Had eind augustus 2008 een C2 besteld, en betaald via PayPal. De levertijd zou iets van 3 - 4 weken zijn. Na een maand eens achteraan gemaild, wat de planning zou zijn. Het zou nog eens twee weken duren. Afgewacht, weer niets. Uiteindelijk heel veel heen en weer gemaild, maar het werd steeds uitgesteld. Op een gegeven moment verzendkosten teruggestort gekregen, en ergens begin november de order gecancelled. Op dat moment waren ze echter geswitcht van leverancier, wat de leveringsproblemen zouden moeten verklaren.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 13:09 schreef joenp het volgende:
Heeft een van jullie ervaring met het bestellen van en het dragen van horloges van Christopher Ward? Ik heb m'n zinnen gezet op een C5 Malvern. Maar kan niet echt veel ervaringen vinden op het forum van CW na...
Dank!
[ afbeelding ]
En met succes, want ook al op pauzequote:Op zondag 11 oktober 2009 08:44 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Belachelijk, heb me in V&A FB al kwaad gemaakt.
Wat een belachelijk fascistisch regime heerst hier soms op Fokquote:Op zondag 11 oktober 2009 20:58 schreef Reintji het volgende:
[..]
En met succes, want ook al op pauze![]()
Met opruimen trouwens nog wat oude klokjes 'gevonden'. Titanium was hip hè.
Ik niet...ik ga voor de SD zoals je na de tourrit weet...quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 19:29 schreef Adsum het volgende:
[..]
Wat moet je ervoor hebben? ¤ 3999,-??
Dit keer in de prullenbak. Te belachelijk voor woorden. Swetsenegger nam het voor hem op en is daarom nu ook gebandquote:Op zondag 11 oktober 2009 21:46 schreef ForrestX het volgende:
[..]
Ik niet...ik ga voor de SD zoals je na de tourrit weet...
Overigens weer aangezien voor handelaar???? Om moe van te worden!
dan zal ik ook zo wel gaan..quote:Op zondag 11 oktober 2009 22:06 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dit keer in de prullenbak. Te belachelijk voor woorden. Swetsenegger nam het voor hem op en is daarom nu ook geband
Prullenbak is point of no return.quote:Op zondag 11 oktober 2009 22:06 schreef ForrestX het volgende:
[..]
dan zal ik ook zo wel gaan..
de prullenbak is??
quote:Op zondag 11 oktober 2009 22:08 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Prullenbak is point of no return.
Hij is dan ook een liefhebber pur sang met ook nog eens verstand van zaken.quote:Op zondag 11 oktober 2009 22:37 schreef Queque het volgende:
Erg jammer, was wel 1 van de users die ergens echt goed inhoudelijk op kon antwoorden.
En de Steinhart is geen rip-off?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 17:28 schreef eriksd het volgende:
Die Magrette is te duidelijk een rip-off. Neem de steinhart.
Ik zou zeer zeker ook fortis flieger overwegenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 21:44 schreef ForrestX het volgende:
[..]
En de Steinhart is geen rip-off?
Als je voor de Flieger gaat, kijk dan eens bij Stowa...een van de 5 originele merken die Duitse Fliegers maakt. Weliswaar iets duurder dan de Steinhart, maar meer historie en ik gok zo maar een smooier en beter afgewerkt, Overigens heb ik over Steinhart nooit slechte dingen gehoord, net als over Magrette!
Qua model zijn het nogal appels en peren. De binnenkant: de Magrette heeft een Miyota uurwerk, de Steinhart een ETA...ik ozu het in deze prijsklasse geloof ik niet laten meewegen en kopen wat je het mooiste vind....of sparen en ze allebei kopen.
Ik heb zelf met exact hetzelfde dilema geworsteld met als resutaat dat ik ze geen van beide heb genomen, ik wel weet dat als er een Flieger komt dat het of een Stowa of een IWC wordt, de Magrette mij niet staat en dat er eerst een duiker bij komt waarvoor ik lang moet sparen. Maar beide horloges uit jouw dilema vind ik persoonlijk prachtig.
iBood, neem ik aan? Daar stond ie inderdaad voor dat bedrag...quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 20:36 schreef Dokay het volgende:
vandaag een Invicta 8926 gloedjenieuw op de kop getikt voor ¤70,-.. geen slechte deal als je kijkt dat ie retail ¤200 is en volgens recensies voor 2x de retailwaarde nog een goede deal zou zijn
yep, had m van iemand overgekocht nog helemaal nieuw die 'm iets te impulsief had gekocht. hij had al teveel horloges ofzoquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 11:19 schreef TheSilencer het volgende:
[..]
iBood, neem ik aan? Daar stond ie inderdaad voor dat bedrag...
Ah, dat soort mensen ken ik meerquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 19:09 schreef Dokay het volgende:
[..]
yep, had m van iemand overgekocht nog helemaal nieuw die 'm iets te impulsief had gekocht. hij had al teveel horloges ofzo
keertje goed polijsten en je kunt echt de blits makenquote:Op maandag 19 oktober 2009 12:46 schreef centenbakkie het volgende:![]()
[ afbeelding ]
seiko 1128-5000 12k gold
ach kosste maar 50 cent op mn werk
Voorzichtig polijstenquote:Op maandag 19 oktober 2009 12:59 schreef --H-I-M-- het volgende:
[..]
keertje goed polijsten en je kunt echt de blits maken
En het gaat deze worden:quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 22:44 schreef osmo het volgende:
Ik kan niet kiezen tussen een Magrette Regattare Moana Pacific
[ afbeelding ]
Of een Steinhart Nav B-Uhr II
[ afbeelding ]
Dilemma Dilemma
ik zag hier laatst Magrette voorbij komen als degelijk Panerai alternatief. Mocht je dat nog aan de prijs vinden, zijn er ook nog wel wat gunstiger geprijsde alternatieven.quote:Op maandag 19 oktober 2009 22:20 schreef stamppot het volgende:
Ik vind panerai horloges vet, helemaal de horloges met een hand opgewonden uurwerk.
Het rondlopen met een namaak horloge vind ik eigenlijk niet echt tof, en het origineel kan ik niet betalen. Zijn er alternatieven die wat weghebben van die klokken?
Ik heb wel een ander merk gezien in dit topic die er veel op lijkt maar dat zijn automaten. Ik heb al een mooie automaat dus daar ben ik niet naar opzoek.
Magrette zijn ook automaat volgens mij...quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 11:36 schreef Dokay het volgende:
[..]
ik zag hier laatst Magrette voorbij komen als degelijk Panerai alternatief. Mocht je dat nog aan de prijs vinden, zijn er ook nog wel wat gunstiger geprijsde alternatieven.
Dat vind ik toch zo een geweldig model ehquote:
Uitstekende klok. Heb hem zelf met witte wijzerplaat.quote:
Zo,quote:Op woensdag 2 september 2009 23:46 schreef allsystemshalt het volgende:
Ik had een tijdje terug een Vostok gerepareerd, Het gewicht van het opwindmechanisme was losgetrild.
En nu is dus de secondewijzer los![]()
Kan ik weer gaan prutsen![]()
* Wel vreemd hoor dat ie zomaar los liet (het gewicht he ).
Dat de secondewijzer los laat zal wel aan mijn reparatiewerk liggen
De vraag is natuurlijk wat een kleine pols is. Het horloge is 40mm en mijn polsen kunnen nog een slag groter hebben, maar dit is voor mij de ideale grootte. Als je pols een omtrek heeft van groter dan 16cm dan zit ie perfect.quote:Op maandag 26 oktober 2009 17:12 schreef m0ridin het volgende:
@osmo en eriksd:
Ik ben dus van plan binnenkort zelf ook een Tissot PRC 200 te kopen (en ook nog aan het twijfelen over de kleur... dacht aan wit maar vind de zwarte toch ook wel erg mooi). Wil hem dan wel met metalen band nemen.
Hebben jullie nog alternatieven overwogen of in het hoofd die ik ook nog kan bekijken? Ik wil dus een metalen chronograaf. Niet te druk en niet te groot (hou van redelijk simpel en heb maar kleine polsen)... Deze tissot lijkt overal prima aan te voldoen en zit ook in mijn prijsklasse (200-300 euro) maar wie weet zie ik nog dingen over het hoofd
ps. Zouden jullie eventueel een plaatje van dit klokje om de pols kunnen posten? Thanks
Ik kan je er helaas niet mee helpen, maar op www.horlogeforum.nl zit een user genaamd Nivelasco. Hij is (oa) een Maurice Lacroix kenner.quote:Op maandag 26 oktober 2009 23:18 schreef x3ro het volgende:
Ik ben eigenlijk voor een kennis op zoek naar wat info over een horloge wat hij heeft.
Het betreft een maurice lacroix wat kennelijk het platste horloge uit hun lijn is(is al 15+ jaar oud). Is bij mijn weten wel geen automaat, maar kost alsnog ergens in de 3300+ range wanneer je hem tegenwoordig hebben wil. Zal wanneer ik weer terug in NL ben wel wat foto's plaatsen mochten jullie geen id hebben,
Thxquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 19:44 schreef StateOfMind het volgende:
Ik heb hier het gedeelte van zijn eigen site gevonden met heel veel over Maurice Lacoix's. Tenminste, alle horloges uit de Masterpiece serie.
Wat doet het bedrag/de waarde er nou toe?? Belangrijkste is dat je het zelf een mooie klok vindt!quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 07:26 schreef DeZwabber het volgende:
ik voel me echt een pauper in dit topic met mijn seiko van "maar" 300 euro![]()
maar ik vind em mooi genoeg, in ieder geval voor dagelijks gebruik![]()
[ afbeelding ]
het was ook niet helemaal serieus bedoeld hoorquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 16:44 schreef ForrestX het volgende:
[..]
Wat doet het bedrag/de waarde er nou toe?? Belangrijkste is dat je het zelf een mooie klok vindt!
Ja want eigenlijk ben je er wel trots op, en stiekem probeer je er een beetje mee te pimpenquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:28 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
het was ook niet helemaal serieus bedoeld hoor
Gelukkig heet dit topic dan ook zoquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:41 schreef VinnieJones het volgende:
[..]
Ja want eigenlijk ben je er wel trots op, en stiekem probeer je er een beetje mee te pimpen![]()
In die advertentie staat een emailadres met een domein dat horloges verkoopt maar op die hele site is geen Tissot te vinden ...quote:Op zondag 1 november 2009 13:29 schreef junkiexp het volgende:
Ik wil graag een tissot le locle.
Dit is wel erg goedkoop ?
http://link.marktplaats.nl/285781002
Betrouwbaar of laten schieten ?
Wat een prachtklokquote:Op zondag 1 november 2009 12:41 schreef Jackal_Omega het volgende:
Ik vind die Armani qua layout wel een hoop weghebben van mijn JLC
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik vind het opmerkelijk dat je er de originele doos niet bij krijgt. Alleen bij een meerprijs van 25eu. Vraag me af waarom dat zo is / hoe dat zit.quote:Op zondag 1 november 2009 13:29 schreef junkiexp het volgende:
Ik wil graag een tissot le locle.
Dit is wel erg goedkoop ?
http://link.marktplaats.nl/285781002
Betrouwbaar of laten schieten ?
Ik ken de site niet en kan derhalve dus niks zeggen over de betrouwbaarheid, maar de Le Locle kost in de winkel circa 370 euro (als ik het mij goed herinner). Dan heb je sowieso zekerheid.quote:Op zondag 1 november 2009 13:29 schreef junkiexp het volgende:
Ik wil graag een tissot le locle.
Dit is wel erg goedkoop ?
http://link.marktplaats.nl/285781002
Betrouwbaar of laten schieten ?
quote:Op zondag 1 november 2009 12:41 schreef Jackal_Omega het volgende:
Ik vind die Armani qua layout wel een hoop weghebben van mijn JLC
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat vind ik dus ook al vreemdquote:Op zondag 1 november 2009 16:07 schreef Stiggie het volgende:
[..]
Ik vind het opmerkelijk dat je er de originele doos niet bij krijgt. Alleen bij een meerprijs van 25eu. Vraag me af waarom dat zo is / hoe dat zit.
Ok, bedankt.quote:Op zondag 1 november 2009 16:19 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik ken de site niet en kan derhalve dus niks zeggen over de betrouwbaarheid, maar de Le Locle kost in de winkel circa 370 euro (als ik het mij goed herinner). Dan heb je sowieso zekerheid.
Zeer mooie klok trouwens in die uitvoering (al zou een bruine croc hem nog beter staan).
Ik heb de Le Locle die jij toonde (met Romeinse cijfers en geguillocheerde wijzerplaat dus) ooit eens gepast bij een juwelier en die zat bij hem iig op een mooie bruine croc met vlindersluiting. Erg smaakvolle combiquote:Op zondag 1 november 2009 16:50 schreef junkiexp het volgende:
is de le locle die ik wil ook origineel met een bruine band verkrijgbaar ?
Ik ben alleen nog maar de zwarte en stalen band tegengekomen ?
dus die kosten moet je dan ook nog meerekenen.quote:Op zondag 1 november 2009 16:50 schreef junkiexp het volgende:
is de le locle die ik wil ook origineel met een bruine band verkrijgbaar ?
Ik ben alleen nog maar de zwarte en stalen band tegengekomen ?
Dat kan goedkoper dankzij het lage Britse Pondquote:Op zondag 1 november 2009 16:19 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik ken de site niet en kan derhalve dus niks zeggen over de betrouwbaarheid, maar de Le Locle kost in de winkel circa 370 euro (als ik het mij goed herinner). Dan heb je sowieso zekerheid.
Zeer mooie klok trouwens in die uitvoering (al zou een bruine croc hem nog beter staan).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |