abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 17 juli 2009 @ 15:21:50 #1
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_71068791
Welkom bij het 1664e deel van de Algemene Kennis Quiz!



De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.



Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?

Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurd als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat

    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1663:
    574 Ofyles2
    546 qonmann
    302 De_Hertog
    291 mr_anonimous
    286 ScottTracy
    273 BasOne
    230 starla
    193 tomtomaat
    162 Terpentin07
    153 LaStrange
    135 Cobra4
    119 Mark
    115 Tanjaa
    112 Yankee
    106 Rucebo
    102 Neleos
    100 Robbie85
    98 Burnett
    86 Yurithemaster
    82 vaagsel
    79 Siniti
    77 iggy_in_the_house
    75 Dagobert
    63 MaJo
    63 RoofingBurner
    57 slaveloos
    57 tong80
    55 PhysicsRules
    53 Hawaii_Tim
    53 Susi

    51 steekbal
    44 PierreTT
    44 erkel

    36 Homdeck
    36 pulletje
    32 Clesar03
    32 Etcetera
    28 Szura
    27 Nico_S
    26 Belsen
    25 Dr_Flash
    25 UnderTheWingsOfLove

    23 ASroma
    22 Berkery
    21 iamredleader
    20 mividaloca
    19 Platina
    16 Kali-Mist
    16 Yeux
    16 Lubje25
    15 kraaksandaal
    15 Thomaster

    14 NelsonWandelaar
    14 Nembrionic
    14 PrintScreen
    14 Aishlin

    13 Bram2301
    13 svk1985

    12 macondo
    12 Meursault
    12 Rots

    10 Aeque
    10 norich

    9 FunkyHomosapien
    9 Puntenslijpsel
    9 Induhskaai

    8 BC88
    8 Carolyne1575
    8 ElizabethR
    8 Frambozenpudding

    6 Anywhere
    6 De_Kromme
    6 Induhskaai
    6 LadyBlack
    6 Maizena
    6 snetto888

    5 Acinonyx
    5 chufi
    5 Elkem
    5 TradeMarkie

    4 Arth_NL
    4 donroyco
    4 en_door_slecht
    4 kutstudent_
    4 Morendo
    4 mrkrul
    4 Stormqueen
    4 Whiteguy
    4 OneOfTheseDays

    3 Bolkesteijn
    3 boyv
    3 Dichtpiet.
    3 EdgarD
    3 Its-Jojo-4you
    3 Ludootje
    3 Sig000
    3 Sporttv
    3 Barney74

    2 Asap
    2 Coolkenneth
    2 Daffodil31LE
    2 Diablo_sam
    2 Ezechielk
    2 IgnisMutatres
    2 knillis
    2 Levolution
    2 lezzer
    2 Timmmm
    2 X-Cessive
    2 Bierjoost


    1 Adolecens
    1 agentstarling
    1 Apekoek

    1 Deceit
    1 Gaylordf0kker
    1 Harmonica
    1 J.Herrer
    1 Jor_dii
    1 Juicyhil
    1 Karrel_Laaglawaai
    1 komopzeg
    1 KudFokker
    1 Madmaster
    1 mctondeusevis
    1 Melochan
    1 Mister1977
    1 Nanking
    1 Paradijsvogeltje
    1 redunzl
    1 rosbief
    1 Ro_bin
    1 -skippybal-
    1 Soempie
    1 stievun1234
    1 Theebag
    1 TimmyAsd
    1 Twerk
    1 vollebollegijs
    1 Waaghals
    1 zalk
    1 Zeroku
    1 Mailb0mber32

    -4 JoeThePlumber



    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is :*
    AKQ 1600 Het zestiende honderdtal!
    AKQ #1644 met kauwgomkauwende Schotten
    AKQ #1645
    AKQ#1648 Nou zeg het maar...
    AKQ #1649 Titelloos.
    AKQ # 1650 met dubbele punten!
    AKQ# 1651 Varkens en Kraaien doen een hoop stof op waaien!
    AKQ # 1652 Waar nachtbrakers nog naar puntjes vissen..
    AKQ # 1653 Plak je vinger op de F5 knop voor Illuminati
    AKQ #1654 Salvatore Guiliano was Almost Famous
    AKQ #1655 Met de rolmops van Tanjaa
    AKQ #1656 zonder TT
    AKQ #1657 zonder dubbele punten, discussies en gezeik
    AKQ # 1658 Sweet Caroline Good Times Never Seem So Good!
    AKQ # 1659 Waar Yuri kennis op snuift!
    AKQ # 1660 Waar Dan Brown dubbele punten uitdeelt!
    AKQ# 1661: Bareknucklefights im eine sackgasse
    AKQ # 1662 American Dads op de Canarische Eilanden
    AKQ # 1663 Waar niet met bier gegooid wordt
    AKQ # 1664 Sunny Colombia
  •   Trouwste user 2022 vrijdag 17 juli 2009 @ 15:23:04 #2
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71068832
    Goeiemorgen.

    Bier en tieten

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:23:07 #3
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71068834
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:14 schreef Ofyles2 het volgende:
    De Westerscheldetunnel en de Kiltunnel zijn twee speciale tunnels. Waarom?
    pi_71068849
    je moet geld voor betalen?
    Destiny is not a matter of chance; but a matter of choice. It is not a thing to be waited for, It is a thing to be achieved..
    pi_71068860
    Is het niet een beetje vroeg voor bier en tieten?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:24:07 #6
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71068867
    Toltunnels inderdaad

    Stand deel 1665
    1 mividaloca
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:25:31 #7
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71068928
    Mooi TT.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:25:35 #8
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71068931
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:23 schreef Terpentin07 het volgende:
    Is het niet een beetje vroeg voor bier en tieten?
    Dat hangt van de locatie af.

    In Sydney is het de juiste tijd voor bier en tieten, hier in Nederland moet je nog uren wachten.
    pi_71068946


    et voila!
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:27:22 #10
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71068990
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:23 schreef Terpentin07 het volgende:
    Is het niet een beetje vroeg voor bier en tieten?
    daar is het nooit te vroeg voor
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:28:27 #11
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71069025
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:25 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Dat hangt van de locatie af.

    In Sydney is het de juiste tijd voor bier en tieten, hier in Nederland moet je nog uren wachten.
    Uren? Het is al bijna bier uur, tijd voor de vrijdagmiddagborrel.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71069058
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:26 schreef starla het volgende:
    [ afbeelding ]

    et voila!
    De vrouwen mogen natuurlijk ook niet vergeten worden.

    pi_71069099
    Welk metro station in London heette Gillespie Road voor het in 1932 de naam van de nabijgelegen voetbalclub kreeg?
    Destiny is not a matter of chance; but a matter of choice. It is not a thing to be waited for, It is a thing to be achieved..
    pi_71069112
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:29 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    De vrouwen mogen natuurlijk ook niet vergeten worden.

    [ afbeelding ]
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:31:00 #15
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71069121
    Arsenal?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71069125
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:29 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    De vrouwen mogen natuurlijk ook niet vergeten worden.

    [ afbeelding ]
    Destiny is not a matter of chance; but a matter of choice. It is not a thing to be waited for, It is a thing to be achieved..
    pi_71069132
    Chelsea?
    I feel kinda Locrian today
    pi_71069148
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:31 schreef De_Hertog het volgende:
    Arsenal?
    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    1 De_Hertog
    Destiny is not a matter of chance; but a matter of choice. It is not a thing to be waited for, It is a thing to be achieved..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:33:07 #19
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71069191
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:31 schreef mividaloca het volgende:

    [..]

    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    1 De_Hertog
    Wauw, ik heb een semi-sportvraag goed!
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71069224
    hij kwam dan ook van een vrouw meeh
    Destiny is not a matter of chance; but a matter of choice. It is not a thing to be waited for, It is a thing to be achieved..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:34:11 #21
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71069237
    Hoe kennen we Edward Teach beter?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:34:39 #22
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71069255
    Mister Ed?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:35:05 #23
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71069268
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:34 schreef Ofyles2 het volgende:
    Mister Ed?
    Nee, paar eeuw eerder.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:36:30 #24
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71069313
    Edward VIII?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:38:10 #25
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71069371
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:36 schreef Ofyles2 het volgende:
    Edward VIII?
    En niet iemand met (varianten op) de naam Edward in de naam. Daarnaast ben je nog steeds 'te laat'
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:38:50 #26
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71069394
    Blackbeard
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:39:38 #27
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71069422
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:38 schreef Szura het volgende:
    Blackbeard
    Gelukkig. Ik probeerde al een hint te verzinnen zonder het gebruik van de term 'piraat'

    Szura +1

    [u]Stand deel 1665
    1 mividaloca
    1 De_Hertog
    1 Szura
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71069518
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:39 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Gelukkig. Ik probeerde al een hint te verzinnen zonder het gebruik van de term 'piraat'

    Szura +1

    [u]Stand deel 1665
    1 mividaloca
    1 De_Hertog
    1 Szura
    Makkelijk toch?
    Gewoon een zwarte baard posten.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:46:22 #29
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71069639
    Wat is de achternaam van Terror Jaap?

    Sorry voor de kutvraag, geen inspiratie
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:48:40 #30
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71069724
    aap
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:49:46 #32
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71069746
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:48 schreef Ofyles2 het volgende:
    Amesz
    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    1 De_Hertog
    1 Szura
    1 Ofyles2
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
    pi_71069814
    Gets.. dat tweede plaatje..
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:51:56 #34
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71069834
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:42 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Makkelijk toch?
    Gewoon een zwarte baard posten.
    Anders gezegd: die niet te veel weg zou geven.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:55:44 #35
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71069987
    Anita Witzier gaat samen met een aantal deelnemers poseren voor een naaktkalender. Waar gaat de opbrengst naar toe?
    pi_71070028
    naar de inkoop van 16 miljoen hele donkere zonnebrillen
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 15:59:19 #37
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71070139
    kankeronderzoek?
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:00:50 #38
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71070195
    Naar Anita Witzier?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:00:57 #39
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71070200
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 15:59 schreef PhysicsRules het volgende:
    kankeronderzoek?
    Hier kan ik iets mee.

    Maar wel een andere ziekte en dat is toevallig ook waar Anita Witzier last van heeft.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:02:03 #40
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71070240
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:00 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Hier kan ik iets mee.

    Maar wel een andere ziekte en dat is toevallig ook waar Anita Witzier last van heeft.
    Heeft ze geen reuma?
    Reumatichting ofzo?
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:02:41 #41
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71070261
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:02 schreef Szura het volgende:

    [..]

    Heeft ze geen reuma?
    Reumatichting ofzo?
    dat zou best kunnen kloppen
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:03:42 #42
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71070299
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:02 schreef Szura het volgende:

    [..]

    Heeft ze geen reuma?
    Reumatichting ofzo?
    Sterker nog, het klopt ook nog.

    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    1 De_Hertog
    2 Szura
    1 Ofyles2
    pi_71070416
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:00 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Hier kan ik iets mee.
    Zoals zeggen dat dat óók fout is?
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:10:54 #44
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71070577
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:07 schreef starla het volgende:

    [..]

    Zoals zeggen dat dat óók fout is?
    Dat antwoord was inderdaad fout.

    Ik kan het me niet voorstellen dat een beroemdheid geld inzamelt om iedereen van luxe-artikelen te voorzien.
    pi_71070626
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:10 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Dat antwoord was inderdaad fout.

    Ik kan het me niet voorstellen dat een beroemdheid geld inzamelt om iedereen van luxe-artikelen te voorzien.
    Was het maar waar.Ik heb er behoefte aan.Pfff reuma
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:12:09 #46
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71070640

    Welke staat is dit?
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:12:57 #47
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71070682
    Michigan
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:14:18 #48
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71070735
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:12 schreef De_Hertog het volgende:
    Michigan


    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    2 De_Hertog
    2 Szura
    1 Ofyles2
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
    pi_71070778
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:10 schreef Ofyles2 het volgende:
    Ik kan het me niet voorstellen dat een beroemdheid geld inzamelt om iedereen van luxe-artikelen te voorzien.
    Ja, ik was ook serieus enzo
    I feel kinda Locrian today
    pi_71070809
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:12 schreef De_Hertog het volgende:
    Michigan
    knap
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:17:59 #51
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71070889
    is een trappistenbier dat gebrouwen wordt door de monniken van de Sint-Sixtusabdij. Sinds het bier in 2005 werd gekozen tot 'beste bier ter wereld', is het bijzonder moeilijk te krijgen omdat het bier alleen op kleine schaal wordt gebrouwen.

    Wat is dit 'beste bier ter wereld'?

    Ik laat het aan iemand anders om naar de beste tieten ter wereld te vragen.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:18:29 #52
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71070908
    Duvel?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:18:53 #53
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71070926
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:16 schreef starla het volgende:

    [..]

    knap
    Ik heb familie in de buurt wonen. Voor Amerikaanse begrippen 'in de buurt', dan: één staat verderop.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71070993
    la trappe?
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:20:51 #55
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71071004
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:18 schreef Ofyles2 het volgende:
    Duvel?
    Dat wordt niet door trappisten gebrouwen en is bepaald niet lastig te krijgen.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:21:48 #56
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71071035
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:20 schreef starla het volgende:
    la trappe?
    Dat is wel een van de zeven echte Trappistenbieren, maar zeker niet de lekkerste en ook nog steeds te 'gewoontjes'. Geen speciaalbierliefhebbers hier?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71071101
    west vleteren?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:24:14 #58
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71071122
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:23 schreef iggy_in_the_house het volgende:
    west vleteren?
    Iggy to the rescue

    Het is alleen te krijgen door van te voren te reserveren, al is het momenteel al tot en met augustus volgeboekt. Dan kun je alsnog maar 1 of 2 kratten per auto meekrijgen. En op eBay gaan ze voor 20 euro per flesje, al is de brouwerij hier niet zo blij mee. Smaakt wel aardig, overigens.

    iggy_in_the_house +1

    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    2 De_Hertog
    2 Szura
    1 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71071129
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:21 schreef De_Hertog het volgende:
    Geen speciaalbierliefhebbers hier?
    Nee, verre van zelfs, heb liever een droge witte (geen witbiertje voor de goede orde, hoewel dat ook erg lekker kan zijn )
    I feel kinda Locrian today
    pi_71071162
    Heb het weleens gedronken en het was inderdaad lekker

    Van wie heeft BNN stiekem opnames gemaakt?
    pi_71071191
    Albert Verlinde
    pi_71071218
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:26 schreef Neleos het volgende:
    Albert Verlinde
    Neleos +1

    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    2 De_Hertog
    2 Szura
    1 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:26:48 #63
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71071223
    Hopelijk zendt BNN het uit. Weet Albert Verlinde ook hoe het is om afgeluisterd te worden.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:26:58 #64
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71071230
    en Onno Hoes
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:27:32 #65
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71071253
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:24 schreef starla het volgende:

    [..]

    Nee, verre van zelfs, heb liever een droge witte (geen witbiertje voor de goede orde, hoewel dat ook erg lekker kan zijn )

    Als jij nou volgende keer een topic opent met wijn in de titel zal ik een wijnvraag stellen.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71071343


    Wat is dit?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:30:58 #67
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71071364
    La Fayette
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:31:24 #68
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71071378
    Hoofdgebouw van de Commonwealth of Nations?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:31:37 #69
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71071386
    Houses of Parliament?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:32:03 #70
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71071400
    Oh, het is VK, Harrods dan.
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:32:51 #71
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71071423
    Ze rijden links
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_71071449
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:32 schreef PhysicsRules het volgende:
    Oh, het is VK, Harrods dan.
    Die inderdaad.

    PhysicsRules + 1

    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    2 De_Hertog
    2 Szura
    1 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    1 PhysicsRules
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:33:32 #73
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71071450
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:32 schreef PhysicsRules het volgende:
    Ze rijden links
    Plus, er rijdt een London Cab door het beeld.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:38:26 #74
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71071602
    Wat is de overeenkomst tussen

    en
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:39:07 #75
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71071623
    Ze braken beiden hun pols.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:50:45 #76
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71072032
    In de tussentijd:

    Wie is de huidige premier van Japan?
    (zolang de vraag nog strekt)
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:53:19 #77
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71072117
    Ako of zoiets?
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:55:38 #78
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71072172
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 16:39 schreef Ofyles2 het volgende:
    Ze braken beiden hun pols.
    ^O-

    Ofyles2 +1

    Stand deel 1665

    1 mividaloca
    2 De_Hertog
    2 Szura
    2 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    1 PhysicsRules
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:55:58 #79
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71072181
    Aso
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:57:37 #80
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71072229
    Taro Aso

    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    2 De_Hertog
    2 Szura
    2 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
      vrijdag 17 juli 2009 @ 16:59:18 #81
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71072285
    Noem een van de oprichters van Yahoo!
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:00:59 #82
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71072332
    Yang
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:04:12 #83
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71072429
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 17:00 schreef Szura het volgende:
    Yang
    Szura +1

    Stand deel 1665

    1 mividaloca
    2 De_Hertog
    3 Szura
    2 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:08:12 #84
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71072540
    Wie won vorig jaar de sprint op de Champs Elysees?
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
    pi_71072631
    Hushovd?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:12:19 #86
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71072657
    Gert Steegmans
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:13:34 #87
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71072694
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 17:12 schreef Ofyles2 het volgende:
    Gert Steegmans
    Juist

    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    2 De_Hertog
    3 Szura
    3 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:19:15 #88
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71072838
    Hoe heet de hypermarkt in Muiden, vlakbij de A1?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:26:08 #89
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71073026
    Blijkbaar vindt iedereen deze hypermarktketen ook niets in de AKQ. De klanten bleven in ieder geval weg...
    pi_71073061
    maxis
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:29:44 #91
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71073106
    Maxis inderdaad.
    Hoeveel klanten zouden dagelijks Maxis bezoeken?

    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    2 De_Hertog
    3 Szura
    3 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    1 Terpentin07
    pi_71073115
    wat is dat een hypermarktketen?
    Destiny is not a matter of chance; but a matter of choice. It is not a thing to be waited for, It is a thing to be achieved..
    pi_71073150
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 17:29 schreef Ofyles2 het volgende:
    Maxis inderdaad.
    Hoeveel klanten zouden dagelijks Maxis bezoeken?

    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    2 De_Hertog
    3 Szura
    3 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    1 Terpentin07
    Geen idee.Maar straks komt er misschien nog eentje bij.

    Alhoewel maxis geen hypermarkt is maar een winkelcentrum.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:32:07 #94
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71073177
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 17:30 schreef mividaloca het volgende:
    wat is dat een hypermarktketen?
    Wal-Mart is ook zo een keten.
    pi_71073182
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 17:30 schreef mividaloca het volgende:
    wat is dat een hypermarktketen?
    Walmart bijvoorbeeld.Een grote winkel die bijna alles aanbiedt.Dus niet alleen levensmiddelen maar ook bvb electronica en kleding.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:33:42 #96
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71073202
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 17:31 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Geen idee.Maar straks komt er misschien nog eentje bij.

    Alhoewel maxis geen hypermarkt is maar een winkelcentrum.
    Een experiment om automobilisten te lokken, en ook nog eens grandioos mislukt.
    pi_71073230
    Steven Seagal,Arnie, Sly,Chuck Norris en JCvD kennen we allemaal.Maar wie is deze relatief onbekende actieheld uit de jaren tachtig?

    pi_71073254
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 17:33 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Een experiment om automobilisten te lokken, en ook nog eens grandioos mislukt.
    Mislukt? Ik vind het er altijd vol uitzien.
    pi_71073285
    dolf lundgren
    I feel kinda Locrian today
    pi_71073321
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 17:36 schreef starla het volgende:
    dolf lundgren
    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    2 De_Hertog
    3 Szura
    3 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    1 Terpentin07
    1 starla
    pi_71073399
    Noem tenminste 5 films met Steven Seagal.
    I feel kinda Locrian today
    pi_71073421
    nico
    hard to kill
    under siege 1
    under siege 2
    pi_71073440
    shit nog een...
    pi_71073499
    under siege 3
    Destiny is not a matter of chance; but a matter of choice. It is not a thing to be waited for, It is a thing to be achieved..
    pi_71073520
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 17:43 schreef Terpentin07 het volgende:
    shit nog een...
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:47:55 #106
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_71073539
    exit wounds
    .
    pi_71073562
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 17:47 schreef Yankee het volgende:
    exit wounds
    + 1

    Stand deel 1665
    1 mividaloca
    2 De_Hertog
    3 Szura
    3 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    1 Terpentin07
    1 starla
    1 Yankee
    I feel kinda Locrian today
    pi_71073573
    ja die
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:53:32 #109
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_71073650
    Hoe heet de dochter van Tony Soprano in the Sopranos?
    .
    pi_71073662
    Liz?
    I feel kinda Locrian today
    pi_71073721
    meadow!
    Destiny is not a matter of chance; but a matter of choice. It is not a thing to be waited for, It is a thing to be achieved..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 17:58:59 #112
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_71073753
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 17:57 schreef mividaloca het volgende:
    meadow!
    mividaloca +1

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    2 De_Hertog
    3 Szura
    3 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    1 Terpentin07
    1 starla
    1 Yankee
    .
    pi_71073782
    een Haiku bestaat uit hoeveel lettergrepen?
    Destiny is not a matter of chance; but a matter of choice. It is not a thing to be waited for, It is a thing to be achieved..
    pi_71073786
    17
    I feel kinda Locrian today
    pi_71073826
    die lessen Letterkunde ik begreep haiku's eigenlijk nooit..

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    2 De_Hertog
    3 Szura
    3 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    1 Terpentin07
    2 starla
    1 Yankee
    Destiny is not a matter of chance; but a matter of choice. It is not a thing to be waited for, It is a thing to be achieved..
    pi_71074117
    may refer to:

    a small edible cake.
    a small parcel of information stored on computers by websites
    a mobile phone by LG Electronics
    I feel kinda Locrian today
    pi_71074250
    cookie
    pi_71074274
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 18:22 schreef Terpentin07 het volgende:
    cookie

    + 1


    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    2 De_Hertog
    3 Szura
    3 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    2 starla
    1 Yankee
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 18:24:55 #119
    179735 UnderTheWingsOfLove
    Imperio. Crucio. Avada Kedavra
    pi_71074322
    tvp
    Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
    5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
    pi_71074407
    , geboren als Friedrich Stowasser, (Wenen, 15 december 1928 – Queen Elizabeth 2, 19 februari 2000) was een Oostenrijks kunstenaar en architect, vooral bekend van de door hem ontworpen kleurrijke gebouwen. Hij was voorvechter van een mens- en milieuvriendelijke bouwwijze.
    pi_71074523
    hundertwasser?
    I feel kinda Locrian today
    pi_71074627
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 18:34 schreef starla het volgende:
    hundertwasser?
    Yesss

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    2 De_Hertog
    3 Szura
    3 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    pi_71075108
    Door wie werd de discotheek iT opgericht?
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 19:04:46 #124
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71075201
    Bruyne?
    pi_71075319
    Mentaal Theo?
    pi_71075713
    nope
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 19:27:14 #127
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71075733
    Dirk-Jan nogwat?
    pi_71075946
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 19:35:02 #129
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71075963
    Belafonte?
    pi_71076002
    Nederlander geboren in Wenen.
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 19:38:39 #131
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71076070
    Kan er nog niet op komen.

    En het is al zo rustig...
    pi_71076684
    Manfred Langer ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:00:51 #133
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71076712
    Jetz geht's weiter

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    2 De_Hertog
    3 Szura
    3 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    1 qonmann
    pi_71076829

    Wat is dit ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:05:43 #135
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71076846
    Een Lada?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:05:57 #136
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71076859
    Nee wacht, Trabant.
    pi_71076877
    Zaporojetz?
    pi_71076931
    het gaat niet om het merk
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:10:46 #139
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71076994
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:08 schreef qonmann het volgende:
    het gaat niet om het merk
    Microcar, dan?
    pi_71077017
    het is een mooie wat archaïsch aandoende naam
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:11:56 #142
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71077020
    Dat is een gogomobiel volgens mij, maar als het niet om het merk gaat, wat wil je dan horen? Microauto?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71077057
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:11 schreef De_Hertog het volgende:
    Dat is een gogomobiel volgens mij, maar als het niet om het merk gaat, wat wil je dan horen? Microauto?
    Ik zocht goggomobiel inderdaad.
    http://ned.ronet.ru/0/Autosalon10.htm

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    3 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    1 qonmann
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:14:21 #144
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71077081
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:13 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Ik zocht goggomobiel inderdaad.
    Ah ok. Dat is gewoon het merk

    De , genoemd naar zijn constructeur , is een type verbrandingsmotor dat niet met cilinders en zuigers werkt, maar met een rotor van bij benadering driehoekige vorm welke in een trommel zit .

    Welke motor?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71077084
    Maar da's wel degelijk een merk!
    pi_71077089
    Wankel
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71077100
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:14 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Ah ok. Dat is gewoon het merk

    De , genoemd naar zijn constructeur , is een type verbrandingsmotor dat niet met cilinders en zuigers werkt, maar met een rotor van bij benadering driehoekige vorm welke in een trommel zit .

    Welke motor?
    Wankelmotor.
    pi_71077105
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:14 schreef Nico_S. het volgende:
    Maar da's wel degelijk een merk!
    ok ..zoveel verstand heb ik niet van auto's
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:15:37 #149
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71077115
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:14 schreef qonmann het volgende:
    Wankel
    Wankelmotor inderdaad. Onder andere te vinden in de schitterende en helaas op het verkeerde moment gekomen NSU Ro80.

    qonmann +1

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    3 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    2 qonmann
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71077182

    Welke plaats ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:19:26 #151
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71077196
    Reykjavik?
    pi_71077264
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:19 schreef Ofyles2 het volgende:
    Reykjavik?

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    4 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    2 qonmann
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:23:11 #153
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71077299
    Wat doet iemand die aan 'abdicatie' doet?
    pi_71077329
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:23 schreef Ofyles2 het volgende:
    Wat doet iemand die aan 'abdicatie' doet?
    Troonsafstand.
    pi_71077333
    treedt in in het klooster ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:24:38 #156
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71077335
    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    4 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    2 qonmann
    1 Nico_S.
    pi_71077353
    Vraag komt, momentje. Even een plaatje uploaden.
    pi_71077438


    Wie ontwierp dit huis?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:29:56 #159
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71077464
    Schröder?
    pi_71077500
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:29 schreef Ofyles2 het volgende:
    Schröder?
    Nee.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:31:28 #161
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71077511
    Rietveld?
    pi_71077538
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:31 schreef Ofyles2 het volgende:
    Rietveld?
    Ook niet. Waarschijnlijk de bekendste Amerikaanse architect.
    pi_71077581
    plaatje wel vaker gezien vind het zo lelijk,donker enzo
    Guggemheim ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71077623
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:34 schreef qonmann het volgende:
    plaatje wel vaker gezien vind het zo lelijk,donker enzo
    Guggemheim ?
    Het Guggenheim Museum in Ney York is door deze architect ontworpen.
    pi_71077636
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:36 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Het Guggenheim Museum in Ney York is door deze architect ontworpen.
    wordt een ohjaatje..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71077686
    Simon & Garfunkel hebben een lied over hem gezongen.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:39:14 #167
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71077712
    Jones?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:39:35 #168
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_71077727
    Dat liedje van Bridge Over Troubled Water zeker ?
    pi_71077738
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:39 schreef Ofyles2 het volgende:
    Jones?
    Nee. Lied:

    "So long, Frank L..... W....."
    pi_71077747
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:39 schreef Susi het volgende:
    Dat liedje van Bridge Over Troubled Water zeker ?
    Nope.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:44:43 #171
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71077840
    Lloyd Webber
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71077868
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:44 schreef mr_anonimous het volgende:
    Lloyd Webber
    Lloyd is goed.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:46:05 #173
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71077880
    Wright dan
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:46:12 #174
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71077884
    Lloyd Wright
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:46:32 #175
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71077896
    Lloyd Webber was van de musicals.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71077897
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:44 schreef mr_anonimous het volgende:
    Lloyd Webber
    Je ben in de war met Andrew Lloyd Webber, denk ik.
    pi_71077948
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:46 schreef Ofyles2 het volgende:
    Lloyd Wright
    Juist, Frank Lloyd Wright!

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    5 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    2 qonmann
    1 Nico_S.
    pi_71077975
    Sorry, zie nu da Mr_a eerder was. ik corrigeer het even.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:50:32 #179
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71078008
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:49 schreef Nico_S. het volgende:
    Sorry, zie nu da Mr_a eerder was. ik corrigeer het even.
    I move fast and silent...... I am a Ninja!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:50:37 #180
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71078014
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:49 schreef Nico_S. het volgende:
    Sorry, zie nu da Mr_a eerder was. ik corrigeer het even.
    Geeft niets. Foutje kan gebeuren...
    pi_71078027
    Na correctie:

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    4 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    2 qonmann
    1 Nico_S.
    1 Mr_anonimous
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:52:02 #182
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71078038
    Wat is een Pentito?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71078050
    gezien de TT: 5 tieten ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:53:19 #184
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71078065
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:52 schreef qonmann het volgende:
    gezien de TT5 tieten ?
    Geen tieten...
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71078136
    vijfkaart bij kaarten ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:56:31 #186
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71078139
    Het heeft met justitie te maken.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71078146
    nor ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 20:57:47 #188
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71078167
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 20:57 schreef qonmann het volgende:
    nor ?
    Dat is een penitentiare inrichting.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:00:59 #189
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71078244
    Penitentie betekend......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71078275
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:00 schreef mr_anonimous het volgende:
    Penitentie betekend......
    Straf.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:03:09 #191
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71078307
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:02 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Straf.
    Nee, maar lijkt er wel op.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71078354
    huisarrest ?
    we gokken ook maar wat
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71078364
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:03 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Nee, maar lijkt er wel op.....
    Oh wacht. Spijtbetuiging. Spijtoptant van de maffia??
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:05:34 #194
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71078378
    Penitentie is ook een kerkelijke term..... Absolutie staat er tegen over.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71078386
    verbanning ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:06:34 #196
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71078401
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:05 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Oh wacht. Spijtbetuiging. Spijtoptant van de maffia??
    Yep een Italiaanse spijtoptant. Klinkt veel mooier dan spijtoptant vind ik.

    Nico_S +1


    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    4 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    2 qonmann
    2 Nico_S.
    1 Mr_anonimous
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71078442
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:05 schreef mr_anonimous het volgende:
    Penitentie is ook een kerkelijke term..... Absolutie staat er tegen over.....
    Had ik als (theoretisch) katholiek eerder op moeten komen.
    pi_71078487
    Wie bekleedt momenteel het ambt van President van de Republiek Ierland (Úachtarán na hÉireann)?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:11:21 #199
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71078537
    McGuinness?
    pi_71078588
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:11 schreef Ofyles2 het volgende:
    McGuinness?
    Niet echt, nee. Maar de huidige presidente van de republiek (!) komt wel uit Noord-Ierland.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:14:08 #201
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71078623
    Tremble?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71078690
    KOm op, jongens! Staatshoofd van een West-Europees land!
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:17:06 #203
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71078707
    McAleese?
    pi_71078746
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:17 schreef Ofyles2 het volgende:
    McAleese?
    Yep, Mary McAleese, presidente sinds 1997.

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    5 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    2 qonmann
    2 Nico_S.
    1 Mr_anonimous
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:22:00 #205
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71078841
    Welke plant wordt ook wel 'stinkertje' genoemd omdat het ongedierte wordt afgeschrikt door de geur?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:25:26 #206
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71078942
    Die plant die een keer in de 5 jaar bloeit?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71078977
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:22 schreef Ofyles2 het volgende:
    Welke plant wordt ook wel 'stinkertje' genoemd omdat het ongedierte wordt afgeschrikt door de geur?
    Bedoel je die grote fallusvormige plant die eens in de tig jaar bloeit en een lijkengeur afgeeft? Weet de naam zo één-twee-drie niet.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:27:23 #208
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71078994
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:25 schreef mr_anonimous het volgende:
    Die plant die een keer in de 5 jaar bloeit?
    Die ook.

    Wat is mijn vraag weer onduidelijk. Ik zocht eigenlijk een geel/rode plant, maar als die andere beroemde plant genoemd wordt dan levert dat ook een punt ok.
    pi_71079001
    penisplant ..maar of dat 'm is ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:28:41 #210
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71079027
    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    5 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    3 qonmann
    2 Nico_S.
    1 Mr_anonimous

    Ik zocht eigenlijk afrikaantje.
    pi_71079035
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:27 schreef qonmann het volgende:
    penisplant ..maar of dat 'm is ?
    Ja, die bedoel ik ook. Maar de officiële naam???
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:30:25 #212
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71079067
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:28 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Ja, die bedoel ik ook. Maar de officiële naam???
    Is aronskelk.

    Ik had eigenlijk kleuren moeten vragen.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:30:46 #213
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71079078
    Dit was weer een mooi staaltje teamwork!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71079095

    Wie ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:31:59 #215
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71079110
    Kroepoekje?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71079117
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:28 schreef Ofyles2 het volgende:

    Ik zocht eigenlijk afrikaantje.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:32:44 #217
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71079129
    Hoe heet ze nou.... Sandra Reemer?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:33:39 #218
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71079155
    Nu lijd ik officieel ook aan dagblindheid.
    pi_71079188
    neen bekender
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:35:22 #220
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71079202
    Maggie McNeal?
    pi_71079233
    Amerikaanse
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71079262
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:35 schreef Ofyles2 het volgende:
    Maggie McNeal?
    Die is toch blond? (Heb ik als baby trouwens bij op schoot gezeten, is me ooit verteld.)
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:39:09 #223
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71079286
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:36 schreef qonmann het volgende:
    Amerikaanse
    Carole King?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71079296
    Oh Super hint: Geen Amerikaanse maar Canadese
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:41:14 #225
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71079343
    Barbra Streisand?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:43:16 #226
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71079391
    Kiki Dee?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71079415
    Hint Tommy L.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:44:28 #228
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71079431
    Pamela Anderson?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71079486
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:44 schreef mr_anonimous het volgende:
    Pamela Anderson?
    Alle andere foto's waren te eenvoudig


    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    5 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    3 qonmann
    2 Nico_S.
    2 Mr_anonimous
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71079535
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:47 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Alle andere foto's waren te eenvoudig
    [
    Op die eerste foto zag ze er leuker uit.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:51:07 #231
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71079582
    Die rechtertiet van Pam, zo lelijk!
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:52:16 #232
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71079614
    Gedreven door zijn verliefdheid op Pattie Boyd schreef Eric Clapton zijn mooiste nummer Layla na het lezen van een beroemd Arabisch liefdesverhaal. Welke?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71079650
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:51 schreef Ofyles2 het volgende:
    Die rechtertiet van Pam, zo lelijk!
    En die andere is niet veel beter, volgens mij.
    pi_71079660
    Duizend in 1 nacht ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71079671
    1001 nacht?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:54:52 #236
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71079681
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:54 schreef qonmann het volgende:
    Duizend in 1 nacht ?
    Nee, de titel van het lied komt ook terug in de titel van het verhaal ..... Layla and
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71079686
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 21:54 schreef qonmann het volgende:
    Duizend in 1 nacht ?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:55:52 #238
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71079712
    Ali Baba en de 40 rovers?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 21:59:22 #239
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71079810
    In one version, he spent his youth together with Layla, tending their flocks. In the other version, upon seeing Layla he fell passionately in love with her. In both versions, however, he went mad when her father prevented him from marrying her. Dit legt ook enigzins uit wat de rest van de titel moet zijn.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:00:17 #240
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_71079836
    Layla & Oeidipous ?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:00:26 #241
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71079842
    Mohammed?
    pi_71079846
    .and her father ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:02:02 #243
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71079887
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:00 schreef Susi het volgende:
    Layla & Oeidipous ?
    Oeidipus was Grieks.... Het antwoord is simpeler de man raakt de weg kwijt....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71079921
    Alice-mode on:
    Hoe kan je nou iets kwijtraken dat niet van je is ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71079930
    Layla & lost ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:04:09 #246
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71079942
    Niet in de letterlijke zin.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71080019
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:03 schreef qonmann het volgende:
    Alice-mode on:
    Hoe kan je nou iets kwijtraken dat niet van je is ?
    Over kwijtraken gesproken: in mijn woonplaats is een plek die "Het Verloren Kerkhof" heet. Hoe verlies je een kerkhof???
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:08:23 #248
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080061
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:06 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Over kwijtraken gesproken: in mijn woonplaats is een plek die "Het Verloren Kerkhof" heet. Hoe verlies je een kerkhof???
    Door er geen gebruik meer van te maken en er ook niet meer over te spreken. Kerkhof.....naar woord. Friedhof zoals de Duitsers zeggen is veel mooier
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71080081
    Ik denk dat ze dan met verloren bedoelen: 'verlaten' 'reddeloos' oid
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:09:51 #250
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080100
    De man verliest alle zin van redelijkheid en werkelijkheid door zijn verliefdheid....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:10:39 #251
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71080120
    Ibrahim?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:11:33 #252
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080141
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:10 schreef Ofyles2 het volgende:
    Ibrahim?
    Geen naam.... een begrip.... Layla and the

    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71080169
    lama
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:13:02 #254
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71080174
    Sultan's son?
      Trouwste user 2022 vrijdag 17 juli 2009 @ 22:14:34 #255
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71080211
    Domino's ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:14:45 #256
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080218
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:13 schreef Ofyles2 het volgende:
    Sultan's son?
    Een doorgedraaid iemand in het Engels....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71080226
    madmen
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 vrijdag 17 juli 2009 @ 22:15:33 #258
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71080240
    Het is toch Derek and the Domino's

    Heb snel gepost zonder de vraag goed te lezen waarschijnlijk

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_71080243
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:08 schreef starla het volgende:
    Ik denk dat ze dan met verloren bedoelen: 'verlaten' 'reddeloos' oid


      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:16:39 #260
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080275
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:14 schreef qonmann het volgende:
    madmen
    Layla & Majnun maar beter bekend als Layla and the madman. Tragisch liefdesverhaal.

    qonmann +1

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    5 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    4 qonmann
    2 Nico_S.
    2 Mr_anonimous
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:17:04 #261
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_71080289
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:10 schreef Ofyles2 het volgende:
    Ibrahim?
    Ik moest lachen
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:18:39 #262
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080327
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:15 schreef tong80 het volgende:
    Het is toch Derek and the Domino's

    Heb snel gepost zonder de vraag goed te lezen waarschijnlijk


    Het ging over het verhaal waar Clapton de tekst op baseerde.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 vrijdag 17 juli 2009 @ 22:19:53 #263
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71080354
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:18 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Het ging over het verhaal waar Clapton de tekst op baseerde.
    Ja zag het later. Wilde snel posten toen ik weer on line kwam.

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_71080365
    De Anglicaanse Kerk (van het midden-Latijnse anglicanus, Engels), officieel de Episcopale Kerk van Engeland en vaak korter met Kerk van Engeland (Church of England) weergegeven, werd geboren uit de missieactiviteiten van Romeinse militairen en kooplieden en aanvankelijk met de wereldkerk van Rome verbonden tot er in 1534 een schisma tot stand kwam door

    Wie is
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:21:06 #265
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080392
    Koning Henry VIII?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71080440
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:21 schreef mr_anonimous het volgende:
    Koning Henry VIII?
    yep

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    5 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    4 qonmann
    2 Nico_S.
    3 Mr_anonimous
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:25:43 #267
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080523
    Dram en Preek was een naam bedacht voor Bram Vermeulen en Freek de Jonge die samen Neerlands Hoop vormde. Waarom kregen ze die naam?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 vrijdag 17 juli 2009 @ 22:26:49 #268
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71080551
    Wegens de Bloed tegen de paal actie in 78 ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:27:59 #269
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080574
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:26 schreef tong80 het volgende:
    Wegens de Bloed tegen de paal actie in 78 ?


    Tong kent zijn klassiekers. Door Ruud 'Swiebertje' Krol bedacht.
    Tong80 +1

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    5 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    4 qonmann
    2 Nico_S.
    3 Mr_anonimous
    1 Tong80
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71080580
    wel tegen zijn maar zelf wel alle wedstrijden zien,dat zal het wel zijn
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 vrijdag 17 juli 2009 @ 22:31:35 #271
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71080659
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:28 schreef qonmann het volgende:
    wel tegen zijn maar zelf wel alle wedstrijden zien,dat zal het wel zijn
    Ze kregen achteraf wel gelijk hoor. Wim Rijsbergen heeft later verklaard dat ze nooit hadden moeten meedoen.

    Luque de spits van Argentinië destijds was vorig jaar nog in Nederland om zijn spijt te betuigen.

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Trouwste user 2022 vrijdag 17 juli 2009 @ 22:32:52 #272
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71080697
    In de Halve-finale van het het WK-78 werd Piet Schrijvers geblesseerd door een speler waardoor ie de finale miste. Wie blesseerde hem ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:33:30 #273
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080716
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:32 schreef tong80 het volgende:
    In de Halve-finale van het het WK-78 werd Piet Schrijvers geblesseerd door een speler waardoor ie de finale miste. Wie blesseerde hem ?


    Brands
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 vrijdag 17 juli 2009 @ 22:34:38 #274
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71080747
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:33 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Brands
    Klasse

    Brands maakte het goed door voor Oranje te scoren.

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Trouwste user 2022 vrijdag 17 juli 2009 @ 22:35:36 #275
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71080779
    MR_anonimous + 1

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    5 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    4 qonmann
    2 Nico_S.
    4 Mr_anonimous
    1 Tong80

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:35:56 #276
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080785
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:34 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Klasse

    Brands maakte het goed door voor Oranje te scoren.


    Moest ook wel want hij had buiten dat ie schrijvers had geblesseerd ook een eigen goal gemaakt.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:38:32 #277
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080864
    Spaan en Vermeegen waren jaren lang een geweldig duo. Harry was de domme malloot en Henk de slimme chagrijn. In hun programma Verona hadden ze een kreet bedacht die heel Nederland gebruikte. Welke?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:39:04 #278
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71080887
    PopieJopie ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:40:46 #280
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080914
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:39 schreef qonmann het volgende:
    PopieJopie ?
    Die ook wel maar deze was nog bekender... Geel blauwe ijsmutsen.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:41:31 #281
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71080935
    Koud, hè?
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:42:50 #282
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71080973
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:41 schreef Ofyles2 het volgende:
    Koud, hè?
    Iedereen liep toen met zo'n malloterige ijsmuts op leek wel toen.


    Ofyles2 +1

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    6 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    4 qonmann
    2 Nico_S.
    4 Mr_anonimous
    1 Tong80
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71081044
    Tjee dat mensen dat deden..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:51:42 #284
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71081230
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:45 schreef qonmann het volgende:
    Tjee dat mensen dat deden..
    Die fragmenten worden nu ook door Giel, Gerard en Michiel gebruikt op 3FM.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:53:08 #285
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71081282
    Welke Europese leider is vandaag 55 jaar geworden?

    Het kan een vrouw zijn, opgelet.
    pi_71081291
    merckel ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:55:31 #287
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71081362
    Berlusconi?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 22:56:04 #288
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71081380
    Angela Merkel

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    6 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    5 qonmann
    2 Nico_S.
    4 Mr_anonimous
    1 Tong80
      vrijdag 17 juli 2009 @ 23:00:02 #289
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71081509
    Ik dacht dat ze ouder was....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 vrijdag 17 juli 2009 @ 23:01:27 #290
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71081559
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 22:35 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Moest ook wel want hij had buiten dat ie schrijvers had geblesseerd ook een eigen goal gemaakt.
    Je kent je klasiekers

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_71081575
    Merkel:


    Hoofdstad van Nedersaksen ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 23:02:14 #292
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71081584
    Frankfurt?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 23:04:22 #293
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71081651
    Hannover
    pi_71081676
    quote:
    Op vrijdag 17 juli 2009 23:04 schreef Ofyles2 het volgende:
    Hannover
    Vast een mooi station ook

    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    7 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    5 qonmann
    2 Nico_S.
    4 Mr_anonimous
    1 Tong80
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 17 juli 2009 @ 23:06:03 #295
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71081718
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71081741
    quote:
    Mooie Titel
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71081839
    oops
    I feel kinda Locrian today
      vrijdag 17 juli 2009 @ 23:11:13 #298
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71081897
    deze even volposten.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 23:12:43 #299
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71081956
    Zakenman gezocht:

    (Sliedrecht, 11 november 1943) is een Nederlands zakenman en ex-voorzitter van de voetbalclub Feyenoord.
      vrijdag 17 juli 2009 @ 23:13:02 #300
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71081970
    van den Herik
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 17 juli 2009 @ 23:17:44 #301
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71082110
    Stand deel 1665
    2 mividaloca
    3 De_Hertog
    3 Szura
    7 Ofyles2
    1 iggy_in_the_house
    1 Neleos
    2 PhysicsRules
    2 Terpentin07
    3 starla
    1 Yankee
    5 qonmann
    2 Nico_S.
    5 Mr_anonimous
    1 Tong80

    Und Schluss!
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')