Kortom, ik ga met de trein.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 13:36 schreef mstr het volgende:
Hou er rekening mee, dat je bij de Fabrique alleen kan betalen met de speciale pasjes.
Ik parkeer hem wel ergens langs de weg daar.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 16:30 schreef nijnja het volgende:
Je hebt speciale pasjes nodig om te parkeren, dat ken ik, daar heb ik ALTIJD gezeik mee. Dus ik ga met de trein, zodat ik dat gezeik niet krijg.
Je hebt bij de Fabrique geen pasjes nodig om te betalen?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 16:30 schreef nijnja het volgende:
Je hebt speciale pasjes nodig om te parkeren, dat ken ik, daar heb ik ALTIJD gezeik mee. Dus ik ga met de trein, zodat ik dat gezeik niet krijg.
Geen idee. Andy zei dat.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 17:34 schreef Tazar_Yoot het volgende:
Hoe kom je bij die 7 a 8 minuten?
is dat met de helicopter ofseu?
Ik kom op ong 20 a 35 minuten met het OV.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 17:38 schreef Tijgertje. het volgende:
[..]
Geen idee. Andy zei dat.
Even uizoeken.
SPOILER: InfoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: De KartbaanOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: AanwezigenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: MisschienOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VervoerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Belangrijk!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 09-10-2009 17:49:52 ]![]()
en nu heb ik de 23e een feestje van een vriend van mequote:Op vrijdag 9 oktober 2009 17:31 schreef Tijgertje. het volgende:
------------------------------------------
Vrijdag 23 Oktober - Avond
De Fabrique [7-8 Min vanaf Utrecht CS]
------------------------------------------
verhaal
------------------------------------------
[b]Vrijdag 16 Oktober wil ik reserveren, tot die tijd kan je doorgeven of je meewilt of niet.![]()
------------------------------------------![]()
Verschuiven jullie een week ?
We'll see each other again in another life. When we're both cats.
^inteel²
 
Vi Veri Veniversum Vivus Vici![]()
Zie smileyquote:We'll see each other again in another life. When we're both cats.
^inteel²
 
Vi Veri Veniversum Vivus Vici![]()
Utrecht => Maarssen is 7 minuten.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 17:48 schreef Tazar_Yoot het volgende:
[..]
Ik kom op ong 20 a 35 minuten met het OV.
met de auto zal het vast wel 10 minuten zijn?
kijk maar op de NS site, en ik rijd er zelf vrij vaak![]()
En vervolgens nog 18 minuten lopen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 20:09 schreef Andyy het volgende:
[..]
Utrecht => Maarssen is 7 minuten.
kijk maar op de NS site, en ik rijd er zelf vrij vaak![]()
Gast. Leer eens werken in stapjes. Kijken hoeveel plek er is in de auto gaat niet als je niet weet wie er allemaal meegaan.![]()
Ik denk graag vooruit, om zo te kijken of ik alternatief vervoer kan/moet regelenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 20:24 schreef Tijgertje. het volgende:
Gast. Leer eens werken in stapjes. Kijken hoeveel plek er is in de auto gaat niet als je niet weet wie er allemaal meegaan.![]()
![]()
Dacht ik dus ook al.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 20:40 schreef Jotcha het volgende:
We mankeren niets aan onze voetjes lijkt me.
6 km/h gemiddeld, makkelijk te dien in 10-14 min![]()
1,3 kmdat is 5 minuten lopen. echt
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!![]()
Anders loop je even 15 km per uur.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 20:53 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
1,3 kmdat is 5 minuten hardlopen. echt
Jaja gewoon lopen
We'll see each other again in another life. When we're both cats.
^inteel²
 
Vi Veri Veniversum Vivus Vici![]()
Wel als er een auto tot onze beschikking isquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 20:40 schreef Jotcha het volgende:
We mankeren niets aan onze voetjes lijkt me.![]()
![]()
Jij mag wel op m'n trekhaak.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 21:25 schreef Tazar_Yoot het volgende:
[..]
Wel als er een auto tot onze beschikking is![]()
SPOILER: InfoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: De KartbaanOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: AanwezigenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: MisschienOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VervoerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Belangrijk!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zullen het er meer dan 8 worden?![]()
Hoeveel heats trouwens?
[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 09-10-2009 21:35:20 ]![]()
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 21:34 schreef Tijgertje. het volgende:
SPOILER: InfoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: De KartbaanOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: AanwezigenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: MisschienOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VervoerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik doe twee heats.SPOILER: Belangrijk!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zullen het er meer dan 8 worden?![]()
Hoeveel heats trouwens?![]()
Wanneer weet je het dan?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 21:43 schreef Andyy het volgende:
[..]
Ik kijk wel hoeveel geld ik heb, misschien![]()
Ik heb het over 2 heats he?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 21:55 schreef Tijgertje. het volgende:
[..]
Ik word een beetje moe van je.Er staat toch dat ik 16 Oktober ga reserveren.
Ik kom en doe sowieso 1 heat.![]()
Gast. Ik moet toch doorgeven voor hoeveel heats we reserveren.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 22:10 schreef Andyy het volgende:
[..]
Ik heb het over 2 heats he?
Ik kom en doe sowieso 1 heat.![]()
![]()
Doe dan maar 1quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 22:18 schreef Tijgertje. het volgende:
[..]
Gast. Ik moet toch doorgeven voor hoeveel heats we reserveren.
Je kan vast ook ter plekke nog meedoen als er nog plek is
Forum Opties Forumhop: Hop naar: