met de vrouw gaat alles goed. ze heeft eigenlijk van die hele typerende kenmerken gehad wat je altijd van een zwangerschap hoort.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 16:56 schreef Lijnloos het volgende:
Egg-bird welkom en jullie allebei een fijne zwangerschap gewenst! En gefeliciteerd natuurlijk! Gaat het goed met je vrouw?
Een beetje dubbel: an de ene kant opgelucht maar ook een beetje verdrietig...quote:Op donderdag 29 oktober 2009 17:21 schreef Vlindur het volgende:
Freecell en Asy, hoe was jullie laatste werkdag?
Ach meissiequote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:18 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Een beetje dubbel: an de ene kant opgelucht maar ook een beetje verdrietig...
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:25 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Ach meissieMocht je ze erg missen dan kun je altijd even langs wippen toch?
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:39 schreef draculettetje het volgende:
[..]
dat klopt als een bus!
@borra deze echo is vandaag met 11wk 2 gemaakt, maar is zo wazig door de dikke buikwand en een enorm beweeglijk kind
fam is grotendeels ingelicht nu ja!
Dat is ook wel erg tof zegquote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:40 schreef Asyniur het volgende:
[..]
ze boden zelfs aan om me te komen halen als ik zelf niet meer kon rijden
![]()
Krijg je dan je echo of alleen de eerste afspraak met de verloskundige..? Ik zou namelijk graag 20 november een afspraak willen met echo zodat ik in het weekend mijn moeder kan verassen op haar verjaardag.. maar misschien komt die echo later en ga ik het met kerst vertellen. Ik heb vrijdag een afspraak met de huisarts.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 17:57 schreef MinnieMin het volgende:
Haha, lieve meiden, jullie hebben me verkeerd begrepen. Had gisteren de afspraak gemaakt, voor 23 november. Dus het duurt nog even! Helaas
Fijn dat de echo goed is Draculettetje! Freubelmuts vond ik wel makkelijker, hahaha.
Hier was dat ook zo, ik was met 32 weken geweest, toen met 35 weken. Volgende keer is wel na 2 weken dus bij 37 weken en vanaf dan iedere week.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 17:21 schreef Vlindur het volgende:
Voor de 30/31week dames, hoevaak moeten jullie op controle? Ik vind elke 3 weken best wel weinig? Of ligt dat aan mij?![]()
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:59 schreef Incantrix het volgende:
Heej Poppejans, relatief weinig gezien de laatste tijd, hoe is het met jou? Nog zo veel last van maagzuur ook?
Ik moet nu (30 weken) om de twee weken. En vanaf 36 weken elke week.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 17:21 schreef Vlindur het volgende:
Voor de 30/31week dames, hoevaak moeten jullie op controle? Ik vind elke 3 weken best wel weinig? Of ligt dat aan mij?![]()
Ja, dat weet ik dus ook nog niet. Volgens die mevrouw zal de vk daar contact over opnemen met mij. Ligt ook een beetje aan de waardes die ze nu wel nuchter hebben kunnen meten. Een optie zou zijn om een 'reguliere' test te doen dus met prikken 2 uur na de maaltijd (eerst nuchter, dan eten en na 2 uur weer prikken). Maar de kans dat ik die glucose meuk nog een keer moet drinken is wel klein want dan gebeurd waarschijnlijk weer hetzelfde.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:57 schreef DaviniaHR het volgende:
Happy, wat naar dat die glucosemeuk er zo weer uitkwam!Hoe gaan ze nu je suiker testen?
Succes daarmeequote:Op donderdag 29 oktober 2009 20:46 schreef harley het volgende:
wij gaan zondag alvast kijken/shoppen. Vel te vroeg i know maar vanastenbabysuperstore in tilburg heeft magazijnopruiming met best leuke kortingen volgens mij. Kijken kan geen kwaad (alhoewel het meestal niet bij kijken blijft)
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 21:14 schreef Brighteyes het volgende:
Oh, en even heel flauw algemeen een dikkevoor iederee in dit topic.
![]()
Nieuwelingen, oud gediendes en halverwege dames en... papa's ook uiteraard.
Alleen een eerste afspraak. Intake etc. 4 weken later volgt pas de echo...quote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:51 schreef Borra het volgende:
[..]
Krijg je dan je echo of alleen de eerste afspraak met de verloskundige..? Ik zou namelijk graag 20 november een afspraak willen met echo zodat ik in het weekend mijn moeder kan verassen op haar verjaardag.. maar misschien komt die echo later en ga ik het met kerst vertellen. Ik heb vrijdag een afspraak met de huisarts.
Dit dus!quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 07:57 schreef freecell het volgende:
Asy: ik ben ook wel wakker 's nachts, maar ik vind mijn bed wel een lekker plekje meestal
Knuffelik mezelf nog ff lekker tegen TARA aan en inderdaad, meestal val ik wel weer in slaap.
En toen zaten we thuisVandaag is het nog vrij druk hier, maar na het weekend is mijn kalender errug leeg
Misschien maar goed ook, want toen ik uitgewerkt was gisteren heb ik een aardig aantal harde buiken achter elkaar gehad, dus mijn lijf is er nu ook echt wel klaar mee.
Ja, het is een verrassing waar we heen gaanquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 08:05 schreef freecell het volgende:
Haha, das dus niet echt een verrassing meer : Of is het een verrassing waar je heen gaat?
Ik heb hier altijd nog wel wát op de planning, maar het wordt wel aardig rustig nu
Mijn dreumes staat nog op zomertijdquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:04 schreef DaviniaHR het volgende:
Asy en freecell, succes met jullie eerste werkloze dag! Waarom jullie dan al om 8u op fok zitten, gaat een beetje langs me heen, maar ach
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |