Tenzij er een medische indicatie voor is, wij hebben niets hoeven betalen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 13:35 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Klopt, de NT-meting is de nekplooimeting, maar dat is in Nederland een vrije keuze. Die hoef je dus niet te doen als je niet wilt weten wat de kans is op een kindje met down. Wij betalen 'm dus ook zelf omdat ik 'pas' 34 jaar ben en vanaf 36 jaar wordt hij vergoed.
zo vind ik zuurkoolstamppot het lekkerst op brood, de dag erna zeg maar... dat vond ik vroeger al, dus daar hoef je ook helemaal niet zwanger voor te wezen...quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 13:49 schreef Twinkly het volgende:
Lily wat leuk![]()
Jippie Happy!! Heb je ook fotootjes meegekregen?
[..]is dat lekker??!
Of boerenkoolstamppot op brood, en diegene die dat at was niet eens zwanger (was een man zelfs
)
Kloptquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 15:16 schreef Juup© het volgende:
[..]
Tenzij er een medische indicatie voor is, wij hebben niets hoeven betalen.
Deze week gaat dat nog, volgende week wordt dat veel moeilijker aangezien ik dan terug fulltime aan het werk ben.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:16 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Leonieke, irri dat je zo moe bent. als je de kans hebt misschien even gaan liggen smiddags?
Hoort ook echt wel bij die eerste periode.
En later komt het terug......
nee is geen tikfout! Zij meent dat echt en ik geloof ook dat ze dat kan, die vrouw is zo gedreven in haar vak (echoscopiste dan hequote:Op dinsdag 11 augustus 2009 15:16 schreef DuchessX het volgende:
Incantrix wat goed!
Bucko, 13 weken????? Is dat een tikfout? Kan het echt zó vroeg al? Ik dacht dat 16 weken echt het minimale was. Leuk trouwens, een pretecho! Krijg je gegarandeerd geen spijt van hoor
Overigens wat een humor van die vk![]()
Vind ik niet iets om een grapje over te maken en dan de mensen in de waan te laten dat het serieus is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |