quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 21:28 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Zondag RTL 5 om 16:25 - 17:30
Zie openingspost.
[ afbeelding ]
Toch heeft hij zich juist dát ten doel gesteld en dat ook uitgesproken naar de rest: zich handhaven in, en openstellen voor een groep.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 00:42 schreef phileine het volgende:
Ja maar Gert, Igor zit volgens mij ook niet zo te wachten op "bonding", het is de rest die vindt dat hij moet bonden en zich ergert dat hij daar niet aan doet.
Wel als er genoeg vis is. Hij heeft toch niet alles opgegeten?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 22:33 schreef musicfreakyme het volgende:
[..]
Dat slaat natuurlijk nergens op - als ik op dat eiland zit en ik vang een vis, dan mag ik hem dus ook gewoon helemaal alleen opeten?
Ik denk dat je toch een belangrijk punt overslaat: het eten wordt daar gezamelijk gegeten. Als iemand dan een grote pan met kokos aan het bakken is, en als de rest terugkomt van een tocht en het is állemaal op, dan is dat gewoon een beetje asociaal. En áls je dan de hele pan leeg eet, maak dan tenmínste daarna ook voor de rest wat klaar. Maar nee: meneer eet z'n buik rond en als de rest terugkomt is de pan leeg. Volkomen logisch in mijn ogen dat dit niet gewaardeerd wordt.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 00:54 schreef Day het volgende:
[..]
Wel als er genoeg vis is. Hij heeft toch niet alles opgegeten?
Feit blijft gewoon dat ze genoeg te vreten hebben. Zeik dan niet zo!
Dit vond ik inderdaad ook wel vreemd. Dennis zei het juist, en toen werd Igor boos.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 00:52 schreef Gert het volgende:
[..] daarna woedend werd en het verwijt schreeuwde dat iemand dat recht in zijn gezicht moest zeggen (wat die persoon dus nét gedaan had), vind ik kleingeestig overkomen.
hahaha JA! dat is t !! ik dacht al de hele tijd waar ken ik em vanquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 19:44 schreef matthijst het volgende:
Sjezus, wat een gejank om die kokosnoten. Niemand vreet die zooi, ze lopen steeds te janken. En dan vreet Igor ze op omdat niemand ze wil, gaan zegodverdomme
janken...
Die Dennis is ook irritant. Nichtversie van Ronald de Boer
Zeikjong is het.
Same here!quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 21:27 schreef mrSPLIFFY het volgende:
[..]
hahaha JA! dat is t !! ik dacht al de hele tijd waar ken ik em van![]()
Ja zeker brrrr jaquote:
Vind ik ook maar dat ligt meer aan de kandidaten dan aan de expeditie zelf. De proeven zijn super vind ik en er zitten ook genoeg twists in.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 20:47 schreef __Saviour__ het volgende:
Ik vind er echt helemaal geen zak aan dit jaar. Het is echt een zeer tamme saaie expeditie.
Nog iemand een Bacootje met veel ijs ?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 20:56 schreef shinydiscoball het volgende:
Dat gegil en gegrom van Esmeralda is ZO oncharmant en lelijk
huh?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 20:58 schreef Wijnneus het volgende:
[..]
Nog iemand een Bacootje met veel ijs ?
Op zeker. Nu hopelijk Eva.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 20:59 schreef Wijnneus het volgende:
Igor heeft mazzel dat ie gewonnen heeft, anders lag ie eruit hoor
Tuurlijk wel maar ik begreep niet zo wat een bacootje met Esmeralda te maken heeftquote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:00 schreef Wijnneus het volgende:
[..]
Zah je al die ijsblokjes nieet dan?
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:00 schreef banananasi het volgende:
WTF zei ze nou 11 dagen niet naar het toilet geweest?
Sorry, ik quotte ipv invoeren.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:01 schreef shinydiscoball het volgende:
[..]
Tuurlijk wel maar ik begreep niet zo wat een bacootje met Esmeralda te maken heeft
zeer pijnlijk voor d'rquote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:04 schreef Coelho het volgende:
Lachen maar... ernstige obstipatie door eenzijdig en weinig voedsel.
Manu?? En hoezo mijn avatar?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:09 schreef Marrije het volgende:
jouw avatar deed me weer even aan Manu denken
Ja hier ook. Moet je hem even op analoog zetten.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:22 schreef Tha_Duck het volgende:
Ziggo hier is aan het kloten.. Constant hakken, geen geluid en dan weer wel geluid.. Je wordt er gek van
Esmeralda zelfde laken een pak. Nou ok, niet helemaal, maar toch, ook opdonderen graag.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:20 schreef Coos het volgende:
Ik hoop dat Simone niet verder komt dan dat strandje. Wat een ongelofelijk irritant teringwijf is dat zeg!!
Huh en bij Coos ook? Dat is ook mijn regio, ik heb nergens last van. Tot nu toe dan hequote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:22 schreef Tha_Duck het volgende:
Ziggo hier is aan het kloten.. Constant hakken, geen geluid en dan weer wel geluid.. Je wordt er gek van
Daar heb ik helegaar geen kabels meer voor liggenquote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:23 schreef Coos het volgende:
[..]
Ja hier ook. Moet je hem even op analoog zetten.![]()
Met d'r oerdomme gelul over wat je daar te zoeken hebt als je zo gelukkig thuis bent en kindertjes hebt. Zal haar niet gebeuren: zelfs de spermabank weigert dergelijke "vrouwen" nog.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:20 schreef Coos het volgende:
Ik hoop dat Simone niet verder komt dan dat strandje. Wat een ongelofelijk irritant teringwijf is dat zeg!!
Mooi!quote:
Als je ER niet kent en deze foto ziet, dan raad je nooit wat daar nu gebeurt.quote:
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:00 schreef banananasi het volgende:
zei ze nou 11 dagen niet naar het toilet geweest?
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:04 schreef Coelho het volgende:
ernstige obstipatie door eenzijdig en weinig voedsel.
Dat gevoel heb ik dus ook al vanaf het begin. Het ziet er zooo onnatuurlijk uit bij haarquote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:17 schreef Coelho het volgende:
[..]
Dat moet toch plastic zijn? Iedereen wordt dunner, zij blijft dikke tieten houden...
ik dacht dat het aan mij lag, dat ik een stukje had gemist maar niet dus. Ja, apart.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 08:22 schreef Bootje84 het volgende:
Apart dat er bij de eilandraad in 1x alle stemmen worden verzameld van in dit geval (sabine) en direct op tafel gegooid....
linkje?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 11:44 schreef Casos het volgende:
Het is een andere manier, maar maakt op zich niet zoveel uit. Een beetje saai is het wel. Ben nu seizoen 7 (geloof ik) van Survivor aan het kijken, dat is wel een poepie anders. Rupert, Johnny Fairplay en Darrah voor de kenners
Dank je!quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 12:15 schreef Casos het volgende:
Dit is de eerste aflevering. Helaas op youtube, maar ze staan er allemaal op. Let op, halverwege het seizoen wisselt de uploader van "stentilyzier" naar "balatonszarszo".
En kijk uit voor de reacties, daar staan regelmatig spoilers in. Veel plezier ermee.
Idd! pittige tante. Sabine en Eva werden ff lelijk teruggepakt. Al gaf dat wel een wrange nasmaak in de zin van "kies uit deze 2, ze zijn zwak"...quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 12:46 schreef shinydiscoball het volgende:
Bij die eilandraad met Evi dacht ik wel even wow...ze was echt wel hard opeens
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |