we hebben de SR nogquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:17 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Mijn postopkrikgedrag heeft zich vorig jaar gemanifesteerd.
Tot 2007 verstuurde ik 5000 berichten, een jaar later verdriedubbelde dat postaantal zich en dit jaar haal ik de 45000 net niet.
quote:
Grote vraag is natuurlijk of we daarbij het record qua topics/posts van vorig jaar gaan verbreken. Dat was op sommige momenten echt gekkenhuis!quote:
Ja, en daags na de SR is er ook nog de Top2000.quote:
Ik kan me nog een topic van een minuut of 6 herinnerenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:31 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Grote vraag is natuurlijk of we daarbij het record van vorig jaar gaan verbreken. Dat was op sommige momenten echt gekkenhuis!
Ja.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:30 schreef Brennel het volgende:
[..]
![]()
Zit het zo diep dat het zelfs in de TT moet?![]()
Kusje erop dan?quote:
als er een leuke crew is why notquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:31 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Grote vraag is natuurlijk of we daarbij het record qua topics/posts van vorig jaar gaan verbreken. Dat was op sommige momenten echt gekkenhuis!
liefste zou het in je moeten zittenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:30 schreef Brennel het volgende:
[..]
![]()
Zit het zo diep dat het zelfs in de TT moet?![]()
Ik zal kijken wat ik kan betekenen in die dagen.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:31 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Grote vraag is natuurlijk of we daarbij het record qua topics/posts van vorig jaar gaan verbreken. Dat was op sommige momenten echt gekkenhuis!
Djurre!!quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:34 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
liefste zou het in je moeten zitten
Moet helaas werkenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:33 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
als er een leuke crew is why not
hoop die dagen vrij te zijn
We zien dit als een testrit.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:31 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik kan me nog een topic van een minuut of 6 herinneren.
mogen jullie radio aan hebben ?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:34 schreef Briggy het volgende:
[..]
Moet helaas werken![]()
kga het grootste gedeelte dus missen
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:35 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
dat hebben je geiler horen zeggen
KEI HARDE PORNO
Geil typen gaat wat lastig hè.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:35 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
dat hebben je geiler horen zeggen
KEI HARDE PORNO
Tuurlijk staat de radio aanquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:36 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
mogen jullie radio aan hebben ?
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:36 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]! Dat kan sneller
.
Ook dat heb ik wel es geiler gezegd ja.
Zaterdag misschien in Antwerpen, zondag kan ik wel volledig luisteren en kijken.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:34 schreef Briggy het volgende:
[..]
Moet helaas werken![]()
kga het grootste gedeelte dus missen
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben de zon in de zomer. De sneeuw in de winter. En de druppel die de lente doet overlopen.
Nou jij.
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:38 schreef Brennel het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!
ik kan 't wel hebben... Denk ik.
Radio op het werk gaat het niet worden het volgende decennium.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:37 schreef Briggy het volgende:
[..]
Tuurlijk staat de radio aan![]()
maar als ik werk hoor ik 80% niet van wat er gebeurt
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:38 schreef Brennel het volgende:
[..]Wat versta je onder foul language?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nice try.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:39 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Wat versta je onder foul language?
Valt me nog mee dat Giel zijn ego niet groot genoeg is dat hij naar Radio 538 ofzoiets is verhuisd.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:40 schreef Brennel het volgende:
Goed... muziek.
Hoewel, muziek? Shut up Giel en wie dan ook
Door die ego heb ik al twee weken Ekdom In De Nacht moeten missen.quote:
Dat valt te leren.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:42 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Met 1 hand kan hij blijkbaar niet zo goed typen
Trustenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:47 schreef Brennel het volgende:
Tijd om te gaan slapen. Slapen ja. In een groot, koud, leeg bed.![]()
Slaap lekker![]()
Hmja, hier ookquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:47 schreef Brennel het volgende:
Tijd om te gaan slapen. Slapen ja. In een groot, koud, leeg bed.![]()
Trusten!quote:Slaap lekker![]()
* Brennel kruipt stiekem naast Roelquote:
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:51 schreef Brennel het volgende:
[..]
* Brennel kruipt stiekem naast Roel![]()
!
Dus toch nog!quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:51 schreef Brennel het volgende:
[..]
* Brennel kruipt stiekem naast Roel![]()
!
Dan wel in het donker...quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 01:55 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Binnenkort 3FM liefdeskindjes hier in het topic
Video of audiostream ?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:47 schreef The_Dean het volgende:
Hoi! Ben ik ook weer eens.
Weet iemand wanneer de Ekstra Weekend van gisteren online komt?
Audioquote:
Mogguh Hansquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 11:16 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Morguh Briggy !. Straks weer tijd voor Timoeeer en Ramon
.
Hai ! ik zit er ook al klaar voorquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 11:27 schreef Briggy het volgende:
[..]
Mogguh Hans
Straks tijd voor Flirt je Stijf (enige leuke in het programma)
G'morgen Timooooooo !quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 11:43 schreef Timo20 het volgende:
Goooooooeeeeeeedemorgen![]()
![]()
![]()
!!! @ TT
![]()
Die nieuwe track van Fake Blood is echt zo ontzettend aanstekelijk, ongeloofelijk. Heb `m nu alweer opstaan op volume 12![]()
![]()
![]()
Ik luister ookquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 12:25 schreef -Hans- het volgende:
Cascada !, stiekem best wel een geinig liedje
Ben ik nou echt de enige luisteraar??
ah, gelukkigquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 12:30 schreef Briggy het volgende:
[..]
Ik luister ook![]()
Nu naar... Let Love Roel
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 12:30 schreef Briggy het volgende:
[..]
Ik luister ook![]()
Nu naar... Let Love Roel
Daar istie weerquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 12:37 schreef -Hans- het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Temper Trap.![]()
![]()
Zo onwijs fijn liedjequote:
Maar wel al een paar keer met elkaar in bed gelegenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 12:51 schreef -Hans- het volgende:
Mike is 10 jaar ouder, dus..... Afgewezen!
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 12:52 schreef Againzender het volgende:
Maar wel al een paar keer met elkaar in bed gelegen
Nou dat dusquote:
zoiets kwam ook bij mij opquote:
quote:
Er had iemand gesmst 'steun Frank', en toen gingen ze hem bellen. Hing hij een verhaal op dat hij genoeg had van al die spotjes voor goede doelen. Want meneer had z'n belastingpapieren niet goed ingevuld en moest nog even 1500 euro betalen. Dus hij hoopte stiekem dat er iemand hem wilde helpen. Toen dolden Timur en Ramon wat dat ze Serious Request in het teken van Frank zouden zetten ipv malaria, en die gast vond het nog prima ookquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 14:48 schreef Barney_Stinson het volgende:
Wat gebeurde er met Timur en een luisteraar![]()
Ene Frank met belasting problemen belde naar Timur, dat hij die spotjes van het rode kruis op tv wel vervelend vindt, omdat al die arme malaria mensjes geld daarvan krijgen, en hij met zijn belasting problemen niet. Toen ging het later over Serious Request enzo, en toen zij Timur: Wat nou als we het thema van SR dit jaar gewoon veranderen naar Frank i.p.v Malaria, want ja al die mensen met malaria krijgen altijd maar geld enzo en jij met je belasting problemen niet. En dat vond Frank wel een goed idee, maar toen kwam hij er wel zelf op dat er dit jaar dan misschien wel veel minder geld zou worden opgehaald als hij het thema zou zijn. Maar ja, Ramon de stagiair belde al naar de malaria mensen, of hij misschien de hoofd man aan de telefoon mocht hebben, oh, die was ook al overleden aan malaria? Oh, jammer of ze dan maar wilden door geven dat SR malaria dit jaar niet door ging. En later belde een of ander meisje dat ze het echt niet vond kunnen dat ze die Frank "in de zeik namen"quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 14:48 schreef Barney_Stinson het volgende:
Wat gebeurde er met Timur en een luisteraar![]()
Oh, nou heb jij het ook al uitgelegd.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 14:56 schreef alors het volgende:
[..]
Er had iemand gesmst 'steun Frank', en toen gingen ze hem bellen. Hing hij een verhaal op dat hij genoeg had van al die spotjes voor goede doelen. Want meneer had z'n belastingpapieren niet goed ingevuld en moest nog even 1500 euro betalen. Dus hij hoopte stiekem dat er iemand hem wilde helpen. Toen dolden Timur en Ramon wat dat ze Serious Request in het teken van Frank zouden zetten ipv malaria, en die gast vond het nog prima ookHij had ik december toch niks te doen, werkloos dus waarschijnlijk..
Vervolgens ging er een moraalridder bellen dat ze het niet vond kunnen zoals Timur en Ramon met hem omgingen
Wel Ke$ha hé.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 15:24 schreef -Hans- het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAA dit vind ik een bijzonder geinige plaat![]()
Kesha - Tik Tok
ook een hit in Martiniplaza. Ding zal vanavond ook wel weer te horen zijn.
Goed bezigquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 16:35 schreef borisz het volgende:
Economie een goede boost gegeven. Twee nieuwe broeken, twee nieuwe vesten, nieuwe schoenen, nieuwe handschoenen, zes speciale bockbiertjes
. Enige wat ik niet gevonden heb is een nieuwe winterjas.
Heeej Brennel !quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 16:15 schreef Brennel het volgende:
Goe... *kijkt naar buiten* ... natte middag allemaalMika zet gelijk maar Rain in
![]()
Zo te lezen heb ik heel wat gemist bij Timur vanmiddag.
Hier is het af en toe droog geweest, maar sinds een uurtje of 1 is het constant aan het regenen, en nu motregen. Fris, grauw en natquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 16:37 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Heeej Brennel !. Hier is het nog droog (eigenlijk de hele dag al), maar het is wel dicht aan het trekken..
Bizar! dan is het dus echt plaatselijk, maar volgens mij begint het hier ook wat te motregenen..quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 16:40 schreef Brennel het volgende:
[..]
Hier is het af en toe droog geweest, maar sinds een uurtje of 1 is het constant aan het regenen, en nu motregen. Fris, grauw en nat![]()
Maar deze plaat maakt een hele hoop goed![]()
Ah, zal een mooi lijstje zijnquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 17:03 schreef borisz het volgende:
Rock 500 op Arrow, de komende dagen ga ik Arrow luisteren denk ik.
431 Green Day When I Come Aroundquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 17:05 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ah, zal een mooi lijstje zijn.
Ik heb woensdag pannekoeken gegeten met espresso door het beslag. Lékker!quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 17:25 schreef -Hans- het volgende:
Papillon. wat een hit
Heerlijk die opwarm pannenkoeken
uuhhhm dat is wel ubber lekkerquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 17:28 schreef Brennel het volgende:
[..]
Ik heb woensdag pannekoeken gegeten met espresso door het beslag. Lékker!
lekkerrrrrquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 17:32 schreef Barney_Stinson het volgende:
Heb net nog wat lekkerders gehad: gebakken eieren met spek, koffie erbij
Wat heb ik met K3 te maken?quote:
Goede plaat dus ik waarschuw je evenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 17:49 schreef Brennel het volgende:
[..]
Wat heb ik met K3 te maken?
Laat maar, snap het al![]()
dat is toch altijd zo?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 19:49 schreef alors het volgende:
Trouwens ik zie net dat Serious Request in zijn geheel in de kerstvakantie valt
Het kan niet lang meer duren of die zender krijgt ook z'n eigen reeks... Ik bedoel, Andrew Gold!quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 20:16 schreef Thijs3FM het volgende:
Domien op z'n eigen zender! http://bit.ly/xA7uT
Verlaat ontbijtquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 17:32 schreef Barney_Stinson het volgende:
Heb net nog wat lekkerders gehad: gebakken eieren met spek, koffie erbij
Herstel: de leadzangeres van Cascada, Natalie Horler. Cascada bestaat uit twee mannen en een vrouw.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 17:44 schreef -Hans- het volgende:
Bart belt met Cascada! haar nieuwe single gaat hard in de hitlijst. Ik vind de single ook best aardig in vergelijking met haar vorige singles.
ff zappen!quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 20:16 schreef Thijs3FM het volgende:
Domien op z'n eigen zender! http://bit.ly/xA7uT
Wie opent de nieuwe reeks?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 20:16 schreef Thijs3FM het volgende:
Domien op z'n eigen zender! http://bit.ly/xA7uT
quote:
"Daar istie weer....."quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 20:25 schreef Sersjee het volgende:
[..]
De enige echte allround dj Tjibbe!
Hangt er vanaf op welke dagen kerst valt he. Laatste avond is altijd op kerstavond.quote:
De streamserver heeft het iig nog nooit zo druk gehad. 't hoogste client aantal wat ie tot dusver ooit gehaald had was 48, nu zat DomienFM net op 85. Ben blij te weten dat m'n server zo stabiel isquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 21:11 schreef Againzender het volgende:
Iedreen zit DomienFM te luisteren volgens mij
heb al paar keer connection failure gehad met proberen te connecten, het lukte net wel !quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 21:20 schreef Broekie het volgende:
[..]
De streamserver heeft het iig nog nooit zo druk gehad. 't hoogste client aantal wat ie tot dusver ooit gehaald had was 48, nu zat DomienFM net op 85. Ben blij te weten dat m'n server zo stabiel is
Zit je misschien wireless thuis? Dat wil nog wel eens voor problemen zorgen namelijk.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 21:23 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
heb al paar keer connection failure gehad met proberen te connecten, het lukte net wel !
ja zit wireless , met geen enkel ander radiostation online moeite, waardoor komt het dan ?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 21:24 schreef Broekie het volgende:
[..]
Zit je misschien wireless thuis? Dat wil nog wel eens voor problemen zorgen namelijk.
Waar het door komt weten we ook niet. Wel dat het vaak met een low-bitrate stream wel goed gaat, maar die heeft Domien nog niet aangemaakt.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 21:25 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
ja zit wireless , met geen enkel ander radiostation online moeite, waardoor komt het dan ?
* Brennel geeft Roel een Vicks keelsnoepje.quote:
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:12 schreef Brennel het volgende:
[..]
* Brennel geeft Roel een Vicks keelsnoepje.
* Brennel Ruikt nu steeds een frisse LUCHT die voorbij komtquote:
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:19 schreef Brennel het volgende:
[..]
Ruikt nu steeds een frisse LUCHT die voorbij komt
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:19 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]!
.
*Een Ron Brandstedertje doet*
Daar is niks mis meequote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:21 schreef Brennel het volgende:
[..]
![]()
Ik kijk nu LA Ink. Heb deze aflevering al twee keer gezien, maar ach... even iets leuks om naar te kijken
![]()
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:48 schreef -Hans- het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAAA I Remember. Hoor de mensen eens los gaan
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:50 schreef Brennel het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Ik krijg knuffelbehoefte van dit liedje![]()
Ik vooral de behoefte om helemaal los te gaanquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:50 schreef Brennel het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Ik krijg knuffelbehoefte van dit liedje![]()
quote:
Dan knuffel ik wel met Roelquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:52 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Ik vooral de behoefte om helemaal los te gaan
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:55 schreef Brennel het volgende:
[..]
[..]
Dan knuffel ik wel met Roel [ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:55 schreef Brennel het volgende:
[..]
[..]
Dan knuffel ik wel met Roel [ afbeelding ]
Ik ben helemaal niet zo van de dancemuziek, maar dit klinkt wel fijn moet ik zeggenquote:
Past mooi in het straatje van I Remember. Lekker sfeervolquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:58 schreef Brennel het volgende:
[..]
Ik ben helemaal niet zo van de dancemuziek, maar dit klinkt wel fijn moet ik zeggen
Staat daar nou een vrouw naakt te dansen op het podium?quote:Op zondag 25 oktober 2009 00:09 schreef Roel_Jewel het volgende:
Deadmau5 nu een uur op de tv-zender Het Gesprek.
Goede tip!quote:Op zondag 25 oktober 2009 00:09 schreef Roel_Jewel het volgende:
Deadmau5 nu een uur op de tv-zender Het Gesprek.
Hij is mooiquote:
quote:Op zondag 25 oktober 2009 00:30 schreef Piles het volgende:
[..]
Hij is mooi![]()
Toch goed dat ik af en toe ff dit topic aanklik
Erg leuk iddquote:Op zondag 25 oktober 2009 00:30 schreef Piles het volgende:
[..]
Hij is mooi![]()
Toch goed dat ik af en toe ff dit topic aanklik
Moet je vaker doen zo maar klikkenquote:Op zondag 25 oktober 2009 00:30 schreef Piles het volgende:
[..]
Hij is mooi![]()
Toch goed dat ik af en toe ff dit topic aanklik
Vond je vast heel ergquote:Op zondag 25 oktober 2009 00:27 schreef Brennel het volgende:
[..]
Staat daar nou een vrouw naakt te dansen op het podium?
Correctie: stond.
Nog veel langer zelfs, maar een DJ (weet niet meer welke) van 3fm vertelde ook dat er heel veel muziek was uitgebracht rond die tijd, dat ze niet zo veel tijd hadden voor deze, maar ze vonden hem wel zo goed dat ze hem als nog heel veel gingen draaien ook al was het wat laat.quote:Op zondag 25 oktober 2009 09:10 schreef on_air het volgende:
Uh? Paloma Faith MH?
Is toch al dik een maand uit/oud?
Ik vind het prima, top plaat.quote:Op zondag 25 oktober 2009 09:30 schreef Thijs3FM het volgende:
[..]
Nog veel langer zelfs, maar een DJ (weet niet meer welke) van 3fm vertelde ook dat er heel veel muziek was uitgebracht rond die tijd, dat ze niet zo veel tijd hadden voor deze, maar ze vonden hem wel zo goed dat ze hem als nog heel veel gingen draaien ook al was het wat laat.
Lekker hoor.quote:
Ja, jammer...quote:
Ik ben deze nog lang niet zatquote:Op zondag 25 oktober 2009 10:55 schreef -Hans- het volgende:
Daar is 'ie weerDeadmau5
. Al mogen ze de nieuwe single ook wel eens gaan draaien
.
Teveel moeite om ze per ongeluk te winnen.quote:Op zondag 25 oktober 2009 10:59 schreef Brennel het volgende:
Mocht iemand per ongeluk kaartjes voor Bløf winnen; denk dan aan mij
quote:Op zondag 25 oktober 2009 10:59 schreef Brennel het volgende:
Mocht iemand per ongeluk kaartjes voor Bløf winnen; denk dan aan mij
Dat is zeker al drie weken geleden.quote:
Vond het een leerzaam moment in de PopQuizz toen gevraagd werd waar Fiction Plane een anagram van is.quote:
Ha, Annemieke verteld het ook nog even.quote:Op zondag 25 oktober 2009 11:21 schreef on_air het volgende:
[..]
Vond het een leerzaam moment in de PopQuizz toen gevraagd werd waar Fiction Plane een anagram van is.
Infant Police is het juiste antwoord.
quote:
Een leuk nummer vind ik.quote:
quote:Er komt een nieuwe woonwijk in Wognum. De straatnamen zijn al bekend.. AZweg, Museumweg, Stadionweg, Schilderijenweg, DSBweg
Morguh !quote:Op zondag 25 oktober 2009 12:27 schreef themauster het volgende:
Goedemorgen![]()
ik heb gisteravond blijkbaar wat gemist, iets met domienfm?
Goedemiddagquote:Op zondag 25 oktober 2009 12:27 schreef themauster het volgende:
Goedemorgen![]()
ik heb gisteravond blijkbaar wat gemist, iets met domienfm?
Bad times vind ik wel leuk.quote:Op zondag 25 oktober 2009 10:58 schreef Roel_Jewel het volgende:
* Roel_Jewel ziet dat er een nieuwe album van Annie (Noorse elektropop) uit is. Don't Stop heet het album. Prettig! http://en.wikipedia.org/wiki/Annie_(Norwegian_singer)
Die plaat is anderhalf jaar oud!quote:Op zondag 25 oktober 2009 12:35 schreef -Hans- het volgende:
Timur tipt Black kids - I'm Not Gonna Teach Your Boyfriend How to Dance with You als SR liedje van dit jaar>
Doe mij maar Fake Blood
Klopt! maar Timur wil de plaat nieuw leven inblazen. Leuke track! Ik slinger alvast de ramen even dicht. Temper Trap staat op scherp!quote:
quote:Op zondag 25 oktober 2009 13:21 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Bad times vind ik wel leuk.
En als we het dan toch over releases hebben, het nieuwe album van Slayer is gelekt. Ook fijn!![]()
Welkom in de wondere wereld van mijn muziekcollectie![]()
Dat ie vooral nieuwe platen een kans geeft. Ik heb 't wel gehad met rereleasesquote:Op zondag 25 oktober 2009 13:33 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Klopt! maar Timur wil de plaat nieuw leven inblazen. Leuke track! Ik slinger alvast de ramen even dicht. Temper Trap staat op scherp!
Ben ik ook absoluut geen voorstander vanquote:Op zondag 25 oktober 2009 13:34 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat ie vooral nieuwe platen een kans geeft. Ik heb 't wel gehad met rereleases.
Hey leuk, daar ga ik zo eens op Kijkbuizenquote:Op zondag 25 oktober 2009 13:33 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]. Niks mis met afwisseling
.
Net nog een bijdrage gedaan in Hele mooie kleine ingetogen liedjes #2 . Toen ik eenmaal in m'n iTunes-collectie aan 't snuffelen was, werd 't lijstje 'iets' langer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |