Vak P rules!!!!quote:Op donderdag 6 augustus 2009 11:06 schreef Madhouse11 het volgende:
Morgen weer present in Vak P.
Voor het eerst zijn we zonder mijn oom, die in Juni overleed. Gelukkig heeft hij het kampioenschap mee kunnen maken.
Ik zou zeggen: AZ pak je kans. Als Lazio gaat dreigen, waarom AZ dan niet? Hij zal toch niet zonder enige vorm van toezegging medisch gekeurd zijn hier?quote:Rasmus Bengtsson laat zich deze week zien als twijfelaar. Na onderhandelingen met AZ en Lazio Roma zou nu Hertha BSC zijn nieuwe club zijn. Trelleborgs FF wordt 'moe van de soap'.
Bengtsson was afgelopen vrijdag in Alkmaar en onderging uit praktische overwegingen al een medische keuring. AZ was deze week dan ook onaangenaam verrast door de afzegging van de verdediger van Trelleborgs FF.
Na AZ was het de beurt aan Lazio om Bengtsson te verwelkomen. De Zweedse jeugdinternational zou in Rome voor vier jaar gaan tekenen, maar tot signeren kwam het nooit. De verdediger is in Berlijn om de overstap naar Hertha BSC te bezegelen.
Trelleborgs FF-directeur Lasse Larsson kan en wil de transfer naar Hertha BSC niet bevestigen. 'Ik verwijs naar Rasmus en zijn zaakwaarnemer', aldus Larsson tegen Fotbollsexpressen. 'Maar we zijn moe van deze soap. De ene dag is hij rond met AZ, de dag erna met Lazio en nu weer met een Duitse club.'
Maar ook al zet Bengtsson zijn handtekening bij Hertha BSC, de transfersoap is nog niet ten einde. Lazio heeft aangekondigd de zaak aanhangig te maken bij de FIFA. 'We hebben een akkoord met hem', aldus technisch directeur Igli Taré.
sja Alves........quote:Op donderdag 6 augustus 2009 14:57 schreef wallofdolls het volgende:
[..]
Ik zou zeggen: AZ pak je kans. Als Lazio gaat dreigen, waarom AZ dan niet? Hij zal toch niet zonder enige vorm van toezegging medisch gekeurd zijn hier?
quote:Honda niet in beeld bij AZ
AZ hoopt zich deze zomer nog altijd te versterken met een nieuwe verdediger. Nadat Rasmus Bengtsson de club liet weten een overstap naar Alkmaar niet te zien zitten, schakelt de landskampioen nu over op plan B.
Lang zag het er naar uit dat Trelleborgs FF-verdediger Bengtsson de overstap naar AZ zou maken. De talentvolle Zweed werd zelfs al medisch gekeurd door de Alkmaarders, die in de strijd om de handtekening van Bengtsson stevige concurrentie ondervonden van onder meer SS Lazio, PSV en Hertha BSC. De Duitse club lijkt nu aan het langste eind te trekken, nadat Bengtsson eerder deze week bij monde van zijn zaakwaarnemer liet weten af te zien van een transfer naar AZ.
Het mislopen van Bengtsson wordt door Koeman bestempeld als 'jammer', maar niet onoverkomelijk. "Je zit achter zo'n jongen aan, omdat hij iets kan toevoegen aan dit team. Dan is het jammer wanneer hij niet komt", aldus de oefenmeester, die aangaf dat AZ inmiddels plan B in werking gezet heeft. Welke verdediger in Alkmaar in beeld is, is nog onduidelijk.
Mocht AZ er in slagen een nieuwe defensieve versterking aan de selectie toe te voegen, dan is de Alkmaarse selectie rond. Onder voorbehoud, dat wel. Hoewel er op het moment van spreken geen AZ'ers op het punt van vertrekken staan, sluit de trainer niets uit. "In principe zijn we dan rond. Maar het is nog geen 31 augustus", doelt Koeman op de nog altijd geopende transfermarkt.
Wie in elk geval niet in beeld is in Alkmaar, is Keisuke Honda. AZ werd de afgelopen weken regelmatig in verband gebracht met de middenvelder van VVV-Venlo, maar van een bod is geen sprake. "Natuurlijk. Honda is een zeer goede voetballer. Maar je moet ook kijken waar hij hier zou moeten spelen", doelt Koeman op de aanwezigheid van een groot aantal middenvelders binnen zijn spelersgroep.
bron : voetbalprimeur
Vrouwelijke kontjes, even als aanvullingquote:Op donderdag 6 augustus 2009 17:28 schreef wallofdolls het volgende:
xFriendx loopt achter fuckbuddy aaaann
je hebt ook de email gekregen (post naar Belgie duurt ff langer>>quote:Op donderdag 6 augustus 2009 18:15 schreef Gatalin het volgende:
SCC-houders mogen gratis naar de bekerwedstrijd AZ-Jong Ajax. Ze zijn zeker bang dat er supporters van de tegenstander in de thuisvakken komen
ik heb een reetje als een 18 jarig sletjequote:Op donderdag 6 augustus 2009 17:28 schreef wallofdolls het volgende:
xFriendx loopt achter fuckbuddy aaaann
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Louis zag niks meer in hem. Hij werd eigenlijk gedwongen te vertrekken.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 17:35 schreef Stereotomy het volgende:
Zag net dat Koef weer op de bank zit bij PSV in de EL-wedstrijd. Eeuwig zonde dat die is weggegaan. Hij had moeten blijven en het ongelijk van Van Gaal moeten bewijzen. Waren we mét hem kampioen geworden.
Denk een van mijn favorietste AZ-spelers ooit.....
Sparta moet wel te doen zijn voor AZ maar dat was de vorige tegenstander ook.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 08:26 schreef Ytereo het volgende:
Ik ga er voor zitten vanavond achter de tv, ik verwacht een overtuigend AZ,
4-0 denk ik
Johquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 08:21 schreef Chadi het volgende:
[..]
Louis zag niks meer in hem. Hij werd eigenlijk gedwongen te vertrekken.
Louis zei toch dat Koevermans niet de speler was die AZ een stap hoger kon brengen en dat hij er rekening mee moest houden om op de bank plaats te nemen het seizoen erop, terwijl die man het seizoen afsloot als topscorer.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 09:38 schreef wallofdolls het volgende:
[..]
Joh.
Hij werd trouwens niet gedwongen, Louis kan hem geen basisplaats garanderen en die garantie wilde Koef. Van Gaal zag hem meer als breekijzer
Hij werd niet op de tribune gezet. Niet vast naar het 2e. Noch werd hem gezegd dat ie een andere club mocht zoeken.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 09:55 schreef wallofdolls het volgende:
Dan wordt ie toch niet gedwongen of hoe zit dat? Of is bankzitten tegenwoordig een soort van: je mag oprotten. Zoals bij de antilliaanse schakel gebeurde
Tsjah ik kan wel begrijpen dat hij geen plaats wilde nemen op de bank. Als je het nou slecht gedaan hebt het jaar ervoor OK.. maar dat was hier dus absoluut niet aan de hand.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 09:55 schreef wallofdolls het volgende:
Dan wordt ie toch niet gedwongen of hoe zit dat? Of is bankzitten tegenwoordig een soort van: je mag oprotten. Zoals bij de antilliaanse schakel gebeurde
Jongen, hoe vaker je hem ziet, hoe meer fan je van hem wordtquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 14:18 schreef fuckbuddy het volgende:
Afijn, ik zit as we speak in Bergen en een tafeltje naast me.
Mooiboy Pelle...
Met roze Gazetta della sport..
Sja die hoeft toch niet te spelen.
ja ik zei al, he nog 9 te gaan en dan heb ik op Fok gelijk gehad Graziano...quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 14:19 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Jongen, hoe vaker je hem ziet, hoe meer fan je van hem wordt
Zit zeker naar erkenning te zoeken in dat krantjequote:Op vrijdag 7 augustus 2009 14:18 schreef fuckbuddy het volgende:
Afijn, ik zit as we speak in Bergen en een tafeltje naast me.
Mooiboy Pelle...
Met roze Gazetta della sport..
Sja die hoeft toch niet te spelen.
Laatste restje respect voor Pellè op fok ebt langzaam weg....quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 14:33 schreef fuckbuddy het volgende:
Hij heeft een Louis Vuitton schoudertasje... Wtf!!
quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 14:33 schreef fuckbuddy het volgende:
Hij heeft een Louis Vuitton schoudertasje... Wtf!!
quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 14:33 schreef fuckbuddy het volgende:
Hij heeft een Louis Vuitton schoudertasje... Wtf!!
die Bruins Slot is dus wel gewoon als "scout" bezig dus.quote:Koeman en zijn rechterhand Tonnie Bruins Slot zaten op de tribune bij de wedstrijd tussen NAC Breda en Polonia Warschau om Kees Kwakman aan het werk te zien ...
Om te gaan concurreren met die andere 35 spitsen?quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 18:38 schreef fuckbuddy het volgende:
Ja no shit... Ik ben weer aardig wat te weten gekomen over Graziano.
Hij heeft een vriend mee naar NL. Die uit zijn dorp komt.
Deze gast regelt een beetje zijn zaken. Rijdt in de witte 6 serie bmw als chauffeur etc.
Is er bij iedere wedstrijd bij. Aardige kerel overigens. De reden waarom is dat Graziano het anders wel erg saai vond "alleen" hier in NL.
En nee meneer is geen homo (ja ondanks zijn tasje) en heeft een erg lekkere griet die Pelle.
Iets anders...
[..]
die Bruins Slot is dus wel gewoon als "scout" bezig dus.
En niet gehaald om de tegenstander te analyseren.
Straks lekker in het stadion kijken. Eerst een biertje in Alkmaar.
Tot later en hopen op winst.
De laatste roddel is trouwens dat Mounir contact heeft gehad met Ajax.
Dit omdat ze nu 7 miljoen extra hebben gevangen ivm de deal van Huntelaar.
Dat is mij ter oren gekomen... Dus beschouw het als een "roddel"
Misschien later meer hierover..?!
uiteraard, en wat zal Scheringa vragen?! 20miljoen in dit geval.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 18:48 schreef wallofdolls het volgende:
[..]
Om te gaan concurreren met die andere 35 spitsen?
Ik zou het op zijn minst verschrikkelijk vervelend vinden als dat zou gebeuren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |