Of is net verwijderd...quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:28 schreef thefreakje het volgende:
Ik sta buiten. Bovenetage 'op verzoek van partijen' ontruimd.
danny is dus niet betrouwbaar en lult uit zijn nek.
En jij mag de OP wel even updatenquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:28 schreef RvLaak het volgende:
[..]
een modje mag er ook wel "opknoping" van maken, na het vonnis
1) heb de OP gekopieerd van het vorige topicquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:29 schreef Adolecens het volgende:
[..]
En jij mag de OP wel even updaten
Dit is informatie van maandag ofzo
Waarom niet?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:28 schreef thefreakje het volgende:
danny is dus niet betrouwbaar en lult uit zijn nek.
Niet op het laatst binnen komen vallen en wat opmerkingen maken als je daarvoor niet hebt meegelezen, ok?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:32 schreef thefreakje het volgende:
[..]
omdat hij gewoon net als ons buiten staat en niet binnen.
Plaatje vin'k wel leuk, eigenlijk...quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:31 schreef Five_Horizons het volgende:
Dat plaatje kan wel uit de OP.
Jat anders even wat van de WGR-OP
Zo beter?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:35 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Plaatje vin'k wel leuk, eigenlijk...
Wat updates gedaan
Prima toch, het hoeft geen kopie van WGR te wordenquote:
Danny zegt:quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:41 schreef Five_Horizons het volgende:
Alleen dat er geen curator benoemd is (tenzij je nu al meer weet, natuurlijk)
zie ik niet in zijn tweet:quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:44 schreef Five_Horizons het volgende:
Oh, DannyMekic' verwacht de investeerder bij de zaak?
moet er wel een uitspraak liggen natuurlijk...quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:43 schreef ikweethetookniet het volgende:
Vrijdag 16 oktober, 23.00 - 23.50 uur, Ned 1
Vandaag in Pauw & Witteman
Jeroen en Paul bespreken vanavond met minister van Financiën Wouter Bos onder meer de de nog voortdurende reddingspoging voor DSB en het vandaag genomen AOW-besluit.
Lees de tweet dáárvoor:quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:44 schreef RvLaak het volgende:
[..]
zie ik niet in zijn tweet:
"# Waarom staat er niemand aan de achterkant van de rechtbank?! 0! Niemand!half a minute ago from txt
zou kunnen jaquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:44 schreef Five_Horizons het volgende:
Oh, DannyMekic' verwacht de investeerder bij de zaak?
ik had je "?" gemist...quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:45 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Lees de tweet dáárvoor:
Houdt de media de dienstingang in de gaten? Zou het kunnen zijn dat er zodirect een geheim bezoekje wordt afgelegd door iemand?
Rechters zijn ambtenaren, maar vallen niet onder het ambtenarenreglement (aparte regelingen die niet door de minister van Binnenlandse Zaken aangepast kan worden om hun onafhankelijkheid te garanderen). En... van de vier zittingen waren er twee buiten kantoortijden, dus als het moet dan wil een rechter nog wel even komen opdraven...quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:48 schreef RvLaak het volgende:
Weet iemand trouwens of rechters ambtenaren zijn? Zo ja, kan het nooit later worden dan 17:30...
Danny weet nog van niets...quote:
Misschien speculeert DNB weer, daar zijn ze goed inquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:54 schreef Five_Horizons het volgende:
Mja, dat is behoorlijke speculatie. De rechter doet uitspraak en licht DNB niet eerst in.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |