 
		 
			 
			
			
			Neuh, je bent een allochtoon + moslim + dubbel nationaliteit + crimineel.quote:Op maandag 15 juni 2009 15:32 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Allebei m'n ouders zijn van Turkse afkomst, ik ben in Nederland geboren. Ik als moslim die een misdaad pleegt, mag dus gewoon blijven
 
			 
			
			
			En wat als ze niets aan die dubbele nationaliteit kunnen doen?quote:Op maandag 15 juni 2009 15:29 schreef Gia het volgende:
[..]
Ja, vind ik ook. Maar moet ook gelden voor criminele Grieken met een dubbel paspoort, bijvoorbeeld.
Dat daar de buurten niet van vergeven zijn, doet er niet toe. Een wet moet gelden voor iedereen op wie die van toepassing zou kunnen zijn, dus op iedereen met een dubbele nationaliteit.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Might makes right, even if its wrong.quote:Op maandag 15 juni 2009 15:37 schreef Re het volgende:
[..]
En wat als ze niets aan die dubbele nationaliteit kunnen doen?
 
			 
			
			
			Ik denk dat het meer het kijken naar het gedrag is. Kun je je in Nederland niet gedragen zoals de wet het voorschrijft, omdat je je 'eigen' land beter vindt, dan mag je gewoon van hem terug naar je 'eigen' land.quote:Op maandag 15 juni 2009 15:30 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Volgens mij hecht Wilders niet zoveel waarde aan het geboorteland van de personen zelf, maar kijkt hij als het hem uitkomt een (paar) generatie(s) terug.
 
  
			 
			
			
			2al·loch·toon de; m,v -tonen iem die van elders afkomstig is: het CBS definieert een ~ als iem van wie minimaal één vd ouders in het buitenland geboren is; vgl autochtoonquote:Op maandag 15 juni 2009 15:36 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Neuh, je bent een allochtoon + moslim + dubbel nationaliteit + crimineel.
 
											 
			 
			
			
			Dan blijven er nog genoeg mogelijkheden over om het straattuig te bestraffen. De gevangenissen staan ZO leeg dat sommige zelfs worden gesloten...quote:Op maandag 15 juni 2009 15:24 schreef Meh7 het volgende:
Hij is aan de ene kant tegen het dubbele paspoort, aan de andere kant komt het hem maar al te goed uit. Als Marokko morgen besluit de Marokkaanse nationaliteit van iedere Marokkaan in Nederland af te nemen wegens "disloyaliteit", staat Wilders met een bek vol tanden.
Onzin. Je hebt wel degelijk invloed op de nationaliteiten die je hebt. Marokkaanse Nederlanders hoeven niet per se hun kind bij het Marokkaanse consulaat aan te geven; toch doen ze dat. Wel legt Marokko inderdaad op dat de kinderen de Marokkaanse nationaliteit meekrijgen en daar kun je geen afstand van doen. Veel Nederlandse Marokkanen pimpen nogal met hun Marokkaan-zijn.quote:Op maandag 15 juni 2009 15:32 schreef Montov het volgende:
Nog leuker is wanneer Marokko morgen besluit Wilders de Marokkaanse nationaliteit geeft, en hij volgens zijn eigen redenering vanwege zijn dubbele nationaliteit niet in de Nederlandse regering mag zitten.
Dat is ook de reden waarom het irrelevant zou moeten zijn hoeveel nationaliteiten iemand heeft, omdat we geen invloed hebben daarop, en dus ook geen exacte registratie.
 
			 
			
			
			Heb je twee paspoorten, want dan zit je bij Wilders in de gevaren zone.quote:Op maandag 15 juni 2009 15:32 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Allebei m'n ouders zijn van Turkse afkomst, ik ben in Nederland geboren. Ik als moslim die een misdaad pleegt, mag dus gewoon blijven
 
			 
			
			
			Ja pak je koffer maar alvast in.quote:Op maandag 15 juni 2009 15:41 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
2al·loch·toon de; m,v -tonen iem die van elders afkomstig is: het CBS definieert een ~ als iem van wie minimaal één vd ouders in het buitenland geboren is; vgl autochtoon
 
			 
			
			
			Eerlijk gezegd denk ik niet dat Wilders goed heeft nagedacht over de uitwerking en de daarmee samenhangende praktische en juridische bezwaren die kleven aan zijn oplossingen. Op de korte termijn levert dit hem publiciteit en eventueel zetelwinst op. Het lijkt onwaarschijnlijk te zijn dat hij in de regering komt te zitten aangezien er een tekort aan gewillige coalitiepartners is en het nog onwaarschijnlijker is dat hij in zijn eentje in de regering kan zitten. Kortom, hij zal waarschijnlijk niet in een positie terechtkomen waarin hij moet waarmaken wat hij belooft. Zolang dat niet hoeft, kan hij roepen wat hij wil natuurlijk.quote:Op maandag 15 juni 2009 15:37 schreef Re het volgende:
[..]
En wat als ze niets aan die dubbele nationaliteit kunnen doen?
 
			 
			
			
			En wat als je die verstoptquote:Op maandag 15 juni 2009 15:38 schreef Meh7 het volgende:
Gaat Geert trouwens bij de mensen thuis kijken of ze een Koran hebben liggen om te bepalen of die persoon een moslim is en derhalve in aanmerking komt voor een vliegticket naar land van herkomst?
 
											 
			 
			
			
			Die discussie is al vaker gevoerd. Dat is namelijk onzin.quote:Op maandag 15 juni 2009 15:37 schreef Re het volgende:
[..]
En wat als ze niets aan die dubbele nationaliteit kunnen doen?
 
			 
			
			
			Vast een van jullie oh zo tolerante linksen.... Want ja, tolerant, zolang men het eens is met jullie, anders geweld of moord he. Klassequote:Op maandag 15 juni 2009 15:43 schreef Ringo het volgende:
Die man is gevaarlijker dan gek. Wie ruimt hem op?
 .
.
											 
			 
			
			
			Waarom is iemand die Wilders niet mag gelijk links?quote:Op maandag 15 juni 2009 15:44 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Vast een van jullie oh zo tolerante linksen.... Want ja, tolerant, zolang men het eens is met jullie, anders geweld of moord he. Klasse.
 
			 
			
			
			Ik ben niet links en ik ben niet tolerant. Opgetyft met deze figuren. En jij erbij, als je wilt.quote:Op maandag 15 juni 2009 15:44 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Vast een van jullie oh zo tolerante linksen.... Want ja, tolerant, zolang men het eens is met jullie, anders geweld of moord he. Klasse.
 
											 
			 
			
			
			Nationaal Islam Congresquote:Op donderdag 21 mei 2009 15:05 schreef Xa1pt het volgende:
Be in it to win it!
Door: Kustaw Bessems
Gepubliceerd: zondag 17 mei 2009 18:19
Update: maandag 18 mei 2009 12:06
Zo'n duizend toehoorders waren zondag aanwezig bij het eerste Nationaal Islam Congres in de Amsterdamse Apollo Hal. Buitenlandse prekers voorzien een machtige islam, vooral hier in het westen.
‘De islam zal de overhand krijgen’, voorspelt sjeik Khalid Yasin. ‘Ook al haten de ongelovigen, afgodendienaars en hypocriete moslims dat.’
‘Het is’, weet Yasin, ‘eigenlijk de bedoeling dat de islam de wereld bestuurt, maar omdat moslims zwak zijn geweest, heeft Allah de uitvoerende macht aan een ander volk gegeven.’ Dat kan elk moment worden teruggedraaid. Als de moslims maar ‘concurreren om de macht’.
Het organiserend islaminstituut Dar al Ilm schatte dat duizend mensen zaterdag in de Apollo Hal in Amsterdam Zuid waren voor Nederlands eerste Nationaal Islam Congres. Misschien waren het er wat minder, maar ze waren met velen en bijna allemaal jong. Khalid Yasin, geboren New Yorker opererend uit Manchester, was een van de publiekstrekkers.
Concurreren
Westerse leiders hebben zich volgens hem gediskwalificeerd en dat biedt islamitische leiders kansen, maar: ‘You have to be in it to win it!’. Ofwel: ‘Je moet in redelijke mate integreren om te concurreren. Leiderschap gaat over winnen.’
Hij raadde zijn gehoor een aantal niet-islamitische boeken aan ter inspiratie, waaronder De Prins van Macchiavelli, dat volgens Yasin door de meeste staatshoofden wordt gebruikt om aan de macht te blijven.
Opgang in het westen
‘De islam’, denkt Yasin, ‘is geplant in het westen als een zaadje. Hier is de beste aarde om in te groeien. Als het westen dat toestaat, zal het zich de komende honderd jaar beschermd weten, maar als het dit geschenk weigert, heeft het zichzelf daarmee. De opgang van de islam zal uit het westen komen. Niet met haat en terrorisme. Als wij bewijzen dat de islam superieur is, zal de meerderheid, zo die niet moslim wordt, de islam omarmen, accepteren of tolereren.’
Eregasten
Organisator Saoed Khadjé zei dat de dag zou aantonen ‘hoe divers de moslimgemeenschap is’, maar ultra-orthodoxe sprekers domineerden het congres. Zo ook de ‘eregasten’: Abu Ameena Bilal Philips, een in Jamaica geboren bekeerling die nu in India werkt, en Haitham al-Haddad, een Palestijn van origine die in Londen woont.
‘De definitie van islam is niet vrede’, stelde Al-Haddad. ‘Moslims die dat beweren, hebben een minderwaardigheidscomplex. Islam betekent overgave. Aan de wil van de schepper.’ Alleen Allah mag wetten maken, meent Al-Haddad. Het probleem aan democratie vindt hij dat mensen het nooit eens worden. ‘De islamitische oplossing is dat een externe, onbevooroordeelde autoriteit beslist. God.’
Overgave
Overgave vereist volgens deze sjeik dat je de regels van Allah uitvoert, ook al begrijp je niet waarom. ‘Dat is een test. Het hele doel van de schepping is een test.’ Lastige vragen van ongelovigen hoef je dan ook niet te beantwoorden. ‘Waarom had de profeet zo veel vrouwen? Waarom had hij een vrouw van negen jaar oud? Ik zeg: als jij niet gelooft dat Allah de enige schepper is en de enige die wetten maakt, snap je dat toch niet. Als je gelooft dat Mohammed integer was, vraag je niet naar zijn vrouwen. Ook dat is een test.’
Besnijdenis
‘Als wij mensen iets niet steekhoudend vinden, betekent dat niet dat het niet logisch is. Neem besnijdenis van de man. We konden niet begrijpen waarom dat moest, maar nu zien we in Afrika dat het HIV tegenhoudt. En vrouwenbesnijdenis, daarvan wordt nu gezegd: nee, dat is tegen de mensenrechten! Maar zullen we het in de toekomst logisch vinden?’
Uit de zaal kwam geen kritiek, overwegend waren er vragen naar ‘betrouwbare’ geleerden, boeken en sites. Wel zei Bilal Philips juist dat vrouwenbesnijdenis in de islam afschuwelijk wordt gevonden.
Lijfstraffen
Philips moedigde moslims aan om aan niet-moslims uit te leggen dat ‘polygamie niet verplicht is in de islam’, dat het geloof zich ‘niet door het zwaard heeft verspreid maar in vrede’ en dat lijfstraffen als handen afhakken en onthoofding ‘in de context moeten worden gezien’ – zo roemde hij de veiligheid in Saoedi-Arabië.
Inspireren
Iemand van de Turkse ambassade liet een wat ander geluid horen. En er waren Nederlanders zoals jongerenimam Yassin Elforkani uit Amsterdam-Slotervaart, die niet bekend staat als scherpslijper. Hij leek geïmponeerd. ‘De internationale sprekers inspireren ons om de juiste weg te volgen. Vergeleken bij hen ben ik maar een jongen die net begint.’
Salafisme
Veel lezingen gingen over het radicale salafisme. Khadjé kondigde aan dat het ‘niet pro, niet contra’ zou worden behandeld, maar vooral gedreven salafistische prekers spraken. ‘Salafisme is de correcte islam’. Zei Philips. Salafisme is ‘gewoon islam’, zei Al-Haddad. ‘Aan de interpretatie van de Koran door de metgezellen van de profeet mag niet worden getornd. De islam mag niet veranderen in nieuwe omstandigheden. Dan heb je straks net zo veel islams als er mensen zijn.’
Nadruk lag op het verwerven van islamitische instituties. Yasin pleitte voor eigen tv, netwerkpagina’s en zoekmachines Het is zorgelijk wat kinderen anders te zien krijgen. En zoals Philips zei: ‘Media verspreiden misinformatie over de islam, dat is te herleiden tot de kruistochten.’
Al-Haddad spoorde Nederlandse moslims aan om shariahrechtbanken te eisen die islamitisch familierecht toepassen. ‘Het kan niet anders. Het aantal moslims groeit snel. Halal vlees doen ze ook – alsof dat geen shariah is. Zeg: ik ben een Nederlandse burger en je móet me dat geven.’
'Verwoestende invloed'
Volgens Philips moet de ‘verwoestende invloed van de westerse samenleving’ worden tegengegaan met onderwijs. ‘Alleen dan kan de islam wortel schieten. Kinderen naar een niet-islamitische instelling sturen, is honderd procent haram.’ Op de vraag wat ouders moeten als een islamitische school slecht onderwijs geeft en een andere school goed: ‘Wat is belangrijker, dat je kind directeur wordt of dat het naar het paradijs gaat?’
Debat
Een van de weinige momenten van debat kwam aan het eind van de dag: deelnemers hadden anoniem vragen kunnen inleveren voor de geleerden. Mocht een man van zijn vrouw scheiden als hij niet van haar houdt, wilde iemand weten. Nee, zei Haddad. ‘Leer met de tijd maar van haar te houden.’ Philips suggereerde: ‘Hij kan, als hij het zich kan veroorloven, ook een tweede vrouw erbij nemen’ Haddad vond dat dat het probleem met de eerste vrouw niet oploste. ‘ Maar dan heeft hij er ten minste een van wie hij houdt’, lachte Philips.
‘Een leuk voorbeeld van discussie tussen geleerden’, besloot organisator Khadjé.
Disclaimer: kom er maar in, en voor de islamofoben: vergeet vooral niet dat álle moslims salafist zijn.
 
			 
			
			
			Zoals het nu gebeurt bedoel je? Dat criminelen gewoon in een gevangenis moeten zitten?quote:Op maandag 15 juni 2009 15:41 schreef isogram het volgende:
[..]
Dan blijven er nog genoeg mogelijkheden over om het straattuig te bestraffen. De gevangenissen staan ZO leeg dat sommige zelfs worden gesloten...
Met andere woorden iemand die de Marokkaanse nationaliteit heeft verkregen, op een passieve manier, door toedoen van zijn ouders heeft gewoon pech?quote:Onzin. Je hebt wel degelijk invloed op de nationaliteiten die je hebt. Marokkaanse Nederlanders hoeven niet per se hun kind bij het Marokkaanse consulaat aan te geven; toch doen ze dat. Wel legt Marokko inderdaad op dat de kinderen de Marokkaanse nationaliteit meekrijgen en daar kun je geen afstand van doen. Veel Nederlandse Marokkanen pimpen nogal met hun Marokkaan-zijn.
 
			 
			
			
			Kleine Mohammed gaat ook zo nu en dan op vakantie naar Marokko, dan is het belangrijk om te weten wiens kind kleine Mohammed is.quote:Op maandag 15 juni 2009 15:43 schreef Gia het volgende:
[..]
Die discussie is al vaker gevoerd. Dat is namelijk onzin.
Als kleine mohammed hier geboren wordt, hoeven de ouders hem niet aan te melden bij de marokkaanse ambassade of waar dan ook. Maar dat doen ze omdat kleine Mo anders niet mag erven in marokko.
Eigen keuze, dus.
 
			 
			
			
			Wat een spannend gebeurenquote:Op maandag 15 juni 2009 15:42 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Heb je twee paspoorten, want dan zit je bij Wilders in de gevaren zone.
 
											 
			 
			
			
			Eigen keuze van kleine Mo?quote:Op maandag 15 juni 2009 15:43 schreef Gia het volgende:
[..]
Die discussie is al vaker gevoerd. Dat is namelijk onzin.
Als kleine mohammed hier geboren wordt, hoeven de ouders hem niet aan te melden bij de marokkaanse ambassade of waar dan ook. Maar dat doen ze omdat kleine Mo anders niet mag erven in marokko.
Eigen keuze, dus.
 
			 
			
			
			Hoe weten zij dan dat ik dat doe?quote:Op maandag 15 juni 2009 15:44 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Dan doe je takiye en mag je er alsnog uit.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |