gelukkig trek je dan je scheur vanavond niet meer open. anyhow come to think of it. je scheur opentrekken vind ik meer een vrouwenuitspraak.quote:
ksst fort jij, terug in je defensie-bunkerquote:Op woensdag 23 september 2009 20:23 schreef sp3c het volgende:
nee morgen weer
ik heb wel weer bier trouwens
heb je ooit wel eens een vrouw gehad die zei dat ze haar scheur wel eens voor jou ging opentrekken?quote:Op woensdag 23 september 2009 20:23 schreef sp3c het volgende:
nee morgen weer
ik heb wel weer bier trouwens
quote:Op woensdag 23 september 2009 20:53 schreef sp3c het volgende:
nee maar ik heb ook nog nooit een hond gehad die zei dat hij in mijn schoenen ging poepen
die shit gebeurt gewoon
Misschien dat een FA het ziet?quote:Op donderdag 24 september 2009 01:17 schreef paddy het volgende:
Trauma door film Wilders
zwartemarktplaats? Vergeet je niet gewoon op enter te drukken? Ik zie nergens posts van je staan voordat je in het topic de mods vroeg om geen posts meer van je te verwijderen.
Ik zie nl geen posts van je, en je notes maken me ook niet wijzer.
Ik zei iets als: Amerikanen ruiken geld of iets in die trant.quote:Op donderdag 24 september 2009 01:17 schreef paddy het volgende:
Trauma door film Wilders
zwartemarktplaats? Vergeet je niet gewoon op enter te drukken? Ik zie nergens posts van je staan voordat je in het topic de mods vroeg om geen posts meer van je te verwijderen.
Ik zie nl geen posts van je, en je notes maken me ook niet wijzer.
Kan me werkelijk niet voorstellen dat dergelijke berichten dan gewist worden. En ja, dragorius. Zal eens vragenquote:Op donderdag 24 september 2009 09:55 schreef zwartemarktplaats het volgende:
[..]
Ik zei iets als: Amerikanen ruiken geld of iets in die trant.
Ik was ook een keer gequote. Ben dus best wel zeker van mijn zaak.
quote:Op woensdag 23 september 2009 20:53 schreef sp3c het volgende:
nee maar ik heb ook nog nooit een hond gehad die zei dat hij in mijn schoenen ging poepen
die shit gebeurt gewoon
Waarom weg?quote:Op donderdag 24 september 2009 10:09 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
![]()
Ohwja, sorry, ben alweer weg hier!![]()
Omdat ik nooit in nieuws kom!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Paddy:![]()
quote:Op donderdag 24 september 2009 10:15 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Omdat ik nooit in nieuws kom!
Maar deze vond ik zo grappig dat ik het niet kon laten even te reageren.Feedback van NWS heeft vaak aardig wat views, dus kan me zo voorstellen dat het wel lurkwaardig is hierSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Paddy:
I Ask for so Little. Just Fear Me, Love Me, Do as I Say, and I Will Be Your Slave.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
Er lagen geen posts die verwijderd waren volgens een FA.quote:Op donderdag 24 september 2009 09:55 schreef zwartemarktplaats het volgende:
[..]
Ik zei iets als: Amerikanen ruiken geld of iets in die trant.
Ik was ook een keer gequote. Ben dus best wel zeker van mijn zaak.
Kloptquote:Op donderdag 24 september 2009 11:48 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Het Brinkman-topic is waarschijnlijk gemerged met een ander, maar het aantal reacties klopt volgens mij niet in de active topics en My Active Topics: Nieuwspoort berispt Hero Brinkman
Ik zie nu deze staan bij jouw active topicsquote:Op donderdag 24 september 2009 11:56 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Ah, ok. Ik zie nu bijvoorbeeld dat Pool heeft gereageerd, om 11:53, maar wanneer ik op zijn naam klik in My Active Topics, wordt het topic geopend op de OP. Als ik dan naar beneden scroll, zie ik CopyCat's reactie als laatste. Die van Pool staat er heul niet in.
Geen idee Paddy, mergeaanvraag gedaan bij FA's, daar is het misgegaan.quote:Op donderdag 24 september 2009 11:58 schreef paddy het volgende:
Nieuwspoort berispt Hero Brinkman » Hukkie 13 321 24-09-2009 11:53 - Pool
13 staat voor posts en 321 voor views.
Wat is er fout gegaan dan? Ik zie dus ook geen mergebij de topicnotes staan?
Ik zie in de active topics en My Active Topics ook wel reacties erbij komen, maar wanneer ik dan op de naam klik van degene die als laatste heeft gereageerd, dan opent het topic in de OP.quote:Op donderdag 24 september 2009 12:00 schreef paddy het volgende:
Ik zie nu deze staan bij jouw active topics
NWS Nieuwspoort berispt Hero Brinkman » Hukkie 15 337 24/09 11:58 - Iblis
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |