Dan wil ik het van Tukkers ook weten.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 14:45 schreef DirkZz het volgende:
Vind het opzich raar dat dit kostenplaatje er nog niet is, je wil toch weten waar je je geld aanuitgeeft, en hoeveel dit is.
Zou ook wel willen weten wat we er dan voor terug krijgen, daarna kunnen we eens mooi gaan beslissen of dit het wel waard is.
Dat is helemaal niet raar aangezien er niet bijgehouden wordt hoeveel geld er uitgegeven wordt aan elke unieke bevolkingsgroep (Jood, Surinamer, Duitser, Chinees etc.) Dit zou ook buitengewoon omslachtig en duur zijn. Dat geld kan wel ergens beter aan worden besteed.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 14:45 schreef DirkZz het volgende:
Vind het opzich raar dat dit kostenplaatje er nog niet is, je wil toch weten waar je je geld aanuitgeeft, en hoeveel dit is.
De vraag is ook wat die zegt. Jij noemt nu een paar 'bevolkingsgroepen'. Feit is dat het groepen zijn die bepaalde zaken gemeen hebben, maar minst meer zijn dan een iets verdergaande specificering van de groep 'allochtonen'. En dan op een verschillend vlak ook nog.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 15:38 schreef Ryon het volgende:
[..]
Dat is helemaal niet raar aangezien er niet bijgehouden wordt hoeveel geld er uitgegeven wordt aan elke unieke bevolkingsgroep (Jood, Surinamer, Duitser, Chinees etc.) Dit zou ook buitengewoon omslachtig en duur zijn. Dat geld kan wel ergens beter aan worden besteed.
De vraag is dan nog steeds wat je allemaal meeneemt, stel dat je alle gegevens boven water kunt krijgen. De Surinamers en Indonesiërs hebben bijv. een flinke bijdrage geleverd aan wat de staat van onze huidige economie nu is. Als dat nu wat minder is, negeren we de bijdragen uit het verleden?quote:Dat dhr. Nijkamp graag een 'kosten-baten' analyse zou willen hebben is niet zo heel gek, economisch gezien. Politiek en maatschappelijk gezien heb je er echter weinig aan.
Inderdaad. Er zijn hele provincies die draaien op het geld dat de de randstad oplevert. En die onzin dat je naar de kosten en baten moet kijken, waar slaat dat op. We hebben die mensen zelf naar Nederland gehaald omdat we zelf de kutklusjes niet wilde doen. De allochtonen die nu nog komen zijn met name vluchtelingen. Willen we die terug een onveilige plek in sturen. Lekker humaan. Maarja, dat is Wilders dan natuurlijk ook niet.quote:
Limburg naar Belgie/Duitsland, Friesland afsteken en alle Groningers laten slaafarbeiden voor het gas.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 17:26 schreef Bowlingbal het volgende:
Limburg kost ook meer dan het opbrengt, Friesland vast ook wel. Groningen niet vanwege het gas. En nu?
Ik stel voor, als groninger, om gewoon als autonome staat verder te gaan. Groningen, Dubai van het hoge noorden !quote:Op zaterdag 25 juli 2009 17:31 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Limburg naar Belgie/Duitsland, Friesland afsteken en alle Groningers laten slaafarbeiden voor het gas.
Groningerquote:Op zaterdag 25 juli 2009 17:41 schreef gelly het volgende:
[..]
Ik stel voor, als groninger, om gewoon als autonome staat verder te gaan. Groningen, Dubai van het hoge noorden !
Dat dus vooral. De huidige definitie van het begrijp "allochtoon" volgens het CBS zal geen goed beeld weergeven van het kostenplaatje omdat er teveel mensen buiten gaan vallen die wel de doelgroep vormen van dit onderzoek en er mensen binnen gaan vallen van wie dit nou net niet de bedoeling is.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 18:08 schreef huhggh het volgende:
[..]
GroningerDat verklaart meteen jouw bizarre houding in de problematiek rond de multiculturele samenleving.
Ontopic:
Ik sta nog steeds dubbel tegenover deze benadering van het probleem.
Maar ik zie wel wat hier uit komt, en hoe betrouwbaar het resultaat is.
Precies, want hoogopgeleide goedverdienende Zweden en Engelsen worden dan meegeteld met de allochtonen en de 3e generatie uitkeringstrekkende kutmarokkanen en kutantillianen niet en dan geeft het eindresultaat een vertekend beeldquote:Op zaterdag 25 juli 2009 20:09 schreef Mwanatabu het volgende:
Dat dus vooral. De huidige definitie van het begrijp "allochtoon" volgens het CBS zal geen goed beeld weergeven van het kostenplaatje omdat er teveel mensen buiten gaan vallen die wel de doelgroep vormen van dit onderzoek en er mensen binnen gaan vallen van wie dit nou net niet de bedoeling is.
Nee, een hoop mensen die bijvoorbeeld in de Oost geboren zijn worden meegeteld, en een hoop mensen die net een generatie te ver afzitten van hun opa die gastarbeider was vallen hierbuiten.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 20:53 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Precies, want hoogopgeleide goedverdienende Zweden en Engelsen worden dan meegeteld met de allochtonen en de 3e generatie uitkeringstrekkende kutmarokkanen en kutantillianen niet en dan geeft het eindresultaat een vertekend beeld
Mijn allochtoon werkt en is geen moslim en doet geen vlieg kwaad. Desondanks gok ik dat zijn asielprocedure inmiddels wel terugbetaald is.quote:Mijn voorstel om de allochtoon even wat beter te definieren om het resultaat wat beter te maken:
"Allochtonen zijn mensen met een kleurtje die niet werken, meestal moslim zijn en veel overlast veroorzaken"
Als ik het goed heb is deze meneer Peter Nijkamp alleen eens met het feit dat er onderzoek zou moeten komen naar de kosten en baten van allochtonen.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 14:37 schreef bendk het volgende:
Wetenschapper en Hoogleraar economie Peter Nijkamp, o.a. vml voorzitter nederlandse organisatie voor wetenschappelijk onderzoek, ondersteunt de gedachte van Geert Wilders om een onderzoek in te stellen naar de kosten baten analyse van de allochtonen die in nederland wonen.
Dit is opmerkelijk daar Nijkamp zich niet/nauwelijks bezig houdt met politiek, wel met economie dus.
Het lijkt me dat de politiek en het cbs nu over moeten gaan om een beeld te vormen van deze problematiek, al was het alleen maar om bevestiging of ontkenning te verkrijgen. Dat zal een zware dobber worden voor de cbs mensen die daar -op persoonlijke titel- fel op tegen zijn.
Je kunt ook zeggen als er toch geen onderzoek komt: wie zwijgt stemt/geeft toe
http://www.trouw.nl/nieuw(...)nomie_rsquo____.html
Ah, dan begreep ik je verkeerd.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 21:40 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Nee, een hoop mensen die bijvoorbeeld in de Oost geboren zijn worden meegeteld, en een hoop mensen die net een generatie te ver afzitten van hun opa die gastarbeider was vallen hierbuiten.
[..]
Mijn allochtoon werkt en is geen moslim en doet geen vlieg kwaad. Desondanks gok ik dat zijn asielprocedure inmiddels wel terugbetaald is.
Ik weet niet helemaal zeker of iedereen met een klont boter op z'n hoofd nu over mijn woorden van "overlast veroorzaken" valt, maar wat toch echt een observatie van mij is en niet zo zeer een mening.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 20:53 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Precies, want hoogopgeleide goedverdienende Zweden en Engelsen worden dan meegeteld met de allochtonen en de 3e generatie uitkeringstrekkende kutmarokkanen en kutantillianen niet en dan geeft het eindresultaat een vertekend beeld
Mijn voorstel om de allochtoon even wat beter te definieren om het resultaat wat beter te maken:
"Allochtonen zijn mensen met een kleurtje die niet werken, meestal moslim zijn en veel overlast veroorzaken"
Het is meer andersom: Holland wordt droog en draaiende gehouden door de andere provincies. Gas uit Groningen, melk en vlees uit Overijssel, Gelderland en Brabant, fruit uit Gelderland, mosselen uit Zeeland, asperges uit Limburg. En Holland? Problemen, voetbalsupporters, files. Heel Nederland betaalt mee aan de hogesnelheidslijn en de Betuweëxpres, maar de voordelen (als die er al zijn) gaan naar Holland.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 16:18 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Inderdaad. Er zijn hele provincies die draaien op het geld dat de de randstad oplevert.
Hier ben ik het dan wel weer mee eens.quote:En die onzin dat je naar de kosten en baten moet kijken, waar slaat dat op. We hebben die mensen zelf naar Nederland gehaald omdat we zelf de kutklusjes niet wilde doen. De allochtonen die nu nog komen zijn met name vluchtelingen. Willen we die terug een onveilige plek in sturen. Lekker humaan. Maarja, dat is Wilders dan natuurlijk ook niet.
Wat een flauwekul: het CBS heeft een heel bruikbare definitie van allochtoon. Dat is niet de door jou geschetste.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 23:44 schreef huhggh het volgende:
[..]
Ik weet niet helemaal zeker of iedereen met een klont boter op z'n hoofd nu over mijn woorden van "overlast veroorzaken" valt, maar wat toch echt een observatie van mij is en niet zo zeer een mening.
Het woord "allochtoon" was al een container-begrip, nu is dat alleen toegespitst tot:
- niet-westerse immigranten
- 1e, 2e en derde generatie
- die ook nog eens overlast veroorzaken
Het begrip is feitelijk het afvoerputje geworden voor menig burger in dit land van alles wat van buiten naar binnen is gekomen en op een-of-andere manier niet deugd.
Ga eens een inhoudelijk, open en niet-vijandig gesprek aan met mensen, en je zult uiteindelijk tot dezelfde conclusie komen.
[knip]
Afgaan op de woordenboek-definitie van het woord "allochtoon" heeft niet meer dezelfde betekenis voor buitenwereld die dit op straat in de mond neemt.
Allicht aardig om in het achterhoofd mee te nemen.
Het CBS heeft inmiddels een politiek correcte definitie ontworpen, dat is echt iets anders dan een definitie van: the man in the street...quote:Op zondag 26 juli 2009 02:45 schreef Kees22 het volgende:
Wat een flauwekul: het CBS heeft een heel bruikbare definitie van allochtoon. Dat is niet de door jou geschetste.
En ja, daar vallen westerse allochtonen ook onder en nee, 3e generatie overlastveroorzakers niet meer.
die derde generatie is het produkt van een man die hier geboren is, maar een vrouw die geimporteerd is uit het land van herkomst. Daarmee is de derde generatie nog steeds allochtoon volgens de definitie volgens mijquote:Op zaterdag 25 juli 2009 20:53 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Precies, want hoogopgeleide goedverdienende Zweden en Engelsen worden dan meegeteld met de allochtonen en de 3e generatie uitkeringstrekkende kutmarokkanen en kutantillianen niet en dan geeft het eindresultaat een vertekend beeld
Heeft TS het artikel waarnaar hij verwijst in zijn OP ook zelf gelezenquote:Op zaterdag 25 juli 2009 14:37 schreef bendk het volgende:
Het lijkt me dat de politiek en het cbs nu over moeten gaan om een beeld te vormen van deze problematiek, al was het alleen maar om bevestiging of ontkenning te verkrijgen. Dat zal een zware dobber worden voor de cbs mensen die daar -op persoonlijke titel- fel op tegen zijn
Als de uitkomsten positief zullen zijn dan weten we toch al wat daarvan de oorzaak is; dat ligt dan aan de manipulatie van de werkelijkheidsbeleving door de linkschmeneren en linkschmevrouwen van het CBS. Dat had de TS allang uitgelegd.quote:Op zondag 26 juli 2009 08:18 schreef Verbal het volgende:
[..]
Heeft TS het artikel waarnaar hij verwijst in zijn OP ook zelf gelezen
Want daar staat dat de wetenschapper verwacht dat de uitkomsten positief zullen zijn, dat de termijn die de PVV wil aanhouden te kort is en dat het vreemd is dat de PVV zo bezig is met de economisce kosten en baten van één bevolkingsgroep. Dus snap ik het CBS-stokpaardje even niet.
Daarnaast zou ik dan ook graag een kosten-baten-analyse willen zien van de PVV-stemmers
Ow, en ik neem aan dat dit het Centrale Wilders-topic IV is?
V.
Dat is niet de schuld van de PVV, maar ook weer de schuld van de allochtonen die die PVV bedreigen.quote:Op zondag 26 juli 2009 10:56 schreef Farenji het volgende:
Wat kost de PVV ons eigenlijk? Al die beveiliging wordt toch ook betaald met ons belastinggeld.
Poepie, je hebt duidelijk weer eens niet gelezen wat ik heb geschreven.quote:Op zondag 26 juli 2009 02:45 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Wat een flauwekul: het CBS heeft een heel bruikbare definitie van allochtoon. Dat is niet de door jou geschetste.
En ja, daar vallen westerse allochtonen ook onder en nee, 3e generatie overlastveroorzakers niet meer.
Bij een onderzoek naar de kosten en baten van medische behandelingen wordt ook niet gekeken naar het humeur van de patiënten.
Maar jij bent ook geen allochtoon.quote:Op zondag 26 juli 2009 12:42 schreef Nielsch het volgende:
Hehe hij komt maar op, ik breng veel meer op dan menig volbloed Nederlander...
Nou en? Dat is nuance, vuige linksert, dat tel je toch niet mee? Of wordt soms ook meegeteld dat asielzoekers in eigen land door een dictator met de dood bedreigd worden? Niet toch? Of wel?quote:Op zondag 26 juli 2009 11:20 schreef jkdjjsop het volgende:
[..]
Dat is niet de schuld van de PVV, maar ook weer de schuld van de allochtonen die die PVV bedreigen.
Natuurlijk tel je dat wel mee. Maar niet als kosten van de PVV, maar ook als kosten van de allochtonen.quote:Op zondag 26 juli 2009 13:22 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Nou en? Dat is nuance, vuige linksert, dat tel je toch niet mee?
Waarom zou je dat meetellen? Daar betalen wij toch niks aan mee? Moet die dictator lekker zelf weten.quote:Of wordt soms ook meegeteld dat asielzoekers in eigen land door een dictator met de dood bedreigd worden? Niet toch? Of wel?
Die zelfde vraag kun je stellen over al die activistengroepjes en vakbonden die door de linske kliek gesteund worden.quote:Op zondag 26 juli 2009 10:56 schreef Farenji het volgende:
Wat kost de PVV ons eigenlijk? Al die beveiliging wordt toch ook betaald met ons belastinggeld.
Hoezo? De rekening komt toch van de PVV? De oorzaak lijkt me irrelevant, tenzij je de kosten van asielzoekers ook niet meeneemt, maar dat is nu precies iets wat onze geblondeerde volwassen man wil weten.quote:Op zondag 26 juli 2009 13:25 schreef jkdjjsop het volgende:
[..]
Natuurlijk tel je dat wel mee. Maar niet als kosten van de PVV, maar ook als kosten van de allochtonen.
[..]
Nou, als die asielzoeker in Nederland asiel komt zoeken, en wettelijk niets anders mag dan 5 jaar in een asielzoekerscentrum zitten, dan kost dat Nederland toch ook geld?quote:Waarom zou je dat meetellen? Daar betalen wij toch niks aan mee? Moet die dictator lekker zelf weten.
Linkse kliek, a.k.a. traditioneel centrum-rechtse politiek.quote:Op zondag 26 juli 2009 13:25 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Die zelfde vraag kun je stellen over al die activistengroepjes en vakbonden die door de linske kliek gesteund worden.
Ja, want hij wordt alleen bedreigd door allochtonen. Net als Fortuyn.quote:Op zondag 26 juli 2009 13:25 schreef jkdjjsop het volgende:
[..]
Natuurlijk tel je dat wel mee. Maar niet als kosten van de PVV, maar ook als kosten van de allochtonen.
Dat worden ze allemaal toch? Als je althans de door mensensmokkelaars ingefluisterde verhalen moet geloven.quote:Op zondag 26 juli 2009 13:22 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Nou en? Dat is nuance, vuige linksert, dat tel je toch niet mee? Of wordt soms ook meegeteld dat asielzoekers in eigen land door een dictator met de dood bedreigd worden? Niet toch? Of wel?
Wat voor punt probeer je te maken? Dat mensensmokkel dan wel meevalt? Dat mensen daar niet bedreigd worden?quote:Op zondag 26 juli 2009 13:59 schreef Mdk het volgende:
[..]
Dat worden ze allemaal toch? Als je althans de door mensensmokkelaars ingefluisterde verhalen moet geloven.
quote:Op zondag 26 juli 2009 13:27 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Hoezo? De rekening komt toch van de PVV? De oorzaak lijkt me irrelevant, tenzij je de kosten van asielzoekers ook niet meeneemt, maar dat is nu precies iets wat onze geblondeerde volwassen man wil weten.
[..]
Nou, als die asielzoeker in Nederland asiel komt zoeken, en wettelijk niets anders mag dan 5 jaar in een asielzoekerscentrum zitten, dan kost dat Nederland toch ook geld?
Eigenlijk is alles de schuld van die buut'nloanders.quote:Op zondag 26 juli 2009 15:39 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik heb het 40 keer gelezen, volstrekt onnavolgbare conclusies.
Duidelijk.quote:Op zondag 26 juli 2009 15:45 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Eigenlijk is alles de schuld van die buut'nloanders.
Dat dat niet meegeteld hoeft te worden omdat dat volgens hunzelf voor vrijwel iedere geld aangezien dat het standaard verhaaltje is wat zij meekrijgen van mensensmokkelaars, zodat de kans groter is dat ze mogen blijven.quote:Op zondag 26 juli 2009 15:21 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Wat voor punt probeer je te maken? Dat mensensmokkel dan wel meevalt? Dat mensen daar niet bedreigd worden?
Het CBS hanteert al jaren lang dezelfde definitie, en die is uiteraard gebaseerd op goed hanteerbare statistische methoden. Dat ze men in ze striet daar anders over denkt, doet natuurlijk niet ter zake als je een serieus onderzoek wilt doen. Ze men in ze striet wil frikandel met friet.quote:Op zondag 26 juli 2009 07:51 schreef bendk het volgende:
[..]
Het CBS heeft inmiddels een politiek correcte definitie ontworpen, dat is echt iets anders dan een definitie van: the man in the street...
Het wordt straks een slaappilletje voor de suffe burger: er is niets aan de hand hoor... met bijbehorende overheidssmiley ! ! !
En ter ondersteuning van het kabinetsbeleid: De sluizen voor de nieuwe uitgeprocedeerde slachtoffers uit andere landen originele asielzoekers kunnen volop weer open. We komen er zelfs tekort .
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |