Exact, mensen die hier denken dat de band nog enigszins te herstellen is hebben geen idee hoe achterlijk deze vrouw werkelijk is. Deze vrouw is de definitie van labiliteit, een zwaar blok aan je been en mijn vriendin heeft er simpelweg genoeg van.quote:Op dinsdag 15 september 2009 02:22 schreef THEFXR het volgende:
[..]
we hebben niks met je zusjes te maken die in 1960 zijn opgevoed, we leven nu in 2009. Wat die moeder doet, lijkt op geestelijke mishandeling
Je punt is te begrijpen, maar je redeneert volledig op emotie. In dit geval zou ik toch ook eens rationeel naar de zaken kijken, en als je dat niet kunt moet je hulp inschakelen. Praat met iemand bij maatschappelijk werk, op school of jeugdzorg. Als je deze beslissing puur in de emotie van de situatie neemt heb je een goede kans dat je er spijt van krijgt.quote:Op dinsdag 15 september 2009 08:54 schreef DogTown het volgende:
[..]
Exact, mensen die hier denken dat de band nog enigszins te herstellen is hebben geen idee hoe achterlijk deze vrouw werkelijk is. Deze vrouw is de definitie van labiliteit, een zwaar blok aan je been en mijn vriendin heeft er simpelweg genoeg van.
En het is niet normaal dat als je al meer als een jaar onafgebroken bij je vriendin bent dat maar even besloten wordt dat het genoeg is geweest, dan hadden ze dat eerder moeten beslissen en eerder voor haar klaar moeten staan. Ik stond wel altijd voor haar klaar, en ik laat haar ook nu niet stikken.
42!quote:Op dinsdag 15 september 2009 00:28 schreef doppendoosch het volgende:
Zodra ze van dr ouders af is en op eigen benen kan staan, is het "so long and thanks for the fish", dat weet je heh?
quote:Op maandag 14 september 2009 22:59 schreef saaw het volgende:
Ga anders eens langs de politie en vraag het daar gewoon? Leg het hele verhaal uit en vraag naar de mogelijkheden.
quote:Op dinsdag 15 september 2009 10:45 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
42!
maar euh.. ik vind het ook niet raar opzich, dat als vriendinlief (hopelijk) nog op school zit en gewoon moet werken aan school van haar ouders en vriendlief alleen op vrijdag, zaterdag en zondag ziet met eventueel nog een middagje ergens doordeweeks.
Ze is 17, geen 25, en hoeveel jullie ook 'van elkaar houden', ze is nog een tiener die hopelijk een middelbare school heeft af te maken en dan zou ik als ouders ook zeggen dat je 'het vriendje' niet elke dag hoeft te zien.
Want zoals ik het lees, is het enige 'bemoeizuchtige' het feit dat jullie elkaar 'niet meer mogen zien', wat niet waar is, want ze zeggen gewoon: in het weekend geen probleem, maar doordeweeks niet.
Lijkt me niet meer dan logisch en jullie zijn allebei (TS wat laat) gewoon 'lekker dwars aan het puberen' mi.
Daarbij horen we het verhaal nu alleen van de 'puberkant' en niet van de ouderkant, wie weet komen zij ook met hele redelijke argumenten die volwassener mensen wellicht meer begrijpen dan 2 jonge verliefde kalfjes.
Wat je doet, een minderjarige een thuis bieden zonder toestemming van de ouders, is strafbaar en ik zou er serieus over nadenken of je je voor die 10 maanden deze meuk op de hals wilt halen.
Wees de wijste en probeer het een tijdje zoals de ouders van het kind wensen: in de weekends elkaar zien en als dat na een tijdje goede wil tonen goed gaat, kun je altijd vragen of je elkaar misschien ook op woensdag een halve avond kan ontmoeten thuis.
Nogmaals, ze is 17 en jullie hebben geen 'volwassen' relatie, aangezien ze minderjarig is, dus elkaar elke dag zien hoeft echt nog niet, dat kan altijd nog als je later burgerlijk wordt
Je hebt zeker een punt, en natuurlijk realiseer ik mij dat er geen garantie is dat de relatie altijd zal voortduren, maar we hebben al ruimschoots bewezen dat wel elkaar kunnen verdragen (immers zijn we al meer dan een jaar elke dag samen)quote:Op dinsdag 15 september 2009 10:57 schreef Loveless85 het volgende:
Het klinkt beide een beetje apawrt, ik geloof best dat die thuissituatie niet al te best is, maar wellicht zien die ouders wél gewoon in dat het als meisje van 17 ook niet gezond is praktisch 24/7 bij je vriendje van 4 jaar ouder door te brengen, maar dat je ook een beetje een sociaal leven met vriendinnen e.d. moet opbouwen.
Dan vind ik het imho niet eens zo heel raar dat je elkaar alleen in het weekend ziet, en zo af en toe es doordeweeks dan ofzo. Houdt je relatie ook wat leuker lijkt me. Je klinkt nu echt alsof je al 40 bent en je vrouw gedwongen naar de andere kant van de wereld moet verhuizen met al die melodramatische kreten.
En stel dat je vriendin bij jou woont, wat dan? Ze is nog best erg jong, grote kans dat je relatie niet voor eeuwig is (nee jij weet dat het voor eeuwig is en bladibla, maar dat besef komt ook bij jullie nog). En wat dan? Dan heeft ze géén of een slechte band met haar ouders, en ze kan niet bij jou wonen. Ik zou als ik jou was haar aanmoedigen het tot haar 18e bij haar ouders uit te houden, en dan moet jij ook maar wat water bij de wijn doen. En daarna haar steunen om zelf iets te zoeken, evt. met hulp van de desbetreffende instanties. Dan heb je een leuke zelfstandige vrouw later, en niet een zielig hoopje mens wat geen kant op kan omdat ze in alles van jou afhankelijk is.
Nu klink je als een verwent kind. Ok, haar moeder stond het eerst toe en nu is ze van gedachten veranderd. Dat kan toch? Misschien is de situatie in de tussentijd ook wel anders geworden. En je gaat weer voorbij aan het centrale punt: het is haar moeder, zij is minderjarig, en dan mag ze dit gewoon opleggen! Het is geen mishandeling, het zijn regels. Dat is iets wat ouders doen. Als je dit niet snapt, denk ik dat geen enkel advies echt bij je aankomt.quote:Het niet meer accepteren dat ik bij haar kan zijn wanneer wij dat wensen is de druppel.
Het is simpel, of ze hadden 1 lijn moeten trekken vanaf het begin en moeten zeggen ok dit is hoe het gaat en niet anders, maar niet de regels aanpassen wanneer ze dat uitkomt.
Dat vetgedrukte zegt mij al genoeg eigenlijk...quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:06 schreef DogTown het volgende:
[..]
Je hebt zeker een punt, en natuurlijk realiseer ik mij dat er geen garantie is dat de relatie altijd zal voortduren, maar we hebben al ruimschoots bewezen dat wel elkaar kunnen verdragen (immers zijn we al meer dan een jaar elke dag samen)
Mijn vriendin heeft zeer zeker een sociaal leven naast mij, ze gaat naar school, heeft vaste vriendinnen waar ik het ook goed mee kan vinden.
Ze zal hoe dan ook een slechte band met haar ouders houden, mijn vriendin heeft al zoveel meegemaakt en zij moet altijd de verstandige zijn, ze wil zich nu gewoon richten op zichzelf en niet meer met die last zitten van de thuissituatie.
Als je goed had gelezen dan had je geweten dat het doel van dit topic ook niet het bespreken van de ruzie is. Het enige doel was informatie inwinnen over wat haar moeder kan bereiken als ze de tegenaanval inzet.quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:04 schreef motorbloempje het volgende:
nogmaals, wij kennen de andere kant van het verhaal EN de mensen niet. Dan kun je nog zo hard blijven roepen dat ze labiel is en dat 'de helft van de familie het er mee eens is', dan nog kan het van geen kant kloppen wat jij/jullie hier post(en).
Er zal een stuk waarheid in zitten waarschijnlijk, maar een verhaal over een ruzie is nooit compleet zonder de 'andere kant van het verhaal'.
dat dus.quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:07 schreef ioko het volgende:
[..]
Nu klink je als een verwent kind. Ok, haar moeder stond het eerst toe en nu is ze van gedachten veranderd. Dat kan toch? Misschien is de situatie in de tussentijd ook wel anders geworden. En je gaat weer voorbij aan het centrale punt: het is haar moeder, zij is minderjarig, en dan mag ze dit gewoon opleggen! Het is geen mishandeling, het zijn regels. Dat is iets wat ouders doen. Als je dit niet snapt, denk ik dat geen enkel advies echt bij je aankomt.
dan had je het in WGR moeten postenquote:Op dinsdag 15 september 2009 11:09 schreef DogTown het volgende:
[..]
Als je goed had gelezen dan had je geweten dat het doel van dit topic ook niet het bespreken van de ruzie is. Het enige doel was informatie inwinnen over wat haar moeder kan bereiken als ze de tegenaanval inzet.
Heb jij activiteiten die je doet zonder haar.quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:06 schreef DogTown het volgende:
[..]
Mijn vriendin heeft zeer zeker een sociaal leven naast mij, ze gaat naar school, heeft vaste vriendinnen waar ik het ook goed mee kan vinden.
Luister dwaas, we wonen niet meer samen dan dat we al deden, we wonen simpelweg in mijn ouderlijk huis waar geen verantwoordelijkheden bij komen kijken.quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:09 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dat vetgedrukte zegt mij al genoeg eigenlijk...
En bovendien lijkt het me schier onmogelijk om én jou iedere dag te zien, én een groep vaste vriendinnen 'bij te houden'.
Elke dag samen zijn en paar uurtjes s'avonds of een nachtje is nog echt heel wat anders dan samenwonen hoor. Zeker als dat nog bij jouw ouders is.Hoe denk je dat dat zich ontwikkeld, tussen je vriendin en hun. Zij zal zich naar hun regels moeten schikken, maar dat niet willen 'want het zijn mijn ouders niet' en dan krijg je dat soort cliches weer. Sowieso als stel inwonen bij je ouders lijkt me nou verre van ideaal en bron van irritatie voor beide partijen. Ik denk dat je relatie er uiteindelijk niet op vooruit gaat.
Je bent 21, dat zie je toch ook wel in. Kan je vriendin (en jij) beter ff doorbijten paar maandjes en als ze 18 is iets voor haarzelf zoeken.
Wat is er mis met verantwoordelijkheden hebben als je thuis woont?quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:15 schreef DogTown het volgende:
[..]
Luister dwaas, we wonen niet meer samen dan dat we al deden, we wonen simpelweg in mijn ouderlijk huis waar geen verantwoordelijkheden bij komen kijken.
Luister randdebieletje,quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:15 schreef DogTown het volgende:
[..]
Luister dwaas, we wonen niet meer samen dan dat we al deden, we wonen simpelweg in mijn ouderlijk huis waar geen verantwoordelijkheden bij komen kijken.
En ik weet niet hoe droevig jouw sociale omgeving is maar mijn vriendin hoeft haar vriendinnen niet "bij te houden".
Ze weet zelf verdomd goed wat ze wil met haar leven dus daarover in discussie gaan met mij is een gebed zonder eind. Want jouw idee van hoe haar leven zou moeten zijn is simpelweg niet interessant voor mij en mijn vriendin.
Jij kan deze situatie niet inschatten dus probeer het ook maar niet, want gelijk zul je niet krijgen van mij en je zal er ook niks mee bereiken.
Voor alle mensen die objectieve informatie hebben gegeven wat betreft de politie etc, hartstikke bedankt!
het is er weer zo een die alleen maar wil horen dat hij gelijk heeftquote:Op dinsdag 15 september 2009 11:26 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Luister randdebieletje,
Jij opent hier een topic, je pleurt een verhaal neer, dan is het niet meer normaal dat mensen daar hun mening op geven. Als je tere zieltje dat niet aankan of je alleen wil horen hoe zielig je bent en hoe fout haar ouders wel niet zijn dan moet je misschien gaan MSNen met je vriendin, maar niet hier een topic openen als je niet normaal kan discussieren
En nu ff inhoudelijk:quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:15 schreef DogTown het volgende:
[..]
Luister dwaas, we wonen niet meer samen dan dat we al deden, we wonen simpelweg in mijn ouderlijk huis waar geen verantwoordelijkheden bij komen kijken.
En ik weet niet hoe droevig jouw sociale omgeving is maar mijn vriendin hoeft haar vriendinnen niet "bij te houden".
Ze weet zelf verdomd goed wat ze wil met haar leven dus daarover in discussie gaan met mij is een gebed zonder eind. Want jouw idee van hoe haar leven zou moeten zijn is simpelweg niet interessant voor mij en mijn vriendin.
Jij kan deze situatie niet inschatten dus probeer het ook maar niet, want gelijk zul je niet krijgen van mij en je zal er ook niks mee bereiken.
Voor alle mensen die objectieve informatie hebben gegeven wat betreft de politie etc, hartstikke bedankt!
Eerlijk gezegd heb ik spijt van het advies. Je komt erg oververhit over en ik denk dat jullie beiden niet in kunnen schatten wat de effecten zijn van wat je nu doet. Jullie hebben in je hoofd dat je bij elkaar wil zijn, net als elke verliefde puber en willen dat koste wat het kost volhouden.quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:15 schreef DogTown het volgende:
[..]
Luister dwaas, we wonen niet meer samen dan dat we al deden, we wonen simpelweg in mijn ouderlijk huis waar geen verantwoordelijkheden bij komen kijken.
En ik weet niet hoe droevig jouw sociale omgeving is maar mijn vriendin hoeft haar vriendinnen niet "bij te houden".
Ze weet zelf verdomd goed wat ze wil met haar leven dus daarover in discussie gaan met mij is een gebed zonder eind. Want jouw idee van hoe haar leven zou moeten zijn is simpelweg niet interessant voor mij en mijn vriendin.
Jij kan deze situatie niet inschatten dus probeer het ook maar niet, want gelijk zul je niet krijgen van mij en je zal er ook niks mee bereiken.
Voor alle mensen die objectieve informatie hebben gegeven wat betreft de politie etc, hartstikke bedankt!
Dom varken, ik vroeg niet om jullie mening wat betreft de situatie, ik wou weten wat de mogelijkheden van haar moeder zijn.quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:35 schreef saaw het volgende:
Dit wordt ondertussen gewoon een topic met goedbedoelde adviezen die keer op keer afgewezen worden. Als je het zelf zo goed weet, waarom vraag je dan om hulp
Ja jouw intelligentie stijgt echt meters boven die van ons uitquote:Op dinsdag 15 september 2009 11:54 schreef DogTown het volgende:
Ok we hebben besloten weg te lopen, ik heb messen ingepakt en voedsel en kleren, dit wordt het grootste avontuur ooit!
kthxbai!quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:54 schreef DogTown het volgende:
Ok we hebben besloten weg te lopen, ik heb messen ingepakt en voedsel en kleren, dit wordt het grootste avontuur ooit!
quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:52 schreef DogTown het volgende:
[..]
Dom varken, ik vroeg niet om jullie mening wat betreft de situatie, ik wou weten wat de mogelijkheden van haar moeder zijn.
Ik geef niks om jullie mening simpelweg omdat mijn intelligentie ver boven die van jullie uitsteekt, het bedroeft mij dan ook jullie te moeten melden dat jullie nooit gelijk zullen krijgen, simpelweg omdat ik intelligenter ben als jullie.
hiermee overtuig je ons inderdaad wel met je bovennatuurlijke intelligentiequote:Op dinsdag 15 september 2009 11:54 schreef DogTown het volgende:
Ok we hebben besloten weg te lopen, ik heb messen ingepakt en voedsel en kleren, dit wordt het grootste avontuur ooit!
quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:54 schreef DogTown het volgende:
Ok we hebben besloten weg te lopen, ik heb messen ingepakt en voedsel en kleren, dit wordt het grootste avontuur ooit!
Dude waarom denk je dat ik messen meeneem, straight ass ninja style toch.quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:59 schreef dreamzk het volgende:
[..]
![]()
Horen wel op het nieuws dat over 2 maanden 2 lijken in verregaande ontbinding zijn gevonden ergens in de bossen.
Dit is wel heel erg sneu, zo'n opmerking als je een beetje tegengas krijgtquote:Op dinsdag 15 september 2009 11:52 schreef DogTown het volgende:
[..]
Dom varken, ik vroeg niet om jullie mening wat betreft de situatie, ik wou weten wat de mogelijkheden van haar moeder zijn.
Ik geef niks om jullie mening simpelweg omdat mijn intelligentie ver boven die van jullie uitsteekt, het bedroeft mij dan ook jullie te moeten melden dat jullie nooit gelijk zullen krijgen, simpelweg omdat ik intelligenter ben als jullie.
maakt je verhaal nu wel heel erg ongeloofwaardig, of je bent zelf inderdaad nogal labiel.quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:59 schreef DogTown het volgende:
[..]
Dude waarom denk je dat ik messen meeneem, straight ass ninja style toch.
Vergeet de citronella niet, je bent volgens mij nogal snel gekwetst, dus ik gok dat een prikkende mug weleens je overlijden kan zijnquote:
quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:05 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Vergeet de citronella niet, je bent volgens mij nogal snel gekwetst, dus ik gok dat een prikkende mug weleens je overlijden kan zijn
Dat is niet waar, TS is veel inteligenter dan iedereen hier. Dus dat betekent voor FOK! standaarden dat hij tegen hij in IQ van minimaal 200 heeft!quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:09 schreef saaw het volgende:
Groot verantwoordelijkheidsgevoel ook trouwens.
Straks is ze eindelijk 18 en heeft ze geen opleiding en bovendien een domme vriend.
ik snap waarom haar moeder liever niet heeft dat haar dochter jou ziet.quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:52 schreef DogTown het volgende:
[..]
Dom varken, ik vroeg niet om jullie mening wat betreft de situatie, ik wou weten wat de mogelijkheden van haar moeder zijn.
Ik geef niks om jullie mening simpelweg omdat mijn intelligentie ver boven die van jullie uitsteekt, het bedroeft mij dan ook jullie te moeten melden dat jullie nooit gelijk zullen krijgen, simpelweg omdat ik intelligenter ben als jullie.
Ja, of iemand die liever niet met de neus op de feiten gedrukt wordt, en het dus maar op de lollige toer gooitquote:Op dinsdag 15 september 2009 12:29 schreef Etoile het volgende:
En wederom een fake topic in R&P...
Jammer. Maar het was wel ninja style fake!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |