Vind ze juist heel schattigquote:Op woensdag 9 september 2009 12:33 schreef Sorbootje het volgende:
Echt echt echt echt echt echt niet lullig bedoeld hoor, écht nietMaar kan iemand me uitleggen wat er zo leuk is aan Woezel en Pip? Ik vind ze stom
![]()
En van wie mag ik een portie motivatie om deze laatste werkdagen nog iets nuttigs te doen?
Jaaahh, het was echt al lang geleden dat we er samen ff een avondje op uit zijn getrokken.. Het is allemaal niet extreem spectaculair, maar ik heb er wel súperveel zin in: we gaan naar 9, de nieuwe van Tim Burton die vandaag gaat draaien (want ja, film die 9 heet, 09-09-2009 enzo)quote:Op woensdag 9 september 2009 09:20 schreef Sorbootje het volgende:
Incantrix, ga je uit met je lief? Wat ga je doen?![]()
Zucht, muggen en kattenpies, dat is me dan al wel weer genoeg voor een ochtendje van duizend bommen en granatenquote:Vannacht een redelijk goede nacht gehad. Wel lekgeprikt door een mug. Gek genoeg blijven die muggenbeten niet meer jeuken sinds ik zwanger ben. Da's wel fijn. Alleen dat gezoem om je hoofd.. aargh!
Vanmorgen stond ik in de kattenpis te dansen. Een van mijn katten heeft blaasontsteking en had bedacht dat het douchputje wel een mooie plasplaats was. Stond ik daar met mijn blote voeten in... bah, maar goed, ik kon het wel meteen wegspoelenDaarna op nog zes plaatsen in het huis miniplasjes opgedweild.
Het is uiteindelijk vooral zielig voor de kat natuurlijk, maar leuk is anders.
MAAR, het goede nieuws is... dit is mijn laatste volledige werkdag. Morgen nog een half dagje en dan zeg ik DIKKE DOEI!
Ik niet, want ik vind ze ook stomquote:Op woensdag 9 september 2009 12:33 schreef Sorbootje het volgende:
Echt echt echt echt echt echt niet lullig bedoeld hoor, écht nietMaar kan iemand me uitleggen wat er zo leuk is aan Woezel en Pip? Ik vind ze stom
![]()
En van wie mag ik een portie motivatie om deze laatste werkdagen nog iets nuttigs te doen?
quote:Op woensdag 9 september 2009 12:33 schreef Sorbootje het volgende:
Echt echt echt echt echt echt niet lullig bedoeld hoor, écht nietMaar kan iemand me uitleggen wat er zo leuk is aan Woezel en Pip? Ik vind ze stom
![]()
En van wie mag ik een portie motivatie om deze laatste werkdagen nog iets nuttigs te doen?
Ik vind het leuk bij anderenquote:Op woensdag 9 september 2009 12:33 schreef Sorbootje het volgende:
Echt echt echt echt echt echt niet lullig bedoeld hoor, écht nietMaar kan iemand me uitleggen wat er zo leuk is aan Woezel en Pip? Ik vind ze stom
![]()
Zolang mijn kind nog geen mening heeft weer ik het gewoonquote:Op woensdag 9 september 2009 12:54 schreef ymme het volgende:
Maar wat als je kind nu 3 jaar oud is.
Dan kun je toch geen tekenfilmfiguren weigeren in huis.
(hihi dadelijk vind ons kind woezel en pip niets, en als het een zij is, gaat ze voor hello kitty, naja als hij/zij maar gelukkig is:D )
Nou, dat dusquote:Op woensdag 9 september 2009 13:01 schreef Incantrix het volgende:
Dank je wel Sorbo, gaat lukkenen goed zo, gezellige latste dagen zijn zo'n fijne afsluiting, lijkt me
En Freecell, dat lijkt me inderdaad heel lastig, ik kan makkelijk zeggen dat het niet meer gaat, ik krijg toch mijn salaris wel. Kiezen tussrn failliet gaan of jezelf pijn doen..Ik weet niet wat ik zou doen, wat niet gaat gaat niet, maar zonder centjes leeft het zo lastig.. De kramp die je omschrijft ken ik trouwens niet, vervelend joh!
quote:Op woensdag 9 september 2009 13:06 schreef Twinkly het volgende:
Ik hou ook helemaaaaal niet van die tekenfilmfiguurtjes enzo, vooral niet op kleding of behang. Maar wel van Totoro [ afbeelding ]En van Dikkie Dik want anders is ons kamertje zo groen
en die is ook niet zo commercieel.
toch? Was mijn conclusiequote:
Als het met anderhalf kan, kan het met drie jaar ookquote:Op woensdag 9 september 2009 12:54 schreef ymme het volgende:
Maar wat als je kind nu 3 jaar oud is.
Dan kun je toch geen tekenfilmfiguren weigeren in huis.
(hihi dadelijk vind ons kind woezel en pip niets, en als het een zij is, gaat ze voor hello kitty, naja als hij/zij maar gelukkig is:D )
En weet je wat het is.quote:Op woensdag 9 september 2009 12:57 schreef Incantrix het volgende:
Ymme, fijn dat jullie nu hulp in de huishouding hebben, het is inderdaad lastig om het altijd aan anderen te moeten vragen en je lief moet het allemaal ook maar bolwerken in zijn eentje.. Wij hebben er ook over zitten denken, maar hebben de centjes nu nog te hard nodig voor andere dingen. Zo vlakbij mijn uitgerekende datum willen we wel iemand inschakelen voor een GROTE schoonmaak, want Ischias en nesteldrang gaan vast niet héél goed samen
Ja ik had haar die dag al voor de derde keer aan de telefoon en elke keer weer die vraag: "en????" tjsa toen moesten we daar toch even gebruik van maken hoorquote:
Ik zelf ben altijd al van mening geweest, dat het zowieso niet goed is, om je kind de hele dag of een flink aantal uren voor de tv te zetten.quote:Op woensdag 9 september 2009 13:22 schreef Troel het volgende:
[..]
Als het met anderhalf kan, kan het met drie jaar ook
het scheelt al enorm als je je kind niet de hele dag voor de tv zet met die programma's
Moest even lachen om jouw post.quote:Op woensdag 9 september 2009 13:39 schreef RockabeIIa het volgende:
Geef mijn portie 090909 maar aan fikkie. Ik ga wel een andere dag bevallen
Neeeeej das zielug!!quote:Op woensdag 9 september 2009 13:35 schreef Faja-Lobi het volgende:
Twinkly ik zou de kikker samen met de kat gezellig even samen in een kamer opsluiten, tenzij de kikker dood is dan lijkt me dat geen goed plan.
En als er wel een baby komt wordt je er wel wakker van hoor, geloof mequote:Op woensdag 9 september 2009 13:37 schreef mefke79 het volgende:
Maar ik ga zo dus maar even liggen, beetje boekje lezen. Er komt toch geen baby hier vandaag...
Hou op, nu wil ik oreo's met chocola er omheen!quote:Op woensdag 9 september 2009 13:53 schreef Sorbootje het volgende:Ik vind jullie grappig!
Chocolaatjes zijn gekocht, maar het was zeker niet de bedoeling om ze in één keer op te schrokken.?..
Elke dag één likje chocolade, maximaalquote:Op woensdag 9 september 2009 13:53 schreef Sorbootje het volgende:
Ik vind jullie grappig!
Chocolaatjes zijn gekocht, maar het was zeker niet de bedoeling om ze in één keer op te schrokken.?..
meanie!!!quote:Op woensdag 9 september 2009 13:58 schreef freecell het volgende:
[..]
Elke dag één likje chocolade, maximaal
JAAA???? Ik heb een zak worteltjes!!!!quote:Op woensdag 9 september 2009 14:12 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik wil mijn chocolaatjes wel ruilen voor een paar worteltjes!
Oh, ik moet zo naar de VK. Zou het zo vergeten
maar met 8 niet meerquote:Op woensdag 9 september 2009 13:22 schreef Troel het volgende:
[..]
Als het met anderhalf kan, kan het met drie jaar ook
het scheelt al enorm als je je kind niet de hele dag voor de tv zet met die programma's
wij moesten altijd na sesamstraat naar bed vroegah, en mijn moeder had dus afleveringen tiktak en sesamstraat opgenomen altijd. Als ze ons drie spuugzat was dan ging er een videoband in en lagen we ineens om 4 uur al op bedquote:Op woensdag 9 september 2009 14:29 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik ben blij dat die dingen bestaan en ik 'm er af en toe voor kan zetten
zo voel ik me dan ook nietquote:Op woensdag 9 september 2009 14:51 schreef Faja-Lobi het volgende:
Jullie zijn geen ontaarde moeders hoor
Jaquote:Op woensdag 9 september 2009 14:51 schreef Faja-Lobi het volgende:
Volgens mij bedoelde je Stiemie Freecell![]()
Dat mag ik hopen ja. Slapen lukt niet echt, ik lig niet lekker. Buikje blijft en hard en gevoelig en mijn been doet zeer. Dus nu maar weer overeind. Niet dat dat helpt.quote:Op woensdag 9 september 2009 13:45 schreef freecell het volgende:
En als er wel een baby komt wordt je er wel wakker van hoor, geloof me
ik heb er 2, 2 zusjes van bijna 9 jaar al weerquote:Op woensdag 9 september 2009 14:55 schreef lily het volgende:
[..]
zo voel ik me dan ook niet
Ik ben alleen niet zo van het glashard verbieden van dingen...
en heb je een Husky, Faja![]()
Bwwwughhhh ik wil helemaal geen chocolade meer.....quote:
Ik vind dat ook niet mooi, die figuren overal op.quote:Op woensdag 9 september 2009 15:40 schreef mefke79 het volgende:
Voor mij hoeft dat gewoon niet, die figuurtjes overal op. Dus ook geen pooh op een truitje of een mickey mouse ergens op. Kan ik vast geen eeuwen volhouden, maar voor nu valt het nog te proberen...
hihi, wat lief gezegd maar daar zijn natuurlijk andere topics voor en alles op z'n tijdquote:Op woensdag 9 september 2009 15:51 schreef Sorbootje het volgende:
Vind ik niet offtopic hoor Lily. Opvoeding is toch ook iets waar je over nadenkt als je zwanger bent. Jouw ervaring kunnen we goed gebruiken!
Porno de porno!quote:Op woensdag 9 september 2009 15:56 schreef freecell het volgende:
Daar noem je pas iets wat mijn kinderen echt niet zouden mogen zienpurno de purno!
Tja, ik vind het best triest als ik soms zie dat kinderen van een maand of 8 al achter de tv gezet worden en dat er niet gekeken wordt wat er dan wordt gekekenquote:Op woensdag 9 september 2009 14:26 schreef lily het volgende:
[..]
maar met 8 niet meer![]()
Ik moet wel lachen om jullie idealisme
Juistja, dat maakt het echt niet simpel nee. Maar die pijn in je lijf is ook zoietsquote:Op woensdag 9 september 2009 13:08 schreef freecell het volgende:
[..]
Nou, dat dus
En TARA heeft genoeg salaris voor alle vaste lasten, maar van mijn inkomen leven we zeg maar
Daarbij heeft onze vraagouder ook een vet probleem als ik afhaakZe kan al bijna geen opvang krijgen voor mijn verlof...
Daar doelde ik niet helemaal op, dames. Jullie vatten mijn punt niet.quote:Op woensdag 9 september 2009 16:41 schreef Incantrix het volgende:
Lily,, ik hoopte toch eigenlijk wel het tv kijken beperkt te kunnen houden hoor
Géén tv vind ik ook weer te ver gaan
quote:Op woensdag 9 september 2009 17:46 schreef sterrenmunt het volgende:
meeeen, jullie gaan hier veel te snel, dat kan ik toch nooit bijhouden! For the record dan maar, de inwendige echo viel echt meer en ik had een knipperend hartje!
Eer ik dit geplakt heb zijn jullie weer 4 pagina's verder. Maar las minder jeuk, bios, benen omhoog, chocolade (juk dat vinnik echt vies) en wortels. Iedereen veel plezier vanavond!
Opvang is hier van 8.30 tot 18:30, dus ook 's morgens. Alleen ik krijg 's middags vaak pas echt last.quote:Op woensdag 9 september 2009 16:41 schreef Incantrix het volgende:
Thnx Twinkly, gaat goedkomenEn néé, niet nóg een kikker! Niet samen opsluiten hoor, da's zielig idd..
![]()
[..]
Juistja, dat maakt het echt niet simpel nee. Maar die pijn in je lijf is ook zoietsBegrijp ik het goed dat je de kindertjes in de middag opvangt? Ik trap vast open deuren in hoor, maar zou je in de ochtend niet de rust kunnen nemen of oefeningen doen ofzo waar de pijn minder erg van wordt? Sterkte met je dilemma in elk geval, ik benijd je niet
Stiemie kan je vertellen wat je gekregen hebt? Ik krijg normaal gesproken capsules om in te nemen (oraal) maar die mogen niet in de zwangerschap. Ben benieuwd wat er verder is wat in 1x keer werkt en wel mag...quote:Op woensdag 9 september 2009 14:37 schreef Stiemie het volgende:
...Ha werd net al door de verloskundige teruggebeld en ze hebben de huisarts gesproken en een eenmalig iets voor me klaarliggen bij de apotheek! Niks kuur van 2 weken, maar gewoon in 1 x klaar!
Het is een soort 'eitje' dat je eenmalig liefst 's nachts moet inbrengen. Ik zie wel dat het iets duurder is dan die irritante kuur van 2 weken. En dan te weten dat ik al een paar keer om zo'n eitje heb gevraagd bij de doktersassistente, maar dat dat volgens haar nooit kon tijdens de zwangerschapquote:Op woensdag 9 september 2009 18:35 schreef Rubey het volgende:
[..]
Stiemie kan je vertellen wat je gekregen hebt? Ik krijg normaal gesproken capsules om in te nemen (oraal) maar die mogen niet in de zwangerschap. Ben benieuwd wat er verder is wat in 1x keer werkt en wel mag...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |