Ik mag de luxaflex wel dichthouden als ik in K kom te zittenquote:
Haha. Ik ken zijn broer van mijn middelbare school & het valt gewoon op als er mensen met tafel en bureaustoelen voorbij komen.quote:
Ik ben noooooooit in K, dus je hoeft niet bang te zijnquote:Op dinsdag 30 juni 2009 16:30 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Ik mag de luxaflex wel dichthouden als ik in K kom te zitten![]()
Succes! Laat je even weten hoe het ging?quote:Op dinsdag 30 juni 2009 16:31 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Ik mag morgenvroeg mijn bachelorthesis gaan verdedigen. Ben zeer benieuwd naar de mening van mijn begeleider is, belangrijkste is dat hij de intentie van m'n stuk gewoon begrijpt
Ik heb ook even gekeken naar de M.Phil, maar dat is niet iets waar ik nu al mee ga beginnen.
Met je verrekijker vanuit Pquote:Op dinsdag 30 juni 2009 16:32 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik ben noooooooit in K, dus je hoeft niet bang te zijn
Hahaquote:Op dinsdag 30 juni 2009 16:48 schreef oompaloompa het volgende:
gefeliciteerd blacksheep!
En ik zou haar niet geloven Glowmouse, ze zit in P ook altijd verdekt in een hoekje mensen te bespieden...
De inlever-deadline van de paper van Environmental Law was 15 mei. Benieuwd waneer ie nagekeken is. Ik wil weten of m'n inhaalplannetje gelukt is.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 16:18 schreef aardappel het volgende:
dat is dan het eerste wat ze met snelheid doen op de uvt -_-
Oke ik heb al een go van de educational coordinator van mijn M.Phil dus ik verwacht geen problemen.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 16:16 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Of je toegelaten wordt, dat hoor je al binnen een week nadat alles compleet is.
Verwacht niet te veel van de 'verdediging'. In is het meer een mondelinge toelichting van de begeleiders kant op het cijfer dat eigenlijk al vaststaat.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 16:31 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Ik mag morgenvroeg mijn bachelorthesis gaan verdedigen. Ben zeer benieuwd naar de mening van mijn begeleider is, belangrijkste is dat hij de intentie van m'n stuk gewoon begrijpt
Ik heb ook even gekeken naar de M.Phil, maar dat is niet iets waar ik nu al mee ga beginnen.
Bekenden van mij hebben het al achter de rug en het was vooral een evaluatief gesprek. Ik weet goed wat ik zelf geschreven heb en aan welke punten ik iets meer aandacht had kunnen besteden. Ga me er ook niet speciaal op voorbereiden.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:12 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
Oke ik heb al een go van de educational coordinator van mijn M.Phil dus ik verwacht geen problemen.
[..]
Verwacht niet te veel van de 'verdediging'. In is het meer een mondelinge toelichting van de begeleiders kant op het cijfer dat eigenlijk al vaststaat.
Als je wat meer wilt weten over de vakken, PM me maar. Ik heb ze allemaal gevolgd.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:41 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Bekenden van mij hebben het al achter de rug en het was vooral een evaluatief gesprek. Ik weet goed wat ik zelf geschreven heb en aan welke punten ik iets meer aandacht had kunnen besteden. Ga me er ook niet speciaal op voorbereiden.
Ik moet wel nog even uitzoeken wanneer ik de vakken voor volgend jaar moet kiezen en welke vakken ik het meest aan ga hebben.
Dat zal ik tzt wel zeker doen.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:48 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
Als je wat meer wilt weten over de vakken, PM me maar. Ik heb ze allemaal gevolgd.
Het zag er bij iedereen wel grappig uitquote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:39 schreef BlackSheep het volgende:
En automatic: dat kan heel goed kloppenHet idee was zo mooi in mijn hoofd, bureaustoel op de bagagedrager, met 1 hand vasthouden en dan lekker naar huis fietsen, maar het mocht niet zo zijn. Wel een fijne stoel overigens!
Lol, goed geregeldquote:Op woensdag 1 juli 2009 11:14 schreef GlowMouse het volgende:
Met wat spaargeld is het wel makkelijker om een hypotheek te krijgen: http://www.hypotheekwiki.(...)or-veel-spaargeld/94
Dit leidt tot de vreemde conclusie dat als je maximaal leent bij de IBG en dat spaart, je na je studie een hogere hypotheek kunt krijgen.
http://www.uvt.nl/faculte(...)/bureau/medewerkers/quote:Op woensdag 1 juli 2009 21:42 schreef oompaloompa het volgende:
pfffft examencommissie is traag.....
Weet iemand hoe ik er achter kan komen wie er in zitten (die van fsw dan)
Nu de rest nogquote:Op woensdag 1 juli 2009 21:51 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
http://www.uvt.nl/faculte(...)/bureau/medewerkers/
Daar staat er ééntje.
Zeker toen je heel per ongeluk in iemands lade keek.quote:Op woensdag 1 juli 2009 22:00 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Heel lang geleden heb ik ooit per ongelijk de notulen en zo gevonden waarin de leden stonden dus het moet er zijn, weet alleen echt niet meer hoe ik dat toen voor elkaar heb gekregen...
per ongelijkquote:Op woensdag 1 juli 2009 22:00 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Nu de rest nog
Heel lang geleden heb ik ooit per ongelijk de notulen en zo gevonden waarin de leden stonden dus het moet er zijn, weet alleen echt niet meer hoe ik dat toen voor elkaar heb gekregen...
Banken checken je studieschuld niet.quote:Op woensdag 1 juli 2009 10:54 schreef hetzusjevan het volgende:
Hm, ik zat eens even naar m'n studieschuld te kijken (lening IB-groep) en toen moest ik ineens weer denken aan iets waar mijn schoonvader telkens op terug komt. Hij denkt namelijk dat die schuld een probleem gaat vormen straks al ik een huisje wil gaan kopen en dus een hypotheek wil aanvragen.
Ik weet echter 100% zeker dat dit niet meetelt, heb 't laatst nog ergens gelezen. Maar hij denkt dat het misschien wel gaat uitmaken ivm de huidige 'crisis'.
Ik kan me niet voorstellen dat ze die regel gaan veranderen. Ik ken weinig studenten die niet bijlenen, anders komen ze gewoon niet rond. Niet iedereen heeft rijke ouwelui. En dan heb je nog studenten waarvan de ouders het geld wel hebben maar het niet geven (hoi).
Stiekem maak ik me er dus een beeeetje zorgen om.
haha =Dquote:link van glowmouse:
and he is not very energetic
Met zijn echte naam erbij, zo hop op internetquote:
quote:Op donderdag 2 juli 2009 00:57 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Ik heb mijn thesis gehaald. Ik heb uiteindelijk een 8 gekregen en heb het de hele dag gevierd.
Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 2 juli 2009 00:57 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Ik heb mijn thesis gehaald. Ik heb uiteindelijk een 8 gekregen en heb het de hele dag gevierd.
En jij je maar afvragen of het wel voldoende is.quote:Op donderdag 2 juli 2009 00:57 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Ik heb mijn thesis gehaald. Ik heb uiteindelijk een 8 gekregen en heb het de hele dag gevierd.
Jij was er niet vandaagquote:
quote:Op donderdag 2 juli 2009 00:57 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Ik heb mijn thesis gehaald. Ik heb uiteindelijk een 8 gekregen en heb het de hele dag gevierd.
Haha. In het nieuwe schooljaar ben ik weer spotbaarquote:
Dat duurt nog twee maanden, hoe moet ik de tijd doorkomenquote:Op donderdag 2 juli 2009 01:04 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Haha. In het nieuwe schooljaar ben ik weer spotbaar
Thanksquote:
Mijn tweede beoordelaar was erg te spreken over m'n scriptie. Ik wil nu toch eens de mogelijkheden onderzoeken om wat extra dingen te gaan doen op de UvT. Heb alles vrij eenvoudig behaald en de vakken waarvoor ik me serieus ingezet heb ook minstens met een 7.5 afgerond.quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:01 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
En jij je maar afvragen of het wel voldoende is.
BIER.quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:05 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Dat duurt nog twee maanden, hoe moet ik de tijd doorkomen
Bier en tieten inderdaadquote:
Een 7.5 na serieuze inzet is nou ook weer niet bijzonder hoog. Aan wat voor extra's zat je te denken? Voor masterstudenten is er niet zoveel.quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:06 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Mijn tweede beoordelaar was erg te spreken over m'n scriptie. Ik wil nu toch eens de mogelijkheden onderzoeken om wat extra dingen te gaan doen op de UvT. Heb alles vrij eenvoudig behaald en de vakken waarvoor ik me serieus ingezet heb ook minstens met een 7.5 afgerond.
Leuk, maar ik moet ook nog een keer een diploma halen hoor. Ik zie het al gebeuren dat ik die pas over een halfjaar haal omdat ik voor één vak geen 7 heb gehaald en ik dat wil voor ik mijn diploma ophaal.quote:
Sociale activiteiten zijn ook zeer belangrijk!quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:14 schreef GlowMouse het volgende:
Leuk, maar ik moet ook nog een keer een diploma halen hoor. Ik zie het al gebeuren dat ik die pas over een halfjaar haal omdat ik voor één vak geen 7 heb gehaald en ik dat wil voor ik mijn diploma ophaal.
Slapen ook!quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:16 schreef aardappel het volgende:
[..]
Sociale activiteiten zijn ook zeer belangrijk!
Ja, bier = sociale activiteit, mits met twee of meer personen
Super! Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:06 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Thanks
[..]
Mijn tweede beoordelaar was erg te spreken over m'n scriptie. Ik wil nu toch eens de mogelijkheden onderzoeken om wat extra dingen te gaan doen op de UvT. Heb alles vrij eenvoudig behaald en de vakken waarvoor ik me serieus ingezet heb ook minstens met een 7.5 afgerond.
Ik vind een 7.5 ook niet heel erg hoog, als ik me beter voorbereid had en meer motivatie gehad zou hebben dan had ik bij verschillende tentamens ook wel betere punten behaald. In mijn ogen wordt je onvoldoende geprikkeld om je positief te onderscheiden, alles boven een 5.5 is al snel teveel.quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:14 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Een 7.5 na serieuze inzet is nou ook weer niet bijzonder hoog. Aan wat voor extra's zat je te denken? Voor masterstudenten is er niet zoveel.
Factoren die een rol spelen in de acceptatie van online mond-tot-mondreclame. Erg leuk en actueel onderwerp.quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:21 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Super! Gefeliciteerd!
Waar heb je het over geschreven?
als je met meerdere personen in bed ligt moet je niet gaan slapen =)quote:
Oh tof klinkt heel erg interessant. En dan reclame ingezet vanuit de bedrijven of meer "spontane" mond tot mond reclame ("ik heb nou toch een toffe film gezien")?quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:25 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Factoren die een rol spelen in de acceptatie van online mond-tot-mondreclame. Erg leuk en actueel onderwerp.
Voornamelijk de "spontane" mond-tot-mondreclame.quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:31 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Oh tof klinkt heel erg interessant. En dan reclame ingezet vanuit de bedrijven of meer "spontane" mond tot mond reclame ("ik heb nou toch een toffe film gezien")?
Werkt prima nuquote:Op donderdag 2 juli 2009 09:55 schreef hetzusjevan het volgende:
Verrek, ik kan niet inloggen op BB. Site laadt niet door. Irritant iets.
Oneens: je hebt de judiciumregeling en het is leuk om het hoogste cijfer te halen.quote:Op donderdag 2 juli 2009 01:24 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Ik vind een 7.5 ook niet heel erg hoog, als ik me beter voorbereid had en meer motivatie gehad zou hebben dan had ik bij verschillende tentamens ook wel betere punten behaald. In mijn ogen wordt je onvoldoende geprikkeld om je positief te onderscheiden, alles boven een 5.5 is al snel teveel.
Feliquote:Op donderdag 2 juli 2009 00:57 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Ik heb mijn thesis gehaald. Ik heb uiteindelijk een 8 gekregen en heb het de hele dag gevierd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |