SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
Ja natuurlijk had ik het echt alleen maar over Afellay en niet over andere spelersquote:Op dinsdag 21 juli 2009 18:27 schreef Tallie1982 het volgende:
[..]
Dude? Wanneer ? Kan me geen enkele keer herinneren dat Afellay een rode kaart kreeg in vriendschappelijk duel
Niks. Morgenavond AZ - HSV vanuit het DSB stadion.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 18:33 schreef BliksemSchigt het volgende:
Wat is er straks op EL?
Leuke wedstrijd, hopelijk doet Berg mee.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 18:35 schreef Wopper1 het volgende:
[..]
Niks. Morgenavond AZ - HSV vanuit het DSB stadion.
Zal AZ weer een flinke dobber aan hebben.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 18:35 schreef Wopper1 het volgende:
Niks. Morgenavond AZ - HSV vanuit het DSB stadion.
De jongste is Bale met 16 jaar.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 19:19 schreef Maravilla het volgende:
Uberhaupt wel een leuke speler. Een van De jongste internationals voor Wales ooit dacht ik.
Ik ben de eerste helft wezen kijken, net terug. Maar goed dat ik na even schuilen maar ben aangereden dus. Niemand wist of het afgelast was of niet, maar ik gokte erop dat ze de wedstrijd niet meer zouden hervatten. Was overigens een matige pot. Geen enkele kans gezien, aan beide zijden.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 20:53 schreef Strooper het volgende:
Pff het zit NEC niet mee. Nu is de wedstrijd tegen Dordrecht halverwege gestaakt vanwege het weer.
Het stond overigens 0-0.
http://buienradar.nl/quote:
Compleet nieuwe voorhoede.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 22:35 schreef Sieps het volgende:
Boschker
Stam-Wisgerhof-Douglas-Kuiper
Brama-Perez-Janssen
Stoch-Ruka-Ruiz
Ze spelen wel aardig
idd, ze zijn nog lang niet ingespeeld.. net als vorig jaar komt de voorronde CL veelste vroeg lijkt 't.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:43 schreef Asskicker14 het volgende:
Het spel van Twente is nog niet om aan te zien. Het pleit voor ze dat ze praktisch een heel nieuwe selectie hebben.
quote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:54 schreef Positive_Thinking het volgende:
1-0 voor Twente uit een pingel.
Arsenal is toch echt een maatje te groot voor Twente. Zelfs al hadden ze midden in het seizoen tegen ze gespeeld, hadden ze nog verloren.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:54 schreef 9christensen het volgende:
[..]
idd, ze zijn nog lang niet ingespeeld.. net als vorig jaar komt de voorronde CL veelste vroeg lijkt 't.
Yep, nog niet echt ingespeeld, maar goedquote:Op woensdag 22 juli 2009 00:10 schreef Positive_Thinking het volgende:
Braga - Twente 0-1 eindstand.
Saaie pot voetbal.
Kon Twente alvast wennen aan Portugezen.quote:Op woensdag 22 juli 2009 00:13 schreef need2009 het volgende:
[..]
Yep, nog niet echt ingespeeld, maar goed
Irritant volk trouwens daar.
Pff idd zeg. Het lijkt elke keer raak te zijn.quote:Op woensdag 22 juli 2009 00:13 schreef sjimz het volgende:
[..]
Kon Twente alvast wennen aan Portugezen.
Taaie tegenstanderquote:
Mist AZ niet veel aanquote:Op woensdag 22 juli 2009 19:45 schreef Kriegel het volgende:
AZ nu helemáál zonder De Zeeuw, dat belooft wat.
Nee, vast.quote:
NVS?quote:Op woensdag 22 juli 2009 19:57 schreef One_conundrum het volgende:
NVS heeft wel een stream uiteraard
Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar die speler.quote:Op woensdag 22 juli 2009 20:03 schreef One_conundrum het volgende:
Wernbloom voor de Zeeuw dus
Op EL?quote:Op woensdag 22 juli 2009 19:59 schreef venomsnake het volgende:
Om 20.45 Olympiakos - FC Groningen kijken
Elke kronkel in de voorbereiding van een directe tegenstander is mooi meegenomen.quote:Op woensdag 22 juli 2009 20:05 schreef wallofdolls het volgende:
Waarom moet AZ nou weer verliezen. Cool, kampioenen bashen
Nee, volgens mij niet..quote:
Wel op EL.quote:Op woensdag 22 juli 2009 20:09 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Nee, volgens mij niet..
Dus dat wordt een stream pakken.
Toch wel...?quote:
AZ is op EL, Olympiakos-Groningen volgens mij niet.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |