21:30 Undercover in Nederlandquote:Rechts inhalen, bumper kleven en levensgevaarlijke inhaalmanoeuvres. Wegmisbruikers worden geconfronteerd met hun verkeersgedrag waarmee ze hun eigen én andere levens in gevaar brengen.
Natuurlijk op ons aller campingzender!quote:Met de verborgen camera als het perfecte wapen, worden allerlei duistere zaken ontmaskerd door Alberto Stegeman en zijn team. Vele strafbare feiten die overal en dagelijks onopgemerkt plaatsvinden, zijn blootgelegd. Maar ook op maatschappelijk niveau zijn diensten bewezen, zoals bleek bij het testen van de beveiliging van de internationale luchthaven Schiphol, waarbij er zelfs in werd geslaagd om een nepbom aan boord van een vliegtuig te plaatsen. Dit seizoen haalt Alberto wederom zaken boven water, die de verbazing te boven gaan.
quote:foto Op zondag 20 september 2009 21:10 schreef TheKC het volgende:
Zeg, hoe kom ik aan die mieterse puzzel?
ik gok dat je m bij de jumbo kan krijgenquote:foto Op zondag 20 september 2009 21:10 schreef TheKC het volgende:
Zeg, hoe kom ik aan die mieterse puzzel?
Misschien ontsnapt ie nog welquote:Op zondag 20 september 2009 21:10 schreef HenkieVdV het volgende:
Damn wat lame dat we nu de afloop van die blauwblauw achtervolging weten
Zo gaat dat bij deze reeks.quote:foto Op zondag 20 september 2009 21:11 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Klootviool, ik sloot hem toch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop