Martijnquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 20:25 schreef kissaa het volgende:
Wie gaat er nou in een druk restaurant met zijn dochter over zijn huwelijksproblemen praten
Kansloos idd, en Maxime is natuurlijk net weer op het goede momentquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 20:25 schreef kissaa het volgende:
Wie gaat er nou in een druk restaurant met zijn dochter over zijn huwelijksproblemen praten
quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 23:38 schreef alors het volgende:
[..]
Irene en Martijn uit elkaar, de kust vrij voor niksdoener Barbaara, die kan weer lekker teren op een huiarts. Smerige parasiet dat ze is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 00:15 schreef kissaa het volgende:
[..]WTF, geen enkel paar is heilig. Dat vind ik nou zo jammer, ALLES MOET ALTIJD KAPOTSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Ik vond ze wel een leuk stel samen. Modern en toch met redelijk fatsoenlijke normen en waarden (en ook weer geen heiligen.[b]"It's me Bitches..!!! "[/b]
*********************************************************************
[b]Every Need Has An Ego To Feed[/b]..............
Ach, van Sjors krijg ik ondertussen ook een lamme vinger. Ze moet eens een keer met beide benen op de grond komen en niet de heilige maagd Maria uithangen.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 11:54 schreef Frey het volgende:
En Sjors gaat er alles aan doen om de vriendschap met Ronja te herstellen... Wanneer maken ze haar nou eens wat harder? Ze moet niets meer met die snol te maken willen hebben.
Ze noemt Ronja haar beste vriendin, maar ik snap niet waarom dat is. Echte vrienden gunnen elkaar toch iets? Charlie is zo slecht geworden, vroeger vond ik haar wel leuk en grappig.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 11:54 schreef Frey het volgende:
En Sjors gaat er alles aan doen om de vriendschap met Ronja te herstellen... Wanneer maken ze haar nou eens wat harder? Ze moet niets meer met die snol te maken willen hebben.
Charly is een muts geworden, Ronja is ook vaag, maar ik moet zeggen dat ik mijn beste vriendin veel gun, maar echt niet mijn ex.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 12:25 schreef e-runner het volgende:
[..]
Ze noemt Ronja haar beste vriendin, maar ik snap niet waarom dat is. Echte vrienden gunnen elkaar toch iets? Charlie is zo slecht geworden, vroeger vond ik haar wel leuk en grappig.
Na Aukje is het snel bergafwaarts gegaan en is Charlie vooral irritant en dom geworden.
Bovendien hypocriet door wel af te keuren (en te zeuren) wat Sjors doet, maar ondertussen wel blij te zijn als mams een getrouwde man inpakt.
Ze loopt alleen maar te stokenquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 12:25 schreef e-runner het volgende:
[..]
Charlie is zo slecht geworden, vroeger vond ik haar wel leuk en grappig.
Na Aukje is het snel bergafwaarts gegaan en is Charlie vooral irritant en dom geworden.
Nee zeker niet Bing veranderde vroeger altijd onder de klauwen van Sjors of Dorothea in een braaf bang jongetje wat niets durfde. Sinds dat hij van beiden verlost is is Bing zoveel beter.quote:
Dan zie ik liever de exit van Sjors dan Bing die weer verpest wordt omdat hij Sjors een beter personage moet maken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 13:55 schreef Miam het volgende:
dat wel natuurlijk, maar Sjors was met Bing ook veeeel gedurfder!
Nu is ze gewoon saai..
JAA??? DENK JE??? neeee dat zou totaal onverwacht zijn, dat kan echt niet hoor!!quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:33 schreef antartica het volgende:
Ik denk dat charlie en rik wat met elkaar gaan krijgen
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:21 schreef alors het volgende:
[..]
JAA??? DENK JE??? neeee dat zou totaal onverwacht zijn, dat kan echt niet hoor!!
Vond haar ook niet zo geweldig, net zo als Ronja.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:00 schreef Miam het volgende:
Smaken verschillen
Gigi hoeft van mij niet teruggekomen, zelden zo'n slechte actrice gezien.
quote:Op maandag 5 oktober 2009 23:35 schreef alors het volgende:
omg die tekst van Danny.. Tenenkrommend!! Ik zou het uitgillen als ik dat kreeg
Asjeblieft Martijn, geef die Maxime eens de pil van Drion. En doe Barbara ook maar een. Wat een heksen
No shit Sherlock!quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:33 schreef antartica het volgende:
Ik denk dat charlie en rik wat met elkaar gaan krijgen
Dat kind heet Melody Klaver.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:05 schreef Dr.Mikey het volgende:
Zou ook wel komen omdat ik een man ben denk ik.
Maar ik vond Gigi het elk seizoen beter doen.
In het begin was ze inderdaad erg slecht maar ik zag haar gewoon groeien in de rol van Lorena.
Ik zou trouwens wel eens een zusje of een nichtje van Lorena in de serie willen zien.
En dan gespeeld door bitch Kimberly Klaver
Dat is d'r zus.quote:
Hahaha, maar je hebt helemaal gelijkquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 20:21 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Ik heb zin om een grote toiletpot te bouwen, waar ik Barbara doorheen kan spoelen
Ik hoop dan ook echt dat Charlie een beetje "normaal" volwassen word..quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:21 schreef alors het volgende:
[..]
JAA??? DENK JE??? neeee dat zou totaal onverwacht zijn, dat kan echt niet hoor!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
Wat dat betreft ben ik het eens met Mikey. Vooral die relatie met Lorena heeft hem goed gedaan. Zolang hij maar niet terugkomt bij Sjors.quote:
Het commentaar is nodig omdat de serie rammelt aan alle kanten. Neem bijvoorbeeld Sjors, nu al voor het tiende jaar dat ze rechten tentamens doet. Is ze nu echt zo dom? Ze weten niet eens wat ze met haar aanmoeten. Zal wel met de beperkte sets te maken hebben.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 09:41 schreef bloodymary het volgende:Al dat commentaar hier. Iedereen baalt van de serie, maar iedereen blijft kijken (ik ook hoor), in de hoop dat het ooit weer beter wordt.....
Die moet misschien weer eens een goede beurt krijgen.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 15:06 schreef Perico het volgende:
[..]
Het commentaar is nodig omdat de serie rammelt aan alle kanten. Neem bijvoorbeeld Sjors, nu al voor het tiende jaar dat ze rechten tentamens doet. Is ze nu echt zo dom? Ze weten niet eens wat ze met haar aanmoeten. Zal wel met de beperkte sets te maken hebben.
Maar dat dit soort dingen de scriptschrijvers niet boeit, daar blijkt wel uit dat het amateurs zijn.
Helemaal mee eensquote:Op woensdag 7 oktober 2009 15:55 schreef ThunderBitch het volgende:
Die moet misschien weer eens een goede beurt krijgen.
Oh, maar dat ben ik helemaal met je eens. De serie is het laatste jaar echt zwaar kut. Alleen wie doet er iets met het commentaar? Ik bedoel alleen te zeggen dat iedereen toch maar blijft kijken, gewoon omdat je dat (in mijn geval) al 20 jaar doet. Een ander programma had ik allang links laten liggen.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 15:06 schreef Perico het volgende:
[..]
Het commentaar is nodig omdat de serie rammelt aan alle kanten.
Ik was ook pro Sjors en Bing, maar wat een sufkut is die jongen door haar geworden. Met Lorena is hij veel leuker. En Lorena is ook leuk, een lichtpuntje tussen de overige suffe burgelijke personages.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 10:18 schreef Frey het volgende:
[..]
Wat dat betreft ben ik het eens met Mikey. Vooral die relatie met Lorena heeft hem goed gedaan. Zolang hij maar niet terugkomt bij Sjors.
Nee dat is niet waar Melody Klaver is het jongere mindere talentvolle zusje van Kimberly.quote:
Dan moet je naar gtstcourant of gtst.nl gaan daar prijzen de serie nog steeds de hemel in.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:27 schreef Taurus het volgende:
Ik vind dat commentaar juist super irritant. Het is namelijk altijd slecht en tegelijkertijd vermakelijk, er is helemaal geen verschil met vroeger. Het is 'n soort klaagmodus waar dan vanzelf alles in wordt gegooid wat langs komt, en er bekruipt me dan toch steeds het gevoel 'kijk dan niet'.
Owja, daar geef ik je grif gelijk in, maar dat is ook typisch Nederlandsquote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:24 schreef bloodymary het volgende:
Alleen wie doet er iets met het commentaar? Ik bedoel alleen te zeggen dat iedereen toch maar blijft kijken, gewoon omdat je dat (in mijn geval) al 20 jaar doet. Een ander programma had ik allang links laten liggen.
Is mijn manquote:Op dinsdag 29 september 2009 01:08 schreef bloodymary het volgende:Die liftmonteur met die schoensmeer op zijn gezicht!
Grappig, ik moest ook aan Herman denken. Vooral die witte haren ook.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 20:27 schreef Dr.Mikey het volgende:
Die man heeft Herman Hogendoorn trekjes die met Jack die rare deal wil afsluiten.
Volgens mij werkt die man btw ook helemaal niet voor Ludo.
Wat is dit een nieuwe badguy
Ja en die blik in de camera van die man.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 20:38 schreef Frey het volgende:
[..]
Grappig, ik moest ook aan Herman denken. Vooral die witte haren ook.
Pech voor jou dan, ik blijf het geven zolang het slecht is.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:27 schreef Taurus het volgende:
Ik vind dat commentaar juist super irritant.
Daarover verschillen we zeer sterk van mening, vroeger was het voor mij goed en tegelijkertijd vermakelijk, nu is het slecht en niet vermakelijk.quote:Het is namelijk altijd slecht en tegelijkertijd vermakelijk, er is helemaal geen verschil met vroeger.
Meestal kijk ik inderdaad niet, maar als het hier een keer op de achtergrond aanstaat, heb ik de behoefte te ventileren wat mij er allemaal niet aan bevalt en ik heb daar volgens het regelement van dit forum daar eveneens alle rechten toe.quote:Het is 'n soort klaagmodus waar dan vanzelf alles in wordt gegooid wat langs komt, en er bekruipt me dan toch steeds het gevoel 'kijk dan niet'.
Echtquote:
Nee dus, als je zin hebt zoek maar topics van enkele jaren geleden, ik ben er al vrij lang bij en ik was ooit echt zeer hoopvol en positief............quote:Op woensdag 7 oktober 2009 17:41 schreef Perico het volgende:
[..]
Owja, daar geef ik je grif gelijk in, maar dat is ook typisch Nederlands
Lekker klagen, toch blijven kijken, toch je baas gehoorzamen, toch bij je partner blijven...
En als er iets leuks gebeurt, posten we het toch nog steeds.
............met de ijdele hoop dat het beter zou worden inderdaad, maar dat werd het nietquote:Als je pakweg kijkt naar een topic over Benelux Next Top Model, daar is 99% vileine kritiek. Ik kijk GTST uit gewoonte, ook in de (ijdele?) hoop dat het toch beter wordt..
Volgens mij is hier redelijk wat van waar.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:41 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Dan moet je naar gtstcourant of gtst.nl gaan daar prijzen de serie nog steeds de hemel in.
Met alle gevolgen van dien. Juist om dat die sites bestaan denken de schrijvers dat het wel mee valt.
En dat forums zo als wij bij FOK! maar wat zitten te zeuren.
Ik pleit al van af het begin voor een boycot van gtst courant ook omdat ik weet welke homo er achter zit.
Frey en Van Bartolhoven zullen Original denk ik ook nog wel kennen. En mede door zijn gelobby voor een homofiele Lucas waar hij al in 2005 al mee begon zitten we daar nu mee opgescheept.
Beste kerel, kijk hier eens even naar, een hele duistere verhaallijn, met een serieuze ondertoon. Niet alle acteurs waren even ervaren (maar nu ook niet), decors waren misschien eenvoudiger (er waren er wel meer, wat al realistischer is) en het was niet allemaal zou flauw als in "Married with Children".quote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:27 schreef Taurus het volgende:
er is helemaal geen verschil met vroeger.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is mij overduidelijk dat de GTST.nl en GTST Courant discussies slechts bestaan uit een zeer beperkte groep mensen die met regelmaat, zoniet dagelijks terugkeren. Dat zou voor de producent ook zo moeten zijn. Laten we duidelijk stellen dat een algemeen publiek inhoudelijk niks van de serie moet hebben zoals deze nu is. Een serie dat ooit wel degelijk een goed iets was naar mijn opinie.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:41 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Dan moet je naar gtstcourant of gtst.nl gaan daar prijzen de serie nog steeds de hemel in.
Met alle gevolgen van dien. Juist om dat die sites bestaan denken de schrijvers dat het wel mee valt.
En dat forums zo als wij bij FOK! maar wat zitten te zeuren.
Ik pleit al van af het begin voor een boycot van gtst courant ook omdat ik weet welke homo er achter zit.
Frey en Van Bartolhoven zullen Original denk ik ook nog wel kennen. En mede door zijn gelobby voor een homofiele Lucas waar hij al in 2005 al mee begon zitten we daar nu mee opgescheept.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.know'm sayin?
×
word? word.
Ja serieus....quote:Op woensdag 7 oktober 2009 22:53 schreef bloodymary het volgende:
[..]
EchtMaar ik moest op zich niet om hem lachen (heb niet echt op hem gelet), maar omdat hij van die schoensmeer op zijn gezicht moest doen. Vond hij dat zelf niet erg komisch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |