quote:
Mee eens Ik vind het tot nu toe vrij schandalig Ik neem aan dat de mensen in het stadion hier nog voor moeten betalen ook?quote:Op zaterdag 6 juni 2009 16:18 schreef golfer het volgende:
Safina.![]()
Ongrijpelijk dat dit de nummer 1 van de wereld is.
Waar slaat dit opquote:Op zaterdag 6 juni 2009 16:22 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Mee eens Ik vind het tot nu toe vrij schandalig Ik neem aan dat de mensen in het stadion hier nog voor moeten betalen ook?
quote:Op zaterdag 6 juni 2009 16:22 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Mee eens Ik vind het tot nu toe vrij schandalig Ik neem aan dat de mensen in het stadion hier nog voor moeten betalen ook?
quote:Op zaterdag 6 juni 2009 16:27 schreef SaintOfKillers het volgende:
Kijk Kuznetsova eens stralen van geluk.
Jezus, hoe kleurloos kan je zijn.
Ja, nogal.quote:
Nee, maar daar komen mensen toch voor. Het is toch de triest voor woorden dat de nummer 1 van de wereld zo spelt in de finale van een GS?quote:Op zaterdag 6 juni 2009 16:25 schreef TheArt het volgende:
[..]
Waar slaat dit opWat kan Safina eraan doen dat zij de nummer 1 is. Zij werkt daarvoor en heeft die nummer 1 positie bereikt. Dat betekent niet direct omdat zij de nummer 1 is dat ze wereldtennis moet spelen.
Wanneer dan? Bedoel je trouwens een "zwak' of een "wak"?quote:Er is bij de mannen ook regelmatig een wak geweest zonder echte overheersers. En als je dat spiegelt, was daar ook het niveau voor mannenbegrippen absoluut niet hoog.
Dramaaaaaaaaatisch...quote:Op zaterdag 6 juni 2009 13:24 schreef One_conundrum het volgende:
hoelaat is die finale vandaag? al zal het wel geen spectakel worden...
En je denkt dat je dat niet doenquote:Op zaterdag 6 juni 2009 16:28 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, nogal.
Wat een sof.
Eerst maar eens leren serveren op de training.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |