Ik heb zo'n tocht van 3 dagen gemaakt vanuit Chiang Rai. Maar waar we precies gewandeld hebben?? Ergens tussen CM en CR...quote:Op woensdag 15 juli 2009 09:53 schreef Stevie_ het volgende:
Ik ben nog druk bezig met een reisschema. Ik zie dat ik iets moet gaan schrappen, anders kunnen we pas in de laatste week naar het zuiden, liever besteed ik iets langer dan een week aan het zuiden. Betreft het zuiden: heb je daar in augustus veel last van de moesson?!
Reisschema:
AMSTERDAM > BANGKOK > KANCHANABURI > AYUTTHAYA > CHIANG MAI > CHAING RAI > KHAO YAI > KRABI > KOH PHI PHI > KOH SAMUI > BANGKOK > AMSTERDAM
Ik begin te twijfelen over Chiang Rai. We willen toch wel zo'n populaire jungletocht gaan doen. Ik vraag me af of je dit beter vanaf Chiang Rai of Chiang Mai kan doen....iemand die daar toevallig iets over kan zeggen?!
Het was iets als: en de groetjes maar weerquote:Op zondag 12 juli 2009 12:54 schreef Flammie het volgende:
haha misshobje doet een random keysmash op haar gloednieuwe thaise toetsenbord
Dat eerste woord betekend overigens wel iets
กำ is "to grab" namelijk(spreek uit als gam met de g zoals de gh in ghetto of ghost ofzo)
Je was een beetje ongelukkig na het 1e woord
Phuket, wat ontzettend cool zegKom daarna gewoon Chiang Mai hahhaha
Valt nog steeds reuze mee.. enne zoals de gemiddelde Thai ze draagt kunnen ze hem net zo goed aflatenquote:Op dinsdag 14 juli 2009 12:13 schreef APK het volgende:
[..]
Zal een leuk gezicht zijn, al die maskertjes.
quote:Op woensdag 15 juli 2009 13:16 schreef Levitation het volgende:
Hoe is het weer in het noorden eigenlijk op het moment? Regent het veel of valt het wel mee?
Stond in een berichtje dat ik eergisteren kreeg van iemand uit Chiang Mai.quote:It was raining a lot, but no rain last week and it was hot.
Thanks!quote:Op woensdag 15 juli 2009 13:22 schreef Ruud het volgende:
[..]
[..]
Stond in een berichtje dat ik eergisteren kreeg van iemand uit Chiang Mai.
Heb jij enig idee met welk toestel je vliegt met Air Berlin? Ze hebben veel verschillende toestellen maar ik wil graag een keer met een A330 vliegenquote:
quote:Op woensdag 15 juli 2009 13:45 schreef Mert het volgende:
[..]
Heb jij enig idee met welk toestel je vliegt met Air Berlin? Ze hebben veel verschillende toestellen maar ik wil graag een keer met een A330 vliegenMaar kan op de site niet bij de vluchten zien wat voor toestel je krijgt. Planning is om 10 januari te vertrekken en 6 februari terug te vliegen voor ons.
http://www.thailandtravel.nl/tickets.php?view=tickets&id=1quote:LTU/Air Berlin
Deze Duitse luchtvaartmaatschappij, vliegt iedere dag met de moderne Airbus A 330 vanaf Dusseldorf naar Bangkok.
Top, dan gaan we die boeken. Rechtstreekse vlucht en een fatsoenlijk toestel. Ook lekker voor m'n vriendin, ze heeft MS, dan hoeft ze iig niet voor een overstap te wachten en heb je nog een redelijk comfortabel vliegtuig.quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:03 schreef APK het volgende:
[..]
[..]
http://www.thailandtravel.nl/tickets.php?view=tickets&id=1
www.seatguru.com kun je alles vinden, ook de entertainment e.d.quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:35 schreef Mert het volgende:
[..]
Top, dan gaan we die boeken. Rechtstreekse vlucht en een fatsoenlijk toestel. Ook lekker voor m'n vriendin, ze heeft MS, dan hoeft ze iig niet voor een overstap te wachten en heb je nog een redelijk comfortabel vliegtuig.
Al mensen die heel toevallig al gevlogen hebben met de A330 en LTU? Zou mooi zijn als ik ongeveer weet hoe de beenruimte e.d. is.
Als je veel in Thaise bussen hebt gezeten, dan is de terugweg idd een luxequote:Op woensdag 15 juli 2009 15:13 schreef TAG-Speedy het volgende:
Ook met LTU gevlogen, beide met A330's heenweg (raamkant) had ik voor mijn gevoel minder beenruimte als op de terugweg (middenrij).
Volgens mijn medereizigers was het verbeelding dat terug ruimer was, maar ik blijf erbij
Ga je ook nog wat anders doen dan in bangkok zittenquote:Op donderdag 16 juli 2009 09:23 schreef MissHobje het volgende:
Zo ben ik weer
Nu hebben we het helemaal voor elkaar.. nog steeds in Bangkok, verblijven vlakbij skytrain station Nana, daar een heel trendy hip hotel.. wat net 3 weken of iets officieel open is.. en echt heel gaaf!
Perfecte kamers gewoon.. super netjes en ruim en luxe heerlijk, dat vind ik persoonlijk toch het lekkerst.
Nu gaan we lekker luieren en elke dag leuke tripjes maken,.. dat trek ik toch beter, gecombineerd met wat luxer verblijf zeg maar.
Zometeen ff shopdagje houden en vanaaf lekker eten en filmpje pakken.. is ook wel weer leuk..
Lekker weer, bewolkt dus niet te heet en af en toe de zon maar.
Oftewel genieten !!
nee deze vakantie niet meer!'quote:Op donderdag 16 juli 2009 09:25 schreef Blik het volgende:
[..]
Ga je ook nog wat anders doen dan in bangkok zitten
Ga zeker even naar de Chatuchak Weekend Market, erg leuk en ze verkopen er van alles.quote:Op donderdag 16 juli 2009 09:23 schreef MissHobje het volgende:
Zo ben ik weer
Nu hebben we het helemaal voor elkaar.. nog steeds in Bangkok, verblijven vlakbij skytrain station Nana, daar een heel trendy hip hotel.. wat net 3 weken of iets officieel open is.. en echt heel gaaf!
Perfecte kamers gewoon.. super netjes en ruim en luxe heerlijk, dat vind ik persoonlijk toch het lekkerst.
Nu gaan we lekker luieren en elke dag leuke tripjes maken,.. dat trek ik toch beter, gecombineerd met wat luxer verblijf zeg maar.
Zometeen ff shopdagje houden en vanaaf lekker eten en filmpje pakken.. is ook wel weer leuk..
Lekker weer, bewolkt dus niet te heet en af en toe de zon maar.
Oftewel genieten !!tjek
Ah! die Bios hebben we gisteren gespot en dat gaan we zekers doenquote:Op donderdag 16 juli 2009 10:05 schreef Vanyel het volgende:
Tipje voor de film:
In dat enorm luxe overdreven shoppingding (pentagon?) kun je voor 5 à 600 baht naar de Nokia bioscoop (en er zijn daar wel meer mooie waarvan er vast ook luxer zijn). Daar krijg je fijn eerst een welkomstdrankje, waarna je naar je plekje begeleid wordt. Tweezitters met stoelen die volledig in ligstand kunnen en een gouden dekentje.
Helemaal fijn!
Is dat die (als je de skytrain neemt) station Chit lom (ofzo) die laatste halte wat ik bedoel, uitstap en dan daar die markt er vlakbij is? Oh zie al.. overstappen at Siam dan de lijn ri Mo Chit N8 eruit en dan ben je er alquote:Op donderdag 16 juli 2009 10:30 schreef Ruud het volgende:
[..]
Ga zeker even naar de Chatuchak Weekend Market, erg leuk en ze verkopen er van alles.
Ook even naar boven in het Baiyoke Sky Hotel voor panorama view. Als je gaat voordat het gaat schemeren, zie je het uitzicht zowel bij licht als bij donker.
Ze hebben ook een restaurant en bar, biertje drinken op 300 meter hoogte
Ik denk niet dat jij hoeft te beknibbelen op de aankoop van drankjes in Thailand. Voor de locals is het misschien duur, voor ons is het spotgoedkoop.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 06:24 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Ah! die Bios hebben we gisteren gespot en dat gaan we zekers doen
lekker zeg!
Kreeg al tips dat je gewoon met een tas vol lekkers binnen kan ( omdat de drankjes er erg duur kunnen zijn) ze tjekken je tassen niet.. aldus de locals.
[..]
Op zich heb je gelijkquote:Op vrijdag 17 juli 2009 08:28 schreef Blik het volgende:
[..]
Ik denk niet dat jij hoeft te beknibbelen op de aankoop van drankjes in Thailand. Voor de locals is het misschien duur, voor ons is het spotgoedkoop.
Neem een wereldpas van de ING, dan hoef je ook geen commissie te betalenquote:Op vrijdag 17 juli 2009 09:00 schreef BeardedDragon het volgende:
Mensen, nog een vraag, misschien dat iemand ook eens met dit probleem te maken heeft gehad.
Gisterenavond heb ik geld opgenomen, bij een geldautomaat van de "Bank of Ayudhaya" in Pattaya Tai, met mijn bankpas van de ING bank.
Nu kreeg ik na het selecteren van het goede bedrag een scherm of ik 150 baht comissie wilde betalen. Ik ging akkoord, en de geldautomaat ging even laden. Hierna ontving ik een rood scherm met uitroepteken en wat Thaise tekst. Hierna reboote het systeem. Ik dacht, die automaat is kapot, ik zoek een andere op. Dat heb ik gedaan.
Uiteindelijk check ik vandaag mijn bankgegevens op internet en zie ik toch dat deze verkeerd werkende geldautomaat het bedrag (3150 baht) heeft afgeschreven. Wat kan ik het beste doen om het terug te ontvangen? Ik kom namelijk pas eind augustus terug in Nederland.
En heeft iemand tips om een thaise bankrekening te openen? Ik kom misschien volgend jaar februari weer terug voor een langere periode, want ik haat het ook steeds die commisie te betalen.
Ik heb ook Rabobank, pinnen geen probleem.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 09:50 schreef TBUV het volgende:
Als je euros meeneemt en omwisselt voor geld daar is dat een aanrader ?
Of gewoon pinnen. Ik heb Rabobank.
In Thailand wordt je doodgegooid met pinautomaten. Geen enkel probleem. Geld ter plekke omwisselen is het slechtste wat je kunt doenquote:Op vrijdag 17 juli 2009 09:50 schreef TBUV het volgende:
Als je euros meeneemt en omwisselt voor geld daar is dat een aanrader ?
Of gewoon pinnen. Ik heb Rabobank.
Ach, als je nog een stapel euro's hebt liggen.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 10:26 schreef Blik het volgende:
[..]
In Thailand wordt je doodgegooid met pinautomaten. Geen enkel probleem. Geld ter plekke omwisselen is het slechtste wat je kunt doen
Nee, maar om op vakantie met een stapel geld rond te lopen vind ik ook niet echt relaxed.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 10:58 schreef APK het volgende:
[..]
Ach, als je nog een stapel euro's hebt liggen.
Qua wisselkoers maakt het niet uit.
In principe kan dat niet zonder verblijfsvergunning.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 09:00 schreef BeardedDragon het volgende:
En heeft iemand tips om een thaise bankrekening te openen? Ik kom misschien volgend jaar februari weer terug voor een langere periode, want ik haat het ook steeds die commisie te betalen.
Dat is meer dan 3 euro, wat een onzin zeg.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 14:02 schreef MK9 het volgende:
Overigens moet je ook met een wereldpas e.d. nu 150 Baht 'comissie' per keer betalen, dat is nieuw sinds April ofzo. Dus als je geen wereldpas hebt moet je de comissie van de Nederlandse bank betalen (meestal rond de 2,50 euro geloof ik) en voor de Thaise bank (150 Baht).
Ja of anders gewoon geen geld uit de machine.. keuze is aan jouquote:Op vrijdag 17 juli 2009 14:30 schreef Blik het volgende:
[..]
Dat is meer dan 3 euro, wat een onzin zeg.
Dat is natuurlijk waar, maar ik vind 3 euro zo'n onzin. Doen ze in andere landen toch ook niet...quote:Op vrijdag 17 juli 2009 14:35 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Ja of anders gewoon geen geld uit de machine.. keuze is aan jou
Alles bt europa is tegenwdig zo;n beetje dokken.. of ze doen het zo of je bank schrijft het eraf die opneem commisie.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 14:39 schreef Blik het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk waar, maar ik vind 3 euro zo'n onzin. Doen ze in andere landen toch ook niet...
quote:Op zaterdag 18 juli 2009 10:22 schreef Flammie het volgende:
Je kan geen bankrekening openen als je slechts als toerist daar bent (of op een tourist VISA leeft dus)
Je zult een NON immigrant VISA moeten hebben. Dit is wat gaoxing eigenlijk zegtVerblijfsvergunning/VISA maar een Tourist VISA nemen ze geen genoegen mee
Ik vind het best een indrukwekkende trailer eigenlijkquote:Op zaterdag 18 juli 2009 16:35 schreef Gaoxing het volgende:
Oh, en netjes gaan staan als het lied van de koning begint he? En neem een trui oid mee.
Ik ook. Ik vind het sowieso een mooi muziekstuk. Ook bij schoolbijeenkomsten wordt het eerst gespeeld, en de uitvoering van een jongen met electrische viool is fantastisch.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 18:25 schreef Flammie het volgende:
Ik vind het best een indrukwekkende trailer eigenlijkNog steeds
Op dezelfde pagina ook een verhaal van de BBC over een soortgelijk geval.quote:Danish Embassy Warns Against King Power Dutyfree, British Embassy also warn Suvarnabhumi passengers.
Now the danish embassy also warns agains the King Power/police scam:
It is in danish but is a warning about a danish woman that had to pay 65000 DKK(11000 USD) to police because she showed a lipstick to a friend. Maybe she took the lipstick across the shop border. It is not quite clear.
Here is a google translation:
Danes warned against airport police in Bangkok
Published 20.07.09 kl. 14:01
Be careful if you shop in stores in the international airport in Bangkok. You risk being arrested and charged of corruption of Thai airport officials.
That is the warning from the Danish Embassy in Bangkok, who knows a young Danish woman who recently had problems at the airport.
"Be careful with the stores where there is open space, and it seems that you can freely move around," says Mads Beyer, who is deputy head of the embassy in Bangkok, to DR News.
Claims for money
He says that the woman had taken a mascara or lipstick, and would show it to a fellow passager, who was just nearby. Without knowing it the unfortunate woman crossed a shop invisible border and was snatched by the police.
"The police who carried out the arrest, and a translator seemed very aggressive and let know that they must have a lot of money to help," says Mads Beyer, adding that the police clearly expresses that it can be a lengthy and difficult process if you do not choose to pay, says deputy head of DR News.
The embassy does not want to give details about the case, but according to BBC News has more visitors every month problems with the police at the airport.
Meer:
Yeh ik las dit verhaal ook al. nogal belachelijk dus. Sowieso niks kopen op dat vliegveld... voor het vliegveld geld imo: hoe sneller je weg bent hoe beterquote:Op maandag 20 juli 2009 16:34 schreef APK het volgende:
[..]
Op dezelfde pagina ook een verhaal van de BBC over een soortgelijk geval.
11.000$ is idd wel 'een beetje te ver doorgeschoten.'quote:Op maandag 20 juli 2009 18:56 schreef ozzietukker het volgende:De scam is inderdaad bekend. Het management van King Power zelf zal er overigens niet zozeer iets mee te maken hebben.
Het lijkt mij meer dat er bepaalde personen ter plekke, medewerkers en politie deze scam hebben opgezet, om zo geld te verdienen aan toeristen. Omdat ze er vanuit gingen dat ze wel wilden betalen om zo hun reis te kunnen vervolgen. Al zijn ze iets te ver doorgeschoten omdat mensen niet wilden betalen, en het een echte zaak werd van de politie, welke in Thailand natuurlijk voet bij stuk wil houden omdat ze anders iemand gezichtsverlies opleveren.
On/8 soi 8 dusquote:
quote:Ministry reports 20 flu deaths in 7 days
Writer: APINYA WIPATAYOTIN
Published: 23/07/2009 at 12:00 AM
Newspaper section: News
The Public Health Ministry is reporting 20 more deaths from the deadly type-A (H1N1) flu and estimates more than 500,000 Thais have been infected.
The new fatalities recorded over the past seven days raises the country's death toll to 44 from the flu pandemic.
Another 35 patients were in hospital, seven of them in critical condition, the ministry said in its weekly report, which replaces its daily report in an attempt to calm public panic about the disease.
Kamnuan Ungchusak, a senior expert in preventive medicine, said the estimated figure of 500,000 A (H1N1) cases was based on ministry calculations, which used the number of patients who had sought hospital treatment as a factor.
More than 25,000 people have sought treatment for flu-like symptoms at hospitals each day, the ministry has found.
But he said a surge in A (H1N1) cases was not beyond expectations.
"If we can't quarantine the patients with mild symptoms at home, the figure will absolutely skyrocket," Dr Kamnuan said. "If 50% of them stay home, the rising infection rate will stabilise. And if more than 70% of them stay home, it is good news. We can successfully control the outbreak."
Paijit Warachit, deputy permanent secretary for public health, said the ministry had revised its medical procedures to curb the death rate. New measures would ensure patients received antiviral drugs in time and those in critical condition would be supervised by medical experts.
Yong Poovorawan, a virologist at Chulalongkorn University, said school closures had reduced the virus's spread.
"Based on my lab tests, I found cases of infected students have fallen. But there have been more infections of people aged under six and between 20-40," Dr Yong said.
The ministry will review the rate of infections during the school closure period next week and consider whether the measure had been effective.
The World Health Organisation yesterday said A (H1N1) flu deaths had doubled in the past three weeks to over 700 from about 330 at the start of July.]
Ah ja, dat was m'n andere gokquote:Op dinsdag 21 juli 2009 06:23 schreef MissHobje het volgende:
[..]
On/8 soi 8 dus![]()
als je het skytrain station Nana hebt dan zit het hotel precies naast de roltrap opgang
Zit je daar ook in de buurt ofzo >?
Dat had geloof ik geen betrekking op intercontinentale vluchten, maar ik vind die 747 die ze gebruiken vanaf AMS maar een vage rammelbak die tijdens het opstijgen en de eerste kilometers in de lucht alle kanten op wiebelt.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:53 schreef Xlarge het volgende:
Verleden jaar heb ik met China Airlines gevlogen, was ik ook erg tevreden over, maar later zag ik in een of ander statistieken lijstje dat ze toch niet zo veilig zijn.
Het voelde idd niet al te stevig, verleden jaar.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 15:00 schreef APK het volgende:
[..]
Dat had geloof ik geen betrekking op intercontinentale vluchten, maar ik vind die 747 die ze gebruiken vanaf AMS maar een vage rammelbak die tijdens het opstijgen en de eerste kilometers in de lucht alle kanten op wiebelt.
goed planquote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:12 schreef Mert het volgende:Planning is om 10 januari te vertrekken en dan minimaal 4 weken daar te blijven.
Klm rij 36 is bij de deuropening en heeeeeeeeeeel veel beenruimte is wel +70 euro bij dokkenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:12 schreef Mert het volgende:
Hebben mensen nog tips voor een maatschappij om mee te vliegen naar Bangkok?
We zitten nu te kijken naar: EvaAir, Air Berlin en China Airlines.
Dit omdat deze 3 rechstreekse vluchten aanbieden naar Bangkok, wat ik meer ontspannen vind dan een tussenstop en ook wat makkelijker is voor m'n vriendin die haar medicijnen mee moet kunnen nemen.
Ik begreep ook van andere sites dat Eva weer een tussenklasse heeft tussen Economy en Business, Evergreen, waar je wat meer ruimte hebt? Dat is voor mij eigen wel een must met m'n 1,96 lengte![]()
KLM is misschien ook een optie maar daar hoor ik wel veel tegenstrijdige verhalen over.
Planning is om 10 januari te vertrekken en dan minimaal 4 weken daar te blijven.
Mahan Airways is het goedkoopste (met tussenstop in Teheranquote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:12 schreef Mert het volgende:
Hebben mensen nog tips voor een maatschappij om mee te vliegen naar Bangkok?
We zitten nu te kijken naar: EvaAir, Air Berlin en China Airlines.
Dit omdat deze 3 rechstreekse vluchten aanbieden naar Bangkok, wat ik meer ontspannen vind dan een tussenstop en ook wat makkelijker is voor m'n vriendin die haar medicijnen mee moet kunnen nemen.
Ik begreep ook van andere sites dat Eva weer een tussenklasse heeft tussen Economy en Business, Evergreen, waar je wat meer ruimte hebt? Dat is voor mij eigen wel een must met m'n 1,96 lengte![]()
KLM is misschien ook een optie maar daar hoor ik wel veel tegenstrijdige verhalen over.
Planning is om 10 januari te vertrekken en dan minimaal 4 weken daar te blijven.
Vliegt die nog??quote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:30 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
Mahan Airways is het goedkoopste (met tussenstop in Teheran), ik geloof dat Biman (aka de vliegende bus) niet meer vliegt ;D
Ik vond de beenruimte bij de KLM idd beperkt, maar dat kan ook gevoelsmatig zijn omdat je denkt dat een maatschappij uit een land met lange inwoners daar iets meer rekening mee zou houden.quote:Op woensdag 29 juli 2009 00:46 schreef Stevie_ het volgende:
Wat is er mis met KLM?!Ik hoor ook verhalen over 'sardineblikjes' e.d. wegens te weinig beenruimte...maar, is het echt zo rampzalig in verhouding met de andere maatschappijen??!!
*vliegt zaterdag met KLM naar Bangkok*
Niet specifiek met KLM naar Bangkok, maar de 747's van KLM zijn wel redelijk slecht te noemen. Idd weinig tot geen entertainment (10 meter van een scherm van 30 centimeter af zitten noem ik geen entertainment), weinig beenruimte en als de passagier voor je de stoel naar achteren zet wordt de toch al weinige beenruimte helemaal krap.quote:Op woensdag 29 juli 2009 00:46 schreef Stevie_ het volgende:
Wat is er mis met KLM?!Ik hoor ook verhalen over 'sardineblikjes' e.d. wegens te weinig beenruimte...maar, is het echt zo rampzalig in verhouding met de andere maatschappijen??!!
*vliegt zaterdag met KLM naar Bangkok*
Met Thai, Eva en zelfs Air Asia X heb ik echter altijd voldoende beenruimte, vooral Thai is met 34 inch in economy in de 747 echt heel ruim, bij KLM zit ik altijd met knieen tegen de stoel voor me.quote:Op woensdag 29 juli 2009 08:23 schreef Blik het volgende:
[..]
Niet specifiek met KLM naar Bangkok, maar de 747's van KLM zijn wel redelijk slecht te noemen. Idd weinig tot geen entertainment (10 meter van een scherm van 30 centimeter af zitten noem ik geen entertainment), weinig beenruimte en als de passagier voor je de stoel naar achteren zet wordt de toch al weinige beenruimte helemaal krap.
Maar goed, beenruimte is bij de meeste carriers dramatisch.
Wat zoek je voor tipsquote:Op donderdag 30 juli 2009 14:17 schreef Stevie_ het volgende:
Sweet, ik zit nu ook in het bruisende Groningen, maar zit over 72 uur in Bangkok![]()
Nog tips?
Paspoort, geld en eventueel medicijnen. De rest kan je daar wel krijgenquote:Op donderdag 30 juli 2009 22:18 schreef Stevie_ het volgende:
Geen idee. Dingen die je niet mag missenOf niet mag vergeten, ga morgen inpakken
Ga naar de Vertigo Bar bovenop het Banyan Tree Hotel, vlakbij Lumpini. Op de 59e verdieping een cocktail drinken tegen een Nederlandse prijs. Echt doen, supermooi.quote:Op donderdag 30 juli 2009 14:17 schreef Stevie_ het volgende:
Sweet, ik zit nu ook in het bruisende Groningen, maar zit over 72 uur in Bangkok![]()
Nog tips?
Dat hotel is net zoals de plaatjes?? of toch wat ouder??>quote:Op donderdag 30 juli 2009 22:33 schreef Laura 2000 het volgende:
[..]
Ga naar de Vertigo Bar bovenop het Banyan Tree Hotel, vlakbij Lumpini. Op de 59e verdieping een cocktail drinken tegen een Nederlandse prijs. Echt doen, supermooi.Doe wel ff een lange broek aan en als het even kan dichte schoenen. Als je slippers aan hebt kun je schoenen lenen.
[ afbeelding ]
Verderrr uhhh, is Bangkok gewoon geweldig.De chaos, de drukte, het onderhandelen, het proberen steeds niet afgezet/opgelicht te worden!
De metertaxi's
Nu trouwens al twee keer tot volle tevredenheid hier overnacht: Swana Bangkok
Dat hotel is net als op de plaatjes.quote:Op donderdag 30 juli 2009 23:18 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Dat hotel is net zoals de plaatjes?? of toch wat ouder??>
anders echt top en zeker voor die prijs.. ( lul je meestal nog wat van af ook)
Geloof me, je bent nog steeds opgelicht geworden ook al is het in mindere mate dan voorheenquote:Op donderdag 30 juli 2009 22:33 schreef Laura 2000 het volgende:
[..]
Ga naar de Vertigo Bar bovenop het Banyan Tree Hotel, vlakbij Lumpini. Op de 59e verdieping een cocktail drinken tegen een Nederlandse prijs. Echt doen, supermooi.Doe wel ff een lange broek aan en als het even kan dichte schoenen. Als je slippers aan hebt kun je schoenen lenen.
[ afbeelding ]
Verderrr uhhh, is Bangkok gewoon geweldig.De chaos, de drukte, het onderhandelen, het proberen steeds niet afgezet/opgelicht te worden!
De metertaxi's
Nu trouwens al twee keer tot volle tevredenheid hier overnacht: Swana Bangkok
Leuk hotel idd, ook geweestquote:Op donderdag 30 juli 2009 22:33 schreef Laura 2000 het volgende:
Nu trouwens al twee keer tot volle tevredenheid hier overnacht: Swana Bangkok
Opgelicht, oh vast en zekerquote:Op vrijdag 31 juli 2009 12:35 schreef Flammie het volgende:
[..]
Geloof me, je bent nog steeds opgelicht geworden ook al is het in mindere mate dan voorheen![]()
Wat cool dat je overigens eventueel een stage gaat doen in Azie? Thailand? Of deze keer wat anders?![]()
Ik ga in september terug naar Nederland (vakantie vieren) en ben het volgende jaar natuurlijk weer volop present in Chiang Mai (Ik kan niet zonder chiang mai besefte ik me een dezer dagen).
Mijn vriendin wil in December op vakantie in Nederland. Ik hoop dat dit qua papierwerk en geregel niet al teveel problemen gaat opleveren want dan word ik gestoord ;D ( 5555555 )
Blote schouders worden ook niet zo erg gewaardeerd. Maar verder is het -zeker rond zonsondergang- inderdaad een geweldige plek met het meest fantastische, service-gerichte personeel wat ik ooit in BKK ben tegengekomenquote:Op donderdag 30 juli 2009 22:33 schreef Laura 2000 het volgende:
[..]
Ga naar de Vertigo Bar bovenop het Banyan Tree Hotel, vlakbij Lumpini. Op de 59e verdieping een cocktail drinken tegen een Nederlandse prijs. Echt doen, supermooi.Doe wel ff een lange broek aan en als het even kan dichte schoenen. Als je slippers aan hebt kun je schoenen lenen.
[ afbeelding ]
reserveren aan te raden, neem ik aan? Ziet er namelijk wel leuk uitquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 13:16 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Blote schouders worden ook niet zo erg gewaardeerd. Maar verder is het -zeker rond zonsondergang- inderdaad een geweldige plek met het meest fantastische, service-gerichte personeel wat ik ooit in BKK ben tegengekomen
quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 13:16 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Blote schouders worden ook niet zo erg gewaardeerd. Maar verder is het -zeker rond zonsondergang- inderdaad een geweldige plek met het meest fantastische, service-gerichte personeel wat ik ooit in BKK ben tegengekomen
Om te eten in ieder geval, ja. Voor de Moonbar weet ik het niet zeker.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 13:18 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
reserveren aan te raden, neem ik aan? Ziet er namelijk wel leuk uit
Je kunt gewoon binnenlopen, zeggen dat je naar de Vertigo Bar wilquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 15:09 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Om te eten in ieder geval, ja. Voor de Moonbar weet ik het niet zeker.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |