quote:Op zondag 25 oktober 2009 22:24 schreef Wii-Style het volgende:
Forza bowling:
Aanloop
[ afbeelding ]
Strike? Of misschien een spare
[ afbeelding ]
Mooie tijden waren datquote:
hehe, jullie met je lotusjes in de bochten in mijn bumper hangen en hopen dat ik een foutje maakte met mijn zware 4wd uber volvoquote:Op zondag 25 oktober 2009 22:41 schreef gamefreek het volgende:
[..]
Mooie tijden waren dat![]()
Nu alleen hopen dat ik niet achter Exiss terecht kom
Neuj, ik reed met 15 seconden voorsprong comfortabel naar de overwinning omdat ik de enige was die niet achter jou vast zatquote:Op zondag 25 oktober 2009 22:44 schreef existenz het volgende:
[..]
hehe, jullie met je lotusjes in de bochten in mijn bumper hangen en hopen dat ik een foutje maakte met mijn zware 4wd uber volvo
Ik ga zo een race doen met PierreTT volgens mijquote:Op zondag 25 oktober 2009 22:54 schreef SoldMayor het volgende:
Iemand een online race doen ofzo?
Heb nog niet gedaan met FORZA 3 dus weet niet helemaal precies hoe het werkt dan![]()
Maar dit spel is echt zo ontzettend vet.
Ben net thuis van mn werk, ga nu de boel aangooienquote:Op zondag 25 oktober 2009 23:20 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ik ga zo een race doen met PierreTT volgens mij
ja nee uiteraardquote:
Designs passen altijd maar op 1 auto, vinylgroups passen op elke auto.quote:Op maandag 26 oktober 2009 09:01 schreef Reintji het volgende:
Heb een design gekocht van DC shoes/Nitro Circus maar dat is gelocked. Past het dan alleen op een Subaru STi WRX(daar zit hij op)? Dacht dat het locken alleen te maken had met het feit dat je het niet zelf kunt verkopen of aanpassen.
(ff quoten met afbeelding, sorry)quote:
| 1 |
Nee, ik kan gewoon inloggen.quote:Op maandag 26 oktober 2009 12:09 schreef _GdR_ het volgende:
Als iemand op aanmelding klikt bij www.xbox.nl krijgen jullie dan ook de volgende mooie melding?
[ code verwijderd ]
Blijft natuurlijk microsoft
gebruik je firefox? Daarmee kan ik niet inloggen. In safari werk het gewoon wel.quote:Op maandag 26 oktober 2009 12:16 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Nee, ik kan gewoon inloggen.
Als ik echter bij ForzaMotorsport.net inlog, en dan klik op 'my forza', dan krijg ik wel een timeout
Kies de eerste bijna vierkante layout (volgens mij D)quote:Op maandag 26 oktober 2009 11:30 schreef Cryothic het volgende:
[..]
(ff quoten met afbeelding, sorry)
Hoe krijg je die auto daar?
Ik zag volgens mij alleen maar betonnen barriers richting die loodsen.
Wat mij opzich nog wel vet had geleken, was zo'n photomode als in GT4... dat er gewoon een aantal non-race locaties waren, waar je je auto neer kan zetten.
quote:
Wanneer ben je weer vrijquote:Op maandag 26 oktober 2009 14:06 schreef PierreTT het volgende:
[..]
HIj wordt nog veel mooier, binnenkort meer
Oh tof kunnen we straks nog racenquote:
Je hebt een PM betreffende de Drag Queenquote:Op maandag 26 oktober 2009 14:12 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Oh tof kunnen we straks nog racenIk ga zo even season play doen en wellicht designen en dan nog wat racen
Hihi, de oudste had vorige week herfstvakantie bij onsquote:
Thanks, nu voel ik me weer jongquote:Op maandag 26 oktober 2009 14:46 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Hihi, de oudste had vorige week herfstvakantie bij ons
Zo, voel ik me ook weer eens oud
Nee, dragracen en driften zit ook in Season Play. Drift kan je aanzetten door op je D-Pad naar links te drukken geloof ik, voor dragracen moet je even de events doorkijken, staan ergens rechtsquote:Op maandag 26 oktober 2009 14:55 schreef Metalfreak het volgende:
Dat dragracen en driften is dat nu alleen maar beschikbaar als je online racet? Heb nooit zo'n zin om een xbox live abo te nemen... Ben het in elk geval nog niet tegengekomen in de season play en ik zit nu op driver level 14 of zo. Ik vind de AI op sommige momenten wel vrij irritant, zelden een race gehad waarbij ik niet minimaal 1 auto aantikte...
Ik neem de moeite niet eens.. maar ze zijn er wel streng op meen ik hoor, ze doen er wel wat tegen.quote:Op maandag 26 oktober 2009 15:01 schreef Cryothic het volgende:
Hoe doen jullie dat met die nazi-vinyl groups?
ik heb er inmiddels 1 ge-report... maar volgens mij is het dwijlen met de kraan open
Ik ga zo even kijken, ik moet hier thuis nog even wat dingen regelen en dan gaan we ff racen!quote:Op maandag 26 oktober 2009 14:58 schreef DutchErrorist het volgende:
Hey PierreTT zie mijn storefrontHij is niet helemaal netjes dus misschien moet je er even een donkergeel vierkantje achter gooien als je snapt wat ik bedoel
Nog niet tegengekomen eigenlijk?quote:Op maandag 26 oktober 2009 15:01 schreef Cryothic het volgende:
Hoe doen jullie dat met die nazi-vinyl groups?
ik heb er inmiddels 1 ge-report... maar volgens mij is het dwijlen met de kraan open
ik mocht ook geen foto uploaden met de naam "crap" dat was offensivequote:Op maandag 26 oktober 2009 15:02 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik neem de moeite niet eens.. maar ze zijn er wel streng op meen ik hoor, ze doen er wel wat tegen.
Ik 1 vinyl met de naam homo, en hema, beiden mochten nietquote:Op maandag 26 oktober 2009 15:23 schreef DJ_ het volgende:
[..]
ik mocht ook geen foto uploaden met de naam "crap" dat was offensive
hahah staan daar 4 geile chineesjes bij en jij begint over de velgen..quote:Op maandag 26 oktober 2009 16:19 schreef Bastard het volgende:
Mooie kleur ookVlgs mij hebben we in Forza niet van die velgen waar alleen een gedeelte gepaint kan worden toch?
The gaydar is strong with this onequote:Op maandag 26 oktober 2009 16:26 schreef ErwinEHVNL het volgende:
hahah staan daar 4 geile chineesjes bij en jij begint over de velgen..
Die oranje valt ook meer op en die scheurt ook harderquote:Op maandag 26 oktober 2009 16:26 schreef ErwinEHVNL het volgende:
[..]
hahah staan daar 4 geile chineesjes bij en jij begint over de velgen..
quote:Op maandag 26 oktober 2009 16:14 schreef Strolie75 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 26 oktober 2009 16:37 schreef DutchErrorist het volgende:
Voor een japanner is ze best geil...
Nee anders stonden we er niet inquote:Op maandag 26 oktober 2009 17:01 schreef Slein83 het volgende:
Mensen problemen als ik iedereen uit de OP toevoeg?
Klopt, maar beter effe vragenquote:Op maandag 26 oktober 2009 17:06 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Nee anders stonden we er niet in
Nee, alleen als iemand heel hard praat.quote:
Ik had je toch even ge-ownedquote:Op maandag 26 oktober 2009 18:07 schreef Desunoto het volgende:
Ik heb trouwens helemaal geen auto voor drag. Vind er geen hol aan eerlijk gezegd. Voor 90% procent ligt het aan je auto plus afstelling... pas als de auto's gelijk zijn gaat het om de start en het schakelen. Maar dan is het nog steeds saai. Eventjes rechtdoor en klaar.![]()
Circuitsliefst echte circuits
Dankje, wellicht gooi ik hem op storefrontquote:Op maandag 26 oktober 2009 18:10 schreef Reintji het volgende:
[ afbeelding ]
Snap die vinylgroups nu een beetje. Startnummer dingetje is te vinden op mijn storefront.
Die hema racer is geniaal trouwens ;-)
Ik ben er weer bij, maar alleen met de Drag Queenquote:Op maandag 26 oktober 2009 18:13 schreef DutchErrorist het volgende:
Iemand zin in een wedstrijdje dragracen... We pakken 1 bepaalde goedkope auto en tunen hem tot een maximaal aantal punten(iedereen dezelfde auto)
Bij mij werkt kutten met de versnellingen het beste...veel testenquote:Op maandag 26 oktober 2009 18:22 schreef Nero22 het volgende:
Hoe kun je het best een auto optimaal afstellen tot een dragracer dan?
Ik heb ze allemaal op artistic gezet, mooie achtergronden erbijquote:
Hoe kan je bv. die smiley importeren? Via usb ofzo?quote:Op maandag 26 oktober 2009 18:23 schreef PierreTT het volgende:
Helaas is de eerste doorzichtig, maar het gaat om het idee...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
DE heeft die voor me gemaaktquote:Op maandag 26 oktober 2009 18:27 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
Hoe kan je bv. die smiley importeren? Via usb ofzo?
Ik heb gister namelijk 2uur zitten kutten op mn logo. (die fukking simpel is enzo)
Welk logo, misschien kan ik hem wel voor je makenquote:Op maandag 26 oktober 2009 18:27 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
Hoe kan je bv. die smiley importeren? Via usb ofzo?
Ik heb gister namelijk 2uur zitten kutten op mn logo. (die fukking simpel is enzo)
is goed , al moet ik zo wel eten kokenquote:Op maandag 26 oktober 2009 18:13 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ik had je toch even ge-ownedDaar ben ik ook heel trots op
o
[..]
Dankje, wellicht gooi ik hem op storefront
Iemand zin in een wedstrijdje dragracen... We pakken 1 bepaalde goedkope auto en tunen hem tot een maximaal aantal punten(iedereen dezelfde auto)
logo van mn bedrijf. maar das helemaal goed gekomen.quote:Op maandag 26 oktober 2009 18:30 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Welk logo, misschien kan ik hem wel voor je maken
SPOILER: spoiler voor degenen die willen dat het een verrassing blijftOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
E class upgraden tot S ?quote:Op maandag 26 oktober 2009 18:32 schreef PierreTT het volgende:
21.00 vanavond dragrace 1/2 mile, E-klasse tot maximaal S-klasse?
Je hebt gelijk, E tot C dan doen? 1/2 mile?quote:Op maandag 26 oktober 2009 18:35 schreef DJ_ het volgende:
[..]
E class upgraden tot S ?
met de lagere klass rijden is juist leuker, die ouwe barrels helemaal tunen dat ze tering snel zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |