Ik heb ook een keerquote:Op maandag 17 augustus 2009 18:44 schreef prinseszondererwt het volgende:
CP, wat een goed nieuws!Ik ken GEEP ook niet, vertel eens.
Orea, volgens de folder is de uitslag binnen enkele dagen bekend. Ik loop meteen even langs de gyn om een belafspraak te maken voor de uitslag. Hopelijk deze week nog... vind het veel te spannend.
Dan zouden ze vrijdag al 18mm kunnen zijnquote:Op maandag 17 augustus 2009 19:54 schreef Saffier het volgende:
Cp in ons zh geven ze geen uitslagen over de telefoon alleen maar live.
Pze wat spannend! Heel veel succes met je Geep
Wat we allemaal niet doen voor een baby'tje he dames
Mijn echo vanmorgen was goed, eitjes al bijna 10mm groot en bmslijmvlies was ook goed. Omdat ik zaterdag graag bij een vrijgezellenfeest wil zijn, moet ik woensdag en vrijdag terug om weer te meten. Met een beetje geluk hoef ik dan zaterdag geen echo. Het gaat ineens heel erg hard nu
Tuurlijk niet meer deze week de uitslag. Ik zou onderhand beter moeten weten. We kunnen volgende week woensdag (eind van de middag, ook nogquote:Op maandag 17 augustus 2009 18:50 schreef Orea het volgende:
En PZE, dat zou lekker zijn zo vlot.. Nog over het weekend heen tillen zou wel heel lang duren.. En natuurlijk is het spannend.. Ik ga keihard duimen dat de uitslag in elk geval positief is!!!![]()
Jah, ehhhmmmm *kop in het zand steekt*quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 08:33 schreef Orea het volgende:
Jemig CP, wat een hoeveelheden.... Maar alles voor het goede doel!!!
Saffier, dat gaat hard!! Als ze eenmaal over de 10 mm zijn kan het heel hard gaan... Volgende week dus al de punctie!!!Hoe sta je daar tegenover op dit moment? Wel goed zeg dat je eitjes flink bezig zijn!!
Go eitjes!!!
Dag 12 en al bijna een positieve ovutest...quote:Op woensdag 19 augustus 2009 20:18 schreef happyme28 het volgende:
Pze, ben even kwijt waar je momenteel zit in je cyclus, maar hopenlijk is deze maand een vruchtbare maand en zie jij ook eindelijk de 2 streepjes!
quote:Op woensdag 19 augustus 2009 20:58 schreef prinseszondererwt het volgende:
[..]
Dag 12 en al bijna een positieve ovutest...![]()
Ja Saffier hoe ging het?
quote:Op woensdag 19 augustus 2009 22:50 schreef Saffier het volgende:
Ze 'mogen' van mijn gyn 1 tot 2 mm per dag groeien. Er zijn best al wat follikels en als het nu te hard gaat, gaan de kleinere misschien meedoen en dan gaan we richting overstimulatie (volgens de normen van mijn zh dan he). Ze willen uitkomen op ongeveer 18 mm voor de grootste en zo te zien zit ik sowieso op 16 grote follikels. (20 follikels is wel de max)
Ik vind het zó fijn om te horen dat jij de punctie zonder medicatie heb gedaan! Nou ja, fijn, ach, je snapt me wel. Ik vond mijn weëen serieus minder pijnlijk dan een menstruatie en daar helpt ook geen pijnstilling tegen, dan overleef ik een punctie ook wel denk ik. Is vast sneller voorbij dan een menstruatie
![]()
Vrijdag nog een keer aankaarten dus... Dank je Orea!
Gefeliciteerd!!quote:Op woensdag 19 augustus 2009 23:49 schreef SilkTie het volgende:
Even tussendoor waaien met het laatste nieuws (jullie hebben de weg ernaartoe meegemaakt, mogen jullie ook het eindresultaat weten).
Vanochtend heeft mijn vrouw het leven geschonken aan een prachtige dochter en zoon.
Naar ons gevoel is het dit keer een lange zwangerschap geweest, voornamelijk door de MMM die daaraan vooraf is gegaan. Maar het resultaat is er, het is het allemaal meer dan waard geweest.
Dames, met heel mijn hart wens ik jullie toe dat ook jullie de vruchten van alle inspanningen mogen plukken.
Nogmaals ontzettend bedankt voor alles steun, adviezen, tranen en lachen die ik van jullie heb gekregen en met jullie heb mogen meemaken.
uhm, tja in jouw geval zou ik er een beetje pissig van worden...quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 08:26 schreef prinseszondererwt het volgende:
Wat goed Saffier, het gaat voorspoedig tot nu toe. Wat fijn zeg.![]()
Hoe reageren jullie als jede 'ernst' van 2 streepjes op je ovutest niet inziet?
Spannend Saffier!quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 09:06 schreef Saffier het volgende:
Pze ik meldde gewoon dat het tijd was. Punt. Dan maakten we er samen wat van.
Lang verhaal kort: minimaal 25 grote follikels tussen de 13 en 17 mm. Overstimulatie dus. Punctie gaat door en wel op zondagochtend, de tp op woensdag is niet zeker. Eerst moet de overstimulatie voldoende weg zijn. Anders gaat alles in de vriezer en is de tp een maand later. Dat wordt woensdag na bloedonderzoek en echo pas besloten.
Ik ben alleen steeds zo misselijk dat ik niet veel eten of drinken binnenkrijg... Zal toch opletten en doordrinken, dank je!quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 10:19 schreef Webkim het volgende:
[..]
Spannend Saffier!
Ik heb hetzelfde aan de hand gehad en dat werd Thomas.
TP ging door, alleen moest ik veeeeeel drinken en liggen.
Ik duim voor je!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |