okquote:Op donderdag 17 september 2009 17:58 schreef fathank het volgende:
spannendste 10 seconden van mn leven
quote:Op donderdag 17 september 2009 17:58 schreef fathank het volgende:
spannendste 10 seconden van mn leven
Niemand kent jou hierquote:Op vrijdag 18 september 2009 10:06 schreef Sounddragon het volgende:
Owns een ultieme petjes mobiel, zelf gebouwd in de bijna 10 jaar dat ik hem heb, en rij ook 2 Yanken... Volgens mij qualify ik prima als petje (waar ik overigens zelf een flinke collectie van heb, maar nog geen heerlijk ghey gouden FOK! exemplaar)..
Waarom heeft nog niemand mij genomineerd ??
correctie. jij kent hem niet hier op het forum.quote:
pta meet van 4 man kan je nauwelijks een meet noemenquote:Op vrijdag 18 september 2009 10:51 schreef Jimmie het volgende:
Ik herinner z'n posts nog wel van z'n Slopel. Jullie zijn gewoon te newbie hier.
(ook nog iets met Opel club die een PTA meet lastig viel toch?)
De tijd dat er nog veel nieuws en foto's van evenementen werden gepost ipv welke auto moet ik leazuh!...quote:Op vrijdag 18 september 2009 10:53 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
pta meet van 4 man kan je nauwelijks een meet noemen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat hij zegt. Hoe is de stand nu?quote:Op woensdag 16 september 2009 20:40 schreef tevebe het volgende:
Ik nomineer Turquaz omdat hij het iedere keer weer voor elkaar krijgt om zich volledig belachelijk te maken met zijn projecten.
Je klinkt als een zeikende bejaarde. Hier! foto's van JAF door mij gemaakt!~quote:Op vrijdag 18 september 2009 11:07 schreef Jimmie het volgende:
[..]
De tijd dat er nog veel nieuws en foto's van evenementen werden gepost ipv welke auto moet ik leazuh!...
De tijd dat StefanP nog interessante stukjes schreef en zich voorbeeldig gedroeg...
De tijd dat de verstoke SC'ers ook nog eens buiten hun kliek postten...
Ja er is een hoop veranderd hierhelaas niet al te positief
![]()
Ik ben al heel wat jaar te vinden in PTA, ook eerst onder een andere nick. Het is nou niet zo dat ik me het laatste wapenfeit van SOunddragon kan herinneren waarom ie een nominatie voor Gouden Petje verdient. Ja nu hij die foto's van die Astra gepost heeft verdient ie wel een nominatiequote:Op vrijdag 18 september 2009 10:52 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
correctie. jij kent hem niet hier op het forum.
Ik wel en heel wat meer regulars met mij daar ben ik zeker van.
Hey sounddragonquote:Op vrijdag 18 september 2009 10:40 schreef Sounddragon het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zo goed ???
De Astra staat hier ook al een paar keer op het forum volgens mij, maar dat is wel FF geleden![]()
Als dát geen Petjes mobiel is weet ik het niet meer
Niet lang genoeg blijkbaar...quote:Op vrijdag 18 september 2009 11:27 schreef fathank het volgende:
[..]
Ik ben al heel wat jaar te vinden in PTA, ook eerst onder een andere nick. Het is nou niet zo dat ik me het laatste wapenfeit van SOunddragon kan herinneren waarom ie een nominatie voor Gouden Petje verdient. Ja nu hij die foto's van die Astra gepost heeft verdient ie wel een nominatie.
Unemployed, dat is balen man!quote:Op vrijdag 18 september 2009 19:06 schreef Sounddragon het volgende:
Hej Tommy.. goed hoor![]()
Ben sinds een poosje unemployed, dus heb nu tijd om ook te posten ipv alleen lurken![]()
Ik heb de Astra nog steeds, en er ligt nog steeds een happie herrie achterin.. ben pas sinds een jaar denk ik weer eens een stukkie in wezen trappen in het ding, en lekker mijn oren mishandeld.. geweldig.. blijft leuk![]()
We rijden eigenlijk alleen nog maar in de Yanken, en hij moet eigenlijk gewoon de deur uit, maar ik heb hem zo gebouwd/mishandeld, geef het beestje een naampje, en op de één of andere manier kan er toch geen afscheid van nemen
Die PTA meet was good fun trouwens, grappig dat jullie dat nog steeds weten
heb nog mailtjes van zijn ban samen met pngquote:Op vrijdag 18 september 2009 10:52 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
correctie. jij kent hem niet hier op het forum.
Ik wel en heel wat meer regulars met mij daar ben ik zeker van.
PNGquote:Op vrijdag 18 september 2009 19:31 schreef ThaFreak het volgende:
[..]
heb nog mailtjes van zijn ban samen met png![]()
quote:Op vrijdag 18 september 2009 19:33 schreef Tommy_Kuklinski het volgende:
[..]
PNG
1 van de diehard Opel Astra gele koni lovers, leeft hij nog?
Ik heb z'n totaal onleesbare posts echt gemist in de tijd dat ik afwezig was
Nope.. '84.. vers belastingvrij dus, en eigenlijk een youngtimer, omdat er nog geen 58.000 mijl op staatquote:Op vrijdag 18 september 2009 10:55 schreef Googolplexian het volgende:
Heh ... dat voorwiel van die TownCar ziet eruit alsof 'ie in volle vaart een bocht aan het nemen is ... maar hij staat gewoon stil
Is dat de 89'er ? proest
Wat staat ons nou in gods naam te wachten danquote:Op zaterdag 19 september 2009 12:10 schreef Turquaz52 het volgende:
Jullie hebben mijn Corsa nooit gezien of wel..?
Ojee....quote:Op zaterdag 19 september 2009 12:10 schreef Turquaz52 het volgende:
Jullie hebben mijn Corsa nooit gezien of wel..?
Show us!quote:Op zaterdag 19 september 2009 12:10 schreef Turquaz52 het volgende:
Jullie hebben mijn Corsa nooit gezien of wel..?
Wat een vertederende reactiequote:Op zaterdag 19 september 2009 14:02 schreef OxygeneFRL het volgende:
He Rival...je bent idd petje maar die BMW is wel ùbervet!
Wat voor blok ligt er in die E30?quote:Op zaterdag 19 september 2009 14:02 schreef OxygeneFRL het volgende:
He Rival...je bent idd petje maar die BMW is wel ùbervet!
Meer dan genoeg toch, iig voor normaal rijdenquote:Op zaterdag 19 september 2009 14:16 schreef rival het volgende:
[..]
oh die zilvere is een 318is heeft maar een 4 cilinder 1.8 16v... (140pk)
Ik zal mijn ex-auto maar niet posten dan.quote:Op zaterdag 19 september 2009 14:01 schreef rival het volgende:
oke dan deze heb ik nu al gewonmnen!
-knip-
niemand die mijn petlevel kan overtreffen
Alleen door die sticker/raamband zou jij al winnen..quote:Op zaterdag 19 september 2009 14:54 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik zal mijn ex-auto maar niet posten dan.
Het scheelt dat een petje toch mannelijk is, dus bij deze zou ik de verkiezing sowieso nooit kunnen winnen.
Anitaquote:Op zaterdag 19 september 2009 14:54 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik zal mijn ex-auto maar niet posten dan.
Het scheelt dat een petje toch mannelijk is, dus bij deze zou ik de verkiezing sowieso nooit kunnen winnen.
quote:Op zaterdag 19 september 2009 14:54 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik zal mijn ex-auto maar niet posten dan.
Het scheelt dat een petje toch mannelijk is, dus bij deze zou ik de verkiezing sowieso nooit kunnen winnen.
Die was juist niet van mijquote:Op zaterdag 19 september 2009 15:18 schreef tevebe het volgende:
[..]
Alleen door die sticker/raamband zou jij al winnen..
Ook. Ik heb d'r uiteindelijk overgenomen.quote:Op zaterdag 19 september 2009 20:04 schreef S2Madness het volgende:
Erm, was die niet van jouw vriend?
Nee en nee.quote:Op zaterdag 19 september 2009 21:15 schreef Jimmie het volgende:
En in notime kapot gereden toch? Ik zou het heel genant vinden om in zo'n CRX rond te rijden met blerpijp, jij blijkbaar niet (zeker als vrouw zijnde)?
Hoeveel auto's heb je nu (en apart vermeld ... hoeveel auto's heb je nu op jouw naam?)?quote:Op zondag 20 september 2009 10:24 schreef Turquaz52 het volgende:
Ik zal ff een voorproefje posten van toen hij er uit zag toen ik hem kocht vanavond, hoe ik een maand ree met een gecrashte front en de eindresultaat met 225/45/15 bandjes op de achter as![]()
![]()
Zelfs daar win je al niet meer van mij Oxy.. Jij grote oversized bumperts en spoilerts, ik oversized banden met altijd stalen velgen
Pff.. ik rijd met 235 op stalen velgen, en dat wordt later 295, maar dat is vooruit lopenquote:Op zondag 20 september 2009 10:24 schreef Turquaz52 het volgende:
Ik zal ff een voorproefje posten van toen hij er uit zag toen ik hem kocht vanavond, hoe ik een maand ree met een gecrashte front en de eindresultaat met 225/45/15 bandjes op de achter as![]()
![]()
Zelfs daar win je al niet meer van mij Oxy.. Jij grote oversized bumperts en spoilerts, ik oversized banden met altijd stalen velgen
hoe kan je nou zo een bumperpartij op je auto zetten?quote:Op zaterdag 19 september 2009 17:26 schreef ThaFreak het volgende:
[..]
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Geen id maar top 3 zal wel Oxy, StefanP en Turq zijnquote:
Ik vote nog een keer op Turkquote:Op maandag 14 september 2009 15:54 schreef x3ro het volgende:
[..]
Kinderachtig
Vote ik maar nog n keer op Oxy's playmobil
HAHA_!quote:Op woensdag 16 september 2009 20:13 schreef x3ro het volgende:
[..]
Sorry vriend, kwil niet lullig doen ofzo.. maareh:
http://fotoboek.fok.nl/user/248821
Dak eraf flexen is niet optisch?quote:Op zondag 20 september 2009 16:45 schreef invine het volgende:
Maar turq is niet echt een pet, hij is een turk.. hij doet geen rare bumpers en spoilers.. behalve die bmw dan maar die heeft die zo gekocht en wil dat veranderen.
Oxy daarentegen heeft wel zijn auto optisch "verfraaid" en valt meer in de categorie petje.
Jawel maar op een andere manier. Dat is, zoals al gezegd, gewoon humor!quote:Op zondag 20 september 2009 16:57 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Dak eraf flexen is niet optisch?
De Uno, Corsa en een Passat station. op mijn naam en de beemer nog niet.quote:Op zondag 20 september 2009 10:30 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Hoeveel auto's heb je nu (en apart vermeld ... hoeveel auto's heb je nu op jouw naam?)?
Idd we want proof!quote:Op maandag 21 september 2009 20:15 schreef Turquaz52 het volgende:
Oxy, hoe was onze eerste ontmoeting gisteren in venlo![]()
Je durfde niet eens om te kijken manmet je on afgewerkte auto
![]()
Volgensmij photoshop je voordat je hier post, want in het echt ziet het er ECHT niet uit
Foto's!!! En hij klinkt als een echte held op sokkenquote:Op maandag 21 september 2009 20:15 schreef Turquaz52 het volgende:
Oxy, hoe was onze eerste ontmoeting gisteren in venlo![]()
Je durfde niet eens om te kijken manmet je on afgewerkte auto
![]()
Volgensmij photoshop je voordat je hier post, want in het echt ziet het er ECHT niet uit
Haha was jij die kleuter in die verragte opel met 2 kampers op de achterbank? Ik had niet door dat jullie zo druk waren met mijn auto totdat ik je uit het raam zag hangen te seinen terwijl je groen hadquote:Op maandag 21 september 2009 20:15 schreef Turquaz52 het volgende:
Oxy, hoe was onze eerste ontmoeting gisteren in venlo![]()
Je durfde niet eens om te kijken manmet je on afgewerkte auto
![]()
Volgensmij photoshop je voordat je hier post, want in het echt ziet het er ECHT niet uit
1 halve kamper zat voorin op de bank en de andere kamper zat achterin ja, en toch hield ik je met gemak bij toen je plank gas van me af wou rijdenquote:Op dinsdag 22 september 2009 07:59 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Haha was jij die kleuter in die verragte opel met 2 kampers op de achterbank? Ik had niet door dat jullie zo druk waren met mijn auto totdat ik je uit het raam zag hangen te seinen terwijl je groen hadmaar lief dat je zo begaan bent met me.
Maar waarom stak je je duim dan op en gaf je een knipoog?
Jammer genoeg had ik me camera niet bij de hand..quote:
Turq in de opel met 3 man VS Oxy met 1 persoon in de Mitsubishit en nog verliezenquote:Op dinsdag 22 september 2009 08:28 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
1 halve kamper zat voorin op de bank en de andere kamper zat achterin ja, en toch hield ik je met gemak bij toen je plank gas van me af wou rijdenJij was ook nog eens alleen...
![]()
En ehm dat duim en knip oog is mijn begroeting van: Handtekeningen latersz![]()
[ afbeelding ]
Whish I was therequote:Op dinsdag 22 september 2009 08:28 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
1 halve kamper zat voorin op de bank en de andere kamper zat achterin ja, en toch hield ik je met gemak bij toen je plank gas van me af wou rijdenJij was ook nog eens alleen...
![]()
En ehm dat duim en knip oog is mijn begroeting van: Handtekeningen latersz![]()
[ afbeelding ]
Nou moet je niet liegen he? Je hield me echt niet bij hoor. Ik stond al bij het volgende stoplicht stil toen jij er nog eens aan kwam rijden met je slopelquote:Op dinsdag 22 september 2009 08:28 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
1 halve kamper zat voorin op de bank en de andere kamper zat achterin ja, en toch hield ik je met gemak bij toen je plank gas van me af wou rijdenJij was ook nog eens alleen...
![]()
En ehm dat duim en knip oog is mijn begroeting van: Handtekeningen latersz![]()
[ afbeelding ]
Waar zeg ik iedereen? Ik zeg Turk...de manier waarop hij mij zat aan te geilen voor het stoplicht...had geen teiltje bij me maar anders...quote:Op dinsdag 22 september 2009 09:46 schreef fathank het volgende:
Nog steeds denken dat iedereen jaloers op je bak is en je daarom wordt afgezeken.
Racen tegen elkaar in een opel crossa en een witte tupperware bak... en dan op internet pochen wie er sneller wasquote:Op dinsdag 22 september 2009 09:20 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Nou moet je niet liegen he? Je hield me echt niet bij hoor. Ik stond al bij het volgende stoplicht stil toen jij er nog eens aan kwam rijden met je slopel
Hou niet van leugensquote:Op dinsdag 22 september 2009 10:14 schreef kevin20vt het volgende:
[..]
Racen tegen elkaar in een opel crossa en een witte tupperware bak... en dan op internet pochen wie er sneller was![]()
Het is wel duidelijk wie hier de petjes zijn
Vanwege de race tussen de slopel en de mitsubishit krijgen beide heren een extra punt toegekend.quote:Op dinsdag 22 september 2009 10:14 schreef kevin20vt het volgende:
[..]
Racen tegen elkaar in een opel crossa en een witte tupperware bak... en dan op internet pochen wie er sneller was![]()
Het is wel duidelijk wie hier de petjes zijn
Of een andere pettenbak voor het huis van de baas van het detacheringsbureau waar meneer voor werktquote:Op dinsdag 22 september 2009 10:33 schreef fathank het volgende:
Die duikt over een half jaar wel weer een keer op als ie weer wat nieuws heeft om over te zeiken.
Vind het wel een geile bak, die witte toch?quote:Op dinsdag 22 september 2009 11:39 schreef invine het volgende:
Oxy denkt ook serieus dat iemand zijn auto mooi vindt
Mwoah ... geil, geil ...quote:Op dinsdag 22 september 2009 12:16 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Vind het wel een geile bak, die witte toch?
quote:Op dinsdag 22 september 2009 11:39 schreef invine het volgende:
Oxy denkt ook serieus dat iemand zijn auto mooi vindt
Failquote:Op dinsdag 22 september 2009 12:16 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Vind het wel een geile bak, die witte toch?
Pardon? Ik ree hooguit 4 meter achter je, terwijl ik op lage toeren begon en nog 2 man in de auto zaten.. ik hield je wel gemakkelijk bij hoorquote:Op dinsdag 22 september 2009 09:20 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Nou moet je niet liegen he? Je hield me echt niet bij hoor. Ik stond al bij het volgende stoplicht stil toen jij er nog eens aan kwam rijden met je slopel
Leuke begroeting heb je dan..doe je dat bij iedereen?Je vond mijn ride gewoon helemaal de bomb en bent jaloers maar nu je weer achter je computerje zit ga je weer stoer doen
geeft niet hoor! Zo was ik vroeger ook toen ik nog klein was....Jij zal het ver schoppen in je leventje daar in dat venlo
Daar krijg je een grotere piemeltje van he Oxy..?quote:
Haha hou toch op man je stond stil voor het stoplicht (op de linkerbaan zo van: kom op raceuhh!!) en dan trek je op zonder toeren te maken? Je weet niet hoe je rijden moet dusquote:Op dinsdag 22 september 2009 13:50 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Pardon? Ik ree hooguit 4 meter achter je, terwijl ik op lage toeren begon en nog 2 man in de auto zaten.. ik hield je wel gemakkelijk bij hoor![]()
En ik je auto de bomb vinden, dat ding is helemaal onafgewerkt, net als de wielkasten van mijn slOpel aka Roestbakken Corsa
Volgens mij is petjes-gedrag JUIST om in een afgetrapte Opel met twee (drie?) kampers erin andere auto's proberen bij te houden en er later op een forum over opscheppen overdrijven.quote:Op dinsdag 22 september 2009 13:50 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Pardon? Ik ree hooguit 4 meter achter je, terwijl ik op lage toeren begon en nog 2 man in de auto zaten.. ik hield je wel gemakkelijk bij hoor![]()
En ik je auto de bomb vinden, dat ding is helemaal onafgewerkt, net als de wielkasten van mijn slOpel aka Roestbakken Corsa
quote:Op dinsdag 22 september 2009 13:56 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Volgens mij is petjes-gedrag JUIST om in een afgetrapte Opel met twee (drie?) kampers erin andere auto's proberen bij te houden en er later op een forum over opscheppen overdrijven.
Sorry heur maar gok tbh dat je het zelfs tegen mijn oude brommert af zou leggenquote:
quote:Op dinsdag 22 september 2009 14:02 schreef x3ro het volgende:
[..]
(peugeot fox met getunede 70 sprintcil, kortere vertanding etc etc etc was voor 800+ aan versleuteld)
Heb ik die niet dan? Ik zeg alleen, kheb daar geeneens een auto voor nodigquote:Op dinsdag 22 september 2009 14:06 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Whahaha sneu ventjeik rij al helemaal niet tegen brommers en scooterstakkertjes. Haal eerst je rijbewijs maar es.
Uhuquote:Op dinsdag 22 september 2009 14:09 schreef x3ro het volgende:
[..]
Heb ik die niet dan? Ik zeg alleen, kheb daar geeneens een auto voor nodigtot de 100 laat die pizzabrommer die mitsu achter zich. Zodra ik aan t einde van de vertanding zit rond 105, dan pas kom je dr langs
En what the hell is dr mis met zoiets als hobbyprojectje? Ziet dr volwassener uit dan je playmobil auto
Hahaha en die plastic bak, wat niet misstaat in achterstandswijk of bij een MBO school niet soms?quote:Op dinsdag 22 september 2009 14:10 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Uhu![]()
Grasmaaiers zijn voor bontkraagjes en tokkies![]()
Heb nog nooit een bontkraagje of tokkie in een getunede/gestylde auto gezien neequote:Op dinsdag 22 september 2009 14:13 schreef x3ro het volgende:
[..]
Hahaha en die plastic bak, wat niet misstaat in achterstandswijk of bij een MBO school niet soms?
Nee geef mn geld uit aan nuttige zaken, heb gelukkig een mercedes van nog geen jaar oud die ik wanneer nodig altijd kan gebruikenquote:Op dinsdag 22 september 2009 14:15 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Heb nog nooit een bontkraagje of tokkie in een getunede/gestylde auto gezien nee
En die bumpers van jouw auto zijn niet van plastic wil je zeggen? Heb je wel een auto?
Nou mijn bumper komt uit Japan hoorquote:Op dinsdag 22 september 2009 14:18 schreef x3ro het volgende:
[..]
Nee geef mn geld uit aan nuttige zaken, heb gelukkig een mercedes van nog geen jaar oud die ik wanneer nodig altijd kan gebruiken![]()
Moet ik anders binnenkort eens plaatjes gaan schieten in de lokale 7 "probleem wijken" hier? Zult versteld staan hoeveel daar rond rijd met heuts tuning bumpers
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |