Maar dat zegt niet zoveel over de slachtkracht van D66, het is de laatste tijd voor een groot deel een opvangvergiet geworden van het mislukken van de pvda.quote:Op donderdag 2 juli 2009 18:40 schreef Shreyas het volgende:
Ik ben het met je eens, maar het gaat niet gebeuren, D66 is ook al 3 keer afgeschreven, Hans van Mierlo, oprichter van de partij had zelf gesuggereerd om de partij maar op te heffen. Maar ze staan nu wel weer met 22 zetels in de peilingen....erg jammer inderdaad, want ook die partij had ik graag zien verdwijnen.
Dat doe je wel.quote:Op donderdag 2 juli 2009 18:50 schreef Klopkoek het volgende:
De economische crisis bewijst dat je de PvdA altijd nodig zult hebben. Zonder PvdA wordt het in Nederland een soort Russische oligarchie. En dat overdrijf ik zeer zeker niet.
Want?quote:
Misschien heb je het nog niet in de gaten, maar overal wordt gelobbied door bedrijven e.d. . Dus je vrees is al werkelijkheid.quote:Op donderdag 2 juli 2009 18:54 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Want?
Zo naief zijn jullie.
Als het hier een VVD-CDA dictatuur wordt ben ik hier weg.
Ze lijken nu op D66 tentijde van sloesewies van der laan, een heleboel niets en oude versleten dogma'squote:Op donderdag 2 juli 2009 18:22 schreef bendk het volgende:.
Laten ze handdoek in de ring gooien en zeggen: sorry we weten het niet meer laten we maar stoppen.
Dan ben ik wel benieuwd naar welk land je dan zou gaan of gaat ? Het lijkt me, dat je daar al over hebt nagedacht, gezien de stelligheid van je behoefte.quote:Op donderdag 2 juli 2009 18:54 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Want?
Zo naief zijn jullie.
Als het hier een VVD-CDA dictatuur wordt ben ik hier weg.
Ze zouden eens aan hun kiezers moeten vragen wat ze willenquote:Op donderdag 2 juli 2009 19:00 schreef Hexagon het volgende:
De Pvda is een grote solide maar starre partij dus koerswijzigingen zijn gevaarlijk en moeilijk.
Je vergeet 1 ding:quote:Op donderdag 2 juli 2009 19:00 schreef Hexagon het volgende:
D66 is een heel ander soort partij als de Pvda. Het heeft geen vaste grote achterban waardoor de partij minder gemakkelijk macht kan vasthouden en in slechte tijden zelfs in bsstaansproblemen komt. Partijen als de Pvda hebben vooralsnog een grote trouw achterban waarmee ze meer kunnen flikken zonder gestraft te worden.
Maar het maakt ook dat D66 snel met een verfrissend programma kan komen. Aangezien D66 nu weinig macht heeft zitten er ook geen gevestigde belangen vastgekoekt aan de partij en hoeft het ook geen grote groepen kiezers tevreden te houden. De enige voorwaarde is dat met in het liberale vaarwater blijft. Maar wel kan D66 qua ideeën de pvda nu op alle fronten aftroeven aangezien D66 toch niet zoveel te verliezen heeft.
De Pvda is een grote solide maar starre partij dus koerwijzigingen zijn gevaarlijk en moeilijk.
Dat weet ik niet. Maar dit land veramerikaniseert rap.quote:Op donderdag 2 juli 2009 19:02 schreef bendk het volgende:
[..]
Dan ben ik wel benieuwd naar welk land je dan zou gaan of gaat ? Het lijkt me, dat je daar al over hebt nagedacht, gezien de stelligheid van je behoefte.
Wat zou je voorkeur kunnen zijn ?quote:Op donderdag 2 juli 2009 19:05 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. Maar dit land veramerikaniseert rap.
Heb me altijd wel thuis gevoelt in Duitsland. Natuurlijk geen sociaal-democratisch paradijs maar de lessen van de oorlog zullen nog wel blijven doordreunen zolang ik op aarde ben.quote:
D66 moet op dit moment ook ieder dubbeltje vier keer omdraaien (je krijg geen geld op basis van peilingen). Het is bijvoorbeeld al moelijk om opleidingstrajecten voor aanstaande raadsleden aan te bieden.quote:Op donderdag 2 juli 2009 19:04 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Je vergeet 1 ding:
De PvdA is geen partij voor het grootkapitaal in tegenstelling tot D66. Als je die documenten leest dan zie je dat de PvdA een chronisch geldgebrek heeft. Leden doneren niet meer en 'alternatieve financieringsbronnen' (lees: het grootkapitaal) waren niet bereid om geld te geven. Ze denken erover om de verplichte afdrachtsregeling voor bestuurders op te krikken.
Dat kan nog leuk worden. Ter Horst en de rechtse media hebben een hele leugenachtige kruistocht tegen de SP gevoerd omwille van die afdrachtsregeling. Met daarbij het beeld dat andere partijen dat NIET zouden doen (wat ze dus wel doen). Als de PvdA nu die afdrachtsregeling gaat verhogen wordt dat prijsschieten voor de rechtse krachte, waaronder D66.
PPfff...ik niet, daar is teveel 'Ich bin der Herr Direktor' zeeeeer veel regels, ww is 8-10%.quote:Op donderdag 2 juli 2009 19:14 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Heb me altijd wel thuis gevoelt in Duitsland. Natuurlijk geen sociaal-democratisch paradijs maar de lessen van de oorlog zullen nog wel blijven doordreunen zolang ik op aarde ben.
Het gaat mij niet zozeer over de hoeveelheid zetels maar over de inhoudsloosheid en het continu dalende leden aantal. Die krijg je niet meer zo gauw terug.quote:Op donderdag 2 juli 2009 19:16 schreef Tja..1986 het volgende:
Als iedere partij met 19 of minder zetels (en let wel, het is maar een peiling) geen bestaansrecht meer heeft, dan houden we weinig partijen meer over. En dat lijkt mij een slechte zaak. Te veel versnippering is niet goed, maar zo'n tweepartijenstelsel zie ik ook niet zitten.
Het is trouwens gek dat je dit over de PvdA zegt, maar niet over de VVD. Immers die dalen ook al jaren in hun zetelaantal, en worden rechts ingehaald door de PVV en links door de D66.
Ze hebben blijkbaar nog steeds zo'n 15% van het Nederlandse volk achter zich staan, en als iedereen straks weer teleurgesteld wordt door D66 en met name de PVV lopen die zetels zo weer richting de 40. Verder is de inhoudsloze ook onzin natuurlijk. De wijkaanpak van de (helaas weggestuurde) PvdA-minister werpt zijn vruchten af, blijkt uit meerdere onderzoeken. Dat is nou nog eens problemen oplossen, ipv alleen maar wat schreeuwen.quote:Op donderdag 2 juli 2009 19:34 schreef bendk het volgende:
[..]
Het gaat mij niet zozeer over de hoeveelheid zetels maar over de inhoudsloosheid en het continu dalende leden aantal. Die krijg je niet meer zo gauw terug.
Maar het is toch redelijk om te accepteren dat iets niet meer wil !
Ik heb ondanks een goede voorbereiding ook wel eens gehad dat een bepaald filiaal in een bepaalde stad niet goed liep.
Als dan blijkt, dat ondanks nieuwe akties, dat betreffende filiaal het toch niet goed blijft doen en ik er onvoldoende beweging in kan krijgen, dan moet je wijs zijn en daarmee stoppen.
Niemand verzilvert 100% dat wat hij/zij aanpakt. Dat is toch een redelijke houding !
Kom eens op met die onderzoeken !quote:Op donderdag 2 juli 2009 19:40 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ze hebben blijkbaar nog steeds zo'n 15% van het Nederlandse volk achter zich staan, en als iedereen straks weer teleurgesteld wordt door D66 en met name de PVV lopen die zetels zo weer richting de 40. Verder is de inhoudsloze ook onzin natuurlijk. De wijkaanpak van de (helaas weggestuurde) PvdA-minister werpt zijn vruchten af, blijkt uit meerdere onderzoeken. Dat is nou nog eens problemen oplossen, ipv alleen maar wat schreeuwen.
Wat bedoel je met WW is 8 tot 10 %?quote:PPfff...ik niet, daar is teveel 'Ich bin der Herr Direktor' zeeeeer veel regels, ww is 8-10%.
Idd dat gaat de goede kant opquote:
werkeloosheidspercentage, ik dacht het nu 10% is, het bezwaar is dat het een structureel hoog getal is, komt vooral door de aussies.quote:Op donderdag 2 juli 2009 19:48 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wat bedoel je met WW is 8 tot 10 %?
8 tot 10% van wat? En wat is je bezwaar ertegen?
In een D66/VS-bashtopic welteverstaan.quote:Op donderdag 2 juli 2009 19:44 schreef doubleyouteaare het volgende:
Klopkoek heeft het weer voor elkaar om een topic om te vormen tot een D66-bashtopic hoor.
Nee, maar bij weinig zetels zijn ze geen partij van betekenis meer en dan kijkt er ook niemand meer naar om en dan is het afgelopenquote:Op donderdag 2 juli 2009 20:24 schreef Knevelt het volgende:
Nou het is simpel: Zolang de PvdA nog meer dan 0 zetels behaalt is het nog niet afgelopen.
Daarom staan er zoveel sociale graaiers op, relatief veel meer dan andere partijen, mogelijk komt dat omdat ze van oudsher een dikke vinger in de sociale woningbouw haddenquote:Op donderdag 2 juli 2009 20:25 schreef waht het volgende:
Macht is verslavend, ook voor de "socialen".
Is er ooit een periode geweest in de mensheid dat men niet debiel bezig was? Achterlijkheid is ook geen eendagsvlieg, en de PVV / Wilders weet dat. Kortzichtig schreeuwen en je blijft stabiel op ongeveer 10% van de zetels.quote:Op donderdag 2 juli 2009 20:35 schreef bendk het volgende:
Al met al blijft de PVV uitermate stabiel, ik sta daar eigenlijk van te kijken moet ik zeggen. Je kunt nu niet meer spreken over een 1-dagsvlieg.
Ik vraag me af hoe dat komt ?
Dat is je antwoord ?quote:Op donderdag 2 juli 2009 21:17 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Is er ooit een periode geweest in de mensheid dat men niet debiel bezig was? Achterlijkheid is ook geen eendagsvlieg, en de PVV / Wilders weet dat. Kortzichtig schreeuwen en je blijft stabiel op ongeveer 10% van de zetels.
Als je vraag is hoe het komt dat een simpele partij zonder enige inhoud en alleen maar eenvoudig scheldt en schopt tegen wat eenvoudige punten zo lang zo 'stabiel' blijft, dan: ja.quote:
De PVV heeft nog niet in grote getalen in de kamer gezeten, dus tot nu toe vind ik ze een eendagsvliegquote:
ik begrijp opeens waarom je een bowlingbal als vignet kiestquote:Op donderdag 2 juli 2009 21:44 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Als je vraag is hoe het komt dat een simpele partij zonder enige inhoud en alleen maar eenvoudig scheldt en schopt tegen wat eenvoudige punten zo lang zo 'stabiel' blijft, dan: ja.
Het is 'lekker anti', het 'kan de boel goed opfrissen', of, 'het houdt die hoge heren in den Haag wakker' om met woorden, zij het wat netter geschreven, van Telegraaf.nl te spreken.
Al niet meer spreken van een 1 dagsvlieg?! Ze hebben amper vier jaar volgehouden...quote:Op donderdag 2 juli 2009 20:35 schreef bendk het volgende:
Al met al blijft de PVV uitermate stabiel, ik sta daar eigenlijk van te kijken moet ik zeggen. Je kunt nu niet meer spreken over een 1-dagsvlieg.
Ik vraag me af hoe dat komt ?
Meen dat die al eerder aan de macht waren geweest, en jij bent hier nog...........................................quote:Op donderdag 2 juli 2009 18:54 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Want?
Zo naief zijn jullie.
Als het hier een VVD-CDA dictatuur wordt ben ik hier weg.
Klopt, De Pvda heeft chronisch geldgebrek en daar heb ik al een tijd geleden bericht in een bepaalde topic.quote:Op donderdag 2 juli 2009 19:04 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Je vergeet 1 ding:
De PvdA is geen partij voor het grootkapitaal in tegenstelling tot D66. Als je die documenten leest dan zie je dat de PvdA een chronisch geldgebrek heeft. Leden doneren niet meer en 'alternatieve financieringsbronnen' (lees: het grootkapitaal) waren niet bereid om geld te geven. Ze denken erover om de verplichte afdrachtsregeling voor bestuurders op te krikken.
Dat kan nog leuk worden. Ter Horst en de rechtse media hebben een hele leugenachtige kruistocht tegen de SP gevoerd omwille van die afdrachtsregeling. Met daarbij het beeld dat andere partijen dat NIET zouden doen (wat ze dus wel doen). Als de PvdA nu die afdrachtsregeling gaat verhogen wordt dat prijsschieten voor de rechtse krachte, waaronder D66.
Me dunke dat er wel een moslim partij komt om de verloren stemmen ( als de Pvda weg is ) te halen.quote:Op donderdag 2 juli 2009 22:01 schreef TC03 het volgende:
De PVDA bestaat momenteel eigenlijk nog alleen bij gratie van beroepssocialisten en allochtonen. Die eerste groep is een uitstervend ras, en die tweede groep zal alleen maar krimpen naarmate de tweede, derde en vierde generatie steeds beter integreert (hoop ik).
Als ze maar niet naar de socialisten van de SP en PVV overlopen.quote:Op donderdag 2 juli 2009 22:05 schreef detlevico het volgende:
[..]
Klopt, De Pvda heeft chronisch geldgebrek en daar heb ik al een tijd geleden bericht in een bepaalde topic.
Ik bericht o.a. dat de Pvda bij de leden langs ging om te jammeren om geld,omdat de partijkas bijna leeg was.
Enkele Fokkers vonden dat grote onzin wat ik toen berichte.
En hoera het is zover, de rode honden zijn op sterven na dood.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |