quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:13 schreef Monidique het volgende:
[..]
Misschien zijn het wel plants van marokko.nl. The Islamofascist Candidate.
Hoofddoekjes moeten naar mijn mening gewoon worden bekeken als elk ander hoofddeksel.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:18 schreef thingamajig het volgende:
Ik snap die hele hoofddoekdiscussie ook niet zo. Wat een non-discussie. Ik irriteer me veel meer aan de mannelijke variant...
Nooit groepen, altijd individuen. Een hele bevolkingsgroep is nooit fout.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:21 schreef wakajawaka het volgende:
[..]
En sommige bevolkingsgroepen maken misbruik andere groepens gastvrijheid.
Hey, over sommige dingen spreekt men niet binnen de PVV en dit is zoiets.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:21 schreef marsan het volgende:
[..]
Geldt een Hongaarse vrouw die met een limburger huwt ook nog als gast volgens die mensen?
En hoe lang zal zij evt. als gast gelden?
Wat vinden die mensen eigenlijk uberhaupt van zo een importbruid?
Het woord "gasten" gebruik ik alleen omdat ik anders ga discrimineren volgens diverse mensen.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:18 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Ach, dat hij een achterhaald beeld heeft van de Nederlandse samenleving, blijkt al uit het feit dat hij spreekt over "gasten". Bepaalde mensen kunnen er niet mee omgaan dat nakomelingen van gastarbeiders geen gasten meer zijn, maar zich permanent gesettled hebben in Nederland.
Bron?quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:23 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Nooit groepen, altijd individuen. Een hele bevolkingsgroep is nooit fout.
Het feit dat jij meer generaties voorouders hebt zou je in mijn ogen niet meer recht op kritiek moeten geven dan iemand anders.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:25 schreef RAVW het volgende:
[..]
Het woord "gasten" gebruik ik alleen omdat ik anders ga discrimineren volgens diverse mensen.
want dan hebben ze weer redenen om te gaan lopen blaten
Lachwekkend.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:25 schreef RAVW het volgende:
[..]
Het woord "gasten" gebruik ik alleen omdat ik anders ga discrimineren volgens diverse mensen.
want dan hebben ze weer redenen om te gaan lopen blaten
Dus die hele uitleg die hier boven benoemd staat slaat dus nergens op ..
En al vind hij dat vreemd. Ik heb nooit iemand horen klagen over nonnen die over straat lopen en met alle respect, dat is toch nog even wat anders wat die dragen dan een hoofddoekje.quote:
Geef mij maar een bron van één feit waar een hele bevolkingsgroep fout was. Dat kan gewoon niet. Dat zeggen is gewoon racisme en/of discriminatie.quote:
De Fez is eeuwenoud en is ook over de gehele wereld bekend - je gaat mij niet vertellen dat je alleen maar exotische hoeden wilt zien tijdens Carnaval?quote:
Waaronder jij.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:29 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Klopt, en ons kleine landje heeft vele gasten.
en dan heb je een cijfer om de minderwaardigheid van allochtonen te kwalificeren ?quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:25 schreef MrX1982 het volgende:
Ik ben eigenlijk ook wel benieuwd naar de kosten van allochtonen in de loop der jaren.
Dan hoef je hen nog niet als vuil te behandelen. Nog afgezien van het feit dat jij evengoed een gast bent als Meh7.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:29 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Klopt, en ons kleine landje heeft vele gasten.
Ben ik nu een 'gast'. Ik dacht dat ik ook een Nederlander was.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:22 schreef Lub_ya het volgende:
[..]
Ik ben niet geboren in Nederland. Misschien dat ik er daarom over moest huilen.
Jij zegt het echt heel goed. Ik wou dat ik op die woorden was gekomen, dit is precies wat er fout is aan deze site met deze vraag van deze partij. Want dat is inderdaad het enkele doel van Wilders.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:30 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
en dan heb je een cijfer om de minderwaardigheid van allochtonen te kwalificeren ?
wat dat ben je aan het doen.... je gaat mensen beoordelen wat jouw winst of verlies is en wat jouw portemonnee niet dient mag je minderwaardig achten...
Niet alle Joden (bijna geen enkele Jood was fout) maar sommige groepen zijn gewoon voor 90% slecht voorbeelden zijn Nazi,Kinderverkrachters =quote:
quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:31 schreef wakajawaka het volgende:
[..]
Niet alle Joden (bijna geen enkele Jood was fout) maar sommige groepen zijn gewoon voor 90% slecht voorbeelden zijn Nazi,Kinderverkrachters en =
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |