En ze zullen echt niet alles tegelijk in de verkoop gegooid hebbenquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:13 schreef staticdata het volgende:
voor de pre-sale zijn de staanplaatsen al weg door alle fokkers
Ik denk meer van Muse.muquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:13 schreef staticdata het volgende:
voor de pre-sale zijn de staanplaatsen al weg door alle fokkers
ook 2 kaartjes
Lekker ruim, 50 staanplaatsenquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:13 schreef staticdata het volgende:
voor de pre-sale zijn de staanplaatsen al weg door alle fokkers
ook 2 kaartjes
Waren er maar 50 in de verkoop nu?quote:
Dat lijkt me erg sterkquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:14 schreef Christiaan het volgende:
[..]
Waren er maar 50 in de verkoop nu?
En de hyversquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:13 schreef staticdata het volgende:
voor de pre-sale zijn de staanplaatsen al weg door alle fokkers
Ik ook, beide staanplekken.quote:
plus servies-kosten.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:16 schreef Christiaan het volgende:
[..]
Ik ook, beide staanplekken.
Maar Ahoy zou toch 43 als duurst worden?
Nee, maar in de bestelplattegrond staat hoeveel kaarten er nog over zijn in een bepaalde prijscategorie.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:14 schreef Christiaan het volgende:
[..]
Waren er maar 50 in de verkoop nu?
Lijkt me niet!quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:14 schreef Christiaan het volgende:
[..]
Waren er maar 50 in de verkoop nu?
en wegquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:18 schreef Felixa het volgende:
Staanplaatsen weer beschikbaar!
Tickets printen vind ik echt kut.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:17 schreef Thijsssss het volgende:
En nog eens even twee euro extra omdat ik zo graag tastbare tickets wil hebben...
Hier istie ook kapot ja. Sowieso klopte de OP niet meer sinds youtube-videos op de nieuwe manier worden weergegeven.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:18 schreef Desunoto het volgende:
Het gaat niet helemaal goed met de OP of ligt dat aan mij?
Is al uitverkocht hoorquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:21 schreef Susi het volgende:
Als ik op staanplaatsen doorklik krijg ik steeds zo van dat er een fout is opgetreden
Weet ik. Maar nu heb ik een zitplek, zijn vast wel oelewappers die niet binnen tien minuten betalen dus ik gok 't er opquote:
Ik krijg ditquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:20 schreef jakkop het volgende:
[..]
Hier istie ook kapot ja. Sowieso klopte de OP niet meer sinds youtube-videos op de nieuwe manier worden weergegeven.
Vast nog wel voor zaterdag.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:25 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Ik krijg dit!
Maar zijn de staanplaatsen nu serieus uitverkocht? Geen kaarten meer voor de zaterdagverkoop?
Beetje jammer.
Zullen we met zijn allen al die advertenties reporten bij marktplaatsquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:29 schreef Asskicker14 het volgende:
Op Marktplaats zijn staanplaatsen voor ¤95 verkrijgbaar. YES! Wat kunnen we ons gelukkig prijzen dat er zo'n geweldig medium als Marktplaats bestaat.
Wat een spannend leven moet jij hebben.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:29 schreef Sprouts het volgende:
Ik heb de geprinte tickets ondertussen voor me liggen..Wat een kick was dat zeg!![]()
Mijn dag kan niet meer stuk.
Ik herken het gevoel volledig! Ik was echt even door het bedrijf aan het stuiteren :-)quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:29 schreef Sprouts het volgende:
Ik heb de geprinte tickets ondertussen voor me liggen..Wat een kick was dat zeg!![]()
Mijn dag kan niet meer stuk.
Krijg ik dus ook steeds. Ga er dus maar van uit dat het niet meer mogelijk is.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:30 schreef annoh het volgende:
Net waren er opeens toch weer staanplaatsen, maar ik krijg het scherm direct erna gewoon constant een foutmelding. Godver!
En nu mijn 2e kaartjequote:Op donderdag 11 juni 2009 17:32 schreef Susi het volgende:
[..]
Krijg ik dus ook steeds. Ga er dus maar van uit dat het niet meer mogelijk is.
Oh, daar ben ik ook weleens benieuwd naar. Ben d'r nog nooit geweest.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:31 schreef Susi het volgende:
* Susi gaat op zoek hoe Ahoy nu eigenlijk in elkaar zit![]()
quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:31 schreef Susi het volgende:
* Susi gaat op zoek hoe Ahoy nu eigenlijk in elkaar zit![]()
Zekersquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:30 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Wat een spannend leven moet jij hebben.
Is de betaling mislukt?quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:36 schreef Susi het volgende:
Ah dat meen jeIk had dus een kaartje, is ie geannuleerd omdat ik niet doorhad dat ik 'm had
![]()
Nee, ik had niet door dat ik er door was, hij geeft steeds foutmeldingen. Kon ik staanquote:
Dat is wel heel grappig, want ik heb nu dus gewoon 3 kaarten. Hoef ik zaterdag niet meer om 10 uur achter de laptop te zitten.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:36 schreef Susi het volgende:
Ah dat meen jeIk had dus een staankaartje, is ie geannuleerd omdat ik niet doorhad dat ik 'm had
![]()
No problemquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:20 schreef Agiath het volgende:
Ik heb een kaartje![]()
Via Apfelsaft, bedankt
Anders scroll je even door het topic en ik denk dat de koek (kaartjes) nu wel op isquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:55 schreef Sjaaque het volgende:
Wat?! Zijn de kaartjes nu al te koop? Kan iemand mij ook een link sturen? Zijn er nog staanplaatsen beschikbaar?
Hallo. Ja. Lees het topic eens door. Nee.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:55 schreef Sjaaque het volgende:
Wat?! Zijn de kaartjes nu al te koop? Kan iemand mij ook een link sturen? Zijn er nog staanplaatsen beschikbaar?
quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:55 schreef Sjaaque het volgende:
Wat?! Zijn de kaartjes nu al te koop? Kan iemand mij ook een link sturen? Zijn er nog staanplaatsen beschikbaar?
Dat had ik gedaan, had in mn haast over de link heen gekeken. Die site van eventim werkt alleen voor geen meterquote:Op donderdag 11 juni 2009 17:55 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Anders scroll je even door het topic en ik denk dat de koek (kaartjes) nu wel op is
Hij zal boeten.quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:01 schreef Asskicker14 het volgende:
Martin Roosjen uit Zeist.
http://link.marktplaats.nl/258146020
Account voor Livenation en Eventim zijn twee verschillende dingen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:05 schreef Haunter het volgende:
2 x staanplaatsen binnen!
Alleen.... fuck... zat hem al te knijpen toen hij opeens mijn account niet herkende (Livenation, net vanmorgen aangemaakt) en dus een nieuwe aan moest maken. En toen kreeg ik het schermpje dat er teveel mensen op de site warenGelukkig ging alles goed daarna!
Ja dat is nog een beetje raar, je hebt een Eventim account nodig eigenlijk.quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:05 schreef Haunter het volgende:
2 x staanplaatsen binnen!
Alleen.... fuck... zat hem al te knijpen toen hij opeens mijn account niet herkende (Livenation, net vanmorgen aangemaakt) en dus een nieuwe aan moest maken. En toen kreeg ik het schermpje dat er teveel mensen op de site warenGelukkig ging alles goed daarna!
Maar als ik op de pagina van de pre-sale ben, staat rechtsbovenaan: Terug Livenation.nl. Dan ga ik er vanuit dat ik daar een account voor nodig heb.quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:06 schreef Felixa het volgende:
[..]
Account voor Livenation en Eventim zijn twee verschillende dingen.
Die je net hebt aangemaakt, is dan voor Eventim.
Ben al druk bezig.quote:Op donderdag 11 juni 2009 17:58 schreef Apfelsaft het volgende:
[..]
Ik ben nu trouwens alle zwarthandeladvertenties op marktplaats aan het flaggen, wie doet er mee?
Livenation is geen verkooppunt.quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:11 schreef Haunter het volgende:
[..]
Maar als ik op de pagina van de pre-sale ben, staat rechtsbovenaan: Terug Livenation.nl. Dan ga ik er vanuit dat ik daar een account voor nodig heb.
Toch onduidelijk aangegeven allemaal.
Een totaal overbodige intermediair die ervoor zorgt dat wij hogere servicekosten kunnen betalen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:21 schreef Christiaan het volgende:
Wat is Livenation dan?
Ik doe ook vrolijk meequote:Op donderdag 11 juni 2009 17:58 schreef Apfelsaft het volgende:
[..]
Ik ben nu trouwens alle zwarthandeladvertenties op marktplaats aan het flaggen, wie doet er mee?
Ja, als je 1 week wacht, dan is het wel oké.quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:23 schreef Ron.Burgundy het volgende:Mensen die hun kaarten gelijk op Marktplaats gooien, daar moeten ze eens tegen optreden.
Als je niet naar het concert toe wil of kan dan moet je gewoon geen kaarten kopenquote:Op donderdag 11 juni 2009 18:24 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Ja, als je 1 week wacht, dan is het wel oké.
Het is jammer dat het niet tegen de policy van martplaats is, had er even opgekeken wat wel en niet mag. En je mag gewoon concerttickets aanbieden. Het is wel in tegenspraak met de voorwaarden van Eventim, dus ik weet niet in hoeverre je ze daar mee kan pakken:quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:23 schreef Ron.Burgundy het volgende:Mensen die hun kaarten gelijk op Marktplaats gooien, daar moeten ze eens tegen optreden.
quote:5.1 De door Eventim geleverde Tickets zijn en blijven eigendom van Organisator en worden door Eventim aan de klant geleverd onder de voorwaarde dat het zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Organisator en / of Eventim niet is toegestaan:
a. de Tickets te verkopen aan derden danwel de Tickets op enige andere wijze op commerciële wijze direct of indirect aan derden te verstrekken;
b. de Tickets in commerciële uitingen - op welke wijze dan ook - aan te bieden danwel op andere wijze te verwijzen naar de toegangsbewijzen;
Ik wilde net vragen ja, als wat flag je ze dan op MP, want het gaat niet tegen de voorwaarden van MP in.quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:27 schreef Sautor het volgende:
[..]
Het is jammer dat het niet tegen de policy van martplaats is, had er even opgekeken wat wel en niet mag. En je mag gewoon concerttickets aanbieden. Het is wel in tegenspraak met de voorwaarden van Eventim, dus ik weet niet in hoeverre je ze daar mee kan pakken:
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |