quote:Op maandag 5 oktober 2009 20:59 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als de allochtonen niet, met hulp van de PVDA, de grote steden in de Randstad ingenomen hadden, dan zou iedereen die in Amsterdam werkt daar ook nog gewoon kunnen wonen. Zonder dat zijn kinderen in een onleefbare achterbuurt opgroeiden. Allochtonen veroorzaken dus wel degelijk files. Zonder er in te staan.
Ik heb het natuurlijk over de werkloosheidscijfers onder allochtonen.quote:Op maandag 5 oktober 2009 20:51 schreef Monidique het volgende:
[..]
Alleen doet die groep het wel steeds beter:
[..]
http://statline.cbs.nl/StatWeb/publication/?VW=T&DM=SLNL&PA=71738NED&D1=4,6,10&D2=a&D3=0&D4=0&D5=6,11,16,21,26,31,36,41&HD=090226-0918&HDR=T,G1&STB=G3,G2,G4
Zie hier, het niveau van de PVV ja-knikkers.quote:Op maandag 5 oktober 2009 20:59 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als de allochtonen niet, met hulp van de PVDA, de grote steden in de Randstad ingenomen hadden, dan zou iedereen die in Amsterdam werkt daar ook nog gewoon kunnen wonen. Zonder dat zijn kinderen in een onleefbare achterbuurt opgroeiden. Allochtonen veroorzaken dus wel degelijk files. Zonder er in te staan.
Oooo...quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:01 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Ik heb het natuurlijk over de werkloosheidscijfers onder allochtonen.
En ik stem niet eens PVV. (CU) Niet omdat in hun ideeen in grondslag zo slecht vind (alhoewel uiterst primitief gebracht), maar omdat ik deze partij en haar leider niet competent acht. Kun je nagaan@!quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:01 schreef roelke87 het volgende:
[..]
Zie hier, het niveau van de PVV ja-knikkers.
Ik ben geen mod in NWS.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:02 schreef wakajawaka het volgende:
De mods zijn weer eens politiek neutraal.
Lijkt me sterk, zeker gezien de berichten dat allochtonen het hardst getroffen zijn door de crisis.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:02 schreef Monidique het volgende:
[..]
Oooo...
O, maar dat is ook 30% gezakt in drie jaar tijd.
wotquote:Geen niet-westerse immigranten meer, lagere uitkeringen voor moslims, lagere AOW als je niet genoeg gewerkt hebt, Allochtone criminelen niet in gevangenis, maar land uitzetten
Hetzelfde linkje:quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:03 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Lijkt me sterk, zeker gezien de berichten dat allochtonen het hardst getroffen zijn door de crisis.
quote:2006, 2007, 2008
Autochtonen: 4,4 3,7 3,2
Allochtonen: 10,6 8,1 7,1
Ik probeer altijd niemands keuzes te veroordelen, maar verdorie kerel je maakt het wel lastig zo.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:03 schreef LXIV het volgende:
[..]
En ik stem niet eens PVV. (CU) Niet omdat in hun ideeen in grondslag zo slecht vind (alhoewel uiterst primitief gebracht), maar omdat ik deze partij en haar leider niet competent acht. Kun je nagaan@!
Nu pak je weer een heel andere groep.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:06 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/werk-en-(...)bij-allochtonen.html
Nee?quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:07 schreef Monidique het volgende:
[..]
Nu pak je weer een heel andere groep.
quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:07 schreef Cerbie het volgende:
Worden die mensen onherkenbaar gemaakt is het nog niet goed
Ik pak de cijfers van allochtonen, waar je het over had (wel uit 2006, 2007 en 2008, toegegeven), en nu heb je het opeens weer over een andere groep, namelijk: niet-westerse allochtonen. Ik ging er eerst van uit dat je het gewoon over vrouwen had, want ja, ik zag een plaatje van vrouwen en je had het over 'die groep'.quote:
Gast, jij bent hier ook ooit als gast gekomen... Wanneer ben je geen gast meer? Als je zelf ergens geboren bent of moet je er misschien ook nog perse blank voor zijn?quote:
Heel politiek correct van je, maar ik reageerde duidelijk op IHVK die het had over de vrouwen met hoofddoek. Wat meestal niet-Westerse-allochtonen zijn. Dat jij er dan iets heel anders van maakt is jouw fout.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:10 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ik pak de cijfers van allochtonen, waar je het over had (wel uit 2006, 2007 en 2008, toegegeven), en nu heb je het opeens weer over een andere groep, namelijk: niet-westerse allochtonen. Ik ging er eerst van uit dat je het gewoon over vrouwen had, want ja, ik zag een plaatje van vrouwen en je had het over 'die groep'.
Misschien zijn het wel plants van marokko.nl. The Islamofascist Candidate.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:12 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik heb de reacties op die site gelezen. Vergeleken met zijn achterban is Geert Wilders maar een linkse hippie.
Niet-Westerse allochtonen maken ook een inhaalslag - met name als we kijken naar de 2e generatie.quote:Op maandag 5 oktober 2009 21:12 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Heel politiek correct van je, maar ik reageerde duidelijk op IHVK die het had over de vrouwen met hoofddoek. Wat meestal niet-Westerse-allochtonen zijn. Dat jij er dan iets heel anders van maakt is jouw fout.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |