http://img151.imageshack.us/img151/481/gnometer.jpgquote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:08 schreef stbabylon het volgende:
Ik heb rondgelopen als een Gnome hunter /flex
is niet van mezelf maar een shaman uit mijn (ex) guild zei dat hij solo op een target dummy tussen de 11 en 15k dps haalde met spikes naar 30kquote:
Dat is 'gewoon' een RFK Armored Boar onder invloed van BW. Armored Boars kun je overigens alleen in RFK krijgen.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:25 schreef Aivac het volgende:
Kun je die pet ook niet krijg in Eastern Plaguelangs bij de ingang van de grot in het noorden?
(dezelfde looks iig)
Dat heb ik met KFC <3quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:48 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Dat is 'gewoon' een RFK Armored Boar onder invloed van BW. Armored Boars kun je overigens alleen in RFK krijgen.
Toenertijd van 24 naar 60 gelevelled terwijl ik zelf al 60 was. Wat een hel.
Maar Tekno is nog steeds mijn schatje
oh echt joh.. het is voor mij juist de hele hellfire serie die mij zo tegenstaat...quote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:04 schreef Sapstengel het volgende:
56 op m'n druid nu. Ben nu bezig alle bonfires af te gaan, want trek het echt niet meer om nog te levellen in vanilla-land. Moet wel lukken om dan 58 te worden. 3% voor een horde, 6% voor een ally en ook nog die hele zoram strand questline te gaan.
quote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:05 schreef Salatrel het volgende:
http://www.wowarmory.com/character-reputation.xml?r=Kargath&cn=Leishmania&gn=Ethos
(nee dat ben ik niet) wel bizar trouwens.
Ja, heel bizar. Armory zal ook weer eens niet down zijn.quote:The Armory is currently undergoing maintenance. Please check back later.
Onzin. Ik heb regelmatig quests gedaan waarbij ik een elite moest slopen en die ik zonder hulp van een horde (en de horde zonder mijn hulp) niet had kunnen doen.quote:
Ik ben te goed voor deze wereld (of warcraft).quote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:53 schreef Zith het volgende:
Echt gaaf, heb vroger uren op het dak van een lvl 20 dorpje in duskwood gezeten, elke alliance newb die langkwam kreeg een low-leven dot, zodat hij langzaam maar zeker dood ging
Mweah, staat niet echt direct gekoppeld aan het ras/factie van mijn main hoor. Op mijn horde knal ik ook gewoon de low level alliance af.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:51 schreef Sapstengel het volgende:
Nee. Maarja ik had het eigenlijk wel verwacht, alliance kent geen eergevoel.
Wat is er nou leuk aan op level 80 een 40 enemy 1 shotten. Als ik een andere lvl 80 tegen kom met pvp ga ik het duel wel aan, maar low levels laat ik altijd met rust, gewoon omdat ik ze 1 shot met een fireblast.
Dat is inderdaad een ander verhaalquote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:57 schreef Sapstengel het volgende:
Ik speel ook op een PVE. Als ze bij mij in de stad komen doe ik het ook wel idd, of als ze me aanvallen.
Maar ik liep gewoon rond door Ashenvale en kwam een 80 nelf tegen die de andere kant op ging. Maar hij stopte even om mij te doden. Zoiets vind ik dus lame, laat me gewoon rustig lopen.
Iets wat overal gebeurd, zo kan ik nog 10000 verhalen vertellen met hordes, hordes die me aanvallen, ik pak de horde en win, en hij haalt er meteen een high lvl guildie bij. of meerdere hordes. Hordes die wachten tot je low health bent en je dan aanvallen tijdens een quest, hordes die lvl 70-80 zijn en in lvl 30 gebieden (stv) gaan lopen ganken. Ik heb mijn pc ook al meerdere malen tegen de muur willen gooien, maar het hoort erbij.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:57 schreef Sapstengel het volgende:
Ik speel ook op een PVE. Als ze bij mij in de stad komen doe ik het ook wel idd, of als ze me aanvallen.
Maar ik liep gewoon rond door Ashenvale en kwam een 80 nelf tegen die de andere kant op ging. Maar hij stopte even om mij te doden. Zoiets vind ik dus lame, laat me gewoon rustig lopen.
En daarom ben ik dus gemigrate met 3 characters naar een PvE server. Dan heb je dat probleem niet. Noooit spijt van gehad.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 15:12 schreef VatosLoco het volgende:
[..]
Iets wat overal gebeurd, zo kan ik nog 10000 verhalen vertellen met hordes, hordes die me aanvallen, ik pak de horde en win, en hij haalt er meteen een high lvl guildie bij. of meerdere hordes. Hordes die wachten tot je low health bent en je dan aanvallen tijdens een quest, hordes die lvl 70-80 zijn en in lvl 30 gebieden (stv) gaan lopen ganken. Ik heb mijn pc ook al meerdere malen tegen de muur willen gooien, maar het hoort erbij.
Dit gebeurd natuurlijk ook aan de horde kant met enkele onvolwassen alliance spelers, ik laat low lvls altijd met rust, ik help ze vaker zelfs met kills. Nu doen sommige hordes dat ook wel, het is wel leuk zo. Weet nog dat ik een keer op een low lvl met een alt gemindcontrolled werd door een priest die me een stamina buff gaf en healde en een elite voor me killde die ik nodig had
Het leukste was nog een 5mans quest, 1 horde de hele tijd gebaren maken met "follow" ik en een vriend volgen, komen in een grot met 3 hordes die moesten een elite killen, zij beginnen met aanvallen en wij ondersteunen met DPS, dat is gewoon leuk.
zit bij ons ook niet echt mee met progress er opquote:Op dinsdag 30 juni 2009 21:47 schreef Fir3fly het volgende:
General Hard Mode is echt kut, we hebben geen optimale setup maar alsnog, sommige mensen blijven falen op shadow crashes zo gauw de Animus spawned.
Gewoon onderhoud. Niet 3.2. 3.2 verwacht ik op zijn vroegst over 3 weken.quote:Op woensdag 1 juli 2009 07:49 schreef VatosLoco het volgende:
Vandaag patch day?
Daarom zeg ik 'op zijn vroegst'quote:Op woensdag 1 juli 2009 08:27 schreef stbabylon het volgende:
3 weken is denk ik nog heel positief.
Er is ALTIJD onderhoud op woensdagmorgenquote:Op woensdag 1 juli 2009 09:30 schreef vogelkooi het volgende:
Ben ik en keer vrij op woensdag.....
Je deed alsof het raar was dat er woensdag onderhoud is, nee. Het is raar dat je vrij bentquote:Op woensdag 1 juli 2009 09:36 schreef vogelkooi het volgende:
[..]
Ja maar ik ben ALTIJD op woensdag ochtend naar school.
Je kan pas op level 77 Cold weather flying halen. Tot die tijd heb je er iig niks aanquote:Op woensdag 1 juli 2009 12:42 schreef Aivac het volgende:
Mijn paladin is nu 75.9![]()
Nu vroeg ik mij toch nog af: Flying mounts mee wachten tot over 3/4/5/6 weken of gewoon nu halen? Als ik wacht tot de changes scheelt het 'maar' 1000 gold of zo?
druid == druid.quote:
Zeg dat maar tegen die 10 jarige Fag Elfs die je keer op keer blijven campen als je een poging tracht te questen.quote:Op woensdag 1 juli 2009 13:24 schreef dontcare het volgende:
[..]
druid == druid.
Druids horen elkaar niet af te maken , the code enzo^^
Respect teh codequote:Op woensdag 1 juli 2009 13:24 schreef dontcare het volgende:
[..]
druid == druid.
Druids horen elkaar niet af te maken , the code enzo^^
Reken eerder op 3 maanden. Colliseum is nog lang niet open op de PTR, en die zal toch echt getest moeten worden. Niet zo lang als Ulduar destijds, maar toch.quote:
Ik weet niet hoe hun dev-cycle in elkaar zit. Er wordt natuurlijk ook naast de PTR getest op een niet publieke test realm. Het zou me weer niets verbazen als Blizzard sommige dingen niet op de PTR naar voren gooit. Aan de andere kant is het overal zomer, haast zullen ze niet hebben.quote:Op woensdag 1 juli 2009 13:37 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Reken eerder op 3 maanden. Colliseum is nog lang niet open op de PTR, en die zal toch echt getest moeten worden. Niet zo lang als Ulduar destijds, maar toch.
Dat merk ik wel vaker, bepaalde classes vallen elkaar niet snel aan, toen mijn druid nog een low lvl was was een horde druid Southshore aan het raiden, hij viel alles aan, behalve mij en een andere druidquote:Op woensdag 1 juli 2009 13:24 schreef dontcare het volgende:
[..]
druid == druid.
Druids horen elkaar niet af te maken , the code enzo^^
Blizzard is nu gewoon aan het proberen zoveel mogelijk geld uit WoW te halen, we komen het richting het einde. Misschien nog 1 expansion, maar het enige wat ze nu nog doen is zoveel mogelijk mensen vast houden voordat het dood gaat. Dat het spel er daar een stuk slechter van wordt maakt ze niet uit, zo lang mensen maar blijven betalen.quote:Op woensdag 1 juli 2009 13:48 schreef GI het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe hun dev-cycle in elkaar zit. Er wordt natuurlijk ook naast de PTR getest op een niet publieke test realm. Het zou me weer niets verbazen als Blizzard sommige dingen niet op de PTR naar voren gooit. Aan de andere kant is het overal zomer, haast zullen ze niet hebben.
Ik ben het niet met je eens. Het is nog steeds een ontzettend aantrekkelijk spel voor het grote volk. Het is misschien niet meer het spel dat het was toen het allemaal nog Vanilla was maar ze marketten hun spel steeds breder en minder voor de 'no lifers'. De pure omvang is ongekend en het aantal spelers en de marketingmogelijkheden zijn gewoon nieuw. Ik verwacht niet dat de dev beslissingen puur en alleen genomen worden op het verkopen alleen.quote:Op woensdag 1 juli 2009 13:51 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Blizzard is nu gewoon aan het proberen zoveel mogelijk geld uit WoW te halen, we komen het richting het einde. Misschien nog 1 expansion, maar het enige wat ze nu nog doen is zoveel mogelijk mensen vast houden voordat het dood gaat. Dat het spel er daar een stuk slechter van wordt maakt ze niet uit, zo lang mensen maar blijven betalen.
Dat gezegd hebbende, Ulduar duurde bijna 7 maanden en aangezien ze vrij laat waren met dit belachelijke Colliseum idee (dat kan niet het originele idee geweest zijn) gaat het denk ik nog wel even duren. Ook al zal de designtijd drastisch ingekort zijn in vergelijking met Ulduar.
Ah dat is jammer, op 70 was het nog veel beter. Fantastisch designquote:Op woensdag 1 juli 2009 14:29 schreef SharQueDo het volgende:
RoSHelaas pas in WotLK meegemaakt aangezien we pre-WotLK niet verder kwamen dan Surpremus.
quote:Op woensdag 1 juli 2009 14:24 schreef Fir3fly het volgende:
Volgens mij ben je het wel met mij eens, het gaat er juist om dat het spel steeds aantrekkelijker wordt voor het grote volk. En hiermee bedoel ik mensen die eigenlijk geen zak om het spel geven maar alleen zo veel mogelijk paarse pixels op hun karakter willen. Die trend is ingezet met WotLK maar wordt nu flink door getrokken.
Ik heb er nog niks van gezien dus kan weinig zeggen maar een Ring Of Blood systeem kan daadwerkelijk nog meer werk zijn dan we nu zien natuurlijk.Ik ben geneigd om geduldig af te wachten en te kijken wat er komt. Zou me niks verbazen als de memories zo uitgewerkt wordt dat je een 'holodeck' idee krijgt en dus naast de kamer waar je inzit ook nog eens 'geteleport' wordt of naar een fasing gaat waarbij je opeens in goldshire staat en de Level 83++ hogger moet op gaan zoeken.quote:Het originele plan voor 3.2 was een volgende grote raid net als Ulduar, dat was de planning van Blizzard. Dit bleek uit een hoop data die gemined werd uit de WotLK patches. Het Argent Tournament kwam pas veel later, daar is nooit ook maar iets over gevonden. Dat wijst er op dat dit pas tijdens WotLK is bedacht. De 3.2 raid werd aangeprezen als iets episch, iets waar alle WoW spelers al jaren op wachten. En toen kwamen ze met het Colliseum. Klein, makkelijk te designen (meeste textures zijn al in game) en een lekker simpel Ring of Blood systeem. Nee, ik kan niet geloven dat Blizzard dat al heel lang in de planning had. Kijk alleen al naar Ulduar, dat is pas een epische raid.
Ben ik het niet mee eens, ik voorzie nog wel wat meer jaar er aanvast.quote:Dat plus alle andere veranderingen maken het alleen maar makkelijker voor de grote grijze massa van WoW spelers die ik al eerder noemde. Blizzard heeft er de laatste tijd een trend van gemaakt om veranderingen te maken die vanuit financieel oogpunt zeer slim zijn, maar voor de kwaliteit van het spel gewoon rampzalig zijn.
WoW duurt niet heel lang meer, hoogstens nog een jaar of anderhalf.
Daarom zei ik al deelsquote:Oh ja, die hard modes. Heel leuk hoor, maar het kan toch echt niet op tegen een encounter als bijvoorbeeld RoS, of Kalcgos.
Wat mij betreft wijzen alle dingen die aangekondigd zijn in 3.2 er op dat het einde in zicht is. Alles wordt gelijk getrokken, iedereen wordt in de grote grijze massa gedropt. Zelfs de T9 sets schijnen alleen maar 3 verschillende sets per factie te zijn (plate, cloth en leather sets met alleen een verschil in kleur voor de verschillende classes). De lead designer is een tijdje geleden al weg gegaan om aan de nieuwe MMO te werken en hij is zeker niet de enige.quote:Op woensdag 1 juli 2009 14:39 schreef GI het volgende:
Onze meningen raken elkaar maar we trekken een tegenovergestelde conclusie. WoW zal zeker spelers kwijt raken maar dat betekend niet dat het eindig gaat zijn. De 'high end' wordt misschien wel makkelijker gemaakt en een hoop aandacht voor de PvP in arena en bg's misschien zelfs maar de PVE content zal zichzelf blijven ontwikkelen. Misschien niet naar wens van de hogere guilds op dit moment maar het zal zeer zeker wel door blijven gaan en er zullen ook nieuwe verhalen/raids uitgevoerd gaan worden. Ik heb buiten twee naxx runs geen raid ervaring dus wat dat betreft hoor ik waarschijnlijk tot de grote groep van spelers die nog heel veel nieuwe dingen voor zich heeft liggen.
Dat is een boss in de 5 man, niet in de raids. En wat er gemined is van de PTR lijkt het erop dat het gewoon een Ring of Blood is, met een klein ondergronds gangenstelsel voor de laatste boss. Ik zou zeggen, kijk eens op MMO-champion, daar staat heel veel info over wat er tot nu toe bekend is.quote:Ik heb er nog niks van gezien dus kan weinig zeggen maar een Ring Of Blood systeem kan daadwerkelijk nog meer werk zijn dan we nu zien natuurlijk.Ik ben geneigd om geduldig af te wachten en te kijken wat er komt. Zou me niks verbazen als de memories zo uitgewerkt wordt dat je een 'holodeck' idee krijgt en dus naast de kamer waar je inzit ook nog eens 'geteleport' wordt of naar een fasing gaat waarbij je opeens in goldshire staat en de Level 83++ hogger moet op gaan zoeken.
Het plan was om 1 expansion per jaar uit te brengen. Dit is overduidelijk niet gelukt, en het lijkt er op dat ze dat nu gewoon opgeven en aan de opvolger van WoW gaan beginnen.quote:Ben ik het niet mee eens, ik voorzie nog wel wat meer jaar er aanvast.
Oei, het woord 'casual' gebruiken staat tegenwoordig gelijk aan vloeken in de kerkquote:Op woensdag 1 juli 2009 15:00 schreef GI het volgende:
Hehe, ik lees meer dan genoeg over WoW hoorIk dacht dat die memories ook de raid waren maar niet dus
Ach, we zien het allemaal wel. Ik ben toch een casual
Daarom ben ik nu aan het concentreren op PVP, heb in TBC veel geraid, maar dat hing me in WotlK de keel uit, dus nu veel met PVP bezig.quote:Op woensdag 1 juli 2009 15:16 schreef Sapstengel het volgende:
Ik vind het jammer dat ik eigenlijk te laat ben begonnen met spelen. Had het liefst op 70 geraid, Black Temple, SWP, SSC, leek me allemaal echt te vet.
Helaas ben ik pas op 80 begonnen. Naxx was mijn eerste echte raidervaring in guildverband, maar direct viel me op hoe makkelijk dit was. Ik had weinig raid experience daarvoor, alleen naxx gaf me niet echt het gevoel dat ik het uiterste uit m'n character moest halen.
Daarna Ulduar, wat al een stuk lastiger was, alleen toen we eenmaal een groep op gang hadden waren veel bazen alweer generfed.
En hierna dan die tournament. Ik vind het allemaal wel erg leuk om te doen, maar had me iets meer voorgesteld.
Nouja, de zomervakantie komt eraan en ik ben alweer een paar maanden social. Het spel begint me sowieso steeds meer te vervelen, op dagen dat ik wel kan raiden log ik meestal ook niet in omdat ik er gewoon geen zin in heb. De laatste 3 weken misschien in totaal een dag gespeeld. Even al die flames gehaald op m'n mage en een beetje gelevelled op m'n druid.
Na de vakantie maar eens kijken hoe WoW ervoor staat en kijken wat ik dan ga doen. Terug naar raider, social blijven of gewoon stoppen in z'n geheel.
Laten we over PvP maar zwijgen. Als er iets dood is gegaan is het PvP wel.quote:Op woensdag 1 juli 2009 15:19 schreef VatosLoco het volgende:
[..]
Daarom ben ik nu aan het concentreren op PVP, heb in TBC veel geraid, maar dat hing me in WotlK de keel uit, dus nu veel met PVP bezig.
Was het ookquote:Op woensdag 1 juli 2009 15:16 schreef Sapstengel het volgende:
Ik vind het jammer dat ik eigenlijk te laat ben begonnen met spelen. Had het liefst op 70 geraid, Black Temple, SWP, SSC, leek me allemaal echt te vet.
Tuurlijk zaten er in vanilla simpele fights, maar laat wel zijn vael was daar echt geen van. (je had ook een beetje luck nodig), trash was ook veel beter, in bwl had je een echte gauntlet in de surpression room iirc, je had die leuke packs die zo lief waren voor de magesquote:Op woensdag 1 juli 2009 15:25 schreef stbabylon het volgende:
Als ik Vael vergelijk met Hodir of Thorim, moet je bij die laatste 2 met veel meer rekening houden tbh. En dat geldt voor veel meer pre-tbc bazen.
So the rumours are truequote:Op donderdag 2 juli 2009 09:35 schreef WyriHaximus het volgende:
Hmmmm: http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=70411.0
Ok, en hoe heb je de boel gebugged?quote:Op woensdag 1 juli 2009 20:09 schreef SharQueDo het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Echte Ferals dualwielden staff en polearm.
Hey ik zie je boobies!! (op het bovenste plaatje) ..quote:Op woensdag 1 juli 2009 20:09 schreef SharQueDo het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Echte Ferals dualwielden staff en polearm.
Heb het vorige week 1 keer gehad in Ulduar.quote:Op donderdag 2 juli 2009 11:41 schreef Junglebeast het volgende:
Trouwens zijn er meer mensen die last krijgen van de nakid bug? Dat je ineens mensen naakt ziet rond lopen?
ik heb pas 1 keer 10 man gedaan, 3 bossesquote:Op woensdag 1 juli 2009 00:16 schreef Fir3fly het volgende:
Mja, te weinig casters door de zomerslack denk ik. Normal en Yogg maar gedaan, en nu Algalon 10.
Helaas mag ik niet mee, ik heb niet genoeg 10 mans gedaan.
Ja, regelmatig, tenminste als je het zo wil noemen. Bij ons is het namelijk gewoon de tank die het leuk vind om af en toe naakt te chargen en zo de raidleader weer een hartaanval te bezorgenquote:Op donderdag 2 juli 2009 11:41 schreef Junglebeast het volgende:
[..]
Hey ik zie je boobies!! (op het bovenste plaatje) ..
Trouwens zijn er meer mensen die last krijgen van de nakid bug? Dat je ineens mensen naakt ziet rond lopen?
Kitty gear aantrekken (inc polearm). Hearthstone casten, itemrack switchen naar Bear gear (met staff). Upon arrival in Dalaran zit ik in Bear gear met polearm én staff aan.quote:Op donderdag 2 juli 2009 09:58 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ok, en hoe heb je de boel gebugged?
nope , waar zijn die datamined dingen dan ?quote:Op woensdag 1 juli 2009 14:24 schreef Fir3fly het volgende:
Het originele plan voor 3.2 was een volgende grote raid net als Ulduar, dat was de planning van Blizzard. Dit bleek uit een hoop data die gemined werd uit de WotLK patches.
Alleen je op je eigen scherm, of ook op die van anderen, en beinvloed het de stats?quote:Op donderdag 2 juli 2009 14:47 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Kitty gear aantrekken (inc polearm). Hearthstone casten, itemrack switchen naar Bear gear (met staff). Upon arrival in Dalaran zit ik in Bear gear met polearm én staff aan.
quote:Thank you for ordering the Internet stream coverage of BlizzCon 2009! An email containing an activation code will be sent prior to the event.
...
World of Warcraft in-game pet codes will be mailed out 6 to 8 weeks after the event along with redemption instructions. As a reminder, the pet is not redeemable is all regions (see the FAQ for details), and a Battle.net account is required for redemption.
Leg jij nou serieus waar 30 euro neer voor een pet?quote:
Nee ook voor het realtime kijken van Blizzconquote:Op donderdag 2 juli 2009 22:23 schreef Metonae het volgende:
[..]
Leg jij nou serieus waar 30 euro neer voor een pet?*tikt op je voorhoofd* Ben jij wel lekker? xD
Kijk, en er zijn ook mensen die tijdens Blizzcon op Lowlands zijn en niet eens naar die stream kunnen kijkenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 00:09 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Nee ook voor het realtime kijken van Blizzcon. Aan de andere kant zijn er ook genoeg mensen die 50 euro voor knallende koppijn de volgende dag neer leggen
.
Dat is wel het voordeel van WotLK.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 03:24 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Aller eerst wil ik zeggen dat er niks boven vanilla raiding gaat. En ik ben dan ook zeer verheugd om daar alles van gezien te hebben. Toch een stukje historie, waar vroeger de hele server de groep first killers van een endboss stonden op te wachten in Orgrimmar of Ironforge kijkt nu er geen hond meer naar uit. Vroeger had je ook echt een soort van concurrentie gevoel. Ik heb dan ook alles gedaan pre TBC en ik moet zeggen dat ik AQ40 samen met MC het leukste vond om te doen. Nax trok mij persoonlijk wat minder aan. Dan als volgt. Ik heb mijn character nu bijna tot 80 gebracht en wil dan ook weer volledig raiden. Hoe kan ik het beste snel van mijn groene spullen afkomen. Daarnaast ben ik op zoek naar een pvp server waar veel hardcore pve guilds op zitten om zo meer kans te maken om er in te komen. Helaas kijkt 9 van 10 guilds tegenwoordig eerst naar je gear en dan de vaardigheden als ik zo de recruitment berichten doorneem. Wat raden jullie mij aan.
Precies maar dat soort dingen zouden ze ook moeten gaan fixen als ze flying mounts in the old world toe laten. (Org is net zo erg btw.)quote:Op vrijdag 3 juli 2009 01:48 schreef vogelkooi het volgende:
Wat het oog niet ziet, waarom aandacht aan schenken?
Dan kan natuurlijk ookquote:Op vrijdag 3 juli 2009 05:45 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Kijk, en er zijn ook mensen die tijdens Blizzcon op Lowlands zijn en niet eens naar die stream kunnen kijken![]()
(een collega krijgt mijn login gegevens)
Tof die engineering AH werkte gister avond nog niet op de PTR:quote:Op vrijdag 3 juli 2009 07:47 schreef stbabylon het volgende:
De nieuwe Wormhole generator is AWESOME.
Je kunt naar Tundra, Fjord, Basin, Icecrown of Storm Peaks. En ja, je kunt op zeer vreemde plekken terecht komen.
check dit:
Maar ik kijk het meest uit naar de MC tinker.
"Don't worry, let the engineer handle this"
<Engineer tries to MC a Ulduar mob>
<Tinker backfires>
<Engineer shoots MT in the face>
"Oops guys..."
I love itquote:Op vrijdag 3 juli 2009 10:17 schreef Metonae het volgende:
Geweldig hoe.. spoiled Engineers nu ineens zijn
Ik dacht er een aantal weken geleden nog aan om Engineering op mn rogue te droppen xD Blij dat ik et nie gedaan heb.. xD ...Nu zal ik niet veel nog in Orgrimmar komen denk ik zoquote:
Night elfs stammen af van de trollsquote:Op dinsdag 30 juni 2009 12:44 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Die tabel ziet er zo uit:
Orc <> Human
Tauren <> Gnome
Troll <> Night elf
Undead <> Dwarf
Blood Elf <> Draenei
Te zien met de Orb of Deception.
"als je het niet ziet dan hoef je het ook niet te modeleren"quote:Op vrijdag 3 juli 2009 00:17 schreef WyriHaximus het volgende:
Weet niet meer wie dat riep, "gaaf over SW vliegen" dat ziet er ongeveer zo uit als ze het niet fixen:
[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
precies maar als ze vliegen willen toevoegen aan de oude wereld zullen ze daar wel naar moeten gaan kijkenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 13:11 schreef Hanstin het volgende:
[..]
"als je het niet ziet dan hoef je het ook niet te modeleren"
Ik had het zelfde met mijn Warlockquote:Op vrijdag 3 juli 2009 11:07 schreef Metonae het volgende:
[..]
Ik dacht er een aantal weken geleden nog aan om Engineering op mn rogue te droppen xD Blij dat ik et nie gedaan heb.. xD ...Nu zal ik niet veel nog in Orgrimmar komen denk ik zo
Precies die lege gebiedjes kunnen ze wel oplossen door er heuvels van te maken, DM is ook een puin zooi als je er over heen vliegt en hyal zullen ze ook een beetje moeten aanpassen. Zou wel gaaf zijn als ze het doenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 14:37 schreef Sapstengel het volgende:
Ja en dan krijg je ook gedoe met zones als Hyjal en die lege gebiedjes die je in Eastern Kingdom hebt.
Ja idd, kan ik eindelijk die explorer title halen. Ik trek het echt niet om overal heen te lopenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 14:49 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Precies die lege gebiedjes kunnen ze wel oplossen door er heuvels van te maken, DM is ook een puin zooi als je er over heen vliegt en hyal zullen ze ook een beetje moeten aanpassen. Zou wel gaaf zijn als ze het doen.
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 14:52 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja idd, kan ik eindelijk die explorer title halen. Ik trek het echt niet om overal heen te lopen.
Doe alle midsummer bonfires dan je moet dan toch alle zones afquote:Op vrijdag 3 juli 2009 15:55 schreef Sapstengel het volgende:
Maar het is zo saai. Je bent wel een dag bezig met rondlopen en daar heb ik geen zin in. Je kan ook ondertussen niet ff iets anders doen want voor je het weet sta je al een kwartier tegen een rotswand aan te lopen.
stoerquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |