Ik heb iWorks letterlijk met één muisbeweging geïnstalleerd.quote:Nee, weet t nog echt niet zeker, maar neig steeds meer naar de mac. Heb nog wel een paar vragen.
Aangezien ik niet ga betalen voor progjes zoals iWorks enzo, hoe werkt dat met cracks en serials dan? Want op FTD vind ik genoeg mac progjes.
Ze zullen natuurlijk altijd wel prijzig blijven. Op deze pagina kun je de prijsontwikkeling zien van de Intel-revisies van de iMacquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 00:49 schreef appelsjap het volgende:
Hmm, ik denkdat ik dan beter 2 maanden kan wachten, wss zitten er dan ook blu-ray spelers in. Zullen de prijzen ook omhoog gaan bij nieuwe macs? Of blijven die altijd ongeveer gelijk?
http://www.macrumors.com/(...)s-to-see-price-cuts/quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 01:00 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Ze zullen natuurlijk altijd wel prijzig blijven. Op deze pagina kun je de prijsontwikkeling zien van de Intel-revisies van de iMac
http://guides.macrumors.com/iMac_(Intel)
Van de MacBooks is de laatste revisie per model wel een paar honderd dollar goedkoper, wie weet zegt dat ook iets over de nieuwe iMac
Heb ik ook !quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 01:08 schreef appelsjap het volgende:
[..]
http://www.macrumors.com/(...)s-to-see-price-cuts/
Dit dus, ik wacht denk ik even 2 maanden.
![]()
Aan de andere kant is t wel leuk dat je nu bijna gratis een ipod touch 8 gb erbij krijgt, als student zijnde.
Het kan zijn dat er over 2 maanden een nieuwe is, maar het kan net zo goed tot januari duren. Die iPod touch kan je weer op marktplaats gooien voor extra korting op je iMac.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 01:08 schreef appelsjap het volgende:
[..]
http://www.macrumors.com/(...)s-to-see-price-cuts/
Dit dus, ik wacht denk ik even 2 maanden.
![]()
Aan de andere kant is t wel leuk dat je nu bijna gratis een ipod touch 8 gb erbij krijgt, als student zijnde.
Ik studeer nog niet. Had me ingeschreven en ben uitgeloot. Wil nu een jaartje werken, kleine kans dat ik me donderdag toch nog inschrijf, want dan doe ik een studiekeuzetest.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 01:13 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Het kan zijn dat er over 2 maanden een nieuwe is, maar het kan net zo goed tot januari duren. Die iPod touch kan je weer op marktplaats gooien voor extra korting op je iMac.
Heb je trouwens al op surfspot gekeken? Daar kan je soms (afhankelijk van je onderwijsinstelling) meer korting krijgen, tot 12%.
En ze controleren geloof ik niet of je daadwerkelijk studeertquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 01:17 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Ik studeer nog niet. Had me ingeschreven en ben uitgeloot. Wil nu een jaartje werken, kleine kans dat ik me donderdag toch nog inschrijf, want dan doe ik een studiekeuzetest.
http://store.apple.com/nl(...)ily/imac?mco=MTE3MDQ
Op de 'studenten' site is de iMac al 85 euro goedkoper, maar stel dat ik niet ga studeren, ik ken nog genoeg studenten die m voor me zouden kunnen bestellen.
Dat zegt al genoeg over de marge.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 01:22 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
En ze controleren geloof ik niet of je daadwerkelijk studeert
Wat weer een subjectieve post.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 00:56 schreef Geqxon het volgende:
[..]
PC-gaming heeft niet lang te leven.
Console-gaming heeft de toekomst. Net als een iMac: Stroomkabel erin, HDMI kabel erin en alles werkt gegarandeerd zonder problemen.
En dat is bijzonder omdat?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 01:00 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Ik heb iWorks letterlijk met één muisbeweging geïnstalleerd.
Natuurlijk is er meer marge in de Online Apple Store. Ze hanteren dezelfde prijzen als in de winkels, zonder de kosten.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 02:18 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dat zegt al genoeg over de marge.
Omdat TS vroeg hoe moeilijk het downloaden en installeren van bijvoorbeelds iWorks op een Mac is.quote:
Tjsa, zo makkelijk kan het ook op Windows zijn.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:28 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Omdat TS vroeg hoe moeilijk het downloaden en installeren van bijvoorbeelds iWorks op een Mac is.
Maar dat was zijn vraag niet.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:31 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Tjsa, zo makkelijk kan het ook op Windows zijn.
Klopt, maar hierquote:
quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:50 schreef Braddie het volgende:
Je bespaart je nog een hoop ellende ook, want geloof me, na een tijdje is de lol er wel vanaf en verlang je terug naar Windows...
En een pc werkt niet out of the box?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 00:56 schreef Geqxon het volgende:
[..]
PC-gaming heeft niet lang te leven.
Console-gaming heeft de toekomst. Net als een iMac: Stroomkabel erin, HDMI kabel erin en alles werkt gegarandeerd zonder problemen.
Blijkbaar zijn Mac gebruikers zo blij met hun systeem.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:48 schreef wallofdolls het volgende:
[..]
En een pc werkt niet out of the box?
Ik vind het probleem met Macgebruikers een beetje dat meteen dat hele Macgebeuren zeer overdreven geromantiseerd wordt.
Dat is toch niet anders dan bij windows? Met het verschil dat de OSX interface inderdaad gebruiksvriendelijk is.quote:Want dat is handig dat je user interface je totaal opgedrongen wordt als zijnde functioneel.
Niet langer dan bij windows.quote:Dat je voor toffe applicaties lang kunt zoeken
quote:maar deze vaak niet aan de praat krijgt
Er zijn weinig applicaties waar geen OSX alternatief voor isquote:, tenzij je windows er op installeert.
Het mooi is dat je ze er ook gewoon weer UIT kan slepen.... je prullebak in. En dat je ze uberhaupt niet hoeft 'te installeren' om te kunnen gebruiken. Het is namelijk meestal geen installatiebestand, maar gewoon een applicatie.quote:Dat je je installatiebestanden in de installatiemap sleept, waar je ook gewoon enter kunt klikken om iets te installeren.
quote:Dat je zo'n hele toffe hippe non-gecatogoriseerde dock hebt die als je een beetje programma's installeert totaal onoverzichtelijk wordt
Waarom doe je dat danquote:en continu door je werk heen springt zodat je per definitie al ADHD-concentratieverlies-neigingen krijgt.
Tja, en OSX werkt altijd prima. Ook voor mensen die niet met windows om kunnen gaan.quote:Nu lijk ik wel heel negatief, maar dr wordt altijd net gedaan alsof windows zo'n drama is. Valt allemaal best mee als je er mee om kan gaan.
I disagree. Vorig jaar heb ik een fijne zwarte Macbook gekocht. Mooi dingetje en werkt zeker fijn.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:35 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
De ervaring is juist dat de meeste mensen die serieus met OSX aan de slag zijn gegaan nooit een windows PC meer willen.
Dat mag, ik had het dan ook over DE MEESTE mensen.quote:
Expose?quote:Vorig jaar heb ik een fijne zwarte Macbook gekocht. Mooi dingetje en werkt zeker fijn.
Máár.. Ik werk nog altijd vele malen productiever op mijn PC met Windows Vista. En dat is echt niet omdat ik mijn Mac niet intensief gebruik.
Neemt niet weg dat er voor beide OS'en iets te zeggen is, en elk OS zijn voors en tegens heeft. Maar als ik alles bij elkaar optel, gaat mijn voorkeur toch uit naar Windows.Alleen al vanwege het niet fatsoenlijk kunnen alt-tabben tussen applicaties van dezelfde soort. Nee dan moet je alt-; gebruiken
Dat soort kleine dingen kosten onnodig meer tijd, en leveren frustraties op tijdens het werken.
Ik werk veel met mijn toetsenbord. Naar een muis grijpen is een extra handeling, en dus juist niet gebruiksvriendelijk.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 13:00 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dat mag, ik had het dan ook over DE MEESTE mensen.
[..]
Expose?
Op een laptop heb je een touchpad. Direct bij het toetsenbord....quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 13:01 schreef Siegfried het volgende:
[..]
Ik werk veel met mijn toetsenbord. Naar een muis grijpen is een extra handeling, en dus juist niet gebruiksvriendelijk.
Afwisselen is goed voor je RSIquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 13:01 schreef Siegfried het volgende:
[..]
Ik werk veel met mijn toetsenbord. Naar een muis grijpen is een extra handeling, en dus juist niet gebruiksvriendelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |