[img]http://http://94.100.113.12/511900001-511950000/511901801-511901900/511901855_5_HAc3.jpeg[/img]quote:Rechts inhalen, bumper kleven en levensgevaarlijke inhaalmanoeuvres. Wegmisbruikers worden geconfronteerd met hun verkeersgedrag waarmee ze hun eigen én andere levens in gevaar brengen.
Natuurlijk op ons aller campingzender!quote:waarin Alberto Stegeman wanhopige Nederlanders helpt die een horrorvakantie meemaken. Vakantiegangers die ten einde raad zijn, door bijvoorbeeld smerige hotelkamers of enorme geluidsoverlast, vragen om hulp. Alberto reist af naar de vakantiebestemming en probeert ter plekke de vakantie alsnog te redden. Hij krijgt daarbij hulp van keurmeester en hygiëne-expert Rob Geus.
RTL5 denk?quote:Op zondag 27 september 2009 22:29 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik heb nog tot 22.50 voor Studio Voetbal begint, wat kijken we nu?
Porno.quote:Op zondag 27 september 2009 22:29 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik heb nog tot 22.50 voor Studio Voetbal begint, wat kijken we nu?
Het is wel grappigquote:Op zondag 27 september 2009 22:35 schreef xxiessiexx het volgende:
Ha, weer openIk zie dat programma van Gerard en Beau niet zo zitten, na ze in die pakjes te hebben gezien
quote:
quote:
Het tempo van dit topic is een stuk beter bij te houdenquote:Op zondag 27 september 2009 22:39 schreef Stephan1237 het volgende:
Weet je dat we het vorige topic in 7 minuten vol hadden
FF resizen zekerquote:Op zondag 27 september 2009 22:39 schreef Biskwie het volgende:
momentje
Dan kan ik niet meer slapenquote:Op zondag 27 september 2009 22:39 schreef WcPot het volgende:
Straks op SBS 6 na reportage dus om 0:00 uur. Het is wel laat maar dan komt helse bovennatuurlijke gebeurtenissen. Dit programma gaat over mensen die spoken/geesten in huis hebben. Dit programma is altijd wel mooi in elkaar gezet dus soms best wel spannend om naar te kijken.
De moderators hadden vast moeite bij te houdenquote:Op zondag 27 september 2009 22:39 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Het tempo van dit topic is een stuk beter bij te houden
Zo nep is dat altijd, ik wil 'echte' verschijningen zien en geen historische shots van bouwvallige huisjes en een zwoele stem die het spannend maaktquote:Op zondag 27 september 2009 22:39 schreef WcPot het volgende:
Straks op SBS 6 na reportage dus om 0:00 uur. Het is wel laat maar dan komt helse bovennatuurlijke gebeurtenissen. Dit programma gaat over mensen die spoken/geesten in huis hebben. Dit programma is altijd wel mooi in elkaar gezet dus soms best wel spannend om naar te kijken.
wat is zij lelijk zeg.... teringquote:Op zondag 27 september 2009 22:42 schreef Diabox het volgende:
Kut! Op rtl 5 zag je net de anus van 'n dikke vrouw.
Alsof iets op tv echt isquote:Op zondag 27 september 2009 22:42 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Zo nep is dat altijd, ik wil 'echte' verschijningen zien en geen historische shots van bouwvallige huisjes en een zwoele stem die het spannend maakt
En het ergst is, ik zat te eten, eerst kreeg je die lullen te zien en toen die anus van die vrouw, eetlust out.quote:Op zondag 27 september 2009 22:43 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
wat is zij lelijk zeg.... tering
quote:Op zondag 27 september 2009 22:44 schreef Diabox het volgende:
[..]
En het ergst is, ik zat te eten, eerst kreeg je die lullen te zien en toen die anus van die vrouw, eetlust out.
quote:Op zondag 27 september 2009 22:44 schreef Diabox het volgende:
[..]
En het ergst is, ik zat te eten, eerst kreeg je die lullen te zien en toen die anus van die vrouw, eetlust out.
Deel 9 HAHAHAquote:Op zondag 27 september 2009 22:45 schreef PiRANiA het volgende:
De statistieken:
#1- 0.72 posts per minuut
#2- 20.0 posts per minuut
#3- 18.8 posts per minuut
#4- 25.1 posts per minuut
#5- 27.4 posts per minuut
#6- 25.1 posts per minuut
#7- 27.4 posts per minuut
#8- 13.0 posts per minuut
#9- 37.6 posts per minuut
En nu? 1 post per minuut ofzo?quote:Op zondag 27 september 2009 22:45 schreef PiRANiA het volgende:
De statistieken:
#1- 0.72 posts per minuut
#2- 20.0 posts per minuut
#3- 18.8 posts per minuut
#4- 25.1 posts per minuut
#5- 27.4 posts per minuut
#6- 25.1 posts per minuut
#7- 27.4 posts per minuut
#8- 13.0 posts per minuut
#9- 37.6 posts per minuut
Geen zin om uit te rekenenquote:Op zondag 27 september 2009 22:47 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
En nu? 1 post per minuut ofzo?
60.60 posts per minuut - [SR @ 3FM #993] hakkuhhhh !!! -> tijdens Serious requestquote:Op zondag 27 september 2009 22:45 schreef PiRANiA het volgende:
De statistieken:
#1- 0.72 posts per minuut
#2- 20.0 posts per minuut
#3- 18.8 posts per minuut
#4- 25.1 posts per minuut
#5- 27.4 posts per minuut
#6- 25.1 posts per minuut
#7- 27.4 posts per minuut
#8- 13.0 posts per minuut
#9- 37.6 posts per minuut
shit, zondequote:Op zondag 27 september 2009 22:49 schreef caspervc het volgende:
[..]
60.60 posts per minuut - [SR @ 3FM #993] hakkuhhhh !!! -> tijdens Serious request
quote:Op zondag 27 september 2009 22:51 schreef swarmahoer het volgende:
ze mag ook wel eens naar de kapper, orthodontist, en de make up specialist
ander hoofd dusquote:Op zondag 27 september 2009 22:51 schreef swarmahoer het volgende:
ze mag ook wel eens naar de kapper, orthodontist, en de make up specialist
quote:Op zondag 27 september 2009 22:52 schreef Jor_Dii het volgende:
Ik ga naar Studio Voetbal, fijne avond mensen, tot volgende week
helaasquote:Op zondag 27 september 2009 22:58 schreef Diabox het volgende:
Waag het RTL, waag het die lul in beeld te brengen! KANKER
FUCKING ABNORMAAL, ECHT ZIEKE SHIT.quote:Op zondag 27 september 2009 23:00 schreef swarmahoer het volgende:
OH NOES EEN VROUW MET HAAR OP DR BUIK
Heb ik morgen weer verhalen voor in m'n nerdklas. NOUU WAT IK GISTERAVOND ZAG OP RTL 5, ANUSSEN,HAREN OP BUIKEN, TAPIJTEN OP RUGGEN, PIEMELS MET KANKERGEZWELLEN, DIKKE BRITTEN EN AL DIE SHITquote:Op zondag 27 september 2009 23:04 schreef xxiessiexx het volgende:
Zo te zien gaan heel wat FOK!kers in dit topic een slapeloze nacht tegemoet
Nee vind je het gek, als je zulke verhalen op gaat hangenquote:Op zondag 27 september 2009 23:06 schreef Diabox het volgende:
[..]
Heb ik morgen weer verhalen voor in m'n nerdklas. NOUU WAT IK GISTERAVOND ZAG OP RTL 5, ANUSSEN,HAREN OP BUIKEN, TAPIJTEN OP RUGGEN, PIEMELS MET KANKERGEZWELLEN, DIKKE BRITTEN EN AL DIE SHIT![]()
Maar goed, mijn klas is autistisch, heb nog nooit 'n reactie uit ze gekregen.
Nee, maar zelfs een goeiemorgen kan er niet vanaf als ik de klas binnenkom en roep: Goeiemorgen!quote:Op zondag 27 september 2009 23:08 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Nee vind je het gek, als je zulke verhalen op gaat hangen
quote:Op zondag 27 september 2009 23:08 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Nee vind je het gek, als je zulke verhalen op gaat hangen
Geen goeiemorgen zeggen is inderdaad niet zo sociaal. Maargoed, dat kan je ook niet zeggen van jou met je anderhalf uur te laten komen en het op een ander zijn beeldscherm kijken en hem voor schut zetten.quote:Op zondag 27 september 2009 23:09 schreef Diabox het volgende:
[..]
Nee, maar zelfs een goeiemorgen kan er niet vanaf als ik de klas binnenkom en roep: Goeiemorgen!
Verder heb ik ook geen reactie gekregen toen ik met 'n kater op school aankwam. Ook niet toen ik 1 1/2 uur te laat kwam en ook niet toen ik helpdesk@gay.nl riep omdat dat op het scherm stond van de jongen naast me.
Je zou bijna de tv weer aandoen he.quote:Op zondag 27 september 2009 23:14 schreef Stephan1237 het volgende:
Volgens mij zijn jullie iets heel leuks aan het kijken
Er zit geen leven in m'n klas, dus ik probeer leven in m'n klas te krijgen. Goeie ideeën voor morgen? Heb morgen namelijk 'n uber saai college.quote:Op zondag 27 september 2009 23:14 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Geen goeiemorgen zeggen is inderdaad niet zo sociaal. Maargoed, dat kan je ook niet zeggen van jou met je anderhalf uur te laten komen en het op een ander zijn beeldscherm kijken en hem voor schut zetten.
Begin over WOW ofzoquote:Op zondag 27 september 2009 23:16 schreef Diabox het volgende:
[..]
Er zit geen leven in m'n klas, dus ik probeer leven in m'n klas te krijgen. Goeie ideeën voor morgen? Heb morgen namelijk 'n uber saai college.
Kan hem niet skippen, het is namelijk een 5 uur durend hoor- en werkcollege in een en als ik niet heen ga pik ik al helemaal niks op van dat vak.quote:Op zondag 27 september 2009 23:18 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Begin over WOW ofzoIk skip saaie colleges liever
Begin dan over Red mijn vakantie/wegmisbruikers, maar niet over piemels met kankergezwellen. Dat is namelijk geen leuk onderwerp om het tijdens een vijf uur durend college over te hebben.quote:Op zondag 27 september 2009 23:19 schreef Diabox het volgende:
[..]
Kan hem niet skippen, het is namelijk een 5 uur durend hoor- en werkcollege in een en als ik niet heen ga pik ik al helemaal niks op van dat vak.Maar eh, ik speel geen WoW dus kan er ook niet over beginnen, en ze doen ook niks in het weekend (ja grafische ontwerpen maken ofzo (serious) en programmeren, godverdomme!) dus ik kan daarover ook niet socializen.
Laat ze dit programma zien , dan is er leven in je klasquote:Op zondag 27 september 2009 23:16 schreef Diabox het volgende:
[..]
Er zit geen leven in m'n klas, dus ik probeer leven in m'n klas te krijgen. Goeie ideeën voor morgen? Heb morgen namelijk 'n uber saai college.
Ja maar ik kan niet met ze praten, want ze praten in java/c++/etc.quote:Op zondag 27 september 2009 23:22 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Begin dan over Red mijn vakantie/wegmisbruikers, maar niet over piemels met kankergezwellen. Dat is namelijk geen leuk onderwerp om het tijdens een vijf uur durend college over te hebben.
quote:
Dan gewoon een Supersoaker meenemen en onverwacht tevoorschijn halenquote:Op zondag 27 september 2009 23:24 schreef Diabox het volgende:
[..]
Ja maar ik kan niet met ze praten, want ze praten in java/c++/etc.
Heb geen supersoaker..quote:Op zondag 27 september 2009 23:26 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Dan gewoon een Supersoaker meenemen en onverwacht tevoorschijn halen
Ik geloof het bijna nietquote:Op maandag 28 september 2009 16:56 schreef Stephan1237 het volgende:
01. 397 Broekpaling
02. 349 PiRANiA
03. 278 Briggy
04. 248 Surveillance-Fiets
05. 212 Stephan1237
![]()
Dagcijfers # 188
Ik ook nog op nummer 9quote:Op maandag 28 september 2009 16:56 schreef Stephan1237 het volgende:
01. 397 Broekpaling
02. 349 PiRANiA
03. 278 Briggy
04. 248 Surveillance-Fiets
05. 212 Stephan1237
![]()
Dagcijfers # 188
Dat is wel heel ergquote:Op maandag 28 september 2009 16:56 schreef Stephan1237 het volgende:
01. 397 Broekpaling
02. 349 PiRANiA
03. 278 Briggy
04. 248 Surveillance-Fiets
05. 212 Stephan1237
![]()
Dagcijfers # 188
quote:Op zondag 4 oktober 2009 17:56 schreef Biskwie het volgende:
zow... laat de zondagavond maar beginnen...
[x] Verwarming aan
[x] Koud bier
[x] Vriendin de deur uit
[x] Afstandbediening binnen handbereik
[x] Laptop op de bank (inclusief stroom)
Mooi zo!quote:Op zondag 4 oktober 2009 22:35 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
daar: [Centraal] Wegmisbruikers + RMV nabeschouwing 4 okt #12
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |