Dat zeiden ze bij mij ook.quote:Op maandag 20 juli 2009 20:36 schreef Fha het volgende:
Ik denk dat hij verstopt is.
quote:
quote:Hoi
Verzonden: 20 July 2009 08u36
Aan: Sander170
Waar ben je?![]()
beter dan de wcquote:
Dan ben je dus wél kieskeurigquote:Op maandag 20 juli 2009 20:19 schreef Fha het volgende:
[..]
Nee hoor
Ik wil alleen maar met mijn vriendje
Verdwenen, als een dief in de nacht.quote:
Dagen...quote:
quote:laatste bezoek: 318 dagen, 17 uur geleden.
Oh , mijn max is, uh, don't know. Ik ben volgens mij wel eens een kwart jaar weg geweest. Geen tijd, geen zin, andere shit aan mijn hoofd.quote:
Nee, das gewoon al druk genoegquote:
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUquote:Op maandag 20 juli 2009 20:40 schreef Muck het volgende:
ik: "meneer, als u zo blijft schreeuwen, kan ik u natuurlijk ook niet helpen"
klant: "()**OGoio9faf asjagammala isnie blablabla"
ik: *tuut tuut tuut
coillega:![]()
En iedere keer beloof je weer af te bouwen en te verdwijnen...quote:Op maandag 20 juli 2009 20:39 schreef Pheno het volgende:
[..]
Oh , mijn max is, uh, don't know. Ik ben volgens mij wel eens een kwart jaar weg geweest. Geen tijd, geen zin, andere shit aan mijn hoofd.
Blame mijn baas.quote:Op maandag 20 juli 2009 20:41 schreef OA het volgende:
[..]
En iedere keer beloof je weer af te bouwen en te verdwijnen...
Altijd leuk, dit soort berichten. Vooral op internetfora. Want spelen we de rode pet of de blauwe pet?quote:Een Britse jongeman is op 22-jarige leeftijd aan levercirrose gestorven omdat hij niet kon aantonen dat hij een half jaar zonder alcohol kon. De autoriteiten weigerden hem voor die periode een reddende levertransplantatie te geven.
De man uit Londen begon volgens eigen zeggen op 13-jarige leeftijd met het gevaarlijke comazuipen. Tien weken geleden moest hij voor de eerste keer naar een ziekenhuis wegens ernstige gezondheidsproblemen. Volgens artsen had de patiënt nog maar een paar weken te leven. De gezondheidsautoriteiten weigerden echter een transplantatie.
Volgens de richtlijnen had de man moeten bewijzen dat hij een half jaar van de alcohol kon afblijven. De moeder beklaagde zich in Britse media over de strikte naleving van de regels.
Ik vind niet dat je moeders overal aansprakelijk voor kunt stellen. Ik heb ook stomme dingen gedaan maar dat heb ik toch echt zelf gedaan, daar heeft mijn moeder geen klap mee te maken. (en ik luisterde niet naar haar, dan ben je gewoon een kut puber, en ook dat was niet haar schuld)quote:Op maandag 20 juli 2009 20:43 schreef Dr_Flash het volgende:
http://www.nu.nl/algemeen(...)gering-operatie.html
[..]
Altijd leuk, dit soort berichten. Vooral op internetfora. Want spelen we de rode pet of de blauwe pet?
ROOD
Die moeder heeft groot gelijk, stelletje vuile pennelikkers die over lijken gaan voor de regeltjes![]()
BLAUW
Die moeder moet zich de ogen uit r godverdoeme kop schamen. Zelf geen kind kunnen opvoeden en de overheid de schuld in de schoenen schuiven![]()
Wat zou jij doen?
Doei, slaap lekker, tot morgen!quote:
ik ben al knorrigquote:
ik heb al een kleine hectoliter op geloof ikquote:
Nee, ik heb me maar gedocuhed. Ik dacht, je ruikt me hier.quote:
quote:Op zaterdag 18 juli 2009 23:23 schreef Monitor het volgende:
Top 100 van vrijdag 17 juli 2009
Plaats / aantal berichten / gebruiker
47. 078 JortK
50. 077 Pheno
66. 069 Ladylike
76. 064 goldfinger1963
92. 056 Nijns
Van zaterdag zijn geen stats beschikbaar.quote:Op maandag 20 juli 2009 18:40 schreef Monitor het volgende:
Top 100 van zondag 19 juli 2009
Plaats / aantal berichten / gebruiker
47. 080 Dr_Flash
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |