Tja, dat is de fijnheid van de bureacratie, je rijbewijs krijgen duurt lang, hem afpakken een paar telquote:Op vrijdag 13 november 2009 16:49 schreef 2cv het volgende:
De beoordeling duurt 6 weken tot 4 maanden.
Die neiging zou ik toch even onderdrukken, iets met verzekering enzo.quote:Op vrijdag 13 november 2009 16:49 schreef 2cv het volgende:
Overigens vandaag heb ik bericht gehad van het CBR. De beoordeling duurt 6 weken tot 4 maanden. Ik begin nou echt de neiging te krijgen om maar gewoon weer achter het stuur te kruipen hoor
M'n rijbewijs heb ik nogquote:Op zaterdag 14 november 2009 10:46 schreef Maruna het volgende:
[..]
Tja, dat is de fijnheid van de bureacratie, je rijbewijs krijgen duurt lang, hem afpakken een paar tel
Ik weet het, maar het voelt erg oneerlijk allemaal. Zeker omdat ik bewezen heb te kunnen rijden en mij er ook goed genoeg voor voel. Daarbij: ik moet die papieren in 2 weken inleveren en zij nemen overal rustig de tijd voor. Als het een commercieel bedrijf was hadden ze dat never nooit niet kunnen maken.quote:Op zaterdag 14 november 2009 15:38 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Die neiging zou ik toch even onderdrukken, iets met verzekering enzo.
Het CBR is niet de meest eerlijke instantie die er is. Er zijn vrachtwagenchauffeurs die mochten van een arts weer rijden na bepaalde lichamelijke ongemakken maar dan vond het CBR van niet. Het CBR gedraagt zich soms als God-de-vader zelf.quote:Op zaterdag 14 november 2009 16:25 schreef 2cv het volgende:
[..]
M'n rijbewijs heb ik nog
[..]
Ik weet het, maar het voelt erg oneerlijk allemaal. Zeker omdat ik bewezen heb te kunnen rijden en mij er ook goed genoeg voor voel. Daarbij: ik moet die papieren in 2 weken inleveren en zij nemen overal rustig de tijd voor. Als het een commercieel bedrijf was hadden ze dat never nooit niet kunnen maken.
quote:Op maandag 16 november 2009 15:33 schreef 2cv het volgende:
Vandaag weer gesport. Helaas moest ik op aanwijzing van de fysiotherapeute bij 1 oefening het gewicht halveren. Reden: pijn aan mijn schouder. Dat ding zit niet (meer) in elkaar zoals moeder natuur het ooit bedoeld heeft, m'n arm hangt er scheef aan en de doorbloeding van die arm is ook niet optimaal omdat ze in het ziekenhuis ooit wat aders omgelegd hebben. Best balen dus, want ik kom daar om conditie en kracht op te bouwen zodat ik steeds meer gewicht aan kan en dat ook langer vol kan houden. Feitelijk gaat dit dus achteruit.
Ook heb ik voor het eerst (!) mijn hartslag gemeten op die apparaten (ik wist eerst niet of dat kon in verband met mijn pacemaker maar na wat uitzoekwerk blijkt het gewoon te kunnen). En tegen mijn verwachting in gaat mijn hartslag bij inspanning braaf op natuurlijke wijze omhoog !Nou moet ik wel toegeven dat de toename niet dramatisch is (mijn hartslag kwam niet boven de 100 uit), maar het kreng doet het wel.
Ook gaat de fysiotherapeute contact opnemen met mijn cardioloog. Ze wil eens weten tot hoever ik mij mag belasten want om eerlijk toe te geven: daar heb ik zelf ook geen idee van.
Er is niets engs aan voor mij juist omdat die rotpomp al zoveel heeft meegemaakt. Maar opgeven ? Ho maar !quote:Op maandag 16 november 2009 17:12 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
[..]
Ik hoop dat alles goed blijkt te zijn.
Lijkt mij echt heel eng om met een hart afwijking te leven. Daarom ook petje af voor jou. Echt ik vind het top hoe je er mee om gaat!
techniek is wat mooisquote:Op maandag 16 november 2009 18:20 schreef 2cv het volgende:
[..]
Er is niets engs aan voor mij juist omdat die rotpomp al zoveel heeft meegemaakt. Maar opgeven ? Ho maar !En nu met die electronische ontsteking (pacemaker) houdt dat ding er echt nooit meer mee op
Heb je een link naar je ervaringsverslag ?quote:
Beterschap man! Hoe staat het er voor? nog koppijn in 't weekend?quote:Op donderdag 26 november 2009 19:54 schreef 2cv het volgende:
En vandaag weer koppijn. Eigenlijk de hele week wel, maar het was op afgelopen dinsdag na niet zo erg. Dinsdag kon ik het er nog vrij snel uit slapen, vandaag niet. Sport afgebeld en ben ook niet aan het sleutelen geslagen. Pas rond 16:00u kwam ik definitief uit mijn bed en de koppijn is nog steeds niet over. Baggerzooi
Nou ik ben blij dat dit nu in werking is gezet, toch te gek voor woorden dat je 'gewoon' wilde gaan sporten in jouw conditie.quote:Op maandag 16 november 2009 15:33 schreef 2cv het volgende:
Vandaag weer gesport. Helaas moest ik op aanwijzing van de fysiotherapeute bij 1 oefening het gewicht halveren. Reden: pijn aan mijn schouder. Dat ding zit niet (meer) in elkaar zoals moeder natuur het ooit bedoeld heeft, m'n arm hangt er scheef aan en de doorbloeding van die arm is ook niet optimaal omdat ze in het ziekenhuis ooit wat aders omgelegd hebben. Best balen dus, want ik kom daar om conditie en kracht op te bouwen zodat ik steeds meer gewicht aan kan en dat ook langer vol kan houden. Feitelijk gaat dit dus achteruit.
Ook heb ik voor het eerst (!) mijn hartslag gemeten op die apparaten (ik wist eerst niet of dat kon in verband met mijn pacemaker maar na wat uitzoekwerk blijkt het gewoon te kunnen). En tegen mijn verwachting in gaat mijn hartslag bij inspanning braaf op natuurlijke wijze omhoog !Nou moet ik wel toegeven dat de toename niet dramatisch is (mijn hartslag kwam niet boven de 100 uit), maar het kreng doet het wel.
Ook gaat de fysiotherapeute contact opnemen met mijn cardioloog. Ze wil eens weten tot hoever ik mij mag belasten want om eerlijk toe te geven: daar heb ik zelf ook geen idee van.
Ben 't met je eens dat je zo snel mogelijk weer moet gaan werken of het in ieder geval proberen, niet meteen op volle kracht waarschijnlijk, maar thuis zitten lijkt me nog erger. Veel succes ermee, ben blij dat het goed gaat.quote:Op zaterdag 28 november 2009 21:50 schreef 2cv het volgende:
Het gaat steeds beterAmper pijn (alleen bij hele rare bewegingen), ik ben 2 keer per week aan het sporten (wel 2 keer overgeslagen wegens pijn in mijn kersepit), en vandaag en gister aan mijn auto gesleuteld. Ik merk daaraan nog wel dat mijn conditie nog niet is wat het ooit was, maar het is absoluut beter dan voor de operatie.
Maandag moet ik weer naar het UWV (weer niet sporten) en zelf wil ik wel weer aan het werk. Dat zal nog niet gelijk heel soepel gaan, maar als ik niet een keer ga beginnen wordt het ook nooit wat.
das heel verstandig dat ze dat gaan doen...bevalt me niets dat je telkens zo'n hoofdpijn hebtquote:Op maandag 30 november 2009 17:59 schreef 2cv het volgende:
Ze zouden iets meer haast maken ...
Vandaag overigens naar het CWI geweest. Dit keer bij de keuringsarts. Ik heb hem hetzelfde verteld als wat ik aan de meneer van de WaJong verteld heb. En dat terwijl die beide afdelingen onder het UWV vallen en zelfs in hetzelfde gebouw zitten ! Helaas had ik wel knallende koppijn. Daar heb ik inmiddels voor gebeld. Morgen bloeddruk meten ...
Mijn pa heeft ook op onverklaarbare wijze paar keer per week koppijn. Dokters wisten nooit de oorzaak te vinden. Het is heel willekeurig maar komt vaak in het weekend voor, dus tijdens de 2 dagen vrij.quote:Op zaterdag 28 november 2009 21:34 schreef 2cv het volgende:
Ik had vandaag wel koppijn, maar dat is nu over. Geen idee hoe en waarom.
Mij ook nietquote:Op maandag 30 november 2009 19:54 schreef Laysa het volgende:
[..]
das heel verstandig dat ze dat gaan doen...bevalt me niets dat je telkens zo'n hoofdpijn hebt
Ik ben niet bang want mijn vader had dat ook toen hij nog 40 uur per week werktequote:Op maandag 30 november 2009 19:59 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Mijn pa heeft ook op onverklaarbare wijze paar keer per week koppijn. Dokters wisten nooit de oorzaak te vinden. Het is heel willekeurig maar komt vaak in het weekend voor, dus tijdens de 2 dagen vrij.
Overigens ging m'n moeder laatst m'n pa masseren toen hij koppijn had en toen was het binnen een kwartier weg.
Ik wil je niet bang maken hoor
Omdat er inderdaad geen lichamelijke oorzaak te vinden was bij m'n pa gaat het waarschijnlijk gewoon om iets tussen zijn oren.quote:Op maandag 30 november 2009 21:38 schreef 2cv het volgende:
[..]
Ik ben niet bang want mijn vader had dat ook toen hij nog 40 uur per week werkteStress ofzo. Heb ik niet zoveel last van (ooit eens 3 brullende brandweermannen voor mijn neus gehad, mijn auto MOEST en ZOU weg en wel ONMIDDELIJK, ik haalde rustig mijn schouders op want ik kon het er bij hun niet in krijgen dat ik moeilijk over die brandkraan voor me heen kon rijden en dat plankgas achteruit ook niet ging omdat er een aanhanger achter hing). En massages vind ik heerlijk
Dat is het juist vaak, ik heb het er best wel eens met m'n eigen pa over, maar die zou ook geen flauw idee hebben waar het vandaan zou moeten komen.quote:Op maandag 30 november 2009 22:01 schreef 2cv het volgende:
Ik heb niet lopen stressen, of het moet onderbewust zijn. Maar bedankt
quote:Op dinsdag 1 december 2009 11:58 schreef 2cv het volgende:
Vandaag bleek dat het niet door de bloeddruk komt. Die was 75/115 en dat is een nette bloeddruk. Vanmiddag 14:00u weer naar de dokter. Zelf vermoed ik inderdaad dat hetiets met de medicijnen te maken heeft. Toen ik die kreeg zo ergens in 2001 heb ik ook een aantal keer hoofdpijn gehad op nagenoeg dezelfde manier. Nu is de dosis medicijnen verlaagd en heb ik weer hoofdpijn. Als leek snap ik dat niet. Minder medicijnen = minder bijwerkingen, tochHoe dan ook, vanmiddag om 14:00u maar weer naar de dokter. Die had het over een bijholteontsteking ofzo. We zullen zien. En anders schrijft ze maar een paar kilo morfine voor.
Weet ik, maar die hoofdpijn is dan ook heel erg 'drastisch'. Ik slaap vrij diep en ik word er wakker van. En dan weet ik niet meer hoe ik het moet hebben van de pijn. Als iemand zegt dat mijn hoofd tegen de muur aan slaan helpt dan had ik het gedaan. Ik ben dan misselijk van de pijn, mijn concentratie is weg en ik druk er 2 paracetamol in. Die 2 paracetamol lijkt niet zo dramatisch, maar ik slik echt niet snel pijnstillers. Ben al wat gewens deg maarquote:Op dinsdag 1 december 2009 12:53 schreef Laysa het volgende:
Morfine is wel heel drastisch voor een hoofdpijn![]()
Sameenvatting: aangeboren hartafwijking waar ik als baby/peuter 4 kaar aan geopereerd ben. Dat is jarenlang goed gegaan. Eind 2000 hartritmestoornissen maar dat is bedwongen met medicijnen. 31 december vorig jaar mezelf kapot gefietst en toen een sterk verslechterde conditie + pijn op de borst. Onderzoeken gehad en de cardioloog zei dat een operatie de beste oplossing was. Die operatie vond plaats op 4 september waarbij een deel van mijn rechter kamer verwijderd is, er een grote omleiding aangelegd is waardoor mijn bloed niet meer door de rechter helft van mijn hart stroomt, er speciaal littekenweefsel aangebracht is waardoor hartritmestoornissen minder kans krijgen en er is een pacemaker aangelegd. Het herstel loopt tot nog toe erg snel en voorspoedig, op een paar details (zwelling in de lies die op een zenuw drukt, niet kunnen slikken en iets meer pijn in mijn borstkas dan normaal) na. Die details zijn nu allemaal over/hersteld/voorbij/genezen. Alleen die hoofdpijn is sinds +/- 1,5 week en het is niet 100% duidelijk wat daar de oorzaak van is.quote:Op dinsdag 1 december 2009 12:55 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Niet lullig bedoelt.
Maar ik post nu al in een deel of 2, maar ben eigenlijk een beetje kwijt wat je historie ook alweer was.
Wat heb je ook alweer preciesSamenvatting ?
Tnx
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zang: Heftig, melodieus "tsitsitsitsitsitsitsi-tjoe-ie-ò"
Lokroep: Een herhaald en helder "pink", ook "wiet" en "tsjwit". In vlucht en tijdens de trek een zacht "tjuub-tjuub"
Hopen dat die antibiotica je verder gaat helpen....ik denk aan jequote:Op dinsdag 1 december 2009 15:23 schreef 2cv het volgende:
[..]
Weet ik, maar die hoofdpijn is dan ook heel erg 'drastisch'. Ik slaap vrij diep en ik word er wakker van. En dan weet ik niet meer hoe ik het moet hebben van de pijn. Als iemand zegt dat mijn hoofd tegen de muur aan slaan helpt dan had ik het gedaan. Ik ben dan misselijk van de pijn, mijn concentratie is weg en ik druk er 2 paracetamol in. Die 2 paracetamol lijkt niet zo dramatisch, maar ik slik echt niet snel pijnstillers. Ben al wat gewens deg maar
Overigens ben ik zojuist bij de huisarts geweest. Die heeft mij doxycycline voorgeschreven. Dat is onder andere tegen bijholteontstekingen. Baadt het niet, schaadt het niet en als de hoofdpijn niet verdwijnt moet ik weer terug naar de huisarts.
Yo brother! Hier ook weer aan de doxi. Longen geven het weer 's op.quote:Op dinsdag 1 december 2009 15:23 schreef 2cv het volgende:
Overigens ben ik zojuist bij de huisarts geweest. Die heeft mij doxycycline voorgeschreven. Dat is onder andere tegen bijholteontstekingen. Baadt het niet, schaadt het niet en als de hoofdpijn niet verdwijnt moet ik weer terug naar de huisarts.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |