abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 20 november 2009 @ 10:33:49 #251
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_74878549
Drag me to hell

Vermakelijke Horror film van Sam raimi
Leuke schrikmomenten, beetje gore en duistere humor.. om voordat je het weet en verveeld dus geen moment
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
  Moderator vrijdag 20 november 2009 @ 10:44:18 #252
9859 crew  Karina
Woman
pi_74878854
quote:
Op maandag 16 november 2009 20:14 schreef Siniti het volgende:
Antichrist
Aparte film zeg. Begint met een 5 minuten durende neukscene die wat mij betreft ook in 30 seconde had gekund. De hele film zelf zit propvol slowmo's en is enigszins (lees: gigantisch) masochistisch. Toch een aanrader voor mensen die William Dafoe willen zien klaarkomen met bloed .
7/10


Ik zet niet snel een film af, maar deze heb ik niet afgekeken, wat een ontzettend saaie film (komt misschien ook dat ik dacht een horrorfilm te gaan kijken)
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_74888755
quote:
Op vrijdag 20 november 2009 10:44 schreef Karina het volgende:

[..]

Ik zet niet snel een film af, maar deze heb ik niet afgekeken, wat een ontzettend saaie film (komt misschien ook dat ik dacht een horrorfilm te gaan kijken)
Kan goed begrijpen dat mensen hem kut vinden, had er zelf eigenlijk ook meer van verwacht.
  vrijdag 20 november 2009 @ 20:20:06 #254
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_74896186
Ningen No Jôken II (The Human Condition II)
In dit bijna 3 uur durende tweede deel van Kobayashi`s Human Condition trilogy gaan we verder waar het eerste deel eindigde.
Kaji zit inmiddels als recruut in het leger waar hij te maken met de mentaliteit en hardheid van het leger, waar hij helemaal niet tegen kan. Ondanks alles probeert hij zich staande te houden en wordt hij uitgezonden naar het front.

Het eerste deel was al erg sterk, het tweede deel van de trilogie is nog beter. Tatsuya Nakadai kan nu overduidelijk beter met zijn personage Kaji over weg. Het personage wordt in dit deel nog verder uitgediept, de hele film draait dan ook bijna alleen om hem en zijn normen en waarden.
Het tempo ligt hoger, het geheel is intenser en meeslepender dan het eerste deel.
De speelduur is weer niet de kortste maar door het geweldige acteerwerk en goede verhaal is die zo voorbij.
Ben benieuwd naar het slotstuk in dit nu al meesterlijke epos.

IMDB Cijfer: 8,5/10
Mijn Cijfer: 9,0/10
  vrijdag 20 november 2009 @ 23:27:27 #255
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_74901568
Calender
Nogal highbrow, deze film. Een fotograaf is met zijn vrouw in Armenië om daar een kalender met kerkafbeeldingen te schieten. De vrouw kan Armeens en fungeert als tolk met een gids annex chauffeur. In de loop van de film vermoedt de fotograaf dat er meer speelt tussen zijn vrouw en de
chauffeur. De ene keer ziet de kijker een stilstaand shot van een kerk, waarin de fotograaf (niet in beeld) gesprekken voert met zijn vrouw en zit te hengelen naar wat zijn vrouw nou allemaal lijkt te bekokstoven. De andere keer gaat de film over naar de eettafel van de fotograaf waar hij verveelde gesprekken voert met andere vrouwen, die uiteindelijk allemaal een telefoontje gaan plegen. Dezelfde taferelen wisselen elkaar telkens af, waardoor de film ondanks de korte speelduur van 74 min. lang aanvoelt.
Egoyans unieke stijl van filmmaken is gewaagd en is an sich nog wel aardig vond ik. Ook de Armeense plaatjes waren zeer mooi in beeld gebracht. Ik had echter niet het idee naar een hoogvlieger te kijken. Cijfer: 6

High School Big Shot
De 1,8 op imdb is zwaar onterecht, maar een hoogvlieger is dit allerminst. Het betreft hier een nogal droge en saaie High School-film uit de jaren '50 met een suf misplaatst dramatisch einde. Cijfer: 5

Moon
Volwassen film die duidelijk leunt op 2001: A Space Odyssey. Na een half uur krijgt Moon gelukkig toch een eigen smoel, die me wel beviel. Sowieso ben ik een groot liefhebber van deze filosofische SF-tak. Voor een low budgetfilm zag het er overigens gaaf uit. Cijfer: 8
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_74903610
The boat that rocked
Geweldige muziek, leuke film, maar net als in 'Love actually' teveel verhaallijnen waardoor het een film is zonder hoofdrolspelers, alleen een tiental bijrollen. Bill Nighy, Nick Frost en Philip Seymour Hoffman zijn de uitschieters. Het einde vond ik wat overdreven, maar ik heb me verder prima vermaakt.

Bruno
Haha ha. ....
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_74905322
quote:
Op zaterdag 21 november 2009 00:47 schreef Berkery het volgende:
The boat that rocked
Geweldige muziek, leuke film, maar net als in 'Love actually' teveel verhaallijnen waardoor het een film is zonder hoofdrolspelers, alleen een tiental bijrollen. Bill Nighy, Nick Frost en Philip Seymour Hoffman zijn de uitschieters. Het einde vond ik wat overdreven, maar ik heb me verder prima vermaakt.

Bruno
Haha ha. ....
bruno was inderdaad niet grappig
pi_74907151
quote:
Op zaterdag 21 november 2009 03:46 schreef resque het volgende:

[..]

bruno was inderdaad niet grappig
Jullie hebben gewoon geen humor
  zondag 22 november 2009 @ 17:24:37 #259
57047 macondo
Macondo weet wel beter, heus
pi_74911557


Das Weisse Band - Eine deutsche Kindergeschichte (2009)

Ondanks dat ik een fan ben van Haneke viel deze film mij toch wel erg tegen. Het is allereerst een lange zit van bijna 2,5 uur waarin heel veel onder de oppervlakte blijft in een dorpje aan de vooravond van de Eerste Wereldoorlog. Het idee dat je hier de latere nazi's ziet opgroeien is op zich interessant, maar het kwam mij allemaal te weinig uit de verf. Kan ook zijn dat ik teveel aanwijzingen heb gemist, maar daar heb je in de bioscoop maar weinig aan. Haneke vraagt wat mij betreft hier iets teveel van de kijker.

Zelf 6/10
IMDB 8,2/10
Overal verstand van.
  zondag 22 november 2009 @ 17:27:59 #260
250728 banaantjeEE
We zien wel !
pi_74911730
The Brothers Bloom



Verenigde Staten
Komedie / Misdaad
109 minuten

geregisseerd door Rian Johnson
met Adrien Brody, Rachel Weisz en Mark Ruffalo

De gebroeders Bloom behoren tot de wereldtop als het gaat om de kunst van het oplichten. Samen met hun vrouwelijke partner bezwendelen ze al jaren menig rijk persoon, maar de jongste van de broers heeft er genoeg van en besluit dit leven op te geven. Hij wordt echter overgehaald tot een laatste klus, het oplichten van een excentrieke miljonair, maar hierdoor krijgt hij problemen met zijn geliefde.

Ik snap niet wat mensen goed vinden aan deze film? Het verhaal is totaal niet boeiend en verveelt vanaf de eerste minuut. Ook dat romantische gedoe was best vervelend. Het maakte de film enkel saaier en vager. En die Japanse del, wat was haar rol in het hele verhaal? Er gewoon wat bijlopen?
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_74912983
Flakes

Aspiring rock musician Neal Downs manages a cereal bar. Stylish Miss Pussy Katz is the creator of radically-themed art clothing. When the cereal bar, brings in an offbeat crew of locals, who debate the arcana of cereal history and ideal milk/flake ratios, an aspiring capitalist rips off their concept

Het idee, een film over een cornflakesbar, is wel grappig. Zelf vond ik de film niet echt grappig, op sommige momenten zelfs saai.
Voor de luie zondagmiddag wel oké, maar meer ook echt niet.

IMDb: 6,3
Mijn cijfer: 6,0
pi_74913409
V For Vendetta

Goede film. Tof dat hij iedereen zo'n masker stuurt

IMDB: 8.2
Ik: 8.0
  zondag 22 november 2009 @ 20:26:38 #263
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_74917407
You Can't Take It with You

Geweldig leuke film van Capra, waar de feelgoodfactor immer oprecht is. De Sycamores zijn een uiterst bont gezelschap met een goed hart. Hun dochter raakt verwikkeld in een romance met een jonge kerel die afkomstig is uit een kille zakelijke familie. Je raadt het al: de twee families ontmoeten elkaar en dat levert dolle bende op overgoten met wat moraal, die gelukkig nooit irriteert. Jimmy Stewart in een van zijn eerste typische 'Jimmy Stewart'-rollen is leuk om te zien, maar het tofste meest sympathieke karakter was Lionel Barrymore, de pater familias van de Sycamores. Cijfer: 8,5

Transformers: Revenge of the Fallen
Dooh! Alles is wel zowat gezegd over deze film. Het heeft een debiel plot, stupide ouders en vunzige humor. Ohja, het tweede Transformers-deel heeft ook explosies en onnavolgbare actie. In tegenstelling tot vele anderen vind ik Megan Fox ook allesbehalve een lekker wijf. Al met al een vervelende film dus. Cijfer: 4
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_74925182
Midnight Run (Martin Brest, 1988)
Op zich een vermakelijke roadmovie, echter wel iets minder dan ik had verwacht. De Niro en Grodin vormen een sterk duo, maar naast enkele grappige scenes bevat de film ook genoeg grappig bedoelde momenten die in mijn ogen niet echt aansloegen. Verder ook wat langdradig en bij vlagen nogal voorspelbaar. Leuke film, maar niet heel speciaal. 7.0
  maandag 23 november 2009 @ 08:18:31 #265
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_74931031
28 Weeks Later
Leuk vervolg op 28 days later. Origineel, soms gruwelijk, leuke plotwendingen, af en toe zelfs bizar. Grappig gedaan, zeker te doen.
IMDB: 7.1 / Zelf: 7.0

Management
Jennifer Anniston is een rondreizende dame die 'verliefde wordt' op een domme hotelmanager. Dat is wat mij betreft het hele verhaal. Maarja, verliefd worden? Eerst moet ze neits van hem hebben, dan mag hij zijn hand op haar kont leggen, en dan ineens bespringt hij haar?!?! Het zal wel aan vrouwen in het algemeen liggen denk ik. Want ik snapte ook niet of het nu een comedy moest zijn, of een romatische film of een romcom. Wat mij betreft in geen van de 3 geslaagd. Die Steve Zahn (die de manager speelde) blijft gewoon een ontzettende rol. Dat speelde hij ook en dat doet hij goed omdat hij er ook 1 is. Nee de film was helemaal niets en nadat ik hem een uur de tijd had gegeven om leuk/grappig/whatever te worden dan ook maar afgezet.
IMDB: 6.3 / Zelf: 4


Duplicity
Julia Roberts en Clive Owen zijn beiden bedrijfsspion/werken voor de veiligheidsafdeling van een groot bedrijf. Hun liefde voor elkaar en de liefde voor het werk lopen door elkaar heen. Originele film met een zeer origineel einde. Leuk gedaan, geinig geacteerd. En Julia Roberts blijft altijd een schatje.
IMDB: 6.4 / Zelf 7.5


Nu eerst 7 Samurai eens afkijken en komend weekend naar de laatste dag van de IDFA! (iig...Volkskrant IDFA dag!)
  maandag 23 november 2009 @ 08:28:42 #266
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_74931132
Dit weekend Das weisse Band van Michael Haneke gezien in het filmhuis. Fascinerende film, al vond ik het feit dat het in zwart/wit gefilmd was niet zoveel toevoegen.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 23 november 2009 @ 10:52:22 #267
92823 RuneRose
Tony, de zieke pony!
pi_74933537
Harry Potter and the Halfblood Prince Zelden zo'n zinloze film gezien. Ik heb geen idee waarom deze film gemaakt is en ik kan me ook geen enkele reden bedenken waarom iemand deze film leuk zou kunnen vinden. Heb me 2,5 stierlijk zitten vervelen. Niet grappig, niet spannend, niet mooi, het was echt helemaal niets. Het is echt zo droevig dat een film die zich in een fantasie wereld afspeelt zo ontzettend fantasieloos is.
pi_74933612
Inglourious Basterds

Tsja, iedereen die m had gezien vond m geweldig, maar zelf vond ik m hooguit redelijk.
De normaal briljante Tarantino dialogen zaten er net als in Death Proof niet in, ik kon ze niet vinden iig.
En het was allemaal vrij langdradig ook.

6/10

The Hangover

Zou hilarisch zijn, maar ik en een vriend hebben hooguit 2 keer gelachen.

4/10
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_74934927
Saw 6

Weer een aantal 'lekkere' bloederige games met wat flashbacks zodat jigsaw zelf ook nog mee kan doen. Het is allemaal wel aardig, maar toch weer meer van hetzelfde. Toch zitten er wel weer wat orginele 'games' tussen waarvan de liefhebber van de Saw horror wel zal smullen. Een zesje.
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_74938264
The Fountain

Three stories - one each from the past, present, and future - about men in pursuit of eternity with their love. A conquistador in Mayan country searches for the tree of life to free his captive queen; a medical researcher, working with various trees, looks for a cure that will save his dying wife; a space traveler, traveling with an aged tree encapsulated within a bubble, moves toward a dying star that's wrapped in a nebula; he seeks eternity with his love. The stories intersect and parallel; the quests fail and succeed



Indrukwekkende en mooie film! Mooie soundtrack ook.

IMDb: 7,5
Mijn cijfer: 9,0
  Moderator maandag 23 november 2009 @ 15:41:41 #271
9859 crew  Karina
Woman
pi_74938908
The Skeptic
Horror/thriller

Advocaat erft een huis van zijn tante en komt erachter dat het spookt in dat huis. Omdat hij absoluut niet gelooft in dat soort dingen is hij in eerste instantie sceptisch (vandaar de titel). In de loop van het verhaal komt hij er langzaam achter wat er gebeurt is in het huis.

Ik wilde deze film zien omdat in de omschrijving stond dat het een horrorfilm was, niet echt dus. Echt spannend vond ik het helemaal niet, laat staan dat er hele enge dingen gebeurde, niet zoveel aan.

Twisted
Detective

Op tv gekeken, volgens mij had ik hem al gezien, maar dat was al heel lang geleden.

Een politieagente krijgt te maken met een seriemoordenaar, de slachtoffers zijn allemaal mannen waarmee zij ooit het bed heeft gedeeld. In eerste instantie wordt zij zelf verdacht en gaat zij bijna zelf denken dat zij inderdaad de dader is.

Best wel een goede detective eigenlijk, ik houd wel van dit soort politiefilms. De uiteindelijke dader was niet heel erg voorspelbaar en je werd toch af en toe een beetje op het verkeerde been gezet.

Zombieland
Grappige zombiefilm

De wereld gaat ten onder aan een virus: iedereen verandert in een zombie. Een nerdy jongen is een van de personen die nog niet is besmet, hij sluit zich aan bij een vechtersbaas die alle zombies wil neerknallen en verder alleen maar op zoek is naar een Twinkie.

Later komen er nog twee meisjes bij.

Leuke film: vooral de scenes in het pretpark en het bezoek aan het huis van Bilm "Ghostbusters" Murray. En Woody Harrelson is gewoon altijd leuk.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 23 november 2009 @ 17:08:29 #272
862 Arcee
Look closer
pi_74941943
quote:
Op maandag 23 november 2009 10:54 schreef PBateman1978 het volgende:
Inglourious Basterds

Tsja, iedereen die m had gezien vond m geweldig, maar zelf vond ik m hooguit redelijk.
De normaal briljante Tarantino dialogen zaten er net als in Death Proof niet in, ik kon ze niet vinden iig.
En het was allemaal vrij langdradig ook.

6/10
In Death Proof zaten ze juist wel! De typische Tarantino-dialogen dus. Of ze ook briljant waren is weer een ander verhaal, maar ik vond ze meer Tarantino dan in welke andere Tarantino-film na Pulp Fiction dan ook.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  maandag 23 november 2009 @ 17:33:09 #273
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_74942726
Pandorum (2009)

In 2009 lanceert een space-probe vanaf aarde op zoek naar leefbare planeten voor de mens. In 2153 landt deze probe op de planeet 'Tanis' dat een hoopvolle omgeving biedt. in 2174 is de aarde zo onbewoonbaar door watertekort en overbevolking. Dat men een gigantische ruimteschip lanceert genaamd de Elysium. Deze ruimteschip reist af naar planeet Tanis. Onderweg gaat echter iets heel fout. Bemanning dat in ploegendienst omstebeurt de Elysium moet sturen ontwaakt of te vroeg of te laat. Voorts is het ruimteschip verwaald in het niets. De sterren zijn verdwenen en ook blijkt het schip te zijn ge-entered door krijgshaftige mensenetende aliens.

De film steekt goed in mekaar. Ik heb me geen moment verveeld met de de special-affects of de actie. Wat mij opvalt is dat de laatste tijd ontzettend veel doomsday/sci-fi films verschijnen die wellicht onderbewust de angst moeten oproepen bij het pubbliek. Omtrent manmade global warming/overbevolking, het verlies aan grondstoffen op aarde en dergelijke. Het valt mij op dat deze films expres spelen met de ongegronde angsten dat alleen de corporaties en overheden irl. goed zouden uitkomen. De film is in de trend van Event Horizon meets 'I am legend'. Al was Event Horizon vele malen beter gedaan naar mijn mening.

Genre: Sc-fi, Thriller/Horror

Cijfer: 8
iMBD: 7.1

[ Bericht 2% gewijzigd door Schenkstroop op 24-11-2009 17:28:43 ]
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
pi_74942852
Inglorious Basterds laatst gezien. Ik vond hem tof. Pief paf poef kapot zul je gaan!

En Zombieland, erg leuk!
  maandag 23 november 2009 @ 17:51:32 #275
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_74943271
Twilight - New Moon (2009)

Bella Swan (whats in a name), raakt verwikkeld tussen de Weerwolfen en een Vampieren familie genaamd 'De Collins'. Deze twee tegenpolen hebben in een ver verleden een pact gesloten. De Collins zouden geen mensen vermoorden in het stadje waar de Weerwolfen ook jagen. En de Wolfies zouden alleen op andere Vampieren jagen behalve leden van de Collins. Bella heeft een relatie met Vampieren Mooibooi "ben zn naam effe kwijt". Als mooibooi in een emo-bui besluit Bella te verlaten wordt Bella ook erg emo. Ze papt aan met ene Jakob. Ook Jakob blijkt een emo want hij komt erachter dat hij een Weerwolf is. Voorts wordt Bella gejaagd door ene vampier genaamd Victoria. Omdat Bella, Victoria's vriendje dat jaagde op Bella in Deel 1, had vermoord. Allemaal heel erg vaag en super emo en

Ik ben erg fan van vampieren- weerwolf- en andere monster-films. De special effects zijn niet heel slecht gedaan. En ook het verhaal rond de vampieren verveelt niet.. in deze film kun je duidelijk twee contrasten zien. Het monster-special-effects-wew gedeellte. En de Ik-ben-Bella-ik-ben-zo-lovesick-en-emo-waar-is-mijn-mascara-laten-we-samen-naar-evanescance-luisteren BS. Dit is vnl. een chick-flick. De onderbewuste boodschap die de schrijvers van dit soort Bullshit de jonge meiden lijken meetegeven is ws. "doe vooral tegendraads en breng jezelf vooral in de de problemen en je komt er mee weg ook echt wel!"

Cijfer op de schaal van emo: ws. 10
Op de algemene schaal: 6.5
iMDB: 4.5

[ Bericht 12% gewijzigd door Schenkstroop op 23-11-2009 18:02:37 ]
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
pi_74947706
Ip Man (2008)

Film losjes gebaseerd op het leven van meester Ip Man. Geweldige film! Goede vaart, leuke humor en goede actie Komt direct op mijn plek 1 van beste film die ik ooit gezien heb

Mijn cijfer: 10
IMDB: 8.1/10
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_74948551
Paranormal Activity (2007)

Tja, ik vond 'm eng (maar ik ben een watje), vriend waarmee ik hem keek niet. Vervolgens wat meer rondgevraagd en de meeste vrouwen vonden 'm eng en de meeste mannen niet. Ik vond het af en toe maar wat traag gaan en het einde ietwat onbevredigend na iets meer dan anderhalf uur kijken.
6/10
  maandag 23 november 2009 @ 21:48:31 #278
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_74950248
quote:
Op maandag 23 november 2009 17:51 schreef Schenkstroop het volgende:
En de Ik-ben-Bella-ik-ben-zo-lovesick-en-emo-waar-is-mijn-mascara-laten-we-samen-naar-evanescance-luisteren BS. Dit is vnl. een chick-flick. De onderbewuste boodschap die de schrijvers van dit soort Bullshit de jonge meiden lijken meetegeven is ws. "doe vooral tegendraads en breng jezelf vooral in de de problemen en je komt er mee weg ook echt wel!"

Cijfer op de schaal van emo: ws. 10
Mag ik dit nomineren voor de review van het jaar?
Geniaal geschreven en ik denk oh-so-true!
pi_74952249
Moon

Erg goede film. Van te voren wist ik praktisch niets van deze film, wat uiteindelijk echt een voordeel bleek. Ben de gehele duur van de film niet van de buis weg te slaan geweest. Heerlijk sfeertje wordt er in deze film neergezet en ook prima acteerwerk van Sam Rockwell. Mooie beelden, passende muziek, overtuigend decor....kortom, echt een aanrader.

IMDB: 8.0
Ik: 8.3
  maandag 23 november 2009 @ 23:55:09 #280
57047 macondo
Macondo weet wel beter, heus
pi_74955518

Hawl aka The Bow (2005)

Na Spring, Summer, Autumn, Winter.. and Spring is dit de tweede film die ik zie van de Koreaanse meester Ki-duk Kim. Het is een fijne film die zich afspeelt op een boot midden op zee met een oude man en een jong meisje, en regulier vissers uit de stad die op hun boot komen vissen. Al snel wordt duidelijk dat de oude man het jonge meisje wil trouwen zodra ze 17 wordt, en de komst van een jonge sportvisser brengt haar uit evenwicht. Een pijl en boog, best een eng wapen eigenlijk. Hoofdpersonen praten de hele film niet, alleen de bijrollen hebben tekst. Maar een schitterende en toegankelijke film.

Zelf : 8/10
IMDB: 7,2/10
Overal verstand van.
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 23 november 2009 @ 23:56:42 #281
862 Arcee
Look closer
pi_74955563
quote:
Op maandag 23 november 2009 22:31 schreef J0kkebr0k het volgende:
Van te voren wist ik praktisch niets van deze film, wat uiteindelijk echt een voordeel bleek.
Dat is wat mij betreft altijd een voordeel en ik streef daar ook altijd naar.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  dinsdag 24 november 2009 @ 00:02:58 #282
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_74955791
I Served the King of England

Een Tsjechische film die een deel van de geschiedenis van Tsjechië vertelt aan de hand van het levensverhaal van een kleine, vindingrijke man. Dit doen ze met een flinke dosis humor, vaak nogal onverwacht, maar ook met een dappere hoeveelheid zelfrelativering. Zo merkt de Tsjechische hoofdpersoon op dat het toch wel vreemd is dat na de Tweede Wereldoorlog niet alleen de Duitse politici maar ook Duitse werklui, die daar al eeuwen woonden en vaak zelfs door de Tsjechen daarheen gehaald zijn, gedeporteerd werden.
Tussendoor krijg je dan nog wat scherpe scenes, zoals een Praags hotel dat net voor de oorlog weigert Duitsers te serveren, of zelfs Duits te spreken, en na de oorlog de Nazis verwelkomt als oude vrienden, en een paar haast bizarre scenes zoals een Duitse vrouw die alleen de liefde wil bedrijven zolang ze maar kan kijken naar een portret van Hitler.
Er zit nog veel meer bijzonders in, maar ik wil ook niet te veel weggeven. Eigenlijk is mijn enige kritiekpunt dat de titel eigenlijk 'I served the Emperor of Ethiopia' had moeten zijn. Wil je weten waarom, ga vooral zelf kijken

9/10
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
  dinsdag 24 november 2009 @ 00:03:49 #283
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_74955818
quote:
Op maandag 23 november 2009 10:54 schreef PBateman1978 het volgende:
Inglourious Basterds

De normaal briljante Tarantino dialogen zaten er net als in Death Proof niet in, ik kon ze niet vinden iig.

6/10
Dan moet je `m toch echt nog eens goed gaan bekijken
  dinsdag 24 november 2009 @ 10:36:48 #284
60704 LeonH
Fuck the Reputation Game!
pi_74960508
quote:
Op dinsdag 24 november 2009 00:03 schreef Timo20 het volgende:

[..]

Dan moet je `m toch echt nog eens goed gaan bekijken
Inderdaad... Alleen al de begin scene
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
pi_74960551
quote:
Op dinsdag 24 november 2009 00:03 schreef Timo20 het volgende:

[..]

Dan moet je `m toch echt nog eens goed gaan bekijken
Zal ik ongetwijfeld ook nog eens gaan doen, en dan niet op een zaterdagochtend na een lange nacht, misschien helpt dat.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_74961960
De New Moon review

The Cake Eaters

Ondanks dat ik de film maar zo-zo vond, moet ik toch zeggen: petje af voor Kristen Stewart die haar rol als meisje met een neurologische ziekte geweldig neerzet.

IMDb: 6,8
Mijn cijfer: 7,2

[ Bericht 7% gewijzigd door Butterfly91 op 24-11-2009 11:35:31 ]
pi_74966573
World's Greatest Dad


Lance (Robin WIlliams) is een Engels docent op de school waar zijn zoontje ook zit. Hij probeert tevergeefs zijn boeken te publiceren maar het wil maar niet vlotten. Ondertussen zit hij met een klote baan en een verschrikkelijk onaangepast rotjoch als zoon.

Als ik IMDB mocht geloven was dit ook een komedie maar ik moet eerlijk bekennen dat ik niet vaak gelachen heb. Maar ik ben wel aan de buis gekluisterd geweest. Sterk acteerwerk van Robins. Goed uitgekozen schots. Goede muziek. Een beetje wrang allemaal ik zal niet teveel uitleggen maar aan het einde van de film zat ik een beetje met een gemengd gevoel voor Lance.
Al met al een leuke/goede film om te kijken, ik vond m niet erg luchtig wat ik dan wel een beetje verwacht had.

Ik: 7.5
Imdb: 7.5
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
pi_74967061
quote:
Op dinsdag 24 november 2009 16:06 schreef HostiMeister het volgende:
World's Greatest Dad
[ afbeelding ]

Lance (Robin WIlliams) is een Engels docent op de school waar zijn zoontje ook zit. Hij probeert tevergeefs zijn boeken te publiceren maar het wil maar niet vlotten. Ondertussen zit hij met een klote baan en een verschrikkelijk onaangepast rotjoch als zoon.

Als ik IMDB mocht geloven was dit ook een komedie maar ik moet eerlijk bekennen dat ik niet vaak gelachen heb. Maar ik ben wel aan de buis gekluisterd geweest. Sterk acteerwerk van Robins. Goed uitgekozen schots. Goede muziek. Een beetje wrang allemaal ik zal niet teveel uitleggen maar aan het einde van de film zat ik een beetje met een gemengd gevoel voor Lance.
Al met al een leuke/goede film om te kijken, ik vond m niet erg luchtig wat ik dan wel een beetje verwacht had.

Ik: 7.5
Imdb: 7.5
Ooit gehoord van zwarte / satirische komedie? Want het is wel degelijk een komedie. Maar dat betekend niet dat het de onderbroeken lol van friends is, maar het kan ook wat 'dieper' liggen.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  Redactie Games dinsdag 24 november 2009 @ 17:15:32 #289
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_74967692
Up (2009)


Regisseur: Pete Docter en Bob Peterson
met de stemmen van Edward Asner, Jordan Nagai en Christopher Plummer
Genre: Animatie / Avontuur
Tijd: 96 minuten
IMDb-score: 8.5/10 (59,844 stemmen)

Denk dat de meesten nu wel weten waar het overgaat, gezien de reviews van anderen hier, dus ik hoef er niet meer woorden aan vuil te maken denk ik.

Aardige familiefilm, zoals je wel van Disney/Pixar gewend bent, alleen niet van het over vrolijke, heeft ook wel weer iets. Al vond ik Wall-E leuker en stuk vernieuwender..

Mijn score: 7/10
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  dinsdag 24 november 2009 @ 17:22:36 #290
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_74967899
Saw VI

Om dit verhaal te kunnen begrijpen ben je redelijk verplicht om ook de vorige delen te zien en te begrijpen. Het was namelijk erg verwarrend wat de flashbacks in de film wilden uitdragen kwa verhaallijn. Ik heb zelf deel I, II en IV ook ooit bekeken maar nooit op de verhoudingen van de personages gelet. Wat mij erg opviel was, ondanks de warrige relatie-stamboom, dat deel VI toch makkelijker wegkeek dan de vorige delen. Nogmaals, wil je echt weten hoe de relaties rondom de personage 'Jigsaw' in mekaar steken. Dan dien je de vorige delen ook goed te kennen. Kan dit je eigenlijk geen ruk schelen dan is de actie erg vermakelijk. De Gore krijgt van mij een 7

Cijfer: 7
iMDB: 6.5
Op mijn Bluray lijst: Ja

[ Bericht 0% gewijzigd door Schenkstroop op 24-11-2009 17:32:02 ]
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
  dinsdag 24 november 2009 @ 17:29:59 #291
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_74968101
quote:
Op maandag 23 november 2009 20:21 schreef sitting_elfling het volgende:
Ip Man (2008)
[ afbeelding ]
Film losjes gebaseerd op het leven van meester Ip Man. Geweldige film! Goede vaart, leuke humor en goede actie Komt direct op mijn plek 1 van beste film die ik ooit gezien heb

Mijn cijfer: 10
IMDB: 8.1/10
Boven mijn verwachtingen (die vrij laag waren) ook erg genoten van deze film
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
  dinsdag 24 november 2009 @ 18:06:24 #292
92823 RuneRose
Tony, de zieke pony!
pi_74968819
quote:
Op dinsdag 24 november 2009 16:06 schreef HostiMeister het volgende:
World's Greatest Dad
[ afbeelding
Haha, respect dat je het aandurft. Een film met Robin Williams is al heel wat, maar als hij dan ook nog "World's Greatest Dad" heet zou ik wel heel erg gaan twijfelen.
pi_74970427
quote:
Op dinsdag 24 november 2009 17:29 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Boven mijn verwachtingen (die vrij laag waren) ook erg genoten van deze film
Ik vertrouw de gemiddelde fokker qua waardering op films beter dan wat er op moviemeter staat
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_74973861
Reign Over Me

A man who lost his family in the September 11 attack on New York City runs into his old college roommate. Rekindling the friendship is the one thing that appears able to help the man recover from his grief

Mooie film met Adam Sandler en Don Cheadle in de hoofdrol. Adam Sandler vond ik verrassend goed als de rauwende Charlie.
Het nummer Reign O'er Me van The Who bij de eindcredits

IMDb: 7,8
Mijn cijfer: 8,0
  dinsdag 24 november 2009 @ 22:16:23 #295
78918 SeLang
Black swans matter
pi_74974821
Zwartboek

Deze film was ooit gekozen tot beste Nederlandse film, zag ik achteraf. Viel goed naar te kijken, maar ik vond het af en toe nogal ongeloofwaardig geacteerd. In kwesties die om leven of dood gaan gedragen de acteurs zich nogal 'cool' terwijl je dan in werkelijkheid bruist van de adrenaline of het in je broek doet van angst. Dat 'cool' zijn kan in films zoals Die Hard, maar niet in een oorlogsfilm die de bedoeling heeft realistisch over te komen. Dat wordt dus niet goed overgebracht. Maar verder is het een van de betere films die ik de afgelopen tijd heb gezien. Ik heb een zwak voor Nederlandse oorlogsfilms en geef een 8,5 (IMDB 8,0)
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  dinsdag 24 november 2009 @ 23:29:24 #296
67089 Gillingham
The horror...
pi_74977693
quote:
Op dinsdag 24 november 2009 10:36 schreef LeonH het volgende:

[..]

Inderdaad... Alleen al de begin scene
En daarna houdt het al op.
What's it going to be then, eh?
  dinsdag 24 november 2009 @ 23:49:12 #297
259569 ZodiaX
..:: 0-Day all the way ::..
pi_74978393
Inglorious Bastards

8.5 op imdb

Neem de 2e wereldoorlog als setting, laat Quentin Tarantino zijn gang gaan en je krijgt Inglorious Bastards.
Zoals bijna alle Tarantino films is de film heerlijk en verfrissend om naar te kijken, onverwachte gebeurenissen, lange dialogen die totaal niet vervelen, en natuurlijk bloederig en soms gruwelijke beelden. (het scalpen bijvoorbeeld)
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
pi_74980580
quote:
Op dinsdag 24 november 2009 16:55 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Ooit gehoord van zwarte / satirische komedie? Want het is wel degelijk een komedie. Maar dat betekend niet dat het de onderbroeken lol van friends is, maar het kan ook wat 'dieper' liggen.
Ja duh, maar dat vond ik dus heel erg meevallen, ik vond het eerder tragisch dan zwartgallig. Zwarte comedy is een van mijn favo genres, zo vond ik Wristcutters weer een vele beter film.
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
pi_74981227
Wristcutters
pi_74981723
quote:
Op woensdag 25 november 2009 01:37 schreef Guppi het volgende:
Wristcutters
Ja he? Heerlijke film
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')