Hij heeft niet meegedaan ivm crash in de laatste vrije training, zijn auto was niet op tijd klaar voor Q1quote:
Die van Alonso is anders wel grappigquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 12:31 schreef Walter_Sobchak het volgende:
http://twitter.com/NobleF1
Five place grid penalties for Button, Barrichello, Alonso, Sutil and Buemi (who also gets a reprimand)
Alonso vanwege zeiken als een wijf?![]()
quote:Alonso expecting qualifying penalties
[..]
Alonso, who qualified in 12th, told Spanish television after qualifying that he was expecting to gain a few places due to penalties.
"I'm sure tomorrow I'll start a lot higher than 12th," he said.
Ik begrijp dat er mensen zijn die de pest aan Alonso hebben en daar heb ik ook geen moeite mee, maar ik kan nergens terugvinden dat hij naar de FIA is gestapt om te klagen, dit is wat hij erover zegt;quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:04 schreef vosss het volgende:
En Alonso maar roepen dattie verwacht om een stuk verder naar voren te staan omdat mensen om hem heen niet genoeg geremd hebben
Lul, als je dan al gaat klagen bij de FIA, zorg dan iig dat jezelf WEL genoeg geremd hebt!!!!
Kut alonso, ik hoop dat ie morgen 0 punten scoort en Vettel mag van mij winnen en Button geen punten!
Lekker spannend
quote:“It was a very strange qualifying session. The track conditions were good and all the drivers were pushing hard, but there were lots of incidents, amongst them Timo’s was the most serious and I am glad he is okay. It’s a shame to have missed Q3 as the yellow flag came out in the final stages of Q2. I was called by the stewards because I had a green second sector under yellow flags. I explained that coming out of Turn 14, I had little visibility because of the dust left from Buemi spinning into the gravel …then I saw debris of a wing in the middle of the track, which I avoided and at that point I saw the yellow flag and immediately slowed down and came carefully into the pits. Tomorrow, for the race, I hope we can improve our position and score some points.”
NobleF1 Alonso just told Spanish TV that he reckons he will start a lot higher than 12th tomorrow. Fun and games in the stewards' room I reckonquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik begrijp dat er mensen zijn die de pest aan Alonso hebben en daar heb ik ook geen moeite mee, maar ik kan nergens terugvinden dat hij naar de FIA is gestapt om te klagen, dit is wat hij erover zegt;
Renault
Fernando Alonso (12th, Q2 - 1m 31.638s):
[..]
Ja dat heb ik ook gelezen maar dat zegt toch niet dat hij er zelf is heen gestapt?quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:20 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
NobleF1 Alonso just told Spanish TV that he reckons he will start a lot higher than 12th tomorrow. Fun and games in the stewards' room I reckon
about 6 hours ago from web
Soms is Twitter erg handig.
Volgens mij werd dat ook tijdens BBC-uitzending gezegd: hij zou naar de FIA zijn geweest, m.n. om Buemi.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:22 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ja dat heb ik ook gelezen maar dat zegt toch niet dat hij er zelf is heen gestapt?
Ik heb ook BBC gekeken vanmorgen maar was eerlijk gezegd niet wakker genoeg om alles te volgen, ik heb wel begrepen dat Buemi naar Alonso en beide BMW rijders is geweest om z'n excuses te maken, het feit blijft dat Alonso 5 plaatsen terug is gezet tegen zijn eigen verwachting in.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:23 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Volgens mij werd dat ook tijdens BBC-uitzending gezegd: hij zou naar de FIA zijn geweest, m.n. om Buemi.
Valt het zo op dat ik een hekel aan Alonso hebquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik begrijp dat er mensen zijn die de pest aan Alonso hebben en daar heb ik ook geen moeite mee, maar ik kan nergens terugvinden dat hij naar de FIA is gestapt om te klagen, dit is wat hij erover zegt;
Renault
Fernando Alonso (12th, Q2 - 1m 31.638s):
[..]
Die had in de ochtendtraining z'n waggie zodanig in elkaar gestampt dat hij de kwali mocht overslaanquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 13:34 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Waarom heeft Webber geen tijd?
quote:Webber to start Japanese GP from pit lane
SUZUKA, Japan (Reuters) - Brawn GP moved closer to the Formula One constructors' title on Saturday when Red Bull's Mark Webber was ruled out of Japanese Grand Prix qualifying after a crash in final practice. Red Bull need to score seven points more than Brawn in Sunday's grand prix to prevent Brawn from taking the title with two races to spare.
En in het Nederlandsquote:Kobayashi mag Glock niet vervangen
Morgen slechts 19 auto's van start.
Toyota zal met slechts één auto starten aan haar thuis-Grand Prix. Timo Glock crashte vanochtend hard in de kwalificatie en is te geblesseerd om morgenochtend in Suzuka te starten. Kamui Kobayashi, die vrijdag al voor Toyota reed, mag de Duitser niet vervangen.
Glock is te geblesseerd om morgen te starten.Dit meldt Formule 1.nl-medewerker Adam Cooper op zijn Twitter-pagina. Morgen staan er dus maar achttien auto's op de grid, aangezien Mark Webber vanuit de pits start.
Glock crashte in de tweede kwalificatie hard in de laatste doordraaiende bocht voor het rechte stuk. Zijn auto onderstuurde hevig en de Duitse coureur crashte op volle snelheid in de bandenstapel. Gevolg waren wat rugklachten en een wond in zijn been die gehect moest worden. De FIA besloot daarom dat de de Toyota-coureur morgen niet mag starten.
Het overkoepelende autosportorgaan besloot tevens dat de Japanner Kamui Kobayashi niet in zijn thuisrace mag debuteren in de Formule 1. De kampioen van het Aziatische GP2-kampioenschap viel vrijdag al in voor Glock, die toen met koorts in zijn hotel achterbleef.
Kobayashi kon toen echter - net als de rest van het veld - niet veel ronden rijden door de hevige regenval. Morgen starten er dus slechts negentien auto's aan de Grand Prix van Toyota.
Mwah ... Suzuka ga ik echt wel kijken hoorquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 20:46 schreef Dos37 het volgende:
Vroeger zette ik de wekker nog wel eens voor dit soort wedstrijden. Nu niet meer kut seizoen. Zo snel mogelijk vergeten.
Ik heb net even de testkilometers in de F1 van meneer Kobayashi bij elkaar opgeteld. 5509 km en 839 meter. Hij weet dus inmiddels wel hoe een F1-wagen werkt, me dunkt.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:56 schreef vosss het volgende:
Beetje dom van de FIA om hem dit te ontnemen. Het is zijn thuisgrandprix en de meneer zal best een potje kunnen sturen gezien hij kampioen is in het aziatisch GP2 gebeuren.
Vreemd besluit lijkt me eerlijk gezegd
Ik vind het ook kinderachtig maar om zondag te racen moet je zaterdag ook in de auto gereden hebben volgens de regelsquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 20:57 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Ik heb net even de testkilometers in de F1 van meneer Kobayashi bij elkaar opgeteld. 5509 km en 839 meter. Hij weet dus inmiddels wel hoe een F1-wagen werkt, me dunkt.
Alleen kan je van de FIA dispensatie krijgen om te starten. En dat krijgt hij niet omdat hij op vrijdag te weinig heeft gereden.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 21:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind het ook kinderachtig maar om zondag te racen moet je zaterdag ook in de auto gereden hebben volgens de regels
Oeh, als dat eens zou kunnenquote:
En toch is het bullshit. Je ontneemt een fabrieksteam gewoon de helft van zn airtime zegmaar in zn thuisland.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 21:44 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Alleen kan je van de FIA dispensatie krijgen om te starten. En dat krijgt hij niet omdat hij op vrijdag te weinig heeft gereden.
Als het alleen aan Vettel zou liggen wel.. weet niet wat voor motor erin ligt dit weekendquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 22:16 schreef Burnie88 het volgende:
Vettel wint met gemak morgen.
Ja, dat is waar. Ben wel benieuwd wat Brawn morgen kan. Ik ga maar eens naar me nest, wil niet door de wekker heenslapen.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 23:41 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Als het alleen aan Vettel zou liggen wel.. weet niet wat voor motor erin ligt dit weekend
quote:Op zondag 4 oktober 2009 06:43 schreef Atreidez het volgende:
Die bril van HeidfeldDat leek wel Nana Mouskouri..
Inderdaad en hij komt er nog goed mee weg ook. Kut Heikiquote:
Whehehequote:Op zondag 4 oktober 2009 08:15 schreef Burnie88 het volgende:
En ik ben weer wakker
Inderdaad, Jaime zat er _behoorlijk_ naastquote:Op zondag 4 oktober 2009 08:16 schreef Light het volgende:
[..]
"Er is iemand naast", aldus Olav. Beetje understatement.
Dat viel wel mee toch? De auto stond voor een groot deel op de baanquote:Op zondag 4 oktober 2009 08:18 schreef vosss het volgende:
[..]
Inderdaad, Jaime zat er _behoorlijk_ naast
Een beetje spannend? Red Bull kan nog WK worden op een half punt voorsprong! Hoe spannend wil je het hebbenquote:Op zondag 4 oktober 2009 08:52 schreef Leatherface het volgende:
Wordt het toch nog een beetje spannend.
Ja, maar ze hebben het niet in eigen hand he?quote:Op zondag 4 oktober 2009 08:58 schreef vosss het volgende:
[..]
Een beetje spannend? Red Bull kan nog WK worden op een half punt voorsprong! Hoe spannend wil je het hebben
Een Button heeft al zoveel mazzel gehad vandaagquote:Op zondag 4 oktober 2009 09:02 schreef Atreidez het volgende:
Rosberg zou te snel hebben gereden toen de SC uitkwam, dan zou Brawn al wel constructeurs kampioen zijn..
Heb je het nu over het coureurs- of het constructeurskampioenschap?quote:Op zondag 4 oktober 2009 08:59 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Ja, maar ze hebben het niet in eigen hand he?
Als Button twee keer bij de eerste vijf rijdt, is ie binnen.
Button zei net dat Rosberg te hard reed onder SC en dat hij waarschijnlijk een penalty krijgt, als dat zo blijkt is Brawn vandaag al kampioenquote:Op zondag 4 oktober 2009 09:06 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Heb je het nu over het coureurs- of het constructeurskampioenschap?
Als Button óf Barrichello achtste wordt in Brazilië, is het constructeurskampioenschap al binnen. Ongeacht wat Red Bull doet.
Kovalainen vond ik nog wel goed rijden eigenlijk. Het incidentje met Sutil kon hij volgens mij weinig aan doen en die actie op Fisichella was stoer.quote:
Ik denk dat hij gewoon vol door de 130r gereden is onder geel.quote:Op zondag 4 oktober 2009 09:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Button zei net dat Rosberg te hard reed onder SC en dat hij waarschijnlijk een penalty krijgt, als dat zo blijkt is Brawn vandaag al kampioen
Kovalainen goed gereden? Hij viel steeds verder terug en is zelfs achter alonso gefinisht! Ik vond hem echt dramatisch rijden.quote:Op zondag 4 oktober 2009 09:15 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Kovalainen vond ik nog wel goed rijden eigenlijk. Het incidentje met Sutil kon hij volgens mij weinig aan doen en die actie op Fisichella was stoer.
Barri moet in Brazilië 4 punten meer halen dan Button, en Vettel 6 meer, anders is Button kampioen.quote:Op zondag 4 oktober 2009 08:59 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Ja, maar ze hebben het niet in eigen hand he?
Als Button twee keer bij de eerste vijf rijdt, is ie binnen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |