De foto kwam wel een beetje onverwacht langs. Z'n moeder liet de foto's zien, zit er ineens een foto van 2cv in zijn blote kont tussenquote:
quote:Op maandag 28 september 2009 22:40 schreef maok het volgende:
[..]
De foto kwam wel een beetje onverwacht langs. Z'n moeder liet de foto's zien, zit er ineens een foto van 2cv in zijn blote kont tussen
en daar zal wel weer geen foto van zijnquote:Op maandag 28 september 2009 22:43 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]had op dat moment graag je kop willen zien
whehehequote:Op maandag 28 september 2009 22:40 schreef maok het volgende:
[..]
De foto kwam wel een beetje onverwacht langs. Z'n moeder liet de foto's zien, zit er ineens een foto van 2cv in zijn blote kont tussen
De 25 issie al gepasseerd hoorquote:Op dinsdag 29 september 2009 09:34 schreef kanovinnie het volgende:
ik dacht dat je veel ouder was man, 25 of iets in die richting?
Wat dacht je van 27 ?quote:Op dinsdag 29 september 2009 09:34 schreef kanovinnie het volgende:
ik dacht dat je veel ouder was man, 25 of iets in die richting?
Das wel ongeveer in die richtingquote:
Dat donkerrode is een doorweekte pleister van de incisie. dat blijft (schijnbaar) nog even wat bloeden en om er geen rotzooi van te maken plakken ze dat af. Het bloed trekt echter wel in de pleister (die aan de buitenkant is voorzien van een plastic laagje) dus die wordt donkerrood.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:15 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Das wel ongeveer in die richting![]()
Wat is die rode streep, gewoon het vlees van je zonder huid?
Dat is min of meer ook gebeurdquote:Op dinsdag 29 september 2009 14:40 schreef BlueMage het volgende:
Die eerste foto's zien er wel heftig uit, alsof je lichaam in tweeën gescheurd is.
decoupeer? k gok op een circelzaag :pquote:Op woensdag 30 september 2009 20:50 schreef 2cv het volgende:
[..]
Dat donkerrode is een doorweekte pleister van de incisie. dat blijft (schijnbaar) nog even wat bloeden en om er geen rotzooi van te maken plakken ze dat af. Het bloed trekt echter wel in de pleister (die aan de buitenkant is voorzien van een plastic laagje) dus die wordt donkerrood.
[..]
Dat is min of meer ook gebeurdDecoupeerzaag er in en vervolgens een krik er tussen.
Om in 2cv stijl te blijven zal dat wel een slijptol geweest zijn.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 13:00 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
decoupeer? k gok op een circelzaag :p
lijkt op elkaar ja.. :-)quote:Op donderdag 1 oktober 2009 13:02 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Om in 2cv stijl te blijven zal dat wel een slijptol geweest zijn.
lijkt me niet zo fijn ideequote:Op donderdag 1 oktober 2009 14:23 schreef 2cv het volgende:
Ik heb op tv wel eens gezien met wat voor apparaat ze een borstkas open zagen. het is een decoupeerzaag
* Ou-Tannu zal toch de cirkelzaag ofzo prefererenquote:Op donderdag 1 oktober 2009 15:53 schreef 2cv het volgende:
Er zit een speciaal voetje onder die het uiteinde van de zaag afschermt. Het is ook niet een gewone bouwmarkt-decoupeerzaag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |