psst, we waren weer ontopicquote:Op maandag 28 september 2009 16:29 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Maar het is volgens jou dus onmogelijk dat mensen die blaken van het zelfvertrouwen en waar het op elk vlak eigenlijk prima mee gaat opeens te horen krijgen dat ze kanker, aids of wat voor erge ziekte dan ook hebben ?
Er zijn er genoeg op te noemen hoor.
Ik zal er eens naar kijkenquote:Op maandag 28 september 2009 16:28 schreef Ticker het volgende:
[..]
Bekend met TimeWave 0? Jogy heeft hier een topic over lopen, maar heeft in feite betrekking op dit onderwerp.
Ook de threads van Dutch zijn relevant hieraan.
McKenna: psychonaut extraordinair. Miskend Genie.quote:Op maandag 28 september 2009 16:31 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Ik zal er eens naar kijkenThanks.
quote:Terence McKenna (who died April 2000) was a professional mushroom researcher, among other things, and in the course of his long first-hand study he experienced a visionary inspiration for a fascinating piece of software called Timewave Zero. I first read of it in his book The Archaic Revival: Speculations on Psychedelic Mushrooms, the Amazon, Virtual Reality, UFO's, Evolution, Shamanism, the Rebirth of the Goddess, and the End of History. Quite a mouthful, that: but when you've done as many mushrooms as Terence... Anyway, the official introduction to the original program from Dolphin Software (by Peter Meyer) describes it best:
This software illustrates Terence McKenna's theory of time, history and the end of history as first described in the book The Invisible Landscape by him and his brother Dennis, and more recently in his The Archaic Revival (HarperSanFrancisco, 1992). The theory of Timewave Zero was revealed to Terence by an alien intelligence following a bizarre, quasi-psychedelic experiment conducted in the Amazon jungle in Colombia in 1971. Inspired by this influence Terence was instructed in certain transformation of numbers derived from the King Wen sequence of I Ching hexagrams. This led eventually to a rigorous mathematical description of what Terence calls the timewave, which correlates time and history with the ebb and flow of novelty, which is intrinsic to the structure of time and hence of the temporal universe. A peculiarity of this correlation is that at a certain point a singularity is reached which is the end of history-or at least is a transition to a suprahistorical order in which our ordinary conceptions of our world will be radically transformed. The best current estimate for the date of this point is December 21, 2012 CE [common era], the winter solstice of that year and also the end of the current era in the Mayan calendar.
Dat was niet de insteek, over dingen als zelfgenezing door gedachtekracht denk ik dan ook niet na eigenlijk. Al willen sommige mensen hier anders doen geloven. Daarom zei ik ook dat er rustig gelezen moet worden.quote:Op maandag 28 september 2009 17:46 schreef Bastard het volgende:
Even opgeschoond voor de potentiele rel op handen. MC-> Het topic gaat over de toekomst die vast staat.. niet over zelfgenezing dmv gedachtekracht of wat dan ook je insteek was van het zijspoor.
De rest-> dus verder niet op ingaan..
Communicatie is dan ook ook een vak apart.quote:Op maandag 28 september 2009 17:49 schreef Bastard het volgende:
Precies, maar dan leg je het anders uit
quote:De verschillende tijdslijnen zijn onze hoop
Nostradamus geloofde in verschillende tijdslijnen met vele waarschijnlijkheden en mogelijke toekomsten. Hij kon die tijdslijnen werkelijk zien samenkomen in een knoop. Deze knoop was een centraal punt waar er een gebeurtenis of een persoonlijkheid was die tevoorschijn moest komen. Er was geen weg om dat te vermijden. De Antichrist is een van die knooppunten. Hij moest komen, dat was zijn bestemming. Hij was al voorspeld in Bijbelse tijden, dus was er geen kans om aan zijn komst te ontsnappen. Maar vanuit dit knooppunt zag Nostradamus meerdere wegen zich vertakken. Hij geloofde dat als de mens hier kennis van had, het hem zou helpen te zien welke tijdslijn naar zijn toekomst zou leiden. Dan zou hij mogelijk iets kunnen omkeren of veranderen voordat het te laat was. Bepaalde dingen waren dus onvermijdelijk, zoals de knooppunten, maar wat daarna gebeurde kon door de mens zelf gewijzigd worden door gebruik te maken van zijn vrije wil. Hij geloofde dat gedachtekracht een bijzonder krachtig middel was dat nooit ten volle is benut. Hij raadde ons aan te leren mediteren en te leren onze gedachten zo te richten dat een beeld veranderd kon worden. Hij zei hiervoor meditatie of gebed, alleen of in groepen, te gaan praktiseren. De gecombineerde gedachtekracht van groepen mensen is enorm. De kracht wordt niet alleen vermenigvuldigd, maar gekwadrateerd, zodat het wonderen kan verrichten. Dit was zijn reden om met de toekomst in gesprek te gaan en ons te waarschuwen, zodat we ons leven in eigen hand konden nemen voordat er geen terugkeer meer mogelijk zou zijn.
En, wat geloof jij ?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 00:28 schreef Trippii het volgende:
Even een kickje voor deze topic, aangezien in deze topic de datum 28/10/2011 meerdere keren genoemd is.
Vorige week toen ik thuis kwam van mijn werk hoorde ik iets op de tv bij het programma De Reunie in wat er in de volgende aflevering komt. Als het me goed herinner "Wie geloofd er dat er 28/10/2011 het einde voor de samenleving zoals wij die kennen is?". Die aflevering komt dus morgen avond als ik het goed heb. Ik hoorde het voorbij flitsen en ik ben zelf waarschijnlijk niet op tijd thuis, maar ik dacht ik meld het even.
Zijn er dan hier mensen die dat denken?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 07:14 schreef oompaloompa het volgende:
Iets dat ik me afvraag,
mensen die geloven dat het 2012 ophoudt, plan je daar ook omheen? Al je bezittingen verkopen en een wereldreis maken?
Stoppen met een studie omdat het toch geen zin heeft?
etc?
Dat vraagt hij zich dus afquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 08:31 schreef Ticker het volgende:
[..]
Zijn er dan hier mensen die dat denken?
Men, wat moet je je dan lullig voelen als je daar zit en er gebeurt helemaal nada.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 08:40 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Dat vraagt hij zich dus af
Ik ken 1 iemand (weet niet meer waar/hoe) die daadwerkelijk van plan is rond 2010 alles te verkopen en in een blokhut ergens afgezonderd te gaan zitten.
Dat was anoniem en op een forum, als die persoon dat dus al doet zal er van openlijke schaamte enkel iets te merken zijn in zijn directe omgeving lijkt mequote:Op dinsdag 20 oktober 2009 08:56 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Men, wat moet je je dan lullig voelen als je daar zit en er gebeurt helemaal nada.
Zou je je gezicht dan nog durven tonen aan al die mensen die al zeiden dat je niet spoorde ?
Dus je gaat er maar even vanuit dat deze jongen geen vrienden in het echie heeft?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 09:00 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Dat was anoniem en op een forum, als die persoon dat dus al doet zal er van openlijke schaamte enkel iets te merken zijn in zijn directe omgeving lijkt me
Lees mijn post eens goedquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 09:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dus je gaat er maar even vanuit dat deze jongen geen vrienden in het echie heeft?
Wat voor zin heeft een wereldreis als ook dat geen zin meer heeftquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 07:14 schreef oompaloompa het volgende:
Iets dat ik me afvraag,
mensen die geloven dat het 2012 ophoudt, plan je daar ook omheen? Al je bezittingen verkopen en een wereldreis maken?
Stoppen met een studie omdat het toch geen zin heeft?
etc?
Nou meestal wordt het dan geherintepreteerd in: " door ons geloof en onze standvastigheid hebben wij de ramp weten te voorkomen"quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 08:56 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Men, wat moet je je dan lullig voelen als je daar zit en er gebeurt helemaal nada.
Zou je je gezicht dan nog durven tonen aan al die mensen die al zeiden dat je niet spoorde ?
Daar stopte ik met lezen..quote:
huh?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 10:18 schreef Ticker het volgende:
[..]
Daar stopte ik met lezen..
Ik vraag me namelijk af of jij de vorige ramp-die niet kwam, maar waar de mensen voor in de bergen trokken, heb meegemaakt.
We zullen zien !quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:14 schreef jogy het volgende:
26 oktober is ook weer zo'n datum die overal naar voren springt op het moment.
Volgens de time monks is het de datum dat de economie het volgende niveau van ellende laat zien. Nu kan je zeggen wat je wil over die knakkers en ze hebben ook genoeg zaken fout of in ieder geval overdreven laten zien maar ze hebben wel de start van deze crisis goed voorspeld op de dag. 26 oktober is de volgende klap voor de economie. Ze vermoeden iig dat de dollar dan echt gaat sterven.
En met de timewave zero applicatie kan je ook zien dat er een dip zit in de lijn. ( lang verhaal maar opvallende wijzigingen in de lijn geeft aan dat het relatief meer kans heeft om een grootse verandering teweeg te brengen in de realisatie van de mens ofzo.)
Zie het witte stipje.
[ afbeelding ]
http://www.timewave2012.com/
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |