
tevens fipoquote:Op woensdag 21 oktober 2009 23:33 schreef ufopiloot het volgende:
Vooral die kaart met alle spelers vind ik erg gaaf om te zien. Alle lichtpuntjes van spelersintensiteitEn waar zijn die Russische Realms nou voor?! Geen enkele speler
En nog een paar lichtpuntjes in Afrika, hehe. Zuid-Amerika is helaas slecht te zien. Vind ik altijd wel interressant zulke kaarten
Komt wel overeen met de WoW-kaart
Het is nog makkelijker als je deze addon installeerd:quote:Op donderdag 22 oktober 2009 00:25 schreef jogy het volgende:
Welke sites worden het meest gebruikt om quests en items op te zoeken eigenlijk? thottbot.com weet ik al maar de rest is ff weg.
Laat maar snel komen dan, ToC farmen heb ik nu ook wel weer gezien.quote:
Geen idee, zit op mijn werk :pquote:Op donderdag 22 oktober 2009 10:04 schreef Blistering het volgende:
Meh, kunnen er meer mensen niet inloggen? Ik krijg een unable to connect error.
Gisteren lag er ergens een router uit van Telia (Zweedse internet provider) waardoor er gigantische lag was overal, omdat verbindingen gererout moesten worden. Daardoor gingen mensen meteen d/c toen ze inlogden. Was op zich niks met de inlog server aan de hand.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 10:12 schreef GI het volgende:
Gisteren waren er problemen met de login server.
Nee. Daar moet je Wyri voor hebben.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 09:59 schreef Katth het volgende:
TVP en SharQueDo kan je mij weer toevoegen aan de OP?
Ugh, Enchanting heb ik maar op 1 toon en daar houd ik het ook bij. Schijtprofession om te levelen idd.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:18 schreef GI het volgende:
Trouwens op mijn mage enchanting aan het levellen. Dat is me een partij duur om goed door te voeren.
Vooral omdat ik bijna geen heroics loop op de mage en dus weinig dingen kan DE'en.
Of als je het andersom bekijkt, het levert mij centen op :pquote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:33 schreef GI het volgende:
Infinite dust is ook ongelovelijk duur op het moment bij mij op de server. Ik kom er wel langzaam maar zeker maar het is een echte gold-sink.
Ik heb het met Windows 7 RC geprobeerd, de beta versie zeg maar en het liep prima. Had zelfs het idee dat alles net ietsjes beter was dan met mijn normale Windows XP.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:49 schreef CocaColaLight het volgende:
Heeft iemand hier trouwens wow al op windows 7 lopen?
En hoe bevalt het?
Ja ik draai al 1 maandje W7 (enterprise 32B) met WoW, Cod2,Cod4.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:49 schreef CocaColaLight het volgende:
Heeft iemand hier trouwens wow al op windows 7 lopen?
En hoe bevalt het?
Mag niet meer he.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 13:12 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Even een tvp'tje
Als je de wiki ff update zat ik het er wil in (mits ik het niet vergeetquote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:16 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Nee. Daar moet je Wyri voor hebben.
Dat heb ik toen aangemaakt en gepost maar werd er nog niet ingezetquote:Op donderdag 22 oktober 2009 13:58 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Als je de wiki ff update zat ik het er wil in (mits ik het niet vergeet).
Tussen die 13 miljoen anderen is toch vast wel een guild/personen waar je het goed mee kan vinden? Ik speelde het in het begin met een aantal vrienden, maar die vinden er inmiddels geen hol meer aan en haakten 1 voor 1 af, maar ik heb het nu alsnog prima naar mijn zin. Met genoeg mensen kennis gemaakt waar ik veel mee speel, en ook een gezellige guild etc.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 14:16 schreef CraniuM het volgende:
Hmm ik wil weer gaan spelen maar zit ik weer in mijn eentje te spelen.
Mja al mijn rl maten zijn gestop. en was ook altijd een vaste groep. En om in je eentje weer ergens bij te gaan zitten is ook wel redelijk boring.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 14:24 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Tussen die 13 miljoen anderen is toch vast wel een guild/personenen waar je het goed mee kan vinden? Ik speelde het in het begin met een aantal vrienden, maar die vinden er inmiddels geen hol meer aan en haakten 1 voor 1 af, maar ik heb het nu alsnog prima naar mijn zin. Met genoeg mensen kennis gemaakt waar ik veel mee speel, en ook een gezellige guild etc.
quote:gesellige
IDD en ja een Squote:Op donderdag 22 oktober 2009 15:17 schreef GI het volgende:
[..]!
En verder is een RL connectie grappig maar zeer zeker niet noodzakelijk om lekker in een guild te spelen
Ah geil, ik ga em ff proberen.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 08:17 schreef GI het volgende:
[..]
Het is nog makkelijker als je deze addon installeerd:
http://wow.curse.com/down(...)ls/quest-helper.aspx
Dacht dat Cross-realm pas met cataclysm kwam maar niet ckerquote:Op donderdag 22 oktober 2009 16:02 schreef Grrommit het volgende:
Oe! Oe!
Las vandaag weer iets over cross-realm LFG systeem. Daar kijk ik echt naar uit![]()
Weet iemand of 't waarschijnlijk al in patch 3.3 komt of pas in cataclysm? Als het uitkomt zou het voor mij een hele goede reden zijn om weer te gaan spelen. Had een hekel aan het zoeken naar een group voor dungeons en je krijgt nu zelfs G om te leaderen
![]()
En kan iemand misschien helpen met een vraag over Battle.net accounts? Ik wil m;n account omzetten maar weet niet of ik nu eerst een account moet aanmaken en dan m'n WoW account daaraan moet koppelen of dat ik echt m'n WoW account moet omzetten in een Battle.net account.
Helaas voor jou zal de Cross-realm beperkt blijven tot de Realms in je BGquote:Op donderdag 22 oktober 2009 16:16 schreef ufopiloot het volgende:
Dat zou wel beter zijn, gewoon over alle realms groepen zoeken. Dan zit je tenminste niet een halve dag te kutten om een lvl35 te vinden die naar SM wilt ofzo. Zelfs de 70-80 normal dungeons zijn al zeer zeldzaam.
Alsof ninja's dat nu al iets kan schelenquote:Op donderdag 22 oktober 2009 16:22 schreef PBateman1978 het volgende:
Dat wordt lachen, lekker items pikken en die mensen nooit meer zien.
Geen idee, ik doe nooit instances met non-guildies.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 16:27 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Alsof ninja's dat nu al iets kan schelen
Ik weet 't niet zeker, maar las vandaag op WoW.com dat 't al op de PTR is dus denk dat 't in 3.3 al wel komt.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 16:12 schreef Vengswiejj het volgende:
[..]
Dacht dat Cross-realm pas met cataclysm kwam maar niet cker
Voor mij reden genoeg dat ik Tank, Healer EN DPS ben op mijn Druid. ^^ Plus afwisseling in speelstijl, hoef je niet eerst een alt naar 80 te dingen om iets anders te kunnen doen.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:03 schreef Nachtraaf het volgende:
Nu dat ik al een tijdje tank op mn warrior begon ik me af te vragen, wat is er aantrekkelijk aan andere tank classes? Zo ver het enige waar ik aan denk is dat AoE beter is bij een DK en paladin, maar watvoor andere dingen maken druids/DKs/paladins zo aantrekkelijk en leuk om te spelen?
Atm heb ik een DK op lvl 80 (in greens) en vroeg me af of ik zou gaan tanken. Ik kan me alleen geen rede vinden (behalve dat tanks makkelijk aan groups komen).
Paladin, veel damage reductie, lekkere AoE inderdaad, en je kan er ook nog mee dpsen/healen als je dat wilt. En bubbles, twee levens, lay on hands instant 100% heal, allemaal prachtige snufjes om te hebben. En op een of andere manier vind ik tanken met mana leuker dan met rage.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:03 schreef Nachtraaf het volgende:
Nu dat ik al een tijdje tank op mn warrior begon ik me af te vragen, wat is er aantrekkelijk aan andere tank classes? Zo ver het enige waar ik aan denk is dat AoE beter is bij een DK en paladin, maar watvoor andere dingen maken druids/DKs/paladins zo aantrekkelijk en leuk om te spelen?
Priest lijkt me dan toch weer niks eigenlijk.quote:
Rogue lijkt me wel wat ja, ik irriteer me altijd aan al die locked boxes.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 01:42 schreef Rikketik het volgende:
Tja, als je iets heel anders wilt proberen... Misschien iets van Warrior of zo? Of Rogue?
Mja, ik zou net beginnen aan mn dagenlijks mount farm, vriend van me heeft 7 alts, ik zelf 5 en nog een guildie van 'm heeft er nog 8.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 01:55 schreef Rikketik het volgende:
Lekker handig van Blizzard trouwens; tien minuten voordat de servers sluiten pas bekend maken dat er een maintenance gaat plaatshebben.
Moet ik potdikkie een uur langer op m'n Ravasaur wachten.
Druid is sowieso de leukste tank class vind ik. Maul en swipe spammen enzo. Het voelt ook erg relaxed aan vind ik, Paladin vind ik bijvoorbeeld best vaag voelen, alsof je minder directe controle hebt.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:11 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Voor mij reden genoeg dat ik Tank, Healer EN DPS ben op mijn Druid. ^^ Plus afwisseling in speelstijl, hoef je niet eerst een alt naar 80 te dingen om iets anders te kunnen doen.
Op wat voor manier bedoel je dat? De controle mis ik juist als druid, dan zit je met je rage te kutten en de eerste aggro is altijd lastig in grote groepen. Als Paladin heb je 3-4 AoE spells doe het goed doen. En een stuk of 5 spells om te hulp te schieten als het mis gaat.quote:Het voelt ook erg relaxed aan vind ik, Paladin vind ik bijvoorbeeld best vaag voelen, alsof je minder directe controle hebt.
Als ik op mijn druid tank word ik helemaal gek dat ik de helft van de tijd tegen een beerkont zit te kijkenquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 08:53 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Op wat voor manier bedoel je dat? De controle mis ik juist als druid, dan zit je met je rage te kutten en de eerste aggro is altijd lastig in grote groepen. Als Paladin heb je 3-4 AoE spells doe het goed doen. En een stuk of 5 spells om te hulp te schieten als het mis gaat.
Als je je camera gewoon 180graden positioneerd zie je altijd de Kop van een beerquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 09:38 schreef Fratz het volgende:
[..]
Als ik op mijn druid tank word ik helemaal gek dat ik de helft van de tijd tegen een beerkont zit te kijken
Dat vind ik sowieso dom aan druids. Of je nou T9 hebt, of net lvl10 bent, je beer/boom/uil/kat ziet er altijd hetzelfde uit. Ik vind het juist zo vet als je vol zit met dikke gear en door een instance rentquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 09:38 schreef Fratz het volgende:
[..]
Als ik op mijn druid tank word ik helemaal gek dat ik de helft van de tijd tegen een beerkont zit te kijken
quote:Account Created: 22 October 06 22:12 CEST
Last Login: 22 October 09 23:00 CEST
Het is een pittig gevecht totdat je de eerste worm dood hebt. Daarna is het makkelijk.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 10:55 schreef Ulreazj het volgende:
Gisteren eerste 10TOTC HC geprobeerd. Kwamen tot worms 2nd phase. Maar dps was wat te weinig. Maar kwa moeiljkheid, vond ik het nog geen kut voorstellen.
Beast bosses stellen "weinig" voor op HC.. Is goed te doen met een redelijke goede groep. De bosses daarop zijn echt een groot probleem.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 10:55 schreef Ulreazj het volgende:
Gisteren eerste 10TOTC HC geprobeerd. Kwamen tot worms 2nd phase. Maar dps was wat te weinig. Maar kwa moeiljkheid, vond ik het nog geen kut voorstellen.
Ik vind beasts moeilijker dan de 3 bosses erna. Die debuffs die de worms doen zijn echte killers.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:02 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
Beast bosses stellen "weinig" voor op HC.. Is goed te doen met een redelijke goede groep. De bosses daarop zijn echt een groot probleem.
En dat is? Dat je account al 4 jaar bestaat?quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 10:44 schreef Ericjuh het volgende:
ff net gemerged naar battle.net account en opeens viel me dit op:
[..]
hierquote:Account Created: 30 November 05 22:16 CET
Last Login: 23 October 09 01:49 CEST
Nicequote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:20 schreef Blistering het volgende:
Oh, en ik heb nu echt 0,0 dkp meer voor ToTC dus de komende weken kan ik loot wel ff vergeten. Maar m'n gear is top notch nu, 14de beste gear van hele realm dus dat gaat lekker.![]()
Mjah rage is altijd kut bij de eerste pack.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 08:53 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Op wat voor manier bedoel je dat? De controle mis ik juist als druid, dan zit je met je rage te kutten en de eerste aggro is altijd lastig in grote groepen. Als Paladin heb je 3-4 AoE spells doe het goed doen. En een stuk of 5 spells om te hulp te schieten als het mis gaat.
Avenger's Shield / Taunt voor ranged, waarmee je gelijk heel veel threat opbouwt. Dan inderdaad shield slam, hammer, judgement. Consecration voor AoE en holy shield voor block damage. En dat past allemaal mooi in een rotatie.quote:Maar paladin voelt minder direct ofzo. Je hebt alleen hammer of the righteous en die shield slam als threat aanvallen, de rest komt van blocken, consecration etc. Oja en judgement.
Misschien lag ofzo vanaf jouw kant, bij mij werkt dat wel directquote:En ik vind die hammer ook vaag aanvoelen, je gebruikt hem, maar soms duurt het even lijkt het, voordat het ook echt gebeurt. Bij druids voelt de controle een stuk directer, omdat al je threat van instand melee abilities komt.
heb ik ook hoorquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:30 schreef Shoombak het volgende:
Overigens, gisteren voor de grap eens wat alts op andere servers gechecked. Logde ook in op mijn rogue, mijn allereerste character ooit. (eigenlijk 2e, mn eerste rogue had ik gedelete nadat ik van Tel'Drassil was gevallen en ik niet meer bij mijn corpse kon komen) Maar die rogue van lvl 34 stond dus in allerlei vage gear met int en spirit, waarschijnlijk omdat het blues waren! Oh en trowing axes in mijn bag kon ik niet meer gebruiken, volgens mij omdat ze niet meer in de game zitten ofzo
Erg grappig in ieder geval.
Mjah ik weet niet, er lijkt altijd een kleine delay te zitten tussen het moment dat je op de keybind drukt en het moment dat je het geluid van de attack hoort.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:31 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Avenger's Shield / Taunt voor ranged, waarmee je gelijk heel veel threat opbouwt. Dan inderdaad shield slam, hammer, judgement. Consecration voor AoE en holy shield voor block damage. En dat past allemaal mooi in een rotatie.
Dan heb je nog een aantal andere damage spells (hammer of wrath, holy wrath), en dan al die leuke gadgets om te taunten, mana terug te krijgen, meer damage te doen, instant heals, bubbles, hand of freedom, hammer of justice om te stunnen etc. etc. Maar ieder zijn ding. Zo'n beer is niks voor mijEn qua attacks is het toch ook een maul/swip/mangle spam?
[..]
Misschien lag ofzo vanaf jouw kant, bij mij werkt dat wel directIs tenminste niet zo'n vervelende maul die pas begint bij de 'next attack'
En niet te vergeten je Thieves' Tools!quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 13:18 schreef SharQueDo het volgende:
Ik heb nog Flash Powder en Crippling Poison II in m'n Rogue d'r bank.
Blij dat ik die heb gehaald voor Ulduar uitkwam en op de normale manier.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 14:11 schreef ufopiloot het volgende:
Of The Nightfall wordt de nieuwe Jenkins![]()
Blijkbaar wel vergeten dus, hier heb je hem volledig voor de wikiquote:Op donderdag 22 oktober 2009 13:58 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Als je de wiki ff update zat ik het er wil in (mits ik het niet vergeet).
keb hiervan ooit eens statistieken gelezen.. Schijnt dat je de achievement nu pas voor 50 procent hebt gehaald... als je 19/20 hebt dan ben je 75 procent klaar met achievement..quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 16:49 schreef SharQueDo het volgende:
15 van de 20 masks voor A Mask for All Occasions achievement.
Ja dat zal best idd.quote:Op zondag 25 oktober 2009 13:24 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
keb hiervan ooit eens statistieken gelezen.. Schijnt dat je de achievement nu pas voor 50 procent hebt gehaald... als je 19/20 hebt dan ben je 75 procent klaar met achievement..
echt een kansloze achievement zowat
Ja, daar kan je echt moe van worden.quote:Op zondag 25 oktober 2009 21:32 schreef Katth het volgende:
Zitten voor 2e avond deze week hard te failen op Twins 25 Heroic
Verschil tussen zwart en wit is te moeilijk voor sommige....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |