Misschien had het die dag hard geregend ofzo, en was alles klam geworden.quote:Op zondag 16 augustus 2009 21:07 schreef Fiddlergurl het volgende:
Het filmpje waar het podium nat is, daar kijkt hij inderdaad niet blij, hij maakt echt zo'n handgebaar van: ja, hoe kan ik nu mijn werk doen? Kan me inderdaad voorstellen dat dat heel irritant is, vraag me ook af hoe het kan, hij reisde toch altijd met eigen podium?
Ja dat kan wel, maar kan me toch voorstellen dat er wel mensen zijn die zoiets opmerken? Het was spekglad, hij glijdt er ook echt overheen. Mmmm nou ja vaagquote:Op zondag 16 augustus 2009 21:13 schreef R4m0n_46 het volgende:
[..]
Misschien had het die dag hard geregend ofzo, en was alles klam geworden.
Slechts een suggestie.
Ik denk dat je het over Applehead hebt...dat was een bijnaam die vooral kinderen aan hen gegeven hebben en ik vond het wel heel grappig en lief!quote:
Tja, maar ze noemden hem wel zo. Hij noemde z'n eigen kinderen ook Applehead.quote:Op zondag 16 augustus 2009 21:58 schreef Noax het volgende:
Check deze link maar eens:
http://www.urbandictionar(...)=Apple%20Head%20Club
Ik vind hem meer een microfoonhoofd, hoe hij eruitzag tot z'n 20e ongeveer.quote:Op zondag 16 augustus 2009 21:31 schreef veuvje het volgende:
Ik denk dat je het over Applehead hebt...dat was een bijnaam die vooral kinderen aan hen gegeven hebben en ik vond het wel heel grappig en lief!
Je moet er maar opkomenquote:Op zondag 16 augustus 2009 21:58 schreef Noax het volgende:
Check deze link maar eens:
http://www.urbandictionar(...)=Apple%20Head%20Club
quote:Op zondag 16 augustus 2009 22:02 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Tja, maar ze noemden hem wel zo. Hij noemde z'n eigen kinderen ook Applehead.
Het maakt me niks uit wat andere ervan denken...ik vind het cute en hij vond het ook leuk!quote:Op zondag 16 augustus 2009 22:02 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Tja, maar ze noemden hem wel zo. Hij noemde z'n eigen kinderen ook Applehead.
Quincy Jones noemde hem Smelly.quote:Op zondag 16 augustus 2009 22:09 schreef veuvje het volgende:
[..]
Het maakt me niks uit wat andere ervan denken...ik vind het cute en hij vond het ook leuk!![]()
Ik begreep ook dat ze hem Smelly noemde. Weet iemand daar wat van?
quote:Op zondag 16 augustus 2009 22:04 schreef JoepiePoepie het volgende:
Ik vind hem meer een microfoonhoofd, hoe hij eruitzag tot z'n 20e ongeveer.
Rnnzquote:Op zondag 16 augustus 2009 22:35 schreef Rnnz het volgende:
Ben ik weer! Hiephoi!
Even een snelle zwaai naar Rebecca
Leuke vakantie gehad?
Producer QUINCY JONES and STEVEN SPIELBERG nicknamed MICHAEL JACKSON 'Smelly' - because the pop superstar once used the word instead of swearing. Jackson admits he uses more curse words now, but while he was recording Thriller with Jones and forming a friendship with Spielberg, he never swore. He tells Ebony magazine, "I say a few swear words now - but especially then, you couldn't get me to swear. So I would say, 'That's a smelly song.' That would mean, 'It's so great.'"quote:Op zondag 16 augustus 2009 22:09 schreef veuvje het volgende:
[..]
Het maakt me niks uit wat andere ervan denken...ik vind het cute en hij vond het ook leuk!![]()
Ik begreep ook dat ze hem Smelly noemde. Weet iemand daar wat van?
Hey lieverdquote:Op zondag 16 augustus 2009 22:35 schreef Rnnz het volgende:
Ben ik weer! Hiephoi!
Even een snelle zwaai naar Rebecca
Leuke vakantie gehad?
Ben je al bruin gewordenquote:Op zondag 16 augustus 2009 22:58 schreef Rebbedebje het volgende:
[..]
Hey lieverd![]()
![]()
Ja was leuk, maar ook vermoeiend, haha
Na onze vakanties heb je eigenlijk nog een week vakantie nodig om uit te rusten van het rijden, lopen, steden bezoeken, leuke restaurantjes zoeken, cocktails drinkenetc.
En wat een hitte!! Minstens 34 graden in het zuiden (Marseille, Montpellier) Die 1e is trouwens af te raden, erg druk en heel veel rare figuren, de 2e is een aanrader.
Maarre, ontopic maar weer.
Ik ga niet alles teruglezen, maar zal wel wat bladeren, maar zijn ze nou wel of niet van Michael en wel of niet van die ene Mark ofzo? (de kinderen dus hè, haha)
Haha, nou...m'n armen wel iig. Maar ik ben niet echt een hele-dag-op-het-strand-ligt-type en ben ook vrij licht van mezelf (wel wat donkerder dan MJquote:
quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:08 schreef Rebbedebje het volgende:
[..]
Haha, nou...m'n armen wel iig. Maar ik ben niet echt een hele-dag-op-het-strand-ligt-type en ben ook vrij licht van mezelf (wel wat donkerder dan MJ)
quote:Op zondag 16 augustus 2009 22:54 schreef matthijst het volgende:
[..]
Producer QUINCY JONES and STEVEN SPIELBERG nicknamed MICHAEL JACKSON 'Smelly' - because the pop superstar once used the word instead of swearing. Jackson admits he uses more curse words now, but while he was recording Thriller with Jones and forming a friendship with Spielberg, he never swore. He tells Ebony magazine, "I say a few swear words now - but especially then, you couldn't get me to swear. So I would say, 'That's a smelly song.' That would mean, 'It's so great.'"
Marseille is tofquote:Op zondag 16 augustus 2009 22:58 schreef Rebbedebje het volgende:
[..]
Hey lieverd![]()
![]()
Ja was leuk, maar ook vermoeiend, haha
Na onze vakanties heb je eigenlijk nog een week vakantie nodig om uit te rusten van het rijden, lopen, steden bezoeken, leuke restaurantjes zoeken, cocktails drinkenetc.
En wat een hitte!! Minstens 34 graden in het zuiden (Marseille, Montpellier) Die 1e is trouwens af te raden, erg druk en heel veel rare figuren, de 2e is een aanrader.
Maarre, ontopic maar weer.
Ik ga niet alles teruglezen, maar zal wel wat bladeren, maar zijn ze nou wel of niet van Michael en wel of niet van die ene Mark ofzo? (de kinderen dus hè, haha)
Michael kan Frans zingenquote:Op maandag 17 augustus 2009 00:26 schreef Rnnz het volgende:
Nu we het toch over Frankrijk hebben..
Michael Jackson zingt Je Ne Veux Pas La Fin De Nous.
quote:
en ook Spaansquote:
Though you don't need me now, I will stay in your heart.. And when things fall apart, you'll remember one day....quote:
ik vind het niet mooi klinken iigquote:
Ik vond het eigenlijk wel wat hebbenquote:Op maandag 17 augustus 2009 10:06 schreef R4m0n_46 het volgende:
[..]
ik vind het niet mooi klinken iig![]()
wel knap dat hij z'n liedjes ook o.a. in in het Frans en Spaans zong
Engels/Amerikaans klinkt voor mij een stuk beter, maarja, ieder z'n eigen mening tochquote:Op maandag 17 augustus 2009 11:45 schreef Amyrlin het volgende:
[..]
Ik vond het eigenlijk wel wat hebben![]()
Tu amor es mi suerte, hmm klinkt niet slecht toch?
Ik moet echt lachen om dat accent, klinkt wel leukquote:Op maandag 17 augustus 2009 12:13 schreef quirina het volgende:
De Franse versie![]()
niet echt vloeiend accentloos Frans, maar ik vind het toch leuk gedaan.
Todo mi amor eres tu..beter maar wel leuk dat Amerikaanse accent erbij.
http://www.mp3lyrics.org/m/michael-jackson/todo/
Voor mij normaal gesproken ook hoorquote:Op maandag 17 augustus 2009 12:08 schreef R4m0n_46 het volgende:
[..]
Engels/Amerikaans klinkt voor mij een stuk beter, maarja, ieder z'n eigen mening toch![]()
Woehahaha, wat briljant gevonden!!!quote:Op maandag 17 augustus 2009 14:02 schreef piepie het volgende:
Ik kreeg deze link via een vriendin, echt heel grappig:
dat stukje is gaaf ja, de rest vind ik maar mwahquote:Op maandag 17 augustus 2009 01:00 schreef Zapato het volgende:
Wat vonden we van dit nummer dan? De break van 2:00 tot 2:50 is erg gaaf!
Het is idd een mwah nummerquote:Op maandag 17 augustus 2009 14:47 schreef dollce het volgende:
[..]
dat stukje is gaaf ja, de rest vind ik maar mwah
quote:Op maandag 17 augustus 2009 00:37 schreef DrDentz het volgende:
Een Spoanse
Neem er nog eentje Dr.Dentzquote:Op maandag 17 augustus 2009 01:56 schreef DrDentz het volgende:
Billie Jean is not my luvver
Ik begrijp dat je CC direct is gekoppeld aan je bankrekening? Ik heb namelijk een CC, maar dan via de ING die is gekoppeld aan m'n girorekening. Zodra er op mijn CC sprake is van een positief saldo, dan blijft dat saldo erop staan, totdat het een keer wordt verrekend met een uitgave. Wat je bij de ING dan moet doen, is een aanvraag doen om het overschot terug te storten naar je giro. Misschien dat dat ook geldt bij de ABN.quote:Op maandag 17 augustus 2009 22:08 schreef Gauner het volgende:
Heeft iemand hier al zijn refund gekregen?
Ik wel een maand geleden een afschrift van mijn creditcard gekregen met +115 euro van Ticketmaster (wat dat ook moge betekeken..) maar op mijn rekening is nog niks bijgeschreven. Vind het een beetje vreemd omdat het ongeveer 4 weken zou duren en het nu al bijna 2 maanden geleden is. Heb ABN Amro trouwens..
Er komt elke dag nog wel "nieuws" binnen hoorquote:
Dat dus, SNS net zoquote:Op maandag 17 augustus 2009 22:41 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ik begrijp dat je CC direct is gekoppeld aan je bankrekening? Ik heb namelijk een CC, maar dan via de ING die is gekoppeld aan m'n girorekening. Zodra er op mijn CC sprake is van een positief saldo, dan blijft dat saldo erop staan, totdat het een keer wordt verrekend met een uitgave. Wat je bij de ING dan moet doen, is een aanvraag doen om het overschot terug te storten naar je giro. Misschien dat dat ook geldt bij de ABN.
Niet echt interessant nieuws, vind ik. De ene dag is Michael wel begraven, daarna wordt hij weer op z'n verjaardag begraven... Tja, dat boeit me echt weinig eerlijk gezegd.quote:Op maandag 17 augustus 2009 23:22 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Er komt elke dag nog wel "nieuws" binnen hoor
Vandaar ook de ".."quote:Op maandag 17 augustus 2009 23:32 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Niet echt interessant nieuws, vind ik. De ene dag is Michael wel begraven, daarna wordt hij weer op z'n verjaardag begraven... Tja, dat boeit me echt weinig eerlijk gezegd.
Tja, hij is ook gebalsemd. Gaat ie niet do..quote:Op maandag 17 augustus 2009 23:41 schreef R4m0n_46 het volgende:
dan moet Michael nog 12 dagen in de koeling blijven liggen, en dat al vanaf 25 juni
Inderdaad, dus gewoon even de ABN bellen of misschien via internetbankieren even aanvragenquote:Op maandag 17 augustus 2009 23:43 schreef Gauner het volgende:
Ja ik had in maart 109 euro betaald en op het afschrift van afgelopen maand was het 115 euro. Komt zeker door een gedaalde pondkoers?
Dus als ik het goed begrijp: het geld heb ik al, maar staat dus op mijn CC. Mocht ik iets met CC kopen, dan wordt dit verrekend met die 115 euro, maar als ik het niet wil moet ik het aanvragen om over te zetten op mijn bankrekening?
Ja mijn CC is inderdaad gekoppeld aan mijn bankrekening.
Maak de zin maar afquote:Op maandag 17 augustus 2009 23:43 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Tja, hij is ook gebalsemd. Gaat ie niet do..
quote:
Kwam na snel zoeken dit topic tegen:quote:Op maandag 17 augustus 2009 23:44 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Inderdaad, dus gewoon even de ABN bellen of misschien via internetbankieren even aanvragen
Ja Bobbie je moet iets gaan doen met dat talentquote:Op maandag 17 augustus 2009 23:55 schreef Gauner het volgende:
[..]
Kwam na snel zoeken dit topic tegen:
Creditcard naar bankrekening overboeken
Schijnt niet zo eenvoudig te zijn bij ABN.![]()
Dan moet ik het bedrag maar pinnen met mijn CC en daarna storten op rekening. Die 7,50 zitten toch in dat koersverschil.
Thanks Sideshowbobbie.
Leuk!quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 00:01 schreef Zapato het volgende:
Beste versie van I'll bethere wat mij betreft.
Als Michael de 29e echt wordt begraven dan zal het toch niet in een anoniem graf zijn lijkt mij.quote:Op maandag 17 augustus 2009 23:17 schreef Noax het volgende:
'Michael Jackson op verjaardag begraven'
De in juni overleden popster Michael Jackson wordt volgens zijn vader Joe Jackson op zijn geboortedag, 29 augustus, naar zijn laatste rustplaats gebracht. Dit meldde de New York Daily News vandaag. Op deze dag zou de King of Pop 51 jaar zijn geworden.
Volgens de Amerikaanse krant is de familie Jackson er na een lange discussie over eens dat de beroemdheid op zijn verjaardag eindelijk begraven wordt. Tot nu toe wordt zijn lichaam volgens Amerikaanse media in bevroren toestand bewaard op de begraafplaats Forest Lawn in Hollywood.
Het popicoon wordt mogelijkerwijs in een anoniem graf begraven. Zijn familieleden vermoeden anders dat fans het graf beschadigen en de rust in het park verstoren. De zanger overleed op 25 juni op 50-jarige leeftijd na hartfalen, waarschijnlijk als gevolg van het gebruik van het narcosemiddel Propofol dat zou zijn toegediend door zijn privé-arts Conrad Murray.
Bron: FP
Ik kan me dat juist heel goed voorstellen van de fans, met name de hysterische sopwijven. "Kom Mien, even kijken of ie er wel echt ligt, en dan kunnen we meteen een stukje haar en een snipper van zijn kleding meenemen.'quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 01:52 schreef piepie het volgende:
[..]
Ik kan me trouwens ook niet voorstellen dat fans het graf zouden beschadigen, die hebben te veel respect voor Michael. Juist de Michael-haters zie ik er toe in staat ...
Nee dat gaat er bij mij niet in hoor Elizabeth. Schop en spade mee zeker??? Hysterische sopwijven bestaan in mijn ogen ook helemaal niet, dat is slechts spielerei. Zijn alle mannen die zich verlustigen aan porno dan ook hysterisch????quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 02:15 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ik kan me dat juist heel goed voorstellen van de fans, met name de hysterische sopwijven. "Kom Mien, even kijken of ie er wel echt ligt, en dan kunnen we meteen een stukje haar en een snipper van zijn kleding meenemen.'
Wat is dat nou voor superkromme vergelijking. Een pornofilmpje of foto's kijken van (relatief) onbekende 'pornosterren' kun je toch niet vergelijken met de hysterische fans van MJ!quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 02:30 schreef piepie het volgende:
[..]
Nee dat gaat er bij mij niet in hoor Elizabeth. Hysterische sopwijven bestaan in mijn ogen ook niet, dat is slechts spielerij. Zijn alle mannen die zich verlustigen aan porno dan ook hysterisch????
Ik kijk inderdaad graag naar een mooie sexy man, nutteloos om te zeggen dat MJ daar niet toe hoort denk ik?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 02:42 schreef piepie het volgende:
Nou zo krom vind ik die vergelijking toch echt niet. Vrouwen kijken toch graag naar een mooie sexy man, net zoals mannen dat naar vrouwen doen. Als vrouwen daarnaar kijken zijn het ineens sopwijven (wat een achterlijk rotwoord trouwens),
Precies, MJ moet je niet live beleven, dat is bijna zelfmoord.quote:Het laatste ben ik wel helemaal met je eens. Ik zou er ook niet aan moeten denken om tussen die menigte te staan. Ik krijg het al bebauwd als ik eraan denk. Het zou voor mij ook het hele concert bederven.
Thuis zit ik heerlijk 1e rang voor mijn plasmascherm zonder dat ik een elleboogstoot van links of rechts krijg ...
Jij vindt dat Michael Jackson daar niet toe hoort, dat is een denkfout van jou dan. Hij is alleen niet jouw type man.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 02:50 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ik kijk inderdaad graag naar een mooie sexy man, nutteloos om te zeggen dat MJ daar niet toe hoort denk ik?![]()
quote:
Ik geloof dat Rnnz er één heeft besteld daar. Maar je kan enkele shirts nu ook halen bij de FRS hier, voor een tientje goedkoperquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:21 schreef Cheater_07 het volgende:
Ik gooi er even een vraagje tussendoor!![]()
Zijn er hier ook mensen die wat t-shirts ofzo besteld hebben via MichaelJacksonLive.com?
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:25 schreef Noax het volgende:
Lastig hoor, misschien lukt het bij JermaineJacksonLive...?
Ja, ik hoorde al zoiets... heb er ook een paar bij MediaMarkt zien liggen. Maar ik heb er zelf 2 besteld via de site, en ze nog niet binnen.. vandaar dat ik even wilde peilen of er hier meer mensen waren die ze besteld hadden. En misschien al binnen.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:44 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ik geloof dat Rnnz er één heeft besteld daar. Maar je kan enkele shirts nu ook halen bij de FRS hier, voor een tientje goedkoper
Het kan wel even duren voordat je ze binnen hebt, van wat ik heb begrepenquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:58 schreef Cheater_07 het volgende:
[..]
Ja, ik hoorde al zoiets... heb er ook een paar bij MediaMarkt zien liggen. Maar ik heb er zelf 2 besteld via de site, en ze nog niet binnen.. vandaar dat ik even wilde peilen of er hier meer mensen waren die ze besteld hadden. En misschien al binnen.
Je kunt wel even wachten hoor, ik kreeg hem pas ruim een maand na bestelling binnen.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:58 schreef Cheater_07 het volgende:
[..]
Ja, ik hoorde al zoiets... heb er ook een paar bij MediaMarkt zien liggen. Maar ik heb er zelf 2 besteld via de site, en ze nog niet binnen.. vandaar dat ik even wilde peilen of er hier meer mensen waren die ze besteld hadden. En misschien al binnen.
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 11:49 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Je kunt wel even wachten hoor, ik kreeg hem pas ruim een maand na bestelling binnen.
lol, die kleine figuurtjes vind ik niet zo heel mooi eerlijk gezegdquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 15:39 schreef matthijst het volgende:
Net deze binnen gekregen
[ afbeelding ]
Hot Toys Billie Jean
Hot Toys Cosbaby Tribute Set
wat ik er zo van zie, doet hij dat ook wel redelijk toch?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 16:30 schreef matthijst het volgende:
Die kleintjes zijn meer voor de gein, die grote zou erop moeten lijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |