abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_72689367
Hiiiiihihihiii! Ik vind mijn nieuwe vaatwasser ZO leuk dat ik met plezier het filter schoon heb gemaakt !
  zondag 13 september 2009 @ 08:14:13 #129
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_72691773
Goedemorgen .

Vandaag een beginnetje maken met m'n POP en m'n cd-roms met gebaren afstoffen . Ik heb met mezelf afgesproken dat ik elke dag dat ik niet naar de stageschool hoef (muv het weekend dan) lekker op tijd uit bed ga, mezelf een vast ritme aanmeten, zodat ik om 9 uur aan het werk kan, 11 uur koffie / thee drinken, zoiets . Mark is met z'n scriptie bezig en die kan dus ook wel structuur gebruiken. Ga dit idee dus ook ff aan hem voorleggen .
Niet meer actief op Fok!
  zondag 13 september 2009 @ 08:20:18 #130
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_72691784
Ik heb in MSN aangegeven dat ik alleen de online contacten wil zien. Alleen is er nu niemand online en staat er: "You don't have anyone in your contact list yet. Add a contact" en nu voel ik me zielig, dus ik ga de offline contacten toch ook maar weer weergeven .
Niet meer actief op Fok!
pi_72692613
Morrrrrrrrning
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_72692711
Msn, dat gebruik ik nou echt nooit meer... Wel veel gedaan, vooral met m'n vriend toen die nog in Breda woonde, maar ik weet al niet eens meer wanneer ik het voor het laatst aan had. .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_72692737
quote:
Op zaterdag 12 september 2009 16:15 schreef Viking84 het volgende:

[..]

is wel op z'n plaats idd :p.

@ ppp: kriebelt jouw vest ook zo? Ik moet er echt een longsleeve onder hebben.
Ik heb m nog niet! Hij is alleen nog besteld, krijg m morgen of dinsdag denk ik. Zal het laten weten - maar als hij vreselijk kriebelt, neem ik m niet, want wil hem juist ook kunnen dragen met alleen een shirtje/topje eronder. En ik vind 79,95 wel veel voor een kriebelend vest .
pi_72692800
quote:
Op zaterdag 12 september 2009 18:27 schreef motorbloempje het volgende:
fotospam:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
yay
Dat Hello-Kitty shirt is echt schattig! En ik vind die met die zwart/witte strepen ook erg leuk, maar had die niet een maatje kleiner gemoeten?
pi_72692854
quote:
Op zaterdag 12 september 2009 19:42 schreef ColdFeet het volgende:
Ik heb weleens gegoogeld op mogelijke oorzaken van snel blauwe plekken krijgen Echt de meest enge kwalen Medisch-onderlegd vriendinnetje van me zei dat een mogelijke verklaring is dat je teveel vitamine K binnenkrijgt, en anders wrs gewoon slappe vaten. Denk ik.

En ja, gewoon beginners-knulligheid. Overal tegenaan stoten, omdat ik het ontzettens eng vond nog om mijn gewicht op mijn voeten te zetten, zoiets.

Wat gaan jullie vanavond doen? Ik moet dit weekend nog de uitwerkingen van mijn eigen toetsen gaan maken Maar misschien doe ik het morgen pas
Ik heb ook altijd blauwe plekken, maar dat is gewoon omdat ik de onhandigheid zelve ben. Ik stoot overal tegenaan (ook tegen dingen die al jarenlang op dezelfde plek staan), en ik struikel meerdere malen per dag.

Nu zal het alleen niet meehelpen dat ik 1 slecht oog heb, waardoor ik geen diepte/ruimte zie - dat zal wel meespelen.
pi_72692898
quote:
Op zaterdag 12 september 2009 21:37 schreef sigme het volgende:

[..]

Oh, dat had ik gemist. Waarom ben je niet mee?
Ik had geweigerd, musical lijkt me vreselijk.
Ik ben gek op musicals - vind het zooo leuk .

Joseph was ook erg goed.
pi_72692922
quote:
Op zaterdag 12 september 2009 22:07 schreef Bob. het volgende:
DaD en Coldfeet gaan beide naar NY? Wat tof.

En gefeliciteerd met je afwasmachine P.F! De afwasmachine is echt een van de beste uitvindingen die er is. Ik luf de mijne ook.
Ik ga ook naar NYC! En naar Florida! Zomer 2010.

En ik wil ook een afwasmachine.
pi_72692936
quote:
Op zaterdag 12 september 2009 22:15 schreef DevilsAndDust het volgende:
[ afbeelding ]

Voor 't dochtertje van m'n broer (m'n broer is een grotere Brucefan dan ik ). .
Bruce.
pi_72693032
Zo, en nog een zevende post, en nu ontopic .

Gisteravond uiteindelijk niet gebbqd, maar rijst met kipkerrie gegeten, en daarna een paar kleine snackjes (een soesje, een minitompouce en twee of drie bastognekoeken ). Wel redelijk wat gedronken (drie glazen rosé en twee rood), maar t valt op zich wel mee - aangezien het een ontzettend gezellig feest was waar iedereen langzaamaan dronken werd .

Lijstje voor vandaag:
O: vanilleyoghurt met quaker balans
L: salade van veel verse dingen (paprika, tomaat enzulks)
D: aardappeltjes, gekarameliseerde (volgens vandale schrijf je dat zo ) witlof en een lekkerbekje

Vandaag verder lekker rustig, alleen vanmiddag even naar een vriendin, foto's bekijken van haar reis naar Zuid-Afrika.
  zondag 13 september 2009 @ 10:55:20 #140
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_72693082
Hey PPP, je kunt je posts ook editten hč?

Ik heb al wat geoefend met gebaren en nu probeer ik de printer hier geīnstalleerd te krijgen. Zo fijn, het is nog maar 11 uur en ik heb al van alles gedaan .
Niet meer actief op Fok!
pi_72693267
PPP wilde dr gemiddelde aantal posts per dag even opkrikken .

@Viking: lekker he, dat je zo vroeg op de dag al zoveel geregeld hebt. Ik ben (voor mijn doen) ook lekker bezig vanochtend. Wie weet krijg ik zowaar alles af.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_72693297
quote:
Op zondag 13 september 2009 10:55 schreef Viking84 het volgende:
Hey PPP, je kunt je posts ook editten hč?

Ik heb al wat geoefend met gebaren en nu probeer ik de printer hier geīnstalleerd te krijgen. Zo fijn, het is nog maar 11 uur en ik heb al van alles gedaan .
Ik zou willen dat ik die discipline had, ik moet vandaag nog zo veel doen. Maar dan toch om 11 uur mijn bed pas uit rollen.
  zondag 13 september 2009 @ 11:11:50 #143
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_72693391
quote:
Op zondag 13 september 2009 11:07 schreef Bob. het volgende:

[..]

Ik zou willen dat ik die discipline had, ik moet vandaag nog zo veel doen. Maar dan toch om 11 uur mijn bed pas uit rollen.
Eén woord: motivatie .
Ik vind het normaal gesproken ook niet gemakkelijk om zo vroeg m'n bed uit te rollen hoor .
Niet meer actief op Fok!
pi_72693624
Ik ben ook al tijden wakker
pi_72693665
hoi!

mijn ouderskomen zo! en dan gaan we naar de trouwlocatie en dan ga ik daarna voor ze koken
Ja doei.
pi_72693862
Wanneer is nou de grote dag, moblo?

Kijk je er al naar uit?
pi_72694028
Ik heb gewoon een beroerd ritme, het is een wonder als het me lukt om voor 2 uur te slapen. En daardoor slaap ik doordeweeks vaak maar 4 å 5 uur per nacht, dus dan moet ik in het weekend wat inhalen.
Misschien zou ik daar ook eens iets aan moeten doen.

Lijstje trouwens:
O: 1 knäckebröd met groentesmurrie, een met eiersalade, 1 eitje
L: tosti met ketchup
T: bakje peren-bananen-kwark
D: zelf gemaakte veggie burger met een rijst-iets.
T: ijsje
pi_72694072
quote:
Op zondag 13 september 2009 11:33 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Wanneer is nou de grote dag, moblo?

Kijk je er al naar uit?
22 juli 2010 pas

en ja
Ja doei.
  zondag 13 september 2009 @ 12:02:26 #150
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_72694484
Lijstje:

O: yoghurt met frambozen
T: twee boterhammen met Ardenner smeerpaté
L: twee boterhammen met Ardenner smeerpaté, glas melk
T: ijsje
T: appel
D: kip met paprika en groenten van de grill, zo om nom nom

Zo eerst ff afwassen en dan verder met de studie .
Niet meer actief op Fok!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')