abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70027516
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:36 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Neuh, je bent een allochtoon + moslim + dubbel nationaliteit + crimineel.
2al·loch·toon de; m,v -tonen iem die van elders afkomstig is: het CBS definieert een ~ als iem van wie minimaal één vd ouders in het buitenland geboren is; vgl autochtoon

Ik ben een pure Turk.
pi_70027523
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:24 schreef Meh7 het volgende:
Hij is aan de ene kant tegen het dubbele paspoort, aan de andere kant komt het hem maar al te goed uit. Als Marokko morgen besluit de Marokkaanse nationaliteit van iedere Marokkaan in Nederland af te nemen wegens "disloyaliteit", staat Wilders met een bek vol tanden.
Dan blijven er nog genoeg mogelijkheden over om het straattuig te bestraffen. De gevangenissen staan ZO leeg dat sommige zelfs worden gesloten...
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:32 schreef Montov het volgende:
Nog leuker is wanneer Marokko morgen besluit Wilders de Marokkaanse nationaliteit geeft, en hij volgens zijn eigen redenering vanwege zijn dubbele nationaliteit niet in de Nederlandse regering mag zitten.

Dat is ook de reden waarom het irrelevant zou moeten zijn hoeveel nationaliteiten iemand heeft, omdat we geen invloed hebben daarop, en dus ook geen exacte registratie.
Onzin. Je hebt wel degelijk invloed op de nationaliteiten die je hebt. Marokkaanse Nederlanders hoeven niet per se hun kind bij het Marokkaanse consulaat aan te geven; toch doen ze dat. Wel legt Marokko inderdaad op dat de kinderen de Marokkaanse nationaliteit meekrijgen en daar kun je geen afstand van doen. Veel Nederlandse Marokkanen pimpen nogal met hun Marokkaan-zijn.

Wilders heeft geen Marokkaanse ouders, dus hij kan nooit zomaar een nationaliteit van dat land opgelegd krijgen. Dan hadden zijn ouders naar Marokko moeten emigreren ofzo. En je hebt wel degelijk invloed op de nationaliteit die je wilt. Neem iemand als Bart Veldkamp, die de Belgische nationaliteit kreeg om onder die vlag te kunnen schaatsen.
pi_70027537
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:32 schreef Bilmiyorem het volgende:

[..]

Allebei m'n ouders zijn van Turkse afkomst, ik ben in Nederland geboren. Ik als moslim die een misdaad pleegt, mag dus gewoon blijven
Heb je twee paspoorten, want dan zit je bij Wilders in de gevaren zone.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
  maandag 15 juni 2009 @ 15:43:16 #84
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_70027571
Die man is gevaarlijker dan gek. Wie ruimt hem op?
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
pi_70027581
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:41 schreef Bilmiyorem het volgende:

[..]

2al·loch·toon de; m,v -tonen iem die van elders afkomstig is: het CBS definieert een ~ als iem van wie minimaal één vd ouders in het buitenland geboren is; vgl autochtoon

Ja pak je koffer maar alvast in.
pi_70027582
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:37 schreef Re het volgende:

[..]

En wat als ze niets aan die dubbele nationaliteit kunnen doen?
Eerlijk gezegd denk ik niet dat Wilders goed heeft nagedacht over de uitwerking en de daarmee samenhangende praktische en juridische bezwaren die kleven aan zijn oplossingen. Op de korte termijn levert dit hem publiciteit en eventueel zetelwinst op. Het lijkt onwaarschijnlijk te zijn dat hij in de regering komt te zitten aangezien er een tekort aan gewillige coalitiepartners is en het nog onwaarschijnlijker is dat hij in zijn eentje in de regering kan zitten. Kortom, hij zal waarschijnlijk niet in een positie terechtkomen waarin hij moet waarmaken wat hij belooft. Zolang dat niet hoeft, kan hij roepen wat hij wil natuurlijk.
pi_70027587
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:38 schreef Meh7 het volgende:
Gaat Geert trouwens bij de mensen thuis kijken of ze een Koran hebben liggen om te bepalen of die persoon een moslim is en derhalve in aanmerking komt voor een vliegticket naar land van herkomst?
En wat als je die verstopt
Ik ben een pure Turk.
  maandag 15 juni 2009 @ 15:43:53 #88
3542 Gia
User under construction
pi_70027603
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:37 schreef Re het volgende:

[..]

En wat als ze niets aan die dubbele nationaliteit kunnen doen?
Die discussie is al vaker gevoerd. Dat is namelijk onzin.

Als kleine mohammed hier geboren wordt, hoeven de ouders hem niet aan te melden bij de marokkaanse ambassade of waar dan ook. Maar dat doen ze omdat kleine Mo anders niet mag erven in marokko.

Eigen keuze, dus.
  maandag 15 juni 2009 @ 15:44:07 #89
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_70027611
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:43 schreef Ringo het volgende:
Die man is gevaarlijker dan gek. Wie ruimt hem op?
Vast een van jullie oh zo tolerante linksen.... Want ja, tolerant, zolang men het eens is met jullie, anders geweld of moord he. Klasse .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_70027627
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:43 schreef Bilmiyorem het volgende:

[..]

En wat als je die verstopt
Dan doe je takiye en mag je er alsnog uit.
pi_70027629
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:44 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Vast een van jullie oh zo tolerante linksen.... Want ja, tolerant, zolang men het eens is met jullie, anders geweld of moord he. Klasse .
Waarom is iemand die Wilders niet mag gelijk links?
  maandag 15 juni 2009 @ 15:45:23 #92
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_70027641
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:44 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Vast een van jullie oh zo tolerante linksen.... Want ja, tolerant, zolang men het eens is met jullie, anders geweld of moord he. Klasse .
Ik ben niet links en ik ben niet tolerant. Opgetyft met deze figuren. En jij erbij, als je wilt.
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
  maandag 15 juni 2009 @ 15:45:48 #93
188345 Py
op zich
pi_70027660
Hoe komt die kerel toch aan die onzin over moslims?
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 15:05 schreef Xa1pt het volgende:
Be in it to win it!

Door: Kustaw Bessems
Gepubliceerd: zondag 17 mei 2009 18:19
Update: maandag 18 mei 2009 12:06


Zo'n duizend toehoorders waren zondag aanwezig bij het eerste Nationaal Islam Congres in de Amsterdamse Apollo Hal. Buitenlandse prekers voorzien een machtige islam, vooral hier in het westen.

‘De islam zal de overhand krijgen’, voorspelt sjeik Khalid Yasin. ‘Ook al haten de ongelovigen, afgodendienaars en hypocriete moslims dat.’
‘Het is’, weet Yasin, ‘eigenlijk de bedoeling dat de islam de wereld bestuurt, maar omdat moslims zwak zijn geweest, heeft Allah de uitvoerende macht aan een ander volk gegeven.’ Dat kan elk moment worden teruggedraaid. Als de moslims maar ‘concurreren om de macht’.

Het organiserend islaminstituut Dar al Ilm schatte dat duizend mensen zaterdag in de Apollo Hal in Amsterdam Zuid waren voor Nederlands eerste Nationaal Islam Congres. Misschien waren het er wat minder, maar ze waren met velen en bijna allemaal jong. Khalid Yasin, geboren New Yorker opererend uit Manchester, was een van de publiekstrekkers.

Concurreren
Westerse leiders hebben zich volgens hem gediskwalificeerd en dat biedt islamitische leiders kansen, maar: ‘You have to be in it to win it!’. Ofwel: ‘Je moet in redelijke mate integreren om te concurreren. Leiderschap gaat over winnen.’

Hij raadde zijn gehoor een aantal niet-islamitische boeken aan ter inspiratie, waaronder De Prins van Macchiavelli, dat volgens Yasin door de meeste staatshoofden wordt gebruikt om aan de macht te blijven.

Opgang in het westen
‘De islam’, denkt Yasin, ‘is geplant in het westen als een zaadje. Hier is de beste aarde om in te groeien. Als het westen dat toestaat, zal het zich de komende honderd jaar beschermd weten, maar als het dit geschenk weigert, heeft het zichzelf daarmee. De opgang van de islam zal uit het westen komen. Niet met haat en terrorisme. Als wij bewijzen dat de islam superieur is, zal de meerderheid, zo die niet moslim wordt, de islam omarmen, accepteren of tolereren.’

Eregasten
Organisator Saoed Khadjé zei dat de dag zou aantonen ‘hoe divers de moslimgemeenschap is’, maar ultra-orthodoxe sprekers domineerden het congres. Zo ook de ‘eregasten’: Abu Ameena Bilal Philips, een in Jamaica geboren bekeerling die nu in India werkt, en Haitham al-Haddad, een Palestijn van origine die in Londen woont.

‘De definitie van islam is niet vrede’, stelde Al-Haddad. ‘Moslims die dat beweren, hebben een minderwaardigheidscomplex. Islam betekent overgave. Aan de wil van de schepper.’ Alleen Allah mag wetten maken, meent Al-Haddad. Het probleem aan democratie vindt hij dat mensen het nooit eens worden. ‘De islamitische oplossing is dat een externe, onbevooroordeelde autoriteit beslist. God.’

Overgave
Overgave vereist volgens deze sjeik dat je de regels van Allah uitvoert, ook al begrijp je niet waarom. ‘Dat is een test. Het hele doel van de schepping is een test.’ Lastige vragen van ongelovigen hoef je dan ook niet te beantwoorden. ‘Waarom had de profeet zo veel vrouwen? Waarom had hij een vrouw van negen jaar oud? Ik zeg: als jij niet gelooft dat Allah de enige schepper is en de enige die wetten maakt, snap je dat toch niet. Als je gelooft dat Mohammed integer was, vraag je niet naar zijn vrouwen. Ook dat is een test.’

Besnijdenis
‘Als wij mensen iets niet steekhoudend vinden, betekent dat niet dat het niet logisch is. Neem besnijdenis van de man. We konden niet begrijpen waarom dat moest, maar nu zien we in Afrika dat het HIV tegenhoudt. En vrouwenbesnijdenis, daarvan wordt nu gezegd: nee, dat is tegen de mensenrechten! Maar zullen we het in de toekomst logisch vinden?’

Uit de zaal kwam geen kritiek, overwegend waren er vragen naar ‘betrouwbare’ geleerden, boeken en sites. Wel zei Bilal Philips juist dat vrouwenbesnijdenis in de islam afschuwelijk wordt gevonden.

Lijfstraffen
Philips moedigde moslims aan om aan niet-moslims uit te leggen dat ‘polygamie niet verplicht is in de islam’, dat het geloof zich ‘niet door het zwaard heeft verspreid maar in vrede’ en dat lijfstraffen als handen afhakken en onthoofding ‘in de context moeten worden gezien’ – zo roemde hij de veiligheid in Saoedi-Arabië.

Inspireren
Iemand van de Turkse ambassade liet een wat ander geluid horen. En er waren Nederlanders zoals jongerenimam Yassin Elforkani uit Amsterdam-Slotervaart, die niet bekend staat als scherpslijper. Hij leek geïmponeerd. ‘De internationale sprekers inspireren ons om de juiste weg te volgen. Vergeleken bij hen ben ik maar een jongen die net begint.’

Salafisme
Veel lezingen gingen over het radicale salafisme. Khadjé kondigde aan dat het ‘niet pro, niet contra’ zou worden behandeld, maar vooral gedreven salafistische prekers spraken. ‘Salafisme is de correcte islam’. Zei Philips. Salafisme is ‘gewoon islam’, zei Al-Haddad. ‘Aan de interpretatie van de Koran door de metgezellen van de profeet mag niet worden getornd. De islam mag niet veranderen in nieuwe omstandigheden. Dan heb je straks net zo veel islams als er mensen zijn.’

Nadruk lag op het verwerven van islamitische instituties. Yasin pleitte voor eigen tv, netwerkpagina’s en zoekmachines Het is zorgelijk wat kinderen anders te zien krijgen. En zoals Philips zei: ‘Media verspreiden misinformatie over de islam, dat is te herleiden tot de kruistochten.’
Al-Haddad spoorde Nederlandse moslims aan om shariahrechtbanken te eisen die islamitisch familierecht toepassen. ‘Het kan niet anders. Het aantal moslims groeit snel. Halal vlees doen ze ook – alsof dat geen shariah is. Zeg: ik ben een Nederlandse burger en je móet me dat geven.’

'Verwoestende invloed'
Volgens Philips moet de ‘verwoestende invloed van de westerse samenleving’ worden tegengegaan met onderwijs. ‘Alleen dan kan de islam wortel schieten. Kinderen naar een niet-islamitische instelling sturen, is honderd procent haram.’ Op de vraag wat ouders moeten als een islamitische school slecht onderwijs geeft en een andere school goed: ‘Wat is belangrijker, dat je kind directeur wordt of dat het naar het paradijs gaat?’

Debat
Een van de weinige momenten van debat kwam aan het eind van de dag: deelnemers hadden anoniem vragen kunnen inleveren voor de geleerden. Mocht een man van zijn vrouw scheiden als hij niet van haar houdt, wilde iemand weten. Nee, zei Haddad. ‘Leer met de tijd maar van haar te houden.’ Philips suggereerde: ‘Hij kan, als hij het zich kan veroorloven, ook een tweede vrouw erbij nemen’ Haddad vond dat dat het probleem met de eerste vrouw niet oploste. ‘ Maar dan heeft hij er ten minste een van wie hij houdt’, lachte Philips.
‘Een leuk voorbeeld van discussie tussen geleerden’, besloot organisator Khadjé.


Disclaimer: kom er maar in, en voor de islamofoben: vergeet vooral niet dat álle moslims salafist zijn.
Nationaal Islam Congres
pi_70027675
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:41 schreef isogram het volgende:

[..]

Dan blijven er nog genoeg mogelijkheden over om het straattuig te bestraffen. De gevangenissen staan ZO leeg dat sommige zelfs worden gesloten...
Zoals het nu gebeurt bedoel je? Dat criminelen gewoon in een gevangenis moeten zitten?
quote:
Onzin. Je hebt wel degelijk invloed op de nationaliteiten die je hebt. Marokkaanse Nederlanders hoeven niet per se hun kind bij het Marokkaanse consulaat aan te geven; toch doen ze dat. Wel legt Marokko inderdaad op dat de kinderen de Marokkaanse nationaliteit meekrijgen en daar kun je geen afstand van doen. Veel Nederlandse Marokkanen pimpen nogal met hun Marokkaan-zijn.
Met andere woorden iemand die de Marokkaanse nationaliteit heeft verkregen, op een passieve manier, door toedoen van zijn ouders heeft gewoon pech?
pi_70027678
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:43 schreef Gia het volgende:

[..]

Die discussie is al vaker gevoerd. Dat is namelijk onzin.

Als kleine mohammed hier geboren wordt, hoeven de ouders hem niet aan te melden bij de marokkaanse ambassade of waar dan ook. Maar dat doen ze omdat kleine Mo anders niet mag erven in marokko.

Eigen keuze, dus.
Kleine Mohammed gaat ook zo nu en dan op vakantie naar Marokko, dan is het belangrijk om te weten wiens kind kleine Mohammed is.
pi_70027703
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:42 schreef Boris_Karloff het volgende:

[..]

Heb je twee paspoorten, want dan zit je bij Wilders in de gevaren zone.
Wat een spannend gebeuren
Ik ben een pure Turk.
pi_70027708
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:43 schreef Gia het volgende:

[..]

Die discussie is al vaker gevoerd. Dat is namelijk onzin.

Als kleine mohammed hier geboren wordt, hoeven de ouders hem niet aan te melden bij de marokkaanse ambassade of waar dan ook. Maar dat doen ze omdat kleine Mo anders niet mag erven in marokko.

Eigen keuze, dus.
Eigen keuze van kleine Mo?
pi_70027800
Wel gezellig straks allemaal op de boot.
pi_70027809
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:44 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Dan doe je takiye en mag je er alsnog uit.
Hoe weten zij dan dat ik dat doe?
Ik ben een pure Turk.
pi_70027842
quote:
Op maandag 15 juni 2009 15:50 schreef Bilmiyorem het volgende:

[..]

Hoe weten zij dan dat ik dat doe?
ontken het maar dan, niet dat dat wat uitmaakt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')