Op basis van wat dan? Want wat je hier post is enigszins vreemd. Ja, er zijn vast wel eens mensen overleden, maar dat zijn er minder dan dat er jaarlijks doodgaan aan welke griep dan ook.quote:Op maandag 17 augustus 2009 08:57 schreef Windofchange het volgende:
duidelijk: NEE
reden:
Vertrouw het vaccin niet, omdat er in het verleden ook mensen doodgegaan zijn aan de bijwerkingen van dit vaccin. Let maar op er zullen geen mensen massaal doodgaan tot NA dit vaccin is verstrekt.
quote:Op maandag 17 augustus 2009 08:57 schreef Windofchange het volgende:
duidelijk: NEE
reden:
Vertrouw het vaccin niet, omdat er in het verleden ook mensen doodgegaan zijn aan de bijwerkingen van dit vaccin. Let maar op er zullen geen mensen massaal doodgaan tot NA dit vaccin is verstrekt.
Aan dit vaccin nog welquote:Op maandag 17 augustus 2009 10:30 schreef willempjewever het volgende:
wij gaan hem halen, hebben sowieso geen wantrouwen tegen de zorg / medicijnen. Snap al die ophef / commotie ook nooit echt over vaccinaties.
Ik lees er verder ook niet veel over, heb weleens op die sites van tegenstanders van vaccinatie gekeken, maar vond het allemaal erg absurd en ver gaan en heb de tijd niet om alles door te nemen (en ook niet de interesse).
Hoe gaat het straks met bezoek in ziekenhuizen?quote:Op maandag 17 augustus 2009 13:23 schreef Spvdb het volgende:
Ja, ik laat me zeker vaccineren. Ik werk namelijk in een ziekenhuis en wil niet op mijn geweten hebben dat ik wellicht patiënten (met verminderde weerstand) zal besmetten (met alle gevolgen vandien).
als het muteert is dat vaccin toch niet meer effectief ?quote:Op maandag 17 augustus 2009 13:26 schreef Spvdb het volgende:
[..]
Een vaccin is niets meer of minder dan een afgezwakte versie van het virus. Als je je niet laat vaccineren, loop je grote kans dat je de Mexicaanse griep krijgt en daar zul je zieker van worden van van het vaccin.
Overigens is het (nu nog) een mild griepvirus en als je gewoon in goede gezondheid verkeerd, zul je er niet doodziek van worden. Gevaar is wel dat het virus in het najaar gaat muteren naar een gevaarlijkere variant, die wellicht wel dodelijk(er) is. Als je je nu laat vaccineren, ben je ook daar tegen beschermd.
Ligt eraan hoe gemuteerd het raakt. Als de "basisstructuur" hetzelfde blijft is het vaccin nog even effectief. Alles afhankelijk hoe de mutaties verlopen.quote:Op maandag 17 augustus 2009 16:50 schreef Beboja het volgende:
[..]
als het muteert is dat vaccin toch niet meer effectief ?
Ik ga die griepprik ook niet halen.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 16:46 schreef FANN het volgende:
[..]
Ja dan mag ik mijn redenen om het niet te doen dus niet opgeven, omdat ik misschien andere mensen bang maak?
oké dan zeg ik niks meer, lees ik alléén jullie commentaren, maar ik heb nog niemand gezien die zijn
reden heeft gegeven om het niet te doen.
Ik maakte geen vergelijking met een softenonbaby en dit virus, ik heb alléén maar gezegd dat ik
vind dat er te weinig duidelijk is over het middel waar ze een paar dagen geleden nog
proefkonijnen voor zochten om het te testen,
dus als ik mensen bang maak, dat is niet mijn bedoeling, als iemand die prik wil gaan halen moet
hij/zij dat zéker doen.
oké nu mogen de anderen hun mening geven als ze de prik NIET willen halen.
U vraagt..quote:Op maandag 17 augustus 2009 18:02 schreef hondjes het volgende:
[..]
Ik ga die griepprik ook niet halen.
Er is geen goede test geweest en ik wil eerst weten wat er precies inzit.
Ook omdat er al gezegd wordt, dat je geen claims kan indienen, wat toch raar is, normaal gesproken duurt het een aantal jaren, voordat een medicijn getest wordt en op de markt komt.
Ik ben benieuwd of alle gezinnen met iemand in een risicogroep (griepprikgroep) dan ook de vaccinatie krijgen aangeboden. Dat loopt aardig op.quote:Op maandag 17 augustus 2009 18:15 schreef shmoopy het volgende:
Ik heb begrepen dat, omdat mijn zoontje wegens zijn hartafwijking een prik krijgt, het hele gezin ook een prik moeten halen.
Hoe én wanneer weet je dan dat ''het'' zover is?quote:Op maandag 17 augustus 2009 19:05 schreef Sperzieboon het volgende:
Ik kan niet zeggen dat ik een groots fan ben van prikken; ik denk wel dat ik "deze" prik ga halen als het eenmaal zo ver is.
Gewoon, als er gemeld wordt dat er met de vaccinatie gestart kan worden of als er een briefje op de mat ploft. Tesamen met het overgrote deel van Nederlandquote:Op maandag 17 augustus 2009 19:09 schreef FANN het volgende:
[..]
Hoe én wanneer weet je dan dat ''het'' zover is?
of bedoel je zodra de prikken gaan worden uitgedeeld?
Oké nu snap ik het pasquote:Op maandag 17 augustus 2009 19:35 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Gewoon, als er gemeld wordt dat er met de vaccinatie gestart kan worden of als er een briefje op de mat ploft. Tesamen met het overgrote deel van Nederland
Nooit aan het rijksvaccinatieprogramma meegedaan? Zal wel op eenzelfde manier werken met bekendmaken.
Het is niet 'een' rijksvaccinatieprogramma, het is 'het' rijksvaccinatieprogramma. Dat zijn die inentingen die nagenoeg elk kind in Nederland krijgt, tenzij je ouders Jehova's Getuigen zijn of anderszins niet helemaal goed bij hun hoofd.quote:Op maandag 17 augustus 2009 19:42 schreef FANN het volgende:
[..]
Oké nu snap ik het pasdus jjij gaat de prik gewoon nemen.
Nee ik heb nog nooit aan een rijksvaccinatieprogramma meegedaan, ik heb ook nog nooit de griepprik gehaald.
Ja, ik haal de jaarlijkse griepprik ook altijdquote:Op maandag 17 augustus 2009 19:42 schreef FANN het volgende:
[..]
Oké nu snap ik het pasdus jjij gaat de prik gewoon nemen.
Nee ik heb nog nooit aan een rijksvaccinatieprogramma meegedaan, ik heb ook nog nooit de griepprik gehaald.
quote:Op maandag 17 augustus 2009 20:56 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Ja, ik haal de jaarlijkse griepprik ook altijd![]()
Uit nieuwschierigheid, heb je dan als kind ook nooit vaccinaties uit het rijksvaccinatieprogramma gehad vanwege bepaalde overtuigingen?
ja ja ik snap nu dat je dat bedoelde.....quote:Op maandag 17 augustus 2009 20:48 schreef Antaresje het volgende:
[..]
Het is niet 'een' rijksvaccinatieprogramma, het is 'het' rijksvaccinatieprogramma. Dat zijn die inentingen die nagenoeg elk kind in Nederland krijgt
quote:Op maandag 17 augustus 2009 23:08 schreef superworm het volgende:
Ga em niet halen. Probeer juist de griep te krijgen. Gisteren uren zitten bankhangen met een vriendin die het twee weken terug opliep in Casablanca. Voel nog niks
Hier doe je nogal een uitspraak zeg, Jehovah's Getuigen mogen zelf bepalen of ze zich willen laten vaccineren of niet tenzij ze fracties van bloedbestandelen bevatten.quote:Op maandag 17 augustus 2009 20:48 schreef Antaresje het volgende:
[..]
Het is niet 'een' rijksvaccinatieprogramma, het is 'het' rijksvaccinatieprogramma. Dat zijn die inentingen die nagenoeg elk kind in Nederland krijgt, tenzij je ouders Jehova's Getuigen zijn of anderszins niet helemaal goed bij hun hoofd.
Ach, ieder zijn meningquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 12:36 schreef Margo37 het volgende:
[..]
Hier doe je nogal een uitspraak zeg, Jehovah's Getuigen mogen zelf bepalen of ze zich willen laten vaccineren of niet tenzij ze fracties van bloedbestandelen bevatten.
Over dat goed bij je hoofd zijn hebben we het verder maar niet.
Ook bij de laatste epidemie in de Dominicaanse Republiek in 2000 met 19 polio gevallen met acute verlamming, werd in 97% aangetoond dat het orale poliovaccin de veroorzaker was.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 13:58 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Ach, ieder zijn mening
Wat mij betreft zijn ouders die uit religieuze overtuigingen hun kind onthouden van vaccinaties tegen ernstige kinderziekten als polio inderdaad niet helemaal goed bij hun hoofd.
Dan is het maar goed dat we in Nederland het Salk-vaccin gebruiken, zoals ook op die website staat.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 14:30 schreef Margo37 het volgende:
[..]
Ook bij de laatste epidemie in de Dominicaanse Republiek in 2000 met 19 polio gevallen met acute verlamming, werd in 97% aangetoond dat het orale poliovaccin de veroorzaker was.
Iets om over na te denken misschien.
http://www.post-vaccinaal-syndroom.nl/3908/polio.aspx
Wat leuk dat mevrouw met bronnen komt om die beweringen en aantijgingen te ondersteunen.quote:Wat is wijs ?
Polio komt in de hele westerse wereld al jaren niet meer voor en op het ogenblik is het risico om polio op te lopen via het (orale) vaccin groter dan de kans op een natuurlijke manier met polio besmet te worden. Toch adviseer ik zelf gezien de ernst van de ziekte niet om het polio vaccin weg te laten. Waarschijnlijk zijn we niet zo ver meer af van het wereldwijd afschaffen van het poliovaccin zoals met het pokkenvaccin gebeurde. De aanvankelijke streefdatum was 2000, maar waarschijnlijk zal dat nu wel 2005 worden. In Nederland dateren de laatste gevallen van 1992. Het risico van het besmet worden met polio is nu zo extreem klein, dat het in elk geval geen argument is om kinderen al met 2 maanden in te enten met een DKTP. Zo’n zeer vroege vaccinatie is een extra risico en is ook gezien de andere componenten in dit vaccin geen goede zaak. (zie ook kinkhoest!)
Ik ben benieuwd uit welk onderzoek dat blijkt..quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 14:30 schreef Margo37 het volgende:
[..]
Ook bij de laatste epidemie in de Dominicaanse Republiek in 2000 met 19 polio gevallen met acute verlamming, werd in 97% aangetoond dat het orale poliovaccin de veroorzaker was.
Iets om over na te denken misschien.
http://www.post-vaccinaal-syndroom.nl/3908/polio.aspx
Als je naar die site kijkt ben ik bang van wel.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 14:45 schreef June. het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd uit welk onderzoek dat blijkt..
En waarschijnlijk vraag ik nu helaas weer naar de bekende weg
Van de inenting zelf word je niet ziek, je kunt het vergelijken met de vaccinatie van de gewone griep. Aangezien jij aangeeft dat je tot de risicogroep behoort, zou ik hem wel halen. Dit vanwege de kans op complicaties van de Mexicaanse griep, die bij jou groter zijn. 'Zien hoe het gaat' kan niet, want de hele bedoeling van een vaccin is juist om te voorkomen dat jij ziek wordt. Als je eenmaal ziek bent, heb je niets meer aan het vaccin. Er is dan wel Relenza of Tamiflu, maar dat zijn virusremmers en zorgen ervoor dat je minder heftig ziek bent.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 14:43 schreef DarkElf het volgende:
tvp, weet nog steeds niet of ik hem ga halen. Maak me er niet zo druk om eigenlijk.
Maar was vorige week (of de week ervoor) bij mijn arts (nefroloog) en die raadt een gewone griepprik sowieso aan want door mijn niertoestand heb ik een flink verminderde weerstand. Aan de andere kant; als ik nergens last van heb moet ik hem dan hebben? Is het niet handiger om dan eerst eens te zien hoe t gaat.
Door mijn nierziekte ben ik al vatbaarder, moet ik dan wel een inenting nemen waar ik ook ziek van zou kunnen worden? Of kan je beter gewoon zien hoe t gaat en pas áls je ziek wordt dat tegengaan door relenza bijv?
Als de persoon met een verminderde weerstand het vaccin al heeft gehad, is er niets aan de hand. Huisgenoten hoeven zich niet te vaccineren, want de patiënt in de risicogroep is immers al beschermd tegen het virus.. Nu het vaccin er nog niet is, moet je natuurlijk wel oppassen. Gewoon vaak handen wassen, proberen niet met je handen in het gezicht te zitten, etc.quote:En hoe zit het idd met mensen die in hetzelfde huis wonen, waarvan er 1 een verminderde weerstand heeft. Smoopy postte iets van 'als haar zoontje hem moet, moeten zij ook'... toch? Is dat alleen bij kinderen zo? Of ook bij volwassenen die ziek zijn?
Mogen er zomaar leugens verkondigt worden dan?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 14:45 schreef June. het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd uit welk onderzoek dat blijkt..
En waarschijnlijk vraag ik nu helaas weer naar de bekende weg
*kijkt naar site*quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 15:20 schreef Margo37 het volgende:
[..]
Mogen er zomaar leugens verkondigt worden dan?
Dat moet je natuurlijk helemaal zelf weten, er is gelukkig geen dwangquote:Maar goed, ik ga de prik niet halen en zal ook geen oproep krijgen en ben ook geen Jehovah Getuige
Maar die oproep krijg je toch gewoon? Ongeacht of je die prik gaat halen of niet? Ze kunnen daar niet ruiken dat jij het om wat voor reden dan ook niet wil.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 15:20 schreef Margo37 het volgende:
[..]
Mogen er zomaar leugens verkondigt worden dan?
Maar goed, ik ga de prik niet halen en zal ook geen oproep krijgen en ben ook geen Jehovah Getuige
De Gezondheidsraad heeft het advies uitgebracht om alleen mensen die ook al jaarlijks de griepprik krijgen en nog wat risicogroepen te vaccineren (kwam op 5~6 miljoen mensen geloof ik).quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 15:31 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar die oproep krijg je toch gewoon? Ongeacht of je die prik gaat halen of niet? Ze kunnen daar niet ruiken dat jij het om wat voor reden dan ook niet wil.
Maar de zorgpremieverhoging zal uiteraard gehandhaafd blijven.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 15:59 schreef Cerbie het volgende:
[..]
De Gezondheidsraad heeft het advies uitgebracht om alleen mensen die ook al jaarlijks de griepprik krijgen en nog wat risicogroepen te vaccineren (kwam op 5~6 miljoen mensen geloof ik).
Aha, bedankt voor de info.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 15:59 schreef Cerbie het volgende:
[..]
De Gezondheidsraad heeft het advies uitgebracht om alleen mensen die ook al jaarlijks de griepprik krijgen en nog wat risicogroepen te vaccineren (kwam op 5~6 miljoen mensen geloof ik).
Uiteraard.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 16:09 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Maar de zorgpremieverhoging zal uiteraard gehandhaafd blijven.
Ja, helaas zijn er verschillende sites die allerlei dingen beweren zonder enige degelijke onderbouwing.. Het gevolg is dus dat mensen onnodig bang worden tegen alles wat medisch is.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 15:20 schreef Margo37 het volgende:
[..]
Mogen er zomaar leugens verkondigt worden dan?
Maar goed, ik ga de prik niet halen en zal ook geen oproep krijgen en ben ook geen Jehovah Getuige
En dat vind ik zo kwalijk.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 16:38 schreef June. het volgende:
[..]
Ja, helaas zijn er verschillende sites die allerlei dingen beweren zonder enige degelijke onderbouwing.. Het gevolg is dus dat mensen onnodig bang worden tegen alles wat medisch is.
artikel is de mening van een epidemioloog, geen wetenschappelijke placebo gecontroleerde studiequote:Op donderdag 20 augustus 2009 15:00 schreef Buschetta het volgende:
Dus al mijn beweringen in deel 1 worden nu bewezen.
'Geen bewijs voor werking Tamiflu'
Hoop koppige mensen hier als ik dat topic zo teruglees. Paranoia mensen die beweringen dat het niet helpt onder de tafel schuiven. ach ja... schapen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |