Maar daar zijn ook enorme tegenstellingen tussen de verschillende stromingen. En de ultraconservatieve christenen (KKK etc) hebben opvattingen die vaak niet veel beter zijn dan die van extremistische moslims.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 00:26 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
En @ uiterstaardig: die negers in Amerika hangen het christendom aan, net als de meeste blanken in Amerika. Zelfde religie dus.
Klopt helemaal!!!quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 01:11 schreef Salvad0R het volgende:
Een volwaardig educatief systeem heeft niets met welke religie dan ook te maken.
Je spreekt maar de halve waarheid!quote:Op maandag 17 augustus 2009 19:50 schreef Boris_Karloff het volgende:
Ik snap de verbazing eigenlijk niet zo. Als je de Koran doorleest weet je precies hoe er over de "ongelovigen" gedacht word. Het is dus niet vreemd dat dat door gegeven wordt aan de leerlingen. Het zou eerder hypocriet van ze zijn als ze zouden zeggen dat iedereen gelijk is, dan zouden ze tegen hun eigen principes in haan
Ik hoor het al: jij bent een van de kippen.quote:Op maandag 17 augustus 2009 23:04 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Yup. Ik zie Nederland dan ook als een dierentuin. Waar ze kippen en leeuwen in hetzelfde hok gooien en als de leeuwen de kippen verslonden hebben denken de opportunisten (CDA + PvDA) dat je het gewoon nog eens moet proberen. Ze denken werkelijk dat die 2 tegenstrijdigheden ooit samen kunnen leven.
De meeste autochtonen willen de moslims niet, de moslims vinden de autochtonen ongelovigen en varkens (kafirs). Als 2 kinderen met elkaar ruzie maken haal je ze uit elkaar en stuur je ze naar huis.
Maarja, Nederland zal en moet het beste jongetje van de Europese klas zijn. Ten kostte van alles.
Soms heb ik het gevoel dat ze te veel naar Amerika kijken (zoals gewoonlijk) waar negers en blanken in vrede kunnen leven. Maar daar speelt religie een veel mindere rol.
Tja, dat helpt ze dus niet zo veel, toch?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 00:26 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
En @ uiterstaardig: die negers in Amerika hangen het christendom aan, net als de meeste blanken in Amerika. Zelfde religie dus.
Die Metsemakers had eigenlijk niks opzienbarends te vertellen.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 19:13 schreef Apogist het volgende:
Die Metsemakers was ook te zien in Eenvandaag , was wel grappig. Toen ze die school om reactie vroegen kregen ze een onder directrice te spreken... een nederlandse vrouw met een hoodoek om
tja ...quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 19:13 schreef Apogist het volgende:
.. een nederlandse vrouw met een hoodoek om
Je weet ook dat Maria is bezwangerd door de Barmhartige Samaritaan, toen Jozef aan het timmeren was? Dat verhaal van de Onbevlekte Ontvangenis is erbij bedacht om de familie niet te verontrusten.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 19:19 schreef Ghazi het volgende:
Zo zei ze dat ze achterover sloeg, toen ze hoorde dat de kinderen verteld werd dat Maria (as) de meest voorbeeldige Moslima is (wat gewoon in de Koran staat).
Dit zou je dus op een openbare school wellicht te horen krijgen.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 19:24 schreef Ringo het volgende:
[..]
Je weet ook dat Maria is bezwangerd door de Barmhartige Samaritaan, toen Jozef aan het timmeren was? Dat verhaal van de Onbevlekte Ontvangenis is erbij bedacht om de familie niet te verontrusten.
Jezus is een bastaardkind. Alleen god wilde nog om hem geven. En zelfs die heeft het joch uiteindelijk keihard laten vallen.
Niet op de mijne althans.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 19:28 schreef Ghazi het volgende:
Dit zou je dus op een openbare school wellicht te horen krijgen.
daar struikelde ik dan ook niet over hoor. Hoe ze die fabeltjes aan elkaar uitleggen maakt mij niets uit. Echter dat vrouwen apart moesten eten in het bestuur vond ik dan wat minder...quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 19:19 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Die Metsemakers had eigenlijk niks opzienbarends te vertellen.
Zo zei ze dat ze achterover sloeg, toen ze hoorde dat de kinderen verteld werd dat Maria (as) de meest voorbeeldige Moslima is (wat gewoon in de Koran staat).
Je gaf toch les op een Islamitische school? Dan krijgen ze toch de Islamitische leer te horen!
Tja, de verzuiling bestaat nog steeds. Alleen in Nederland koop je een katholieke TV gids (KRO) en een gereformeerde TV gids (NCRV), en voor de grap hebben we dan ook nog een evangelische, een socialistische, en een paar algemene.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 19:57 schreef neegij het volgende:
Dat men hier nog verbaasd over is.Men lacht ons keihard en openlijk uit, en wij stimuleren dit soort haathutjes met liefde en plezier, immers beschaafd.
Onzin. Dit is niet aan de orde, want islamitisch onderwijs is een feit in Nederland.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:05 schreef maartena het volgende:
[..]
Maar toen kwamen de moslims. En die wilden ook een eigen school, en mischien zelfs ook wel een eigen sport vereniging.... of zelfs een vakbond of universiteit! En DAN is het land te klein, DAN mag het niet meer.....
Toch zijn er genoeg mensen die van de Islam een "uitzonderingsgodsdienst" willen maken. Wel katholieke scholen, geen moslimscholen. Wel christelijke zwemverenigingen, geen moslim zwemvereniging, enzovoorts.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 23:41 schreef damian5700 het volgende:
Onzin. Dit is niet aan de orde, want islamitisch onderwijs is een feit in Nederland.
Het is inderdaad belangrijk dat de scholen zich aan het ministerie van onderwijs voorgestelde curriculum. Dus over WAT er hen wordt onderwezen kunnen we vrij duidelijk zijn. De staat schrijft echter alleen voor welke vakken gegeven moeten worden, maar niet wat voor extra les gegeven wordt in religieuze zaken.quote:Het gaat hier over aanwijzingen dat het op deze school niet goed gaat. En dan gaat het over kinderen en hun schoolprestaties en over wat hen wordt onderwezen.
Het is prima dat je hier de moraalridder wilt uithangen, maar ik mis in jouw verhaal totaal de positie van de kinderen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |