt tot iemand die nederlands spreekt met straattaal invloeden
Is gewoon een manier van praten hoor. Dan zie je het beter voor je toch? Dat zie je in de literatuur ook terug in het sentimentalisme bijvoorbeeld, waar veel bijvoeglijk naamwoorden worden gebruikt. Dat kk een hononiem is met de ziekte kanker, en dat jij je hierdoor misschien beledigd vindt (? ik verzin maar wat), heeft niks met de TS te maken.quote:Op dinsdag 24 november 2009 12:55 schreef Loveless85 het volgende:
Sowieso dat soort topics waar voor ieder voorwerp, persoon, of handeling 'kk' word geplaatst![]()
![]()
Zo af en toe roept iedereen dat weleens, tenminste in KLB komt het vaak zat voorbij (door mezelf ook weleens), maar vind het wel echt kansloos als iemand het 20x in een één OP moet noemen.
Ja heur, manier van praten, zo kom je er wel in de maatschappijquote:Op dinsdag 24 november 2009 19:04 schreef Aethereal het volgende:
[..]
Is gewoon een manier van praten hoor. Dan zie je het beter voor je toch? Dat zie je in de literatuur ook terug in het sentimentalisme bijvoorbeeld, waar veel bijvoeglijk naamwoorden worden gebruikt. Dat kk een hononiem is met de ziekte kanker, en dat jij je hierdoor misschien beledigd vindt (? ik verzin maar wat), heeft niks met de TS te maken.
Verplaatst naar FC voor overleg met Adelante.quote:Op dinsdag 24 november 2009 21:21 schreef de_boswachter het volgende:
Hey het topic is verwijderd..!!!!!!!!!!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |